Перейти до змісту
  • 0

Питання та пропозиції по новій версії Борди


Ha3aP

Чи подобається Вам нова Борда?  

145 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Питання

Прикрутив для тесту голосувалку.

Адмінам дякую за обновлення дякую ;)

 

Скіни, окрім стандартного, будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 165
  • Створено
  • Остання відповідь

Рекомендовані повідомлення

 

43 хвилин тому, vaz75 сказано:

А як зробити закладки ( спільнота, зображеня, відео і ін) так як в тебе, зверху? Вони у мене збоку у вигляді дерева.

З.і.: Допетрав. В браузері на весь екран так. Оскільки в ноуті тріснувший екран, то я завжди користуюсь згорнутим вікном браузера, а там горизонтальні вкладки зникають в значок з трьома рисками, натискаючи на який вилазить дерево вкладок справа. Не дуже зручно для мене. :(

 

Вимагай версію Борди- для ноутів з тріснувшим екраном:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минуту назад, KarambaAramba сказал:

Чоловіче за півтора роки тут на форумі ти наспілкувався лише на 29 повідомлень і ти тут говориш, Що "користувачі, які дриготять над репутаціями, аватарками та іншими дрібницями, просто ПОВИННІ висловити своє обурення," звідки ти взагалі знаєш хто чим тут догожить? Цей форум був є і буде завжди в більшій мірі площадкою для простого спілкування а не торгів і продажів тому репутацією тут ніхто не дорожить це тобі не аукро, тут панує уваженія.   Ось тому я й борюся щоб тут була нормальна барахолка і приведена до ладу і з нормальними правилами які б її відділяли  трохи по правилах від іншої форумної площадки, бо є люди які понабирали мінусів а тут щось продати і все в тебе нічого ніхто не купить бо думає, що то як на аукро погана репутація в людини,  а мінусів тут можна набратися просто за флуд або чиюсь особисту неприязнь.

Щоб не перетворювати тему на смітник, відповів у особисті повідомлення.

Із власних спостережень: варто лише зачепити місцевого "улюбленця", як від його велелюбного "оточення" полетять обурені мінуси.

Якщо будуть ще докори, ласкаво прошу в особисту скриньку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де що потрібно переключити щоб коли заходиш в тему з "нових публікацій" кидало на останнє непрочитане повідомлення, а не на першу сторінку? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Somebody сказано:

Щоб не перетворювати тему на смітник, відповів у особисті повідомлення.

Із власних спостережень: варто лише зачепити місцевого "улюбленця", як від його велелюбного "оточення" полетять обурені мінуси.

Якщо будуть ще докори, ласкаво прошу в особисту скриньку!

не пиши фігні- не буде мінусів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто! Не звично, але на планшетi ( телефонi) стало дуже зручно користуватись, до ПК ще не добрався ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А функція відключити резиновий шаблон буде?(я про андроід девайси)

Адаптивність то звичайно круто і зара дуже ціниться проте десктопний варіант набагато кращий ніж піджатий під мій мобільний девайс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минуты назад, KarambaAramba сказал:
3 минуты назад, EleKtrik сказал:

не пиши фігні- не буде мінусів!

Поки тільки ви цим і займаєтесь:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, YouRich сказано:

 

Зря старався, малював... Питання було не в тому.  Як я зрозумів, людина питалася про список оповіщувань які вже прийшли (типу, хто змінив карму, наприклад). І ось вже цей список (який вспливає, коли нажимаєш на дзвіночок) питали "як стерти".

Саме це мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минуты назад, nikblack сказал:

(якось так) 

 

От іменно - якось. Зовсім не про те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, nikblack сказано:

Чому дарма, можлико комусь і приходиться, да і там немає нічого складного - треба відкрити всі повідомлення, і відмітити їх прочитанними, кнопочка знизу (якось так) 

Не спрацьовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
16 хвилин тому, Arden сказано:

Зробіть, будь ласка, щоб можна було вимикати "уведомления на e-mail"

 

1234.png

 

готово

13 хвилин тому, Yurik сказано:

А де що потрібно переключити щоб коли заходиш в тему з "нових публікацій" кидало на останнє непрочитане повідомлення, а не на першу сторінку? 

 

натиснути на час повідомлення наприклад "3 хвилини тому"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, YouRich сказал:

От іменно - якось. Зовсім не про те.

Ти взагалі про що? Коли не можеш розібратись - це одне, а коли форум модернізується, і в процесі мало того що користуєшся то щей хочеш щоб все одразу  працювало? Це із ряду фантастики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому в темах, на які я підписаний, не можна відразу перейти на останню сторінку? Потрібно заходити в тему, і натискати щоб перейти на останню сторінку, не дуже зручно... :( Добавте значок типу  » і буде щастя :)

 

Також в моїх підписках не правильно відображаються теми як на мене, тема в якій було написано повідомлення, воно автоматично має переміщатись на верх, а воно стоїть на місці і тільки підсвічується жирним курсивом... 

 

З часом теж щось не те, зробіть щоб відображало час тоді, коли було зроблене останнє повідомлення.

P.S Це все про підписки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окай, нове питання до адмінів - яку адресу мали сторінки форуму з "моими публикациями"?

напр. board.lutsk.ua/user/13465-saddy/_____________ 

можна є повитягувати кеш цих сторінок, перейти на свої теми в нову версію форуму і заново підписатися/відписатися в них.

профіт

Безымянный.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nikblack сказал:

Ти взагалі про що? Коли не можеш розібратись - це одне, а коли форум модернізується, і в процесі мало того що користуєшся то щей хочеш щоб все одразу  працювало? Це із ряду фантастики

 

В чому я не можу розібратися? Ти взагалі про що? :) Я нічого не хочу, це людина питала, а ти їй неправильно відповів, про що я тобі і зауважив. От і все. Охолонь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, t0rik сказано:

натиснути на час повідомлення наприклад "3 хвилини тому"

у мене кидає на останнє повідомлення в темі. колись було так, наприклад: у темі всього 90 повідомлень, я свого часу дочитав до 76, і коли заходиш - кидало на 77. а зараз якщо натиснути на час повідомлення, то кидає на 90... ну то таке, чекаємо ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посидів з півгодини і реально болять очі від такого фону (фон бокових полосок). Яб його зробивби             background-color: #d9d9d9; Або розширити на всю ширину екрану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна якось фон змінити? Бо від білого очі просто витікають... Якийсь більш нейтральний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...