Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

Не знайшов на місцевих ресурсах інформації про аварію на Станіславського (збоку пошкодження в машини значніші, добряча вм'ятина ніби від стовпа).

 

IMG_20161121_074611559_HDR.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь

Кілька днів тому на Конякіна на пішохідному легенько вдарили дитину бампером. 

діло було пізно ввечері, тож водій завчасно не зреагував із-за обмеженої видимості та те що дитина перебігала, а не переходила дорогу зробили своє.

 

дитина ціла, хоча налякана, синців чи забоів вродь не було, всі очевидці вискочили з автівок та побігли до малого як тільки це сталось.

 

вобшем якщо що, у мене є відео події з реєстратора, зацікавленим особам (батькам малого, водію, поліції) можу надати, просто так викидати не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, woodwork said:

Кілька днів тому на Конякіна на пішохідному легенько вдарили дитину бампером. 

 

Не до кінця зрозуміло, чим закінчилось? Дитина пішла собі далі, а всі водії роз'їхались, включно з тим, хто зачепив? Чи викликали поліцію і винуватець залишився їх чекати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Не до кінця зрозуміло, чим закінчилось? Дитина пішла собі далі, а всі водії роз'їхались, включно з тим, хто зачепив? Чи викликали поліцію і винуватець залишився їх чекати?

Водій з дитиною та іншими водіями залишились з дитиною, там було достатньо людей, моя автівка стояла посеред дороги разом із іншими. 

Переконавшись що з дитиною все нормально, я допоміг відштовхати авто, яке заглохло попереду, потім прикурив та завели його. 

Швидка їхала в нашу сторону, мабуть водій викликав, або один із очевидців. Поліції не спостерігав. 

З малим точно все добре, товста куртка, кофта, 2 капішони та шапка, вобшем як капуста, удар був схожий на такий собі толчок збоку незначної сили, хоч малий і впав, все ціле, пересвідчувався сам.

далі за подіями спостерігати можливості не мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого,

і що знову пішоходи винні бо намагалися уникнути від того щоб їх бус переїхав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страшне відео, з одного боку є вина першого буса, що не зупинився, з іншого боку він уникнув зіткнення, а другий тримав малу дистанцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver винен на 100% водій буса, не побачив, не розрахував, зловив гаву... але я рахую, що пішоходи кинулись під авто, яке не мало змоги зупинитись без екстренного гальмування, та й не гальмувало взагалі, але вини водія це ніяк не зменшує. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там дуже, дуже, кепський перехід. Його там втулили недавно, здається, рік чи два тому. Якщо вже переходити, то краще пройтись до світлофору, біля мосту, там по любому машини пригальмовують і таких наслідків могло б не бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@snouden він там підсвічений гарно вночі тими новими ліхтариками.

@Zevs_Isver вони ще під перший намагались попасти :(... але перебігли далі.

Я як водій і пішохід, не розумію пішоходів, які не чекають зупинкі авто, що наближається, це якихось 5-10 секунд часу...а деколи навіть не дивляться по сторонам, наче той перехід огороджено бетонним забором.... Нажаль вини водія це ніяк не пом'якшує... збив на зебрі - винен на 99,99%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з дитиною не пішов би на перехід, поки не переконався, що безпечно ( а тут і сліпому видно, що машини летять), тим паче в темну пору доби і в таку погоду. Бо знаю, як водій, що пішоходів в такій обстановці практично не видно. Життя моєї дитини дорожче і важніше, ніж якісь правила. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не потрібно було йти/кидатися ще під першого буса,треба було почекати по середині,щоб він пролетів і вони побачили би другого,хоча це також небезпечно, але бляха це все діло 1-3секунд щоб прийняти таке рішення, но всеодно винен 100% водій другого буса.Шкода, і на  переході і така біда,бо сук@ літають там г@ндони!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все там добре видно, але в таку погоду + в ночі + швидкість 2 буса + дистанція не могли закінчитись інакше. Як на мене, то на ці повноцінні 4 смуги руху  перехід як мінімум мав би бути обладнаний світлофором а для зручності з кнопкою для пішоходів, але в Луцьку таких не практикують (краще намалюють "зебру" і вчеплять знак)

Bezymiannyi_800.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість буса не більше 60 км/год., в момент зіткнення приблизно  40  км./год., видно, що тормозив. Бус не летів, пішоходів просто не бачив за першим, якщо є відеореєстратор то буде видно всі моменти. Я всім рекомендую використовувати, в крайньому випадку смартфон з програмою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якого милого там взагалі намалювали ту зебру? Куди? В річку? Чи там переправа до приборного? Є нормальні пішохідні переходи на початках цього відрізку, де автівки не розганяються... Чи там зупинка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

А якого милого там взагалі намалювали ту зебру? Куди? В річку? Чи там переправа до приборного? Є нормальні пішохідні переходи на початках цього відрізку, де автівки не розганяються... Чи там зупинка?

десь там є зупинка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч там третя школа - і щоб діти не перебігали дорогу, зробили й перехід. Там він вже дууууже довго є, і один з перших було позначено жовтим блимаючим світлофором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, yura-patriot said:

така біда,бо сук@ літають там г@ндони!

Хто? Хто ці всі благородні дони?

50.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще в нас полюбляють з крайності в крайність. Одне діло вдень, при хорошій погоді, з дотриманням дистанції при швидкісному режимі, а інше в дощ і вночі та ще 3х тонним авто 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 , ти страшна людина)). В брудній білизні копаєшся, все пам'ятаєш, хто, коли і що писав... Не перший раз помічаю. А на рахунок "набережної", я і зараз вважаю, що швидкісний режим в 60 км/год і саме ця ситуація не мають причинно-наслідковий зв'язок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, steelk said:

а ще в нас полюбляють з крайності в крайність. Одне діло вдень, при хорошій погоді, з дотриманням дистанції при швидкісному режимі, а інше в дощ і вночі та ще 3х тонним авто 

Ой, я вас умаляю. Недарма відоме прислів'я каже: "Який лучанин не любить проїхатися по Набережній з перевищенням швидкісного режиму" )) А вночі і в дощ комусь додає ще більшого адреналіну.

 

@Юріч

Згадався анекдот. "Їду я якось не порушуючи правил по населеному пункту зі швидкістю 79 км/год..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі хтось знає як вони? аж моторошно стало після перегляну. 
на місці другого водія мав бути водій першого буса, так як не зупинився коли люди вже були на зебрі. просто неповезло.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Foross

Quote

За попередніми даними Патрульної поліції, постраждала мама з дитиною, які дуже травмовані.

http://www.0332.ua/article/1445876

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...