Перейти до змісту
  • 0

Питання та пропозиції по новій версії Борди


Ha3aP

Чи подобається Вам нова Борда?  

145 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Питання

Прикрутив для тесту голосувалку.

Адмінам дякую за обновлення дякую ;)

 

Скіни, окрім стандартного, будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 165
  • Створено
  • Остання відповідь

Рекомендовані повідомлення

Если честно-не очень. И даже если не обращать на общую сыроватость, то внешний вид и общий функционал как то отпугивает.

 

Если я раньше мог пересмотреть свои публикации и новые месседжи кликнув по нику, то сейчас проведя минут 15 в поиске я не смог найти эквивалента в этой версии форума. Я так понимаю перспектив вернуть прежнюю версию нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно до "мои потоки" -публикации на которые я отвечал" прикрутити публікації, на які я відповідав до оновлення. 

адміни, це можливо після заверешння апдейту? так і не отримав ні разу конкретної відповіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо ще все не доребілдилось, але хіба важко прибрати кілька строчок, щоб ці "оголошення" не муляли очі на кожній сторінці?

На головній хватить, далі воно просто не потрібний спам :(

P.S Частково вирішив проблему - Adпuard'ом заблокував, і тепер хоч краще трохи стало ;) 

569cae3e18622_.thumb.JPG.9fe2c6cc7c4d77d

 

UPD, заблокував, все що тільки міг і те що мені не потрібне :) Тепер борда без сміття виглядає чистішою!

569cafd2280c5_.thumb.JPG.1c623a57bb64a8c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост відкривається з першої сторінки, чи є якесь налаштування, щоб можна б було відкривати з останньої, свіжої?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меню яке вискакує при натисканні власного ніка в правому верху сайта повна лажа, куди поділись такі потрібні функції? насправді для мене не важливо який дизайн чи вигляд в форуму, важливо його функціонал, поверніть хоча б той функціонал що був до змін, бо без цих важливих функцій форумом просто неможливо користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

андроід 4.0.4 - не відображається літера "і" кирилиці.

сайт став "важчим" - на 2г інтрернеті сторінки набагато довше грузяться. та і оперативки більше потрібно для роботи з телефону - але це вже не до адмінів, а так, власні спостереження - смарт старенький)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

І "попередній перегляд" зник.

Будемо надіятись що цю тему читають, і всі вищенаписані баги та помилки будуть виправлені, питання часу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Далі там, де аватар, публикации, зарегестрирован, посещение є справа квадратна кнопочка "публикации Demitron".

Де ти таке знайшов :huh: я щось не можу, не бачу ніяких квадратних кнопочок "публикации Demitron".

Може ще появиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Volyniaka сказано:

Жахливо! (ІМХО) Не тому, що погано, а тому, що все змінено без пояснень ( тіпа самі дойдете до всього)

І, взагалі, чого мого "Чє Бурашку" на аватарі "округлили"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. В пункті "Мої прикріплення" в меню профілю не знайшов кнопавки "видалити". То мені засліпило чи вони там дійсно на віки-вічні, навіть якщо давно неактуальні ?

2. Дууууже хотілось би мати можливість прибрати  кудись оголошення ! Чи щоб згорнути якось можна було, чи відключити, чи ну хоча б якось не так помітно і крупно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yura-patriot сказал:

Де ти таке знайшов :huh: я щось не можу.

бо її там немає, тому і не найшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...