Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, Adis сказал:

 

не розказуй цих оправдань, люди як були стадом, що з них вдало і зробив совок так і залишаються. Совок психологічно ламав людей щоб були покладистими і для який влада це щось велике і святе. Але були люди з іншим мисленням хто не здався але їх меншість було, шукали як би то послухати радіосвободу, і таємно їздили закордон нелегально, робили антисистемні дії, шукали і передруковували Солженіцина" У колі першім", Але більшість  зоставалося стадом ходили на задоди на роботу по відускних їздили в крим, і єдим відпочинком  після роботи совєцкого человека, була дискотета, горілка, іноді кіно і секс. Хто несильним комуністом був то ще зберегали традиції церковні і сімені від своїх прадідів, але більшість  людей комунізм зламав, і зробив новий вид людини "гомо совєтікус", і тому такий тип людей після розвалу  совка незнали як жити, і почалися 90-ті, де завіса впала і назовні вилізли всі болячки суспільства.   Тому я оправдань не шукаю і ніколи не буду оправдувати покоління совка, навіть своїх батьків, бо це покоління було і є і породжує те саме у своїх дітях а саме недалекоглядність, і норми поведінки совкові.   Це жах коли твої дитину в 21 столітті забирають на війну, або йде по власній волі добровільно в пекло, а ці совки в головах кому за сорок покупляли гіпертонію собі, повдягали вишиванки і кричать слава Україні а молоді гинуть, при розвалі союзу був набагато більший сенс побудувати свою країну нормальну усі сусіди змогли  а наші не змогли.      Повилазили спадні зараз назовні любителі совка, і почали спасати  економіку, тому й недивно чому так живем. І скількі тут уже лояльних до совка знайшлося, це наслідки такого виховання чи життя в системі яка ламала людей.

Що, правда? Скажу словами Українця: "а що робиш ти?" Чи може зараз у нас все добре в державі?

В усі часи, режими було "стадо", яке жило\працювало\їздило на море - називається народ, і на скільки це "стадо" може "розбрестися по полю" , залежить від режиму в країні. А є люди, які постійно боряться за краще, читають Солженіцина, слухають радіо Свободу... У них інший склад розуму. Але коли голодні, биті "корови" зі стада вже готові "кусати" і "лягати" "господаря", то під егідою тих людей стаються революції, розвали, зміни режимів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Такий, що не вистачало робочих рук, а зараз люди змушені покидати сім'ї і їхати закордон.

Що це за видумки :huh:

На внутрішньому ринку скажена кількість робочих місць, просто люди чомусь вже не хочуть працювати за їжу і подекуди одяг, люди прагнуть кращого життя тому і їдуть, і саме жахливе для совка головного мозку, мають можливість. Хочеться ж декому жити тими ілюзіями, шок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Такий, що не вистачало робочих рук, а зараз люди змушені покидати сім'ї і їхати закордон.

І ці робочі руки достойно жили?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Adis сказал:

В нас вже сталася революція і що? дефіцит інтелекту, і совок в голові ось основна проблема, навіть молоді які небачили совка і то починають його підтримувати, і думати, що держава то святе і все має вирішувати держава.   Я зараз уже нічого того не зроблю чогого могли зробити мої  батьки, після розвалу це було чисте поле чистий ринок, побудувати можна було соціально справедливу систему, натомість побудували олігархічну систему, ринок уже весь занятий їх капіталом і монополізований.

 

Як це по-українськи, звинувачувати когось, тільки не себе. Міняй зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Adis сказал:

А ти, що змінити можеш? 

Можу, як мінімум у вихованні своїх дітей і свого оточення. Якщо кожен це буде робити, то совка не буде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Adis сказал:

тепер коли на носі уже недалеко до 30, я все більше починаю бачити що нічого в цій країні не змінюється саме в людей, 20-30 % людей ще стараються жити як нормальні люди всі інші живуть як система то диктує.

Тобто замість того, щоб мудрішати і брати відповідальність за своє життя на себе, ти пішов методом перенесення відповідальності на абстрактних "цих людей". Тобто це не ти нічого не робиш, це якісь ефімерні люди не хочуть "жити по новому" ТМ :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Adis сказал:

розгрібати помилки своїх батьків того покоління хватить уже

Так ніхто і не заставляє. Просто відповідальність за своє життя передбачає прийняття реальності такою, як вона є, і усвідомлення тих речей які ти не в стані змінити, тобто того з чим доводиться просто примиритись. Зате ці два фактори дозволяють значно відкрити для себе потенціал відносно того, що ти дійсно в змозі змінити. Тобто фокус твоєї свідомості повинен бути зміщений на конструктив(як наприклад покращити своє життя та життя своїх близьких), а не даремні балачкі про те, що змінити або взагалі не можливо(наприклад наше минуле), або дуже складно і пов"язано з значною шкодою існуючій системі(як революції, майдани і тд). Як тільки ти замість конкретних дій на покращення поточної ситуації в силу своїх можливостей вмикаєш критика минулого, існуючого, людей ітд, це все означає що ніякої відповідальності за своє життя ти не несеш, це ж не ти, це все "папєрєднікі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ad!s, ось візьми зі сторони глянь на свій текст, по твому тексту можна зробити висновок, що твоїм життям керують минуле, наша влада, совок, люди які рано заводять дітей і тд і тому подібне. 

Щоб там не було, ти сам даєш владу над своїм життям всім цим факторам, чомусь на мене вони або зовсім не впливають, або я усвідомлюю що маю конкретний вибір, і роблю вибір розважливо і опираючись на свої власні цілі. Це робить мене абсолютно неїстівним або частково неїстівним для всіх вай-вай поганих факторів нашої країни, грубо кажучи - не будь лохом, і тебе не обмануть. А якщо хтось лох, то навіщо ти на себе приміряєш його життя, і постійно про це повсемісно говориш. Ну а ще налице тип мислення, коли береться якась надумана проблематика, з неї робиться невідомо що, зводиться це все в абсолют, а потім ще й на цьому будується відмазка чому все так погано. Виявляється все погано бо хтось рано завів дітей. Це не ти випадково? Бо якщо взяти наприклад мене, то я ось молодий тато був, але чомусь і час на саморозвиток знаходив(вважай, саме діти мене на це і спонукали, фактично головний мотиватор, інакше б сидів до 30 в носі колупався і ні за що взагалі б не думав), і на відпочинок, і працювати головою умудрявся. То що можливо поганому танцюристу просто ногі заважають?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Adis сказал:

тягнути  в свою сторону, не думати ні про що

 

Де я про це писав? Чи для тебе вже сам факт того, що людина керується в свому житті власними цілями це вже " бездумно тягнути в свою сторону". Помоєму це якраз і є проєвропейській тип мислення, де кожна людина має гідність добиватись власних цілей, а не лягає під систему. Загалом, ти мислиш як мої батьки, вихідці з радянського союзу, які мені все життя казали що одна людина нічого не варта, що потрібно прогинатися, слухати керівництво, не міняти роботу якщо щось не влаштовує і тд. Якщо і шукаєш десь совок, то варто глянути чуть ближче.

 

3 минуты назад, halcogen сказал:

Правильно і роблять, що звалюють. Дасть бог і сам свалю звідси. Чому я не сирієць, щас би жив в Гермінії на пособії в 1000Євро..

І ще один приклад чисто радянського типу мислення, прийти в існуючу систему побудовану працєю людей, які чомусь мали сміливість відстоювати свої інтереси, і паразитувати на ній, а це нічого, що якщо паразитів стане критична маса то вся система завалиться і паразитувати вже не буде на чому? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Але є ось приклад приватного підприємництва http://sherp.pro/ru/    попав в рейтинги світові, на топгір, закази є зі всього світу, і є вдосталь інтузіастів, тобто той хто не ниє і працює той може чогось добитися і в росії, в нас теж більше ниють ніж роблять, а ось Інший рускій знайшов себе в америці https://devolro.com, я ніколи не займаю нічию сторону я просто констатую факт.

Як же ти заїбав казками про великих кацапів бізнесменів. Назви хоча б три популярних в світі російських бренда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Adis сказал:

Тут є тема нотатки про сша, там пише людина з Чикаго, так от почитай уважно, звичайний українець  поїхавши у країну з чесним капіталізмом може заробити коштів і інвестувати наприклад у такі компанії як тесла та інші, вільний ринок капіталу,  інвестування на високом рівні. 

Читав, дуже цікаво :), як для себе зробив висновки що жити там тяжче, принаймі на гідному рівні для емігранта. 

В мене питання, що мішає тобі особисто вкладати гроші у акції західної компанії? Релігія? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Adis сказано:

А ти назви українських, в нас постсовковий капіталізм однаковий. Просто є люди які з нього вибераються на новий рівень.

Це ти задвигав про великих кацапів, я про Україну нічого не казав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

в нас постсовковий капіталізм однаковий. Просто є люди які з нього вибераються на новий рівень.

Я не економіст, але думаю що наша економіка гнучкіша. В кацапії 60-65% поступлень бюджет з надр землі і 70% економіки належить державі, і ситуація буде лише погіршуватись, бо ніхто не зацікавлений робити реформи - навіщо, норот же підтримує з 75 процентами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Adis сказал:

:lol:  не сміши більше так, добре? 

Розшифруй будь-ласка :) Я чесно не розумію, що може завадити українцю в Україні це робити. 

Ладно, не будем про це, розповім про інше, "малєнькій прікляд". Їду значить я з одним попутником-водієм, людині десь під 60 років, має власну машину S класу, побудував хату під Луцьком, заробляє... ах да заробляє на американському амазоні торгуючи китайщиною. Розповідав як складно було вникнути в особливості логістики і тд. Тобто старша людина під 60 може це зробити, а молодому мужику під 30 держава "мішає танцювати". Щось у цьому світі пішло не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Fagot сказал:

В мене питання, що мішає тобі особисто вкладати гроші у акції західної компанії? Релігія? 

Відсутність ліцензії нбу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Adis сказано:

Я в це тільки повірю тоді коли звідти будуть іти інвестори, а так там на повну працюють GM GE і багато транснаціональних компаній, якщо не йдуть значить  є якись прибуток.  До нас чогось не хочуть іти, а знаєш чого, бо там наприклад хоч і все так погано, але якщо наїде хтось збити бабок з якеїсь великої іноземної компанії, що працює на території рф, вони пожалуються путіну і все перестануть тиснути,  а в нас порошенко то щей сам непроти кинути на гроші іноземців. 

Чистый отток капитала из России в 2017 году вырос более чем в три раза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Adis карамба, ти як любітєль писати простині,  займись корисною справою для українців та  започаткуй тему на борді як купити євробляху пересічному громадянину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Одна пропаганда путіна в світі певно більше коштує  ніж  всі іноземні інвестиції в росії

Якщо пропаганда більше коштує, а іноземні інвестиції це мізер, звідки гроші на пропаганду? Так, до недавніх пір були дуже великі поступлення з надр, але... Знаєш, бюджет РФ це не тільки пропаганда, там колосальна кількість бюджетників і силовиків які ні*уя не виробляють. Насправді, пропаганда це копійки, як і підкуп окремих політиків в Європі. Це копійки, якісь мільйони доларів, десятки мільйонів, навіть не сотні. Пропаганда, як і всі дії путіна комусь можуть здатись успішними не тому що путін такий великий, а тому що захід сам всередині себе, не те щоб слабкий, просто сповідує інші цінності і поки ще повністю не роздуплився, але це вже потихеньку міняється.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, alexvvv сказано:

@Adis карамба, ти як любітєль писати простині,  займись корисною справою для українців та  започаткуй тему на борді як купити євробляху пересічному громадянину.

По незрозумілій причині він вірить в велич російської економіки. Ніхто не спорить що вона більша (саме більша, по структурі дуже великі питання), але для тієї ролі яка хоче займати рашка це мізер. РФ намагається змагатись не з Україною а з всім заходом тому так і треба порівнювати. Карамба спитай себе, якби все так було б добре, чи став би путін махати ядерною дубиною привселюдно? Це останній козир і сама остання справа, впевнена в собі держава такого не робить. Але в путіна за душою більше нічого нема, навіть з Газпромом дуже великі проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Fagot сказал:

На внутрішньому ринку скажена кількість робочих місць,

Особливо в райцентрах.

 

2 часа назад, Fagot сказал:

просто люди чомусь вже не хочуть працювати за їжу і подекуди одяг

А можна якесь порівняння цін на їжу і зарплат в ссср.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

А скільки потратилисяна Сірію і Україну, тож теж своєрідна пропаганда поширення руского міра все,  що зароблять на газі то всевкідають в свою машину. Ердогана весь час треба підкормлювати щоб не повернувся попою, от і збільшились розходи.

В Україні основну роботу зробили місцеві зрадники, в Сирії там теж розходи відносно невеликі. В Сирії проблеми почались з Обами в 2013 році, коли він погодився розводняк на путіна.

От якби ти сказав що рашка малими засобами досягає короткострокових цілей, то я би з тобою може навіть погодився. Підкупити якихось чиновників в ЄС це мізер, це бідні щурі, прості наймані робітники. Це буквально копійки якісь, ну раша тудей це більше, але все рівно на загальному фоні це невеликі кошти.

 

Ердоган грає в свою гру, це окрема історія... Там складна ситуація, будемо дивитись і слідкувати за його поведінкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, volks сказал:

Особливо в райцентрах.

 

Тут нічого не скажу, але загалом їдеш по трасі, одні борди про роботу, то в Радехові шукають працівників ніяк не дошукаються, то на Кромберг той же возять людей з Львовщіни аж, бо з наших ніхто вже видно працювати не хоче. Загалом знову ситуація та ж сама, хто має бажання працювати той і до Польщі добереться, а кому просто пожалітись на життя, то й роботи взагалі нема, біда чорна.

 

25 минут назад, volks сказал:

А можна якесь порівняння цін на їжу і зарплат в ссср.

В ціх наших інтернетах ностальгуючих товарищів досить багато , того і інформації вагонами, з того що за пару хвилин надибкав так це що до 57 року взагалі пенсії в СССР не назначались, потім силою змусили колхозників організовувати фонди допомоги літнім(це з такого що я наприклад не знав, сам був в шоці). А по наприклад пенсіям і цінам загалом ось таке:

https://dmpokrov.livejournal.com/256006.html  (тут і про зарплати трішки згадується)

http://www.stena.ee/blog/tseny-na-produkty-i-tovary-v-sssr

 

І якщо спочатку списку душа радіє від дешевих продуктів першої необхідності, то потім дивлячись в кінець списку на промислові товари ти розумієш, що з голоду тобі вмерти не дали б , але і нічого вище цього ти не отримуєш. Просто не вмерти з голоду, ось і усе :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, volks сказано:

А можна якесь порівняння цін на їжу і зарплат в ссср.

Тоді проблема була не так в грошах та цінах на їжу, як у пустих прилавках та чергах коли щось з'являлось на продаж. Як зрівняти? Скільки коштує година приниження?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Cherman сказал:

Знову Карамба тему засрав.

Так годувальників більше чим карамб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...