FlyPilot

Учасники
 • Кількість зміста

  145
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

97 Байдужий

2 Підписників

Про FlyPilot

 • Ранг
  Прописанный
 1. Теж актуально, коли їдете?
 2. Форумчани, на вихідних хочу їхати в Львів чи Тернопіль в аквапарк. В який краще завітати з дітками 2-ох і 7-ми років? ДЕ буде саме дітям краще? Де тепліше? Бо по відгуках думки розділились.
 3. Віддаю тільки всі 60 ящиків за 150 грн.
 4. Форумчани, хто їздить на Chevrolet Tacuma чи Chevrolet Lacetti? Відкликніться, будь ласка? Є пара питань? Можна в приват. Дякую.
 5. Пару фоток з серпневих польотів Скаламучений Стир в районі парку Цегельний завод з близька Боратин поріс якимось жовтим чагарником і схожий на поле ріпаку весною Кільце на Рівненській
 6. Отже, взяв я собі того Сіховка по посиланню вище, разом з веслами і насосом. Все поміщається в пакет БМВ. Вклався в 800 грн. Думав, поплаваю на минулих вихідних на Світязі, але погода була такою, що я його навіть з машини не витягував. Та в неділю, я все таки човна протестив. Здійснив немалий, як для мене, сплав з донею з Новостава до Луцька. А це 14 км, за 4,5 годин справились. В Стиру вода ще впала, тому спочатку було важко знайти місце для старту, бо береги були дуже болотисті. Течія була слабенькою, тому трохи працював веслами. Доня не сумувала - то човник витирала від бризків води, то просто гралась. До речі, вона сиділа не тільки в середині, а й на бортах. Під Боратином знайшли єдине нормальне місце для привалу - хтось з берега у воду поклав дошку, по які ми вийшли як по трапу. Доня(і я теж) була безмежно рада, коли пропливаючи біля ЖД моста по ньому пронісся поїзд. В Луцьку на березі біля Київського майдану ми були о 20-00. Тепер про човен - Сіховк мені загалом сподобався. Дійсно він в рази 2 важчий і в рази 3 обємніший за Експлорер 200, але в ньому я реально почуваю себе безпечніше, а за це я був готовий заплатити більше. Матеріал в ньому суттєво кращий. І ще його легше здувати.
 7. Бордівчани, порадьте, якого б човника собі взяти із нижче вказаних. Експлорер 200 сподобався, але хотілось би трішки більшого і може міцнішого. Більша вага на 2-3 кг не сильно мене турбує, думаю, зможу його носити. Що скажете? http://intex-pool.com.ua/ru/Naduvnyje_lodki/58331 http://intex-pool.com.ua/ru/Naduvnyje_lodki/58332 http://intex-pool.com.ua/ru/Naduvnyje_lodki/68345 Чесно кажучи, схиляюсь до останнього варіанту - більша товщина матеріалу, трішки більші розміри, дві камери.
 8. Коротко поділюсь і своїми враженнями від своїх перших двох сплавів по Стиру. Почну з того, що тему гілку про сплави на борді перечитував давно, але раніше руки не доходили... А тут на вихідні все співпало - і час є, і доня підросла та не проти помандрувати, і ще й Навігатор дозволив скористатись його човном(Intex Explorer 200), за що йому ВЕЛИКИЙ РЕСПЕКТ!!!!!!!!!! Отже, 28.06.15 вирішив зробити пробний заплив - стартуємо з Київського майдану і доки витримає моє дитя! Дитяті все сподобалось і фінішували аж на Вишкові(маршрут 9 км). Далі плисти не могли, бо невідомо як би добирались назад. 29.06.15 доня була готова до ще одного мінізапливу. Але зранку були трохи зайняті, тому стартували біля тюлькіного флоту тільки о 16-00. Гарненько дойшли до Милуш з привалом у Вишкові. Потім маршруткою 22кою додому!!! Загалом ми з доньою задоволені. Я б рекомендував ці два маршрути початківцям - дуже легко у випадку форс-мажору завершити сплав, та й краєвиди гарні.
 9. Залишилось ще 60 ящиків та перегородки. Можу допомогти з доставкою.
 10. Так не хочеться ті ящики здавати на макулатуру... Готовий поміняти на пиво з таранькою.
 11. Привіт! Хто знає, що трапилось в Фуршеті? Щойно був поруч - купа міліції, все загороджено???