Перейти до змісту
  • 0

Питання та пропозиції по новій версії Борди


Ha3aP

Чи подобається Вам нова Борда?  

145 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Питання

Прикрутив для тесту голосувалку.

Адмінам дякую за обновлення дякую ;)

 

Скіни, окрім стандартного, будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 165
  • Створено
  • Остання відповідь

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, lerov сказал:

Новий дизайн дуже "на любителя" :(, очі просто "вилазять" :blink:

От би ще тему "Олд скул борда".

Ех оновили "приват24", потім "кінопоиск" ...тепер Борда. ІМХО не приємний тренд :unsure:

Ще й тут і новий Віндовз, і IOS і Аndroid... як жити? ваще піпєц...:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

часто повідомлення дублюються самі собою (нажимаєш надіслати відповідь, а з'являється зразу 2 одинакових)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
11 хвилин тому, Oli сказано:

не відсилаються ПП

 

Працює. Отримав відповідь від serega щойно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незвично, але доведеться звикати...

Шкода, що немає  "просмотр последних публикаций"

Альтернативна "Активність" може бути, тільки якби можна було б згрупувати по темам...

Це преше врадення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт :). Давно не бачились. Форум незвичний, але не все зразу...потрібно розбиратися, можливо просто зачекати, а не скиглити. Єдине що зауважу, так це "біле полотно", хотілось би, щоб у майбутньому, пост від посту відрізнялись (відділялись лінією або мали якісь межі, або тло різних коментарів мало різний відтінок). Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю с телефона, вроде норм, но пока очень непривычно. Фоток нет в некоторых старых темах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привикать, привикать... Бля куди я зайшов? Хто мені шо вже пише?..Де я?

Насправді, "хотєлки" поки припинити треба, краще звернути увагу на баги.

Український переклад, я так зрозумів, треба чекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vaz75 сказано:

Український переклад, я так зрозумів, треба чекати?

З самого низу по центру можна переключити мову, що правда українська переведена не до кінця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ha3aP сказал:

З самого низу по центру можна переключити мову, що правда українська переведена не до кінця.

Я й про це і кажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що замітив, що поставивши "+" користувачу, я можу його забрати? Так як появляється на місці зеленої стрілочки "вверх" червона стрілочка "вниз" (зауважу, що право ставити мінуси в мене нема і не було). До речі, право ставити мінуси так і залишилось, після 1200 повідомлень, чи правила помінялись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так було у старій версії з кнопкою "підтримав" Тепер Паверюзвєрєм вже бути не обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, d.u.a.l сказал:

Заходиш у профіль і натискаєш кнопку "переглянути мою активність" в правому нижньому кутку заголовка (той, що на темному фоні). Там є створені тобою теми і всі-всі повідомлення. Ось тут

Твоє добро тут ;)

 

 

Зліва треба вибрати Теми або Повідомлення
 

але там лише теми, які створив користувач, а де всі ті теми, в яких він відписував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Тепер Паверюзвєрєм вже бути не обов'язково.

 

Не думаю. Я поки не павер і не можу мінусувати будь-кому, можу тільки забрати свій плюс, який я поставив користувачу. Треба на тобі протестувати. Ти не образишся, якщо я в тебе свій плюс заберу, якщо буде можливість, я зразу назад віддам))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працює)). Можна скільки хочеш одне те саме повідомлення і плюсувати і мінусувати, в порядку черги, звичайно. До речі, як нік вставляти в коментар, ніхто не підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, rabzy сказал:

Класно, що хедер фіксований - при скролі лишається на своєму місці

 

Як на мене, то ще б до всього той хедер ховався вручну (раз сховав і щоб був схований на всіх сторінках, треба - відкрив і завжди відкритий), а то займає 7-му частину екрану)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто чим замінив "Перегляд нових публікацій" ? Активность->Вся активность чи є якісь кращі варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так там всі повідомлення, якщо я в темі якійсь відписав 10 разів, то там буде цих 10 окремих повідомлень - незручно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Harddriver сказано:

Хто чим замінив "Перегляд нових публікацій" ? Активность->Вся активность чи є якісь кращі варіанти?

Я замінив на "Непрочитане"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як би добавити кнопку - мої публікації, раніше у викідному меню справа зверху була така кнопка, а зараз через акаунт лізти, не зручно 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...