Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

На ВолиньНьюз пишуть, що водій був ще й трохи під хмелем:

Цитата

Як зазначили патрульні, при перевірці на Драгері вміст алкоголю в крові водія-порушника показав 0,35 проміле. Проте, коли кермувальника доправили в наркодиспансер на освідування, то там вміст алкоголю у крові показав вже 0,24 проміле, при допустимій нормі 0,2

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь
4 годин тому, Savage сказано:

На ВолиньНьюз пишуть, що водій був ще й трохи під хмелем:

 

і це в 10 годин ранку :unsure: чи то ще вчорашнє, чи то вже сьогоднішнє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90% що вчорашнє, товариш купив драгер, то каже якщо нормально випити навіть до 12 ночі, то наступного дня може до 10-12 години ще буде, ясно що усе залежить, але наркодиспансер показав 0,24, так що перевищення є перевищенням, градації по цьому нема да і не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вул.Потебні Рено на польських номерах лежав на криші.На вул.Карпенка-Карого під рівненським мостом Ваз2101 і Мітсубісі оутлендер не розібралися в кого більша перешкода зправа.Дорожні роботи проводять з двох сторін вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вул.Потебні Рено на польських номерах лежав на криші.На вул.Карпенка-Карого під рівненським мостом Ваз2101 і Мітсубісі оутлендер не розібралися в кого більша перешкода зправа.Дорожні роботи проводять з двох сторін вулиці.

http://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-perevernulosia-avto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Відродження хтось з другорядної не пропустив когось. Але це - банальності, найцікавіше - я вперше побачив, як тролейбус може об"їжджати місце аварії по тротуару (однією правою частиною, як і всі машини, в принципі) - і хватило ж "рогів"! Дамочки, які не знають, що їх тачка одним колесом може заїхати на бордюр - в шокє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же без БМВ?Я їхав за пару хвилин після аварії і на мою думку бус від ВОГ  виїзджав,а БМВ зі сторони Луцька летіло.Добавлю ще фото.

IMG_0607[1].JPG

IMG_0608[1].JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ig_rok сказал:

Як же без БМВ?Я їхав за пару хвилин після аварії і на мою думку бус від ВОГ  виїзджав,а БМВ зі сторони Луцька летіло.

А при чому тут БМВ? Водій буса же винуватий, що не пропустив беху.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Savage сказано:

А при чому тут БМВ?

Не при чому звичайно,просто їхав десь 120км в населеному пункті.Ви гляньте на відстань ,скільки його просуноло від моменту зіткнення.Це добре видно на другому фото,яке представив KMD.Що це населенний пункт,люди живуть,діти бігають.Та то все фігня,в мене БМВ!!!!Полистайте сторінки цієї теми,ДТП без БМВ на пальцях можна перелічити.А те що бус винен,то я так припустив,можу помилятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бліііііннн.... і не на "іноземних номерах"... як же так!?! 

;) це сарказм, адресований деяким офтоперам-антибумерщикам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

це сарказм, адресований деяким офтоперам-антибумерщикам

Цікаво, як я можу бути "антибумерщиком", якщо я сам їзжу на БМВ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! :) Я ж це й відчув!

6 годин тому, jack74 сказано:

Якщо ТИ маєш таку БМВ і озвучуєш свої наміри - ок, ділись своїм юзанням "авта ..., 

...

А те, що хтось купив собі машину "по закону" за 7 штук баксами, і спати не може, бо сусід таку саму придбав за 1,5 - це да, це ментальність українця...

;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 , сам пишеш якусь ахінею і сам же її цитуєш...М-да ;). Не здивуюсь, якщо згодом ти ще й почнеш сам собі відповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора бачив два ДТП-біля автозаводу під мостом і знову сумнозвісне перехрестя Гордіюк-Кравчука "копійка" жигуль не розминувся з "черевичком"(пежо партнер чи щось подібне).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 8-20 на перехресті Львівська-Тополева не розминулись 2 автівки (точно не скажу, але здається, "білий "Кенго" і "Форд"). Потовчені обидві добряче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забавне фото вийшло (я не про аварію, якщо що). Всі троє щось нелегке так старанно виймають з багажника...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

Забавне фото вийшло (я не про аварію, якщо що). Всі троє щось нелегке так старанно виймають з багажника...)

Ще таке є, але що вони там роблять я ненаю.

IMG_0605.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вранці на Ковельській, на кінцевому розвороті тролейбусів теж ДТП, Opel Kadett E залетів в зад маршрутці Mercedes 609





 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Юріч сказано:

Забавне фото вийшло (я не про аварію, якщо що). Всі троє щось нелегке так старанно виймають з багажника...)

Мо там 10-ти літровий бутель самогону :huh: 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Itzamna сказал:

Старий ринок, орієнтовно в 13-00

 

crash.jpg

як так...на рівній дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь з півтори години тому на Львівській, відразу за АС-2 (в бік Львова), перед кіоском, де часто "голосують",  стояв чорний "Хюндай" злегка обійнявши стовп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...