Перейти до змісту

ЗАБОРОНИТИ ПЕРЕВЕДЕННЯ ЧАСУ


Степан Буг

Рекомендовані повідомлення

Буду вдячний кожному за підтримку електронної петиції
ЗАБОРОНИТИ ПЕРЕВЕДЕННЯ ЧАСУ
яка розміщена на офіційному інтернет-представництві
Президента України.

https://petition.president.gov.ua/petition/22496
Проголосувавши разом, ми зупинимо
це безглуздя національного масштабу.

Переведення часу.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

"Літній" час  - нафіг не потрібен.  Це пережитки феодалізму.

більшість країн це давно зрозуміли. Але ж нашим пофіг метелики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та фігня це все, хай переводять собі на здоров'я. Це не проблема глобального масштабу (війна Росії з Україною), не екокатастрофа (осушення річки Стир для забудови лугу в с. Рованці) і навіть не проблема локального характеру ("реконструкція" зони відпочинку із зеленими насадженнями та спортивними спорудами). Є дійсно актуальні проблемні питання, а це так - флуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна детальніше з цього місця : 

49 хвилин тому, veter сказано:

осушення річки Стир для забудови лугу в с. Рованці

Можна в новій темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені зручніше коли  прийшовши з роботи є більше часу попрацювати до заходу сонця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені краще, коли більше світлового дня після роботи. Я зараз навіть просинаюсь легше, коли на літній час перейшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Віталій СК сказано:

А можна детальніше з цього місця : 

Можна в новій темі

Вибачаюсь за оффтоп. Тему не хочеться створювати.

 

Співставте зміни на гуглкартах 2000-2016 років самі все зрозумієте без зайвих пояснень.

 

П.с.: гарно дивляться хатки навпроти парку, є такі, що збудовані за 30-40 метрів від берегової лінії (повені уже ніхто не боїться, "дивно", чомусь раніше (80-90-ті роки) ніхто не ризикував там будуватись, мабуть "меліорація" дає ефект).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як "сова" по натурі - тільки за "Літній час". Після роботи літом ще  до 5 годин більш менш світлих є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, veter сказано:

П.с.: гарно дивляться хатки навпроти парку, є такі, що збудовані за 30-40 метрів від берегової лінії (повені уже ніхто не боїться, "дивно", чомусь раніше (80-90-ті роки) ніхто не ризикував там будуватись, мабуть "меліорація" дає ефект).

Коли буде зимою снігу як «колись» тоді побачимо яка меліорація, можливо навіть власники будуть здивовані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі це не просто так робилось - переведення часу. Це було заради економії електроенергії. І не тількі в одній Україні, чи бувшому СРСР.

 

Мені зручніший цей режим, ну перевели та і фіг з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Electronshik сказано:

Взагалі це не просто так робилось - переведення часу. Це було заради економії електроенергії. І не тількі в одній Україні, чи бувшому СРСР.

 

Мені зручніший цей режим, ну перевели та і фіг з ним.

 

точно

 

не подобається\важко вставати зранку на роботу - значить якась не така в тебе робота.....

змінюй на таку щоб десь о 10й треба було прокидатися :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, veter сказано:

Вибачаюсь за оффтоп. Тему не хочеться створювати.

 

Співставте зміни на гуглкартах 2000-2016 років самі все зрозумієте без зайвих пояснень.

 

П.с.: гарно дивляться хатки навпроти парку, є такі, що збудовані за 30-40 метрів від берегової лінії (повені уже ніхто не боїться, "дивно", чомусь раніше (80-90-ті роки) ніхто не ризикував там будуватись, мабуть "меліорація" дає ефект).

Два посушливих роки не показник. В одній з тем форуму є показове фото 2013 року, яке викладав користувач @FlyPilot :

3-4 small.jpg

 

Сумніваюсь, що хтось 16 років буде осушувати річку, щоб продати кілька гектарів землі. А будують хати до першої повені, потім активно продавати будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Zheny@ said:

"Літній" час  - нафіг не потрібен.  Це пережитки феодалізму.

більшість країн це давно зрозуміли. Але ж нашим пофіг метелики.

 

Тут я би посперечався. На рахунок більшості країн схоже на правду, але питання в кількості чи в якості? 

 

DaylightSaving-World-Subdivisions.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yucore сказано:

Тут я би посперечався. На рахунок більшості країн схоже на правду, але питання в кількості чи в якості? 

 

 

Який колір про що говорить? І якого дідька наш крим пофарбували в колір москалів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, sergkots сказано:

Який колір про що говорить? І якого дідька наш крим пофарбували в колір москалів?

Синій ті хто переводить, оранжевий ті хто вже відмовились від переводу, червоний ті хто ніколи не переводив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Який колір про що говорить? І якого дідька наш крим пофарбували в колір москалів?

 

     Синім кольором позначені країни, що застосовують перехід на літній час, помаранчевимкраїни, де перехід був скасований; червонимкраїни, де переходу на літній час ніколи не було. А Крим певно пофарбували в помаранчевий не тому, що це колір москалів, а тому, що там зараз не переходять на "літній" час.      
     Як по мені (я також "сова"), то я навпаки, не переходив би на "зимовий" час :).
 
П.С. Шкода, що нема такої фітчи, як була колись на борді, до оновлення...А саме -  пока набираєш коментар, вспливають повідомлення, що хтось в цей же час вже добавив повідомлення в тему і ти пока не відправив свій коментар, маєш можливість продивитись ті повідомлення і редактувати своє.  Тоді не було б таких одинакових відповідей, як у мене і Лісовика)).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Саня сказано:

Я зараз навіть просинаюсь легше, коли на літній час перейшли.

А от я з точністю до навпаки.

По зимовому (реальному часу) вставав 6.10.

А тепер на годину раніше. Тяжко.

І на роботі народ теж саме каже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Lisovic сказано:

Синій ті хто переводить, оранжевий ті хто вже відмовились від переводу, червоний ті хто ніколи не переводив.

А з Канадою шо за прикол? Частина країни переводить а частина ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Maniko сказал:

А з Канадою шо за прикол?

 

А чого тільки Канада? Ще пів Бразилії, Австралії, один штат в США, в Мексиці....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...