Перейти до змісту
  • 0

Питання та пропозиції по новій версії Борди


Ha3aP

Чи подобається Вам нова Борда?  

145 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Питання

Прикрутив для тесту голосувалку.

Адмінам дякую за обновлення дякую ;)

 

Скіни, окрім стандартного, будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 165
  • Створено
  • Остання відповідь

Рекомендовані повідомлення

Только что, YouRich сказал:

В чому я не можу розібратися? Ти взагалі про що? :) Я нічого не хочу, це людина питала, а ти їй неправильно відповів, про що я тобі і зауважив. От і все. Охолонь.

"Ти про що?" - це було адресовано саме тобі, і відносилось до процитованного мною твого посту - і все, далі було написано для всіх, то ти розумієш, то ні. І до чого тут охолонь??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минуты назад, nikblack сказал:

Круто! Не звично, але на планшетi ( телефонi) стало дуже зручно користуватись, до ПК ще не добрався ;)

 

Якою програмою на смарті користуєшься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На разі просто звикаю. Дизайн став цікавіший. Єдине, що все занадто світле. Трошки більше кольорів. Хоча знову ж таке, це моя особиста думка. Всіх функцій поки не тестанув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось на full hd розширенні не дуже гарно виглядає, можна якось розтягнути на весь екран?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багів з переводом конєшно куча кучіська :)

Оцю кнопку що прикрутили, не слідкувати за темами, випадково натиснув, і тепер не слідкую взагалі ні за якими темами, ні за своїми що були створені, навіть не памятаю які, ні за чужими) :) Щось не то трохі... :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
3 хвилин тому, case_l сказано:

щось на full hd розширенні не дуже гарно виглядає, можна якось розтягнути на весь екран?

 

скоригується з часом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, case_l сказал:

щось на full hd розширенні не дуже гарно виглядає, можна якось розтягнути на весь екран?

От якраз якщо буде на весь екран то буде не дуже ((

 

Перший глюк: голосування я зробив відкритим, але хто і як проголосував не показує (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Ha3aP said:

От якраз якщо буде на весь екран то буде не дуже ((

 

ну коли по боках дві полоси - якось не дуже виглядає, хотілось би в ширину трохи розширити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1   Не відображається пошук, взагалі нічого не шукає :( 

2  Тепер паверюзери не можуть самостійно відкривати або закривати власно створені теми :( ?  

3   У вкладці "Я слідкую за" показує час коли я заходив в цю тему, а не час її створення чи останього повідомлення.

P.S

Як я зрозумів сюди можна викладати різні баги і т.д які помітили так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну шо, напруга трохи впала. Тепер переходимо до нового розділу "Запитання та відповіді" в форматі питання-відповідь (аля answer.goole.com / otvety.mail.ru ). Цю тему я закриваю. Для пропозицій буде створений окрема тема.

 

Якщо хочеться шось спитати - просто створюєте тему с запитанням у Розділі . Ось приклад.  Це набагато зручніше,  ніж флудити в одній темі. По друге, з часом накопиться кількість запитань та відповідей з яких можна буде зробить ЧаВО/F.A.Q.,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ha3aP сказано:

От якраз якщо буде на весь екран то буде не дуже ((

 

Перший глюк: голосування я зробив відкритим, але хто і як проголосував не показує (((

 

Так тож демократія! Не треба щоб всі все знали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ні" Не знаю як там на телефоні/планшеті, але з компа якесь Г...

Якось настільки вже звик до старої борди "лаконічної", що ця якось не сприймається. По дитячому розцяцьковано не серйозно...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Nazarqa сказано:

Багів з переводом конєшно куча кучіська :)

Супер! Протестували цитування. Виділяємо текст - з'являється спливаюче повідомлення "Цитувати". Працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна зжати борду по висоті? Ато на екрані 1366*768 реально 1 пост з одним реченням на екран, Наприклад, постом вище Пана difoto.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого голосувалка зліва від профілю? 

Стандартних плюс-мінус не хватає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Каким-либо образом склонять или сленговать названия брендов, моделей, устройств. Использовать сленг, который может быть непонятен другим собеседникам.

імхо жесть пункт в правилах, а так, остальне прикольно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ha3aP сказано:

А для чого голосувалка зліва від профілю? 

Стандартних плюс-мінус не хватає?

+

По суті вже "спасібок" немає, одна репутація залишилась. Зліва голосувалку забрати ІМХО і буде більше місця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

"Ні" Не знаю як там на телефоні/планшеті, але з компа якесь Г...

Якось настільки вже звик до старої борди "лаконічної", що ця якось не сприймається. По дитячому розцяцьковано не серйозно...
 

А в чьому саме розцяцькованість? Як на мене то навпаки все однотонне, мені подобається.

Спочатку було ну зовсім не звично, але так і мало бути - багато чого змінили, пів годинки, і все стає на свої місця. А те що комусь не подобається це вже ...фломастери...

 

 

Дякую тим хто (з)робив (робить) борд кращим!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nikblack сказал:

"Ти про що?" - це було адресовано саме тобі, і відносилось до процитованного мною твого посту - і все, далі було написано для всіх, то ти розумієш, то ні. І до чого тут охолонь??? 

 

То щоб люди розуміли, потрібно розділяти свої звернення. Привожу для тебе приклад:

 

1 час назад, nikblack сказал:

Ти взагалі про що?

 

Для всіх: Коли не можеш розібратись - це одне, а коли форум модернізується, і в процесі мало того що користуєшся то щей хочеш щоб все одразу  працювало? Це із ряду фантастики

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nazarqa сказано:

+

По суті вже "спасібок" немає, одна репутація залишилась. Зліва голосувалку забрати ІМХО і буде більше місця :)

+ воно щей лишнє. Пости піднімаються і в темі робиться каша (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ha3aP сказано:

А для чого голосувалка зліва від профілю? 

Стандартних плюс-мінус не хватає?

це формат подяки на форумі тіпа "питання-відповідь". Далі будемо бачити, як воно запрацює. Фішок багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...