Перейти до змісту

Депозит vs Долари


Metalowar

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть будь ласка з вибором. Ситуація така :
Маю деяку суму в євро, і хочу перевести в гривню щоб покласти на депозит. Класти хочу на 6 місяців (максимум на рік).
Скажіть чи буде це вигідно мені, чи краще перевести все в долари і також на депозит покласти.

Вагаюсь тому, що гривня стала трохи стабільнішою, то в такому випадку депозит в гривні кращий. Ще є варіант покласти депозит в євро, але воно щось падає останнім часом, тому також не знаю чи варто.
Підскажіть аргументованою думкою) Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наша країна така непердбачувавна, що враз курс може взлетіти до небес (не раз так було), а банки вводять мараторій на дострокове зняття депозитів (не раз таке було). Так що гривневий депозит то лотереїще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то кажуть 50 на 50

50% депозит у грн на 1-3 місяці
50% депозит у валюті на 1-3 місяці

Хоча б половину не втратите ....іде осінь, пора девальвацій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще бакс, з ситуацією що англічани хочуть вийти з ЄС буде ліхорадити євро точно, а якщо створиться прецендент, то думаю німці теж задумаються, тому що втомились всіх там спонсорувати, але звикли буде в союзі, то може створять союз, який і задумувався спочатку, німеччина, франція, англія, італія.

 

гривня стабільна буде тільки до вересня, далі будуть качелі

 

Тому вигідніше потримати в себе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Metalowar said:

Вагаюсь тому, що гривня стала трохи стабільнішою, то в такому випадку депозит в гривні кращий.

на таких патріотах і тримається "економіка" України :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому життя людей нічому не вчить ? Хоча .... Як в дитинстві кажуть : парєнь бєз ріска - сасіска :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще декілька варіантів, які нескладно реалізувати за умови наявності знайомих

ще після перших вльотів в банках до нас прийшов товариш та запропонував вкласти гроші в контору під банківські відсотки

чим ми скористалися і всім було добре – в нього гроші працювали а в нас вітрини розширилися (дешевий кредит)

 

підозрюю, що знайти контору стабільну в якогось знайомого і дати позику під відсотки з оформленням не є проблемою

можна інвестувати в якийсь бізнес, але тут треба бути грамотним бо є все ж ризики... зате вихлоп може бути суттєвим, ніякі банки не вспливають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То залежить від мети.  

- Якщо ціль мати поточну вигоду, кладіть на  депозит і розпоряжайтеся відсотками. Розумні люди кажуть відсотками потрібно розпоряджатися одразу поки депозитну ставку недогнав індекс інфляції. А потім поки ціни недогнали індекс.  Оці короткі проміжки і буде Ваша вигода. 

- Якщо ціль вкласти і отримати ітого фінальну вигоду у вигляді відсотків вкінці або "припрятать" гроші на майбутне, то банківські метали показують себе надійніше. 

- Найнадійніший спосіб отримати вигоду це вкласти гроші у справу, краще власну, можливо якесь рухоме\нерухоме майно. Тоді все залежатиме лише від Вас. І кожен єврик буде надійною цеглиною в стабільність нашої економіки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Metalowar сказано:

Маю деяку суму в євро, і хочу перевести в гривню щоб покласти на депозит. Класти хочу на 6 місяців (максимум на рік).

 

бобер, видихай

як переведеш в гривню і на депозит - можеш зразу починати малювати плакати:

"бендєри грабят народ" і "вєрніте наши деньги"

щоб мати з чим іти на мітинг під ВР коли черговий банк здується

 

жага до "ізі мані" може закінчитися погано :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Життя давно все відрегулювало. На Варшавці депозит під 3% в місяць долар і під 4% гривня.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, Nokian said:

Життя давно все відрегулювало. На Варшавці депозит під 3% в місяць долар і під 4% гривня.

 

В заставу щось дають чи лише під чесне пацанське ("плябудувіддам")?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, якщо так мислити то дорога одна – вкласти у щось безтолкове і непотрібне, наприклад авто чи нерухомість

і потім мати щось непотрібне коли треба гроші :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на авто можна практично завжди заробити, нерухомість здавати в оренду.  Це так щоб як кажуть з голоду не пухнути, для більшого без мозку нікуди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Соромітник сказал:

ну, якщо так мислити то дорога одна – вкласти у щось безтолкове і непотрібне, наприклад авто чи нерухомість

і потім мати щось непотрібне коли треба гроші :) 

А от зря ти людину не слухаєш. Я маю певний досвід в цій справі, тому маю право робити свої маленькі висновки. Вибити кредит з приватної особи практично нереально, якщо вона цього не хоче. В цьому плані з банком все простіше.

 

п.с. Уступлю права на борг за 50% вартості. Писати в приват. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, yu2007 сказано:

В заставу щось дають чи лише під чесне пацанське ("плябудувіддам")?

10 фур айфонів, які мамойклянусь заїдуть до кінця року у Луцьк
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Deemon сказано:

10 фур айфонів, які мамойклянусь заїдуть до кінця року у Луцьк
 

Страшно далекі ви від народу.

Є застави, є без застави, є без застави під 1% в місяць.

Все залежить від збігу обставин.

Але одне  точно.

Якщо в країні ходять грошові знаки, то є люди, в котрих їх багато(або відносно багато) -лежить без діла.

А кожен долар через рік має принести приплоду хоча б ще 30 центів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.07.2016 at 10:22 AM, Zevs_Isver said:

 

бобер, видихай

як переведеш в гривню і на депозит - можеш зразу починати малювати плакати:

"бендєри грабят народ" і "вєрніте наши деньги"

щоб мати з чим іти на мітинг під ВР коли черговий банк здується

 

жага до "ізі мані" може закінчитися погано :(

Не дивився на нік, але відразу вгадав, хто пише. Чому ні слова про курців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Nokian сказал:

Страшно далекі ви від народу.

Є застави, є без застави, є без застави під 1% в місяць.

Все залежить від збігу обставин.

Але одне  точно.

Якщо в країні ходять грошові знаки, то є люди, в котрих їх багато(або відносно багато) -лежить без діла.

А кожен долар через рік має принести приплоду хоча б ще 30 центів.

Прошу пане, з таким неймовірним знанням економіки в країні, Ви, мабуть, вже маєте парк авто еліт-класу, не одну нерухомість, та мабуть десь з Мальдів пишите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото обговорення! Хлоп скопив 500 ойро і хоче ще 20 заробити на депозити. А ви вже й квартири здавати, авто на таксі, 10 фур айфонів. Кхех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Zalepok44 сказал:

І який висновок, аж цікаво?

та вирішив таки відкрити 2 депозити один на долари (70% суми), а інший на гривні (30%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Metalowar сказал:

та вирішив таки відкрити 2 депозити один на долари (70% суми), а інший на гривні (30%)

 

В 07.07.2016 at 22:24, Metalowar сказал:

Допоможіть будь ласка з вибором. Ситуація така :
Маю деяку суму в євро, і хочу перевести в гривню щоб покласти на депозит. Класти хочу на 6 місяців (максимум на рік).
Скажіть чи буде це вигідно мені, чи краще перевести все в долари і також на депозит покласти.

Описка по Фрейду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почти молодец!!!!! Только в гривнах открывай "до востребования" под 1% --- чтобы снять в любую минуту ибо это просто бесплатный сейф :)  в ноябре-декабре  думаю курс 35 обеспечен ---- так что бабки на депозите в гривне , превратятся в пыль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Описка по Фрейду?

 

ні, малось на увазі, що я поміняю євро на долари, і тоді відкрию депозит

 

1 час назад, DarkMonk сказал:

Почти молодец!!!!! Только в гривнах открывай "до востребования" под 1% --- чтобы снять в любую минуту ибо это просто бесплатный сейф :)  в ноябре-декабре  думаю курс 35 обеспечен ---- так что бабки на депозите в гривне , превратятся в пыль.

 

та власне так і думав зробити, тільки не прям "до востребования" , а десь на 3 місяці покласти... думаю ще курс протримається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...