Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Basil сказал:

перед виїздом чому не перевірив гальмівні шланги?

2.3

Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:

a)

перед виїздом перевірити і забезпечити технічно справний стан і комплектність транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу;Аіде

2 часа назад, Basil сказал:

перед виїздом чому не перевірив гальмівні шланги?

2.3

Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний:

a)

перед виїздом перевірити і забезпечити технічно справний стан і комплектність транспортного засобу, правильність розміщення та кріплення вантажу;

Я мав наувазі відеоурок автора цього коментарю,нехай покаже як він щоденно оглядає авто перед виііздом,я переконаний всім буде цікаво подивитися на це!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Basil сказал:

циліндрик на СТО ставили, чи самі на формулі купили?

 

39 минут назад, lanima сказал:

Не хочу вас розчаровувати, та більша половина СТО луцька купує запчастини там де і я. З одних і тих самих польських складів. 

На запчастинах ніколи не економлю, найдешевший китай не купляю.

Чоловік займається ремонтом авто більше десяти років. І я довіряю тільки йому. Тому що на будь якому, навіть найдорожчому СТО є така штука, як текучка кадрів. І немає ніякої впевненості, що саме на моє авто не попадеться студент чи роззява, який тільки вчиться, чи просто з неуважності щось накосячить.

теж вважаю, що СТО не значить якість, деяким аби грошей здерти. Найкраще зробиш сам для себе або своїх, якщо маєш поняття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, люди, не говоріть про СТО і якість. Я в цьому бізнесі біля 15 років, працюю з рідним братом, який взагалі 26-й рік в сфері автосервісу. Ці СТО-шники більшістю своєю такі недалекі і вузькопрофільні (хороший майстер рідко коли буде працювати на дядю, йому краще і вигідніше відкрити свою справу, що в житті так і є), рідко коли можуть якусь дійсно важку роботу зробити якісно, скільки разів ми перероблювали роботу після всіх цих крутих станцій (Опель, Шкода, Волиньавто і т.д.)... Сам був колись пару раз жертвою їхньої роботи.... Зато гроші вони беруть...дай Бог кожному. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч аде працюєте? бо неможем з батьком підібрати майстерню шоб нас влаштовувала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтопщики...створіть іншу тему (де я теж долучуся) і руліть звідсіль.

Хто в курсі, з хлопчиною все добре?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, fedot сказано:

Оффтопщики...створіть іншу тему (де я теж долучуся) і руліть звідсіль.

Хто в курсі, з хлопчиною все добре?

Вроді нормально, якщо так можна говорити в даному випадку.. Нібито перелом ноги і великий стрес.(Хоча це зі слів знайомого, що знає сусідів хлопчика, сам точно не знаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі слів знайомого поліцая-сьогодні такий жосткий боулінг машин на дорозі по усьому місті.  сам особисто бачив на Рівненській покоцану чорну тойоту і збитий знак пішохідного переходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

Біля Порт сіті вантажівка в'їхала в бус біля 14 години

original-photo.jpg

пруф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед шляхопроводом Перемоги-Соборності зі сторони Перемоги BMW E39 vs Skoda Rapid (здається так): чешка догнала німкеню. Пошкодження не зміг роздивитись. Корок аж від історичного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вроді як би й не зовсім ДТП

 

Луцьк: позашляховик в'їхав у вітрину «Гранд Волині»

Сьогодні, 05:56

 

 

білявка за кермом білого ML, втомлена після важкого трудового тижня ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rl72 сказано:

 

вроді як би й не зовсім ДТП

 

А що це як не ДТП.?ДТП 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.11.2016 at 07:54, rl72 сказал:

вроді як би й не зовсім ДТП

 

Луцьк: позашляховик в'їхав у вітрину «Гранд Волині»

Сьогодні, 05:56

 

 

білявка за кермом білого ML, втомлена після важкого трудового тижня ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сніг таки не лишив Луцьк без пригод. Сьогодні, близько 9-ї ранку, на Рованецькій об'їздній, поблизу нової автомийки, стояв новий VW Caddy з злегка побитим передком і, якщо я правильно побачив, пошкодженою правою стороною підвіски. Біля нього ж, але в кюветі, напіввисів Віто. Слизько, одначе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні й мене спіткала така от ситуація. По дорозі на Луцьк з Володимира, за Микуличами.

Десь 16:20, буквально за декілька хвилин температура впала з +2 до -2, + відкрита ділянка в полі - лід чистесенький утворився, хоча з вигляду просто асфальт.

Швидкість біля 70 км/год, хотів потихеньку йти на обгін, але лід + колійність зробили свою справу.

Дякую, що не було ні зустрічки, ні крутого схилу.

Доки я борсався і відкопував сніг жодна машина на зупинилась.

Хвилин за 15 підїхали колеги на "сімці", але два троси не вистачало щоб  нормально смикнути. 

Дякую водію "Сузукі Вітара" який зупинився та запропонував свою машину у ролі визволителя та водію "Т4" за третій трос, але  витягнути зміг лише "Камаз" дорожньої служби. Дякую їм велике.

Ну, а як у американських фільмах під кінець з"явились поліцейські, дякую їм також за те що перекрили на декілька хвилин рух щоб Камаз міг спокійно витягнути.

Будьте обережні.

 

IMG_20161114_163247.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, kushmiruk said:

Товариш дав відео... 

 

А що за ВОГ? Не на Володимирській часом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, kushmiruk сказал:

Товариш дав відео... 

Увага!

Ненормативна лексика.

Приблизно як в мене, тільки я кермом зміг уникнути розвороту і під сприятливим кутом поцілив у цілину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, yu2007 сказано:

А що за ВОГ? Не на Володимирській часом?

Саме там. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні опинились по іншу сторону барикад. Місце подій село Березовичі.

Нідерландець не був готовий до таких умов на дорозі, щастям оминув дерево. Не мав ні тросу, ні знання українського:) На запитання нід хелп?, закивав і підбадьорився 

Зупинили ЛТ, дорвали  мій трос. ЛТ не зміг витягнути, добре що попався трактор майже зразу і в зупиненому "Майстері" був хороший бусівський трос.

На прощання правда почули від іноземця "Дякую" 

y7xujodf9xpv8ohew8jgszhzc.jpg

 

Ну, а це вже Добло якого витягав трактор, зупинились запитали чи треба допомога, почувши відповідь поїхали далі.

sv8d2n8ov6l04dqh9b5z3e02l.jpg

 

Вже десь біля Луцька о 16:30, знову почалась вчорашня ситуація з підмерзанням асфальту, дуже небезпечно, особливо у лісочках і на спусках.

Будьте пильні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 3.00 на розі соборності і в.інтернаціоналістів  було дтп. Звук удару шалений, зранку тільки уламки. Швидка забрала людей, було 2 екіпажи. Побитих 3 авто, поліцаїв 5 авто. 

В новинах поки глухо. Людей збіглося купа, ніби вдень. 

Як сталось ДТП не бачив, тільки чув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...