Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

Голова просто ВІДПОВІДАЄ за начальників  відділів. Головою.

Коли це нарешті дійде до наших владців.

Бо ще і на Волині в деяких голів пошта  на мейл.ру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ж ніхто досі не дотисне той сєпарський  "Інтер"?' Вчора - День Державного Прапора, вони ж крутять реклами про концерти пам'яті "дєдам-ваєвалам"; сьогодні - країна святкує День Незалежності, а ті сєпарюги крутять старі совковські фільми (Королева бензоколонки, Самогонщики), з натяком "а помнітє, как била харашо? А што вам дала ета ваша нєзалєжнасть"

Дарма їх недопалили, раз держава не може їх приструнити

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

шо ж ніхто досі не дотисне той сєпарський  "Інтер"?

Певно, платять справно, і мають "індульгенцію" від " САМОГО"))))

Та й палити треба не їх, а того, хто отримує відкати , роздаючи дозвіл на "життя" подібних "правдо- вєщателей"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А ось і Луцьк відзначився:

Цитувати
Андрей Васильев додав 5 нових світлин.

Іноваційний метод кріплення стовпів освітлення в партку ім. Лесі Українки)))

 

21151191_288710704944132_85343997825117521191989_288710701610799_852573435415614

21231618_288710698277466_45363035073977821150128_288710764944126_884619046848333

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 4
  • Cумний 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ж якась відстань стандартна між болтами... Як там можна було)
Цікаво фірма якого з депутатів робила ці ліхтарі і так лохаулась?)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уяви нема. А от креслення виробу з базовими розмірами під кріплення опори ліхтаря 99,9% повинно бути і швидше за все є.

Сформулюєм питання по іншому: "Який мудак робив схему заливки анкерів під кріплення?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше за все тут все набагато прозаїчніше - проектувались одні стовби, а коли справа дійшла до грошей, замовили дешевші, менші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліхтарі це ще квіточки. Ягідки зараз можна побачити на вулиці Липинського, де у розпал довгоочікуваного прокладання дороги згадали про відсутність системи водовідведення. Звичайно, на дорогу "поклали" і риують каналізацію, при чому темпи просто вражаючі - яма метр на два за день! А вже осінь і, дивлячись на ці старання, дороги мешканцям даної вулиці не бачити мінімум до весни. Як там кажуть - "ми ЛОЖИМ на совесть!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛУЧАН НЕПОКОЇТЬ КРІПЛЕННЯ СТОВПІВ ОСВІТЛЕННЯ У ПАРКУ 

18074_rmAGjFh69N9T_w_687.jpg?1504264857

 

Чиновник відповів:

Цитувати

У коментарі ІА "Конкурент" директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась повідомив, що ніякої проблеми у цьому немає.

"На центральних алеях стовпи стоять 7 років, на Алеї ліхтарів – там закладні бетоновані по півметра стоять. Шайби все міцно тримають. Основа нормальна, прикручено все", – розповів Юрій Крась.

У відповідь на запитання, чи витрамають стовпи негоду і сильний вітер, директор ЖКГ сказав, що, на його думку, нічого з ними не станеться.

 

Дивимось це фото:

18074_DJLoAyaql2Xz_w_687.jpg?1504264858

 

Ліхтар асиметричний, плафон над доріжкою - вітер буде дути часто. Відповідно він його з часом проверне, вистачить кількох градусів.

Я б не ходив там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це хтось дуже чітко і точно зробив всі заміри та креслення... Це ППЦ просто, немає слів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 9/1/2017 at 9:32 AM, Basil said:

А ось і Луцьк відзначився:

21151191_288710704944132_85343997825117521191989_288710701610799_852573435415614

21231618_288710698277466_45363035073977821150128_288710764944126_884619046848333

У мене виникає питання...

 Побачили... сфотографували, показали всім іншим (це дійсно не так як потрібно, також дійсно небезпека для інших, також хтось з головних майстрів не відповідає своїй посаді).

...Питання для жителів міста та для Луцьких форумчан -  що далі, як з цим будете боротися, чи все так і залишите як є (побачили - повозмущались і досить) ?

Який наступний план ваших дій щодо цього випадку халтурництва та "освоєння" ваших (податків) грошей ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, Waver said:

У мене виникає питання...

 Побачили... сфотографували, показали всім іншим (це дійсно не так як потрібно, також дійсно небезпека для інших, також хтось з головних майстрів не відповідає своїй посаді).

...Питання для жителів міста та для Луцьких форумчан -  що далі, як з цим будете боротися, чи все так і залишите як є (побачили - повозмущались і досить) ?

Який наступний план ваших дій щодо цього випадку халтурництва та "освоєння" ваших (податків) грошей ?

Хто та що буде робити по цьому випадку?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Waver сказано:

...Питання для жителів міста та для Луцьких форумчан -  що далі, як з цим будете боротися, чи все так і залишите як є (побачили - повозмущались і досить) ?

як не дивно - результат вже є. і можливо саме завдяки борді.

йшов вчора на ринок через цю алею і зрозуміло, шо звернув увагу на це "чудо". не "хай-тех", але наварили по периметру металевого прута і тепер гайки на анкері наче нормально притискають п'ятку до фундаменту. негарно, але наче дієво.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от вони - "єуропейці" у всій красі!

Двір, де багато будинків, гуляє багато дітей, під вікнами, на гарній травичці біля підїзду влаштували чисто попойку!!! Ні, щоб за будинок зайти, там меньше людей або взагалі у паркову або лісову зону виїхати, а чого - біля хати саме те і пійшли всі у ду...у! Ну що тут скажеш... :(

 

Dvir1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, igorgame said:

Ну от вони - "єуропейці" у всій красі!

Двір, де багато будинків, гуляє багато дітей, під вікнами, на гарній травичці біля підїзду влаштували чисто попойку!!! Ні, щоб за будинок зайти, там меньше людей або взагалі у паркову або лісову зону виїхати, а чого - біля хати саме те і пійшли всі у ду...у! Ну що тут скажеш... :(

 

Dvir1.jpg

Ще би їм там бесідку поставити...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 hours ago, KotMatros said:

як не дивно - результат вже є. і можливо саме завдяки борді.

йшов вчора на ринок через цю алею і зрозуміло, шо звернув увагу на це "чудо". не "хай-тех", але наварили по периметру металевого прута і тепер гайки на анкері наче нормально притискають п'ятку до фундаменту. негарно, але наче дієво.

Сфоктай, цікаво ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, igorgame сказано:

Двір, де багато будинків, гуляє багато дітей, під вікнами, на гарній травичці біля підїзду влаштували чисто попойку!!!

Яка трагедія для дитячої психіки!

Тобто дивитися в інтернеті голі жопи і відрубані голови - нормально, а як бухають батьки (на власному газоні) - а-я-яй!?

Ну зібралися, ну випили і що?

Що зміниться від того, що вони сядуть це робити десь дома?  Діти не бачитимуть чи не знатимуть?

Чи то чиясь вразлива психіка від того страждає?

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся Україна суцільна стидоба.

Мав змогу проїхатися через усю Білорусь.

Чисто, прибрано, охайно, гарно.

перетнули перехід "Доманово"  - зупинка "Кортеліси" - гори гівна, сміття, пляшок і блювотиння,  і це все на фоні базарчику, що влаштували місцеві бариги.  Понад дорогою.

Доречі, про дороги, в порівнянні із білоруськими - у нас немає доріг. Від слова "взагалі".

А білоруські, в свою чергу, гірші від російських.

 

Що зміниться від критики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Cherman сказано:

Ну, взагалі-то, заборонено розпивати спиртні напої отак під вікнами.

мій газончик, моя приватна власність, що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Яка трагедія для дитячої психіки!

Ти може не зрозумів? Багато дітей гуляють з інших під'їздів і в них може інше виховання і вони повинні на це дивитись? Да і інші сусіди думаю не у захваті були але в наших людей звичка зайця, сховатись і нічого не казати, мене не зачипають і добре. Живеш у приватному секторі, маєш свій будинок, товаришуєш з сусідами - будь ласка, твоє діло! Ти не чув, що вони потім волали коли понапивались, да вчасно дощ розігнав!

45 минут назад, Zheny@ сказал:

мій газончик, моя приватна власність, що не так?

Багатоквартирний будинок, який "мій"???

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Вся Україна суцільна стидоба

Якщо чесно - тебе х...н зрозумієш! :) То одне пишеш, всяку бидлоту відбілюєш, а потім протележне у приклад приводиш...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

Що зміниться від критики?

А назва теми яка? :) О-то так і живемо і з такими поруч... :(  У Європі хрен-би вони так перед вікнами у дворі багатопопід'їзного будинку посиділи!!! А напевно мають закордонні паспорти і у Європу не раз їздили і тут розповідали, як там ох і ах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, igorgame сказано:

У Європі хрен-би вони так перед вікнами у дворі багатопопід'їзного будинку посиділи!!!

А що, сцикотно було ментів викликати?  Значно безболісніше накнопати темку на борді?

В Європі так би і зробили.

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Женя, ну яка це приватна власність?

Я про газончик. Теоретично так.

20 хвилин тому, igorgame сказано:

Ти не чув, що вони потім волали коли понапивались,

Я повторюся, мєнтів було викликати слабо?

Якщо слабо - то не ний.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я про газончик. Теоретично так.

Прибудинкова територія навряд чи може бути приватною.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Basil сказано:

Прибудинкова територія навряд чи може бути приватною

Але на ній стоїть будинок, де 100% квартир приватизовані

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...