Перейти до змісту
  • 0

Питання та пропозиції по новій версії Борди


Ha3aP

Чи подобається Вам нова Борда?  

145 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Питання

Прикрутив для тесту голосувалку.

Адмінам дякую за обновлення дякую ;)

 

Скіни, окрім стандартного, будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 165
  • Створено
  • Остання відповідь

Рекомендовані повідомлення

Подскажите как темы свои найти???

На смартфона прекрасно работает это плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, senazi сказал:

я тепер як баран!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

то ти просто тепер тільки помітив :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, тре

"Мої прикріплення" в низ перемістити, а "Я слідкую за" після "Профілю", а то не зручно, як привикли, відразу йшов профіль і за ним "Мои публикации" в старому форумі...

 

У вкладці "Я слідкую за" пропали дані про перегляд тем ( скільки переглядів в темі ).

 

Снимок.JPG

 

та також ось це, воно не потрібне на кожній сторінці, на головній зробити, а зі всіх усюд прибрати.

 

Снимок.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жахливо! (ІМХО) Не тому, що погано, а тому, що все змінено без пояснень ( тіпа самі дойдете до всього)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, senazi сказано:

Мені недобре аж стало як побачив, аж серце заболіло, з старою бордою стільки хороших спогадів і стільки всього цікавого було, що я он аж тролякою став, а зараз капєц аж недобре робиться реально у якусь соцсєть все перетворилося, так не люблю круглих авок і аля фейсбук стайл що жах....

Коли попередню Борду оновлювали теж казали що фігня, а тепер кажуть що було багато цікавих спогадів. І до цієї привикнуть люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дивні люди. Форум ще ребілдить базу, а їм фон не подобається. :)

Скін дефолтний. Що означає, як тільки так зразу прикрутяться нові мордочки з різними кольорами.

Не можна апгрейднути двіжок щоб не поулітали усі моди і хуки. 

з часом усе що можливо і потрібно прикрутиться.

Срач не розводьте, бо прибаню ненароком на період шліфовки борди. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за прікол)) Я писав пост і оновлював баги, а тут бац він вище перекинувся) І час якийсь странний показує, від 6 хвилин, від 18 хвилин, від чого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Demitron сказал:

Подскажите как темы свои найти???

Аккаунт-Профиль. Далі там, де аватар, публикации, зарегестрирован, посещение є справа квадратна кнопочка "публикации Demitron". Натискаєш її і вуаля, налаштовуєш пошук як тобі треба (натиснувши "Темы" матимеш перелік створених тобою тем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені вже новий форум зручний, ще трошки незвичний, іноді глюкавий (десь зникають зрідка повідомлення, чи не хоче приймати відповідь), але вцілому працює краще, особливо на смартфоні.

Респект і уважуха адмінам.

До речі, як прибрати тепер голос в голосувалці з "ні" на "так"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nazarqa сказано:

Шо за прікол)) Я писав пост і оновлював баги, а тут бац він вище перекинувся) І час якийсь странний показує, від 6 хвилин, від 18 хвилин, від чого :)

Ото та голосувалка що зліва )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

можна є повитягувати кеш цих сторінок, перейти на свої теми в нову версію форуму і заново підписатися/відписатися в них.

профіт

Можна. $300.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ha3aP сказано:

Ото та голосувалка що зліва )))

Агаа) Воно типу "актуальні" повідомлення що були відзначені "плюсіком" пересовує наверх) Але щось це не дуже зручно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме мої теми (які створив я) є, але раніше, якщо відписав щось в будь-якій темі (не створеній тобою), вона потрапляла в "мої публікації" і надалі якщо там були нові повідомлення вона (ця тема) перескакувала нагору і її назва виділялася. тепер же вони розділені - теми, які я стровив і теми, в яких я відповідав. 

так от, зі старої версії форуму, теми, в яких я відповідав, не прив'язалися до мого аккаунту. і навіть теми, які я створив, не відображаються у вкладці - "темі в яких я відписував."

потрібно написати пост саме з тової версії - тоді все ніби ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nazarqa сказано:

Агаа) Воно типу "актуальні" повідомлення що були відзначені "плюсіком" пересовує наверх) Але щось це не дуже зручно))

За шо і мова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановнi Адмiнiстратори, повернiть будь-ласка можливiсть перегляду новых тем з останнього заходу на сайт

Ссылка була http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=search&do=viewNewContent&search_app=forums

А то впадло тепер заходити в кожен роздiл i дивитись верхнi теми

ранiше все було на однiй сторiнцi:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, difoto сказал:

Можна. $300.

не зрозумів про 300 доларів. 

ти дай мені адресу вкладки з мого профілу, я сам це зроблю.

якщо не можеш/не хочеш - для чого оффтоп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропали всі теми "мои публикации" - відновлять чи все-таки треба згадувати де був відписувався? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Saddy сказано:

пропали всі теми "мои публикации" - відновлять чи все-таки треба згадувати де був відписувався? 

Ех :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з вкладки "Мої публікації" тепер все потерлось чи то я ніц знайти не можу? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, milana сказано:

А з вкладки "Мої публікації" тепер все потерлось чи то я ніц знайти не можу? 

+1

У мене лише ця тема там відображається ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...