Перейти до змісту

Депозит vs Долари


Metalowar

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Metalowar сказал:

 

ні, малось на увазі, що я поміняю євро на долари, і тоді відкрию депозит

Ахахаха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пожди троха, зараз фунт серлінгів конкретно падає в звязку з брексітом. Покладеш на депозит. Потім фунт виросте назад, бо економіка Британії це не українська. Поміняєш назад на євро. Ото профіт буде! Ну і мене за ідею не забудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, vaz75 said:

Пожди троха, зараз фунт серлінгів конкретно падає в звязку з брексітом. Покладеш на депозит. Потім фунт виросте назад, бо економіка Британії це не українська. Поміняєш назад на євро. Ото профіт буде! Ну і мене за ідею не забудь.

Назви банки, як приймають депозити в британських фунтах, пєтросян :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, yu2007 said:

Назви банки, як приймають депозити в британських фунтах, пєтросян :) 

Альфа пропонувала і ще, ніби, у ВТБ було таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Назви банки, як приймають депозити в британських фунтах, пєтросян :) 

Швейцарські, Штепсель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, vaz75 сказал:

Швейцарські, Штепсель

таки петросян 

http://business-swiss.ch/2014/12/protsenty-vkladam-shvejtsarskih-bankah-priblizilis-nulyu/

http://blog.liga.net/user/mharchenko/article/10808.aspx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

В чому я Петросян? Вузько мислиш. Швейцарський банк - для надійності і щоб покласти фунти (бо як сказав Оратор вище, в нас немає таких депозитів). А заробіток - на різниці валюти, бо фунт вже просів аж на 13%.

І для валютних спєців аля маньяк і ю2007, мій пост був шуточною реакцію на обмін ТС-ом євро на долари для депозиту, втрачаючи на крос-курсі і не розуміючи різниць відсоткових ставок євро\долар.

Я не є спецом в банківських справах, але навіть я розумію безгуздність такої операції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Я не є спецом в банківських справах, але навіть я розумію безгуздність такої операції.

 

На початку теми я запитував, чи варто класти в євро, значить це логічно, що я не розбираюсь в цьому, а від Вас я почув тільки, що не варто в гривні відкривати депозит.
Я розумію що я втрачу, коли переведу в долари, але чи не більше я втрачу якщо депозит буде в євро (в порвнянні) ??
Що мені порадите ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, шо  ще є люди, які вірять банкам:).  Можна вкласти, а потім не забрати, як уже бувало в нашій країні  не один раз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в який банк збираєтесь? Також думаю за депозит 3000 дол, крім Привата нічого в голову не приходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Metalowar сказал:

Що мені порадите ?

Нащо євро переводити в долар чи тим більше у гривню? Відсотки в євро такі ж як і в доларах (в Приватбанку) або незначно відрізняються, тому я клав би в євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, user6863 сказал:

А в який банк збираєтесь? Також думаю за депозит 3000 дол, крім Привата нічого в голову не приходить.

 

так і я в приват збираюсь... все ж більш надійний, ніж інші банки

 

51 минуту назад, nickel сказал:

Нащо євро переводити в долар чи тим більше у гривню? Відсотки в євро такі ж як і в доларах (в Приватбанку) або незначно відрізняються, тому я клав би в євро.

 

Євро відносно долара падає, от тому я і не знаю в чому краще тримати гроші... ну за гривню то ясно, але думаю все ж вижати з неї щось, через високі відсотки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Metalowar сказал:

 

На початку теми я запитував, чи варто класти в євро, значить це логічно, що я не розбираюсь в цьому, а від Вас я почув тільки, що не варто в гривні відкривати депозит.
Я розумію що я втрачу, коли переведу в долари, але чи не більше я втрачу якщо депозит буде в євро (в порвнянні) ??
Що мені порадите ?

Я радив, у час фінансової нестабільності, коли головне не заробити, а НЕ ВТРАТИТИ, не вкладати гроші у банки, особливо гривні. А долар чи євро - не важливо, ставки однакові! Сенсу міняти євро на долари не має!

А заробіток на 3 місяці на 1000 є в ПБ буде аж 1000*7,5%\12*3=18,75є при чому 1% (2,5є) з них буде на "Бонус+")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Я радив, у час фінансової нестабільності, коли головне не заробити, а НЕ ВТРАТИТИ, не вкладати гроші у банки, особливо гривні. А долар чи євро - не важливо, ставки однакові! Сенсу міняти євро на долари не має!

А заробіток на 3 місяці на 1000 є в ПБ буде аж 1000*7,5%\12*3=18,75є при чому 1% (2,5є) з них буде на "Бонус+")

Ти податки забув відняти, доходи від депозитів зараз оподатковуються (15%).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 3 місяці в банк ? .... ризикнути тисячами заради декількох десятків ?.... дивна логіка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, SunSeth сказал:

Тримай в матрасі, авось хату не вскриють. В банк нє-нє.

Для особливо обдарованих депозитарна ячєйка є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
45 минут назад, seeker511 сказал:

есть. и что?

новость баян, но для асаблива абдарованих покатит.

не ходи на унітаз - засасьот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...