Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, Cherman said:

Якби водій БМВ пристебнувся, то був би живий, та, скоріше за все, геть без травм. Адже, капсула салону зовсім ціла.

Теж про це відразу подумав. Авто не отримало настільки серйозних пошкоджень, щоб водій помер, якби був пристібнутий.

 

І хіба подушка безпеки мала відкриватись, якщо машина знала, що водій не пристібнутий? Не знаю як за водійське, а в мене якщо пасажир не пристібнутий, то й подушка не відкриється. Правда, існує ймовірність, що там була заглушка в нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь

Один з останніх коментарів на волиньпост.

 
Цитувати

 

Лучанин м Сьогодні, 11:18
Бачила цю аврію на власні очі...жахіття..пролетів повз нас як торпеда.Не можу і не хочу нічог говорити про водія..але те що він гнав понад 100..факт.Пару секунд і він готовий..просто страх..людину шкода...

 

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подушка і піропатрон для водія - повинні були спрацювати при любих раскладах (у всякому разі в бехах-європейках), висів би ремінець збоку, чи за спиною, чи з заглушкою. Інша справа, що авто можливо було в дтп раніше і стояла в кермі дурілка замість подушки, або були несправності у системі SRS...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, yura2281 сказал:

А сидіння в маршрутці просто гавно.

Їх спеціально роблять не з загартованої сталі щоб були пластичними в разі дтп. Уяви що було б з пасажирами якби сидіння не позгинались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

в такому випадку вона ще й "допомогла"...
 

швидше за все  швидкість була дуже велика,  тому що коли водія вийняли з БМВ він був не притомний,  і  з вуха кров лилась.... при тому всьому що подушка спрацювала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за ДТП на К.Карого трохи далі за Порт Сіті ? Приблизно 16-30 год.якийсь джип на пішоходному стояв заїхав аж на тротуар.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, ar-s сказал:

Що за ДТП на К.Карого трохи далі за Порт Сіті ? Приблизно 16-30 год.якийсь джип на пішоходному стояв заїхав аж на тротуар.?

Обїзжав гальмувавшого кадіка щоб не влетіти йому в зад, але трошки не встиг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ar-s сказано:

Що за ДТП на К.Карого трохи далі за Порт Сіті ? Приблизно 16-30 год.якийсь джип на пішоходному стояв заїхав аж на тротуар.?

http://www.volyn24.com/news/72404-podvijna-avariia-u-lucku-inomarka-zbyla-pidlitka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не замітив сьогодні, якусь дивну білу речовину на дорогах та скверах міста?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Puma_BMW сказано:

Ніхто не замітив якусь дивну білу речовину на дорогах та скверах міста?!

Ця "дивна біла речовина" з'являється під час дощу в місцях, де багато каштанів. 

Каштани падають на дорогу, де під колесами машин перетворюються на кашу, а коли йде дощ, ця каша в поєднанні з водою створює густу білу піну.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Puma_BMW сказано:

Ніхто не замітив сьогодні, якусь дивну білу речовину на дорогах та скверах міста?!

Це ДТП????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, jack74 сказал:

Це ДТП????

Так, це ДТП, будеш знати на майбутнє!

не буду ж питати це у ланці комп. техніка чи умілі ручки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, jack74 сказал:

Це ДТП????

Так, це ДТП, будеш знати на майбутнє!

не буду ж питати це у ланці комп. техніка чи умілі ручки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Puma_BMW сказано:

Так, це ДТП, будеш знати на майбутнє!

не буду ж питати це у ланці комп. техніка чи умілі ручки.

Для тих, хто вперше побачив луцькі дороги восени після дощу і для тих, хто вперше на Борді: Дорожная обстановка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДТП У ЛУЦЬКУ: 5 АВТОМОБІЛІВ - В «ГАРМОШКУ»

http://www.volynnews.com/news/extreme/dtp-u-lutsku-5-avtomobiliv-v-harmoshku/

Хто що чув.? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, ig_rok said:

 

Хто що чув.? 

Біля Лучеська вже більше години періодично чути сирени та квакалки. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, ig_rok сказал:

 

Хто що чув.? 

Мерседес на литовських/латвійських номерах в"їхав в автомобілі перед світлофором, одна з постраждалих машин на газу, визвали МНСників...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з кольору стопів і розміру китайських дисків на Volvo 460, цей стрітракєр таки приїхав в ціль, це було лише питання часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

судячи з кольору стопів і розміру китайських дисків на Volvo 460, цей стрітракєр таки приїхав в ціль, це було лише питання часу...

Ціль йому була 3 метри лівіше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...