Перейти до змісту
  • 0

Питання та пропозиції по новій версії Борди


Ha3aP

Чи подобається Вам нова Борда?  

145 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Питання

Прикрутив для тесту голосувалку.

Адмінам дякую за обновлення дякую ;)

 

Скіни, окрім стандартного, будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповіді 165
  • Створено
  • Остання відповідь

Рекомендовані повідомлення

Приємна плюшка: якщо хтось дописує у тему, яка вiдкрита у вкладках мобiльного броузера - приходить сповiщення у BlackBerry Hub. Вiдкрив вкладки зi срачем, згорнув, i про новi дописи взнаєш одразуPicsArt_1452975493115.thumb.jpg.a3241c9a

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Sashapetrash сказано:

бо її там немає, тому і не найшов

Мо ще появиться,треба почекати, але поки немає точно:)

12345.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А старі теми, у яких користувачі брали участь, не повернуться? "Мої публікації" нічого немає!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, d.u.a.l сказал:

 

2.png

А як зробити закладки ( спільнота, зображеня, відео і ін) так як в тебе, зверху? Вони у мене збоку у вигляді дерева.

З.і.: Допетрав. В браузері на весь екран так. Оскільки в ноуті тріснувший екран, то я завжди користуюсь згорнутим вікном браузера, а там горизонтальні вкладки зникають в значок з трьома рисками, натискаючи на який вилазить дерево вкладок справа. Не дуже зручно для мене. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можливо залишити нік і аватарку, а усю фалометричну інформацію типу "чьоткий пацан", "5 постів до 100500" або прибрати, або хоч розмістити її справа-зліва від аватарки.

наче й розширення не маленьке, але реально видно два повідомлення. добре як інформативні, а то "адинадин" і інфа по автору повідомлення на третину екрана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sss381 сказал:

Як видалити непотрібні вже оповіщення?

%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%

Далі думаю розберетесь 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий дизайн сайту просто чудовий! Все стало значно краще і зручніше!

Користувачі, які дриготять над репутаціями, аватарками та іншими дрібницями, просто ПОВИННІ висловити своє обурення, без цього ніяк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
15 хвилин тому, AlChi сказано:

на старій версії форуму юзав Tapatalk, зараз не грузить.

 

Не встановлений тапаталк на новий движок.

Нові публікації   Тепер біля "Відмітити сайт як прочитаний"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім у кого задраєні люки - апдейт в процесі, і це не як вінду обновляти за 20 хвилин, чого вперто вимагати все і одразу?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nikblack сказал:

Далі думаю розберетесь 

 

Зря старався, малював... Питання було не в тому.  Як я зрозумів, людина питалася про список оповіщувань які вже прийшли (типу, хто змінив карму, наприклад). І ось вже цей список (який вспливає, коли нажимаєш на дзвіночок) питали "як стерти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Про останню сторінку

Знайшов, треба натискати "Х минут назад" і закидає на останнє повідомлення. Алілуя. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, YouRich сказал:

 

Зря старався, малював... Питання було не в тому.  Як я зрозумів, людина питалася про список оповіщувань які вже прийшли (типу, хто змінив карму, наприклад). І ось вже цей список (який вспливає, коли нажимаєш на дзвіночок) питали "як стерти".

Чому дарма, можлико комусь і приходиться, да і там немає нічого складного - треба відкрити всі повідомлення, і відмітити їх прочитанними, кнопочка знизу (якось так) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
25 хвилин тому, igorgame сказано:

А старі теми, у яких користувачі брали участь, не повернуться? "Мої публікації" нічого немає!!! :(

 

Не повернуться, бо перейшли в новий формат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, возникла проблема

Что-то пошло не так. Пожалуйста, попробуйте еще раз.

Код ошибки: EX2

Возникла ошибка конфигурации или сервера.

 

Доволі часто виникає така помилка) Фіксіть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, t0rik сказано:

 

Не повернуться, бо перейшли в новий формат

Без обід, але це ваших рук діло, ну чи форуму... Бо той же форум 2108 обновився взагалі із 2 версії борди і там старі публікації залишились.

 

Нова тема буде краще за стандарну, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему интерфейс форума и правила на русском языке, не в духе времени однако. Везде сплошная украинизация. Ладно я русский, но своих детей учу и требую от них знания украинского языка, а тут....неужели нельзя было сделать.....никого не хотел обидеть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KarambaAramba, в Сільпо продають файне варення (з гіркого апельсина), можеш купити і помазати губу.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...