Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, Basil сказано:

 

Є відео з камер відеонагляду на Тещин язик, але поліція чомусь не хоче офіційно за ним звертатись!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, ISV сказано:

Є відео з камер відеонагляду на Тещин язик, але поліція чомусь не хоче офіційно за ним звертатись!?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це жах

В ДТП НА МИКОЛАЇВЩИНІ ЗАГИНУЛИ 8 ВОЛИНЯН

http://www.volynnews.com/news/extreme/v-dtp-na-mykolayivshchyni-zahynuly-8-volynian/

А все через те, що фура після ДТП стояла на дорозі 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, foma144 сказано:

В ДТП НА МИКОЛАЇВЩИНІ ЗАГИНУЛИ 8 ВОЛИНЯН

9. жінка померла в лікарні.

це реально ужас. 2 сім'ї і чужа дитина...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це зразу перед поворотом до мого села, і скажу по досвіду шо там навіть посцяти вночі без телефона/ліхтарика проблематично вийти так як крім зірок на небі перед собою ніфігашечкі не видно, а фура судячи з цього фото стояла практично по центру траси... і я більш ніж впевнений шо навіть елементарного трикутника перед нею не стояло, поїхали люди на відпочинок називається....((( і саме печальне шо це вже не перший раз там таке подібне трапляється((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це зразу перед поворотом до мого села, і скажу по досвіду шо там навіть посцяти вночі без телефона/ліхтарика проблематично вийти так як крім зірок на небі перед собою ніфігашечкі не видно, а фура судячи з цього фото стояла практично по центру траси... і я більш ніж впевнений шо навіть елементарного трикутника перед нею не стояло, поїхали люди на відпочинок називається....((( і саме печальне шо це вже не перший раз там таке подібне трапляється((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

"Загинути могли тисячі водіїв. Вантажівка пів ночі стояла на темній трасі" - свідок аварії з вісьмома загиблими

 

Вантажівка DAF-240 простояла на трасі Київ-Одеса щонайменше три години. Зайняла крайню праву смугу, не була огороджена. Перед нею не були виставлені розпізнавальні і попереджувальні знаки. Про це Gazeta.ua розповів водій "Аcura" Роман.

"Я проїжджав ту ділянку десь о 22:30 12 серпня, - каже водій. - Сам дивом не вдарився. Бо фура стояла серед ночі просто на трасі, у правій смузі. Ніяких розпізнавальних знаків, ліхтарів, людей чи навіть гілок на дорозі. Я побачив її буквально за кілька десятків метрів. Мене врятували потужні гальма і те, що їхав не більше 100 кілометрів на годину".

Водії кажуть, у фури була розбита кабіна.

"Трасою щохвилини пролітають сотні машин. Це був вечір п'ятниці, потік ще інтенсивніший, бо багато хто їхав на вихідні в Одесу, - продовжує Роман. - І всі водії гальмували "в пол". Кабіна фури була розбита ще в пів одинадцятого вечора. Очевидно, поліцейські оформили ДТП. Після того не стягнули фуру з дороги, не огородили її. Просто лишили"

Нагадаємо, 13 серпня близько 02.30 на автодорозі Київ-Одеса біля села Мазурово, Кривоозерського району Миколаївщин трапилась масштабне ДТП. Мікроавтобус OPEL Vivaro в'їхав у вантажний автомобіль DAF-240, який стояв на дорозі. У бусі загинуло восьмеро людей, зокрема 8-річна дитина. 45-річний водій вантажівки, мешканець міста Чернігів, залишився неушкодженим.

 

Цитувати

полицейских,не убравших машину с дороги,а это они обязаны были организовать и проконтролировать . наказать первыми и на нары ,как тех,кто своим невыполнением служебных обязанностей повлек страшную трагедию с большим количеством жертв, сделай они все по правилам всего бы этого не произошло

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ту страну........шкода людей, вічна пам'ять загиблим! Нова поліція а дибілізм старий.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо міліція шо поліція як були карательним органом так і залишились ((( 

 

Шкода не можу знайти статтю, та колись читав як далекобійник пробив колесо на фурі у Польщі. Хвилин через 20 до нього приїхала дорожня служба, запитала чи не потрібна допомога, водій відмовився, на що дорожники побажали йому щастя, обставили фуру фішками і поїхали, але перед тим у водія попросили після закінчення ремонту забрати фішки з проїзжої частини, а дорожники їх заберуть пізніше. 

 

У нас же ДТП оформили і поїхали собі. Головне що сказали власнику авто забрати, а те що воно стоїть не безпечно... Власника ж попередили, в чому їх вина?

А в сусідній темі росказують що врачам потрібно лапу гріти, бо то врачі. Нічого не змінилось і не зміниться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на кільці біля варшавки (12,30) джип (ніби БМВ) притер боком до бордюра старенького мерса, працювала поліція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись по телеку показували німецький серіал про дорожню поліцію (Кобра 11). Зрозуміло, що кіно є кіно, але якщо дивитись крізь основний сюжет, там на задньому фоні видно ЯК працює дорожня поліція ТАМ. 

Нам до них срати і срати. Ментальність "крайньої хати" за 25 років не виводиться. Потрібно декілька поколінь ВИХОВУВАТИ, щоб отримати тут щось схоже на Європу.

(я до того,що кинули розбиту фуру посеред дороги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......діло навіть не в тому що кинули/не кинули, а в тому що: (вибачте за грубість) ні одна скотина, в який би то не було державній службі, у нас в країні нізаякий ххх не відповідає!.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все фігня, гарантію даю, що в цьому ДТП і винних не буде і слідство на тормозах спустять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.08.2016 at 20:04, ISV сказано:

Є відео з камер відеонагляду на Тещин язик, але поліція чомусь не хоче офіційно за ним звертатись!?

Сьогодні прийшли, в 11:40 чорна БМВ 5 серії проїхала по Тещиному язиці в сторону Дубенської вулиці.

Думаю державний номер встановлять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля 16-00 сумнозвісне  перехрестя Огієнка і  8-го Березня не розминулися дві автівки.Пізніше думаю хтось кине фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно в 12:45 на Рівненській, світлофор на перехресті з Задворецькою, знову бідний Пріус

 

IMG_20160818_125135.jpg

IMG_20160818_125151.jpg

IMG_20160818_125215.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на перехресті пр-т Перемоги і вул. К.Савури дорогу не поділили тролейбус і якийсь легковик (марку не встиг розгледіти).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людину збили сьогодні між 5-ою школою й історичним універом. Якусь жіночку. Хто знає, жива? Кошмарне видовище (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MrFirst сказано:

Людину збили сьогодні між 5-ою школою й історичним універом. Якусь жіночку. Хто знає, жива? Кошмарне видовище (((

 

Здається, жива - http://ar.volyn.ua/20160821-avariya-v-lutsku-zhinku-zbylo-avto/

Тепер вся надія на лікарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошмарное? Как по мне - тупое. И зрелище, и создание, перебегавшее дорогу. Через забор перелететь хотела? Хотя... Может его там специально поставили, чтобы ленивые знали, где проще всего войти в туннель, ведущий в Потустороннее Ничто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще о 9,05 на роботі, аніж о 8,55 в морзі.

 

Я буду постійно це повторювати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...