Перейти до змісту

Оформлення закордонного паспорта. Куди краще звернутись?


remonters

Рекомендовані повідомлення

Я прийшов о 8:15, робочий день мав початися о 9-й, біля входу працівники ЦНАПу писали свій список і видавали талон, на якому зазначали прізвище і час прийому. Взяв собі і дружині з дитиною 3 талони. В той же день подали і за 20 днів отримали повідомлення з проханням забрати паспорти. Того дня видали 150 талонів, мені дісталися з передостанньої десятки. Можливо повезло, в той ранок було дуже холодно. Без жодних додаткових оплат!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

Та ні, Жень. Я трішки інакше бачу.

Так, ми така порода (бо нацією ми ще не стали, лише формуємось (не питай чому, просто почитай визначення))

Так от, ми така порода котру поставили перед фактом їсти гівно і ми його їмо. Але є два варіанти 1. Їсти з корита. 2. Їсти з тарілки, цивілізовано. Що за перший варіант, що за другий потрібно платити, але в другому дорожче.

А в голові совок, тут згоден....бо ще не нація.

 

ПС. Не подумай, що себе обособлюю. Самому незабаром, бачу, потрібно буде за цією порцією г. ставати в чергу. От лише вагаюсь який варіант вибрати, в котрому з них я буду більш по-європейськи виглядати.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, S30 сказано:

ПС. Не подумай, що себе обособлюю. Самому незабаром, бачу, потрібно буде за цією порцією г. ставати в чергу. От лише вагаюсь який варіант вибрати, в котрому з них я буду більш по-європейськи виглядати.:D

так ото ж бо і я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Zheny@ сказал:

Я тобі особисто повторю - ми нація така - гівно їстимемо - і все одно будемо платити.

Платити за сервіс і за якість - нам не притаманно.

 

От тільки я манав стояти на морозі. І ліпше заплачу 200-300-500 грн і хай бігають навколо мене, а не я маю принижуватися.

 

пздц.. совок в голові. Тому так і живемо.. Привикли за маслом чергу займати серед ночі.

@vaz75 - +1!  Фраза Абдулова тут якраз в тему!

 

Я в 5 ранку встаю лише коли по гриби їду.

Совок тут ні при чому. Навпаки я вважаю зроблено толково. Хто спішить чи не шкода грошей, робить паспорт без черг, а кому не горить чи задорого, стоїть у черзі. Принаймні є вибір. Совок - коли вибору немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, S30 сказал:

Та ні, Жень. Я трішки інакше бачу.

Так, ми така порода (бо нацією ми ще не стали, лише формуємось (не питай чому, просто почитай визначення))

Так от, ми така порода котру поставили перед фактом їсти гівно і ми його їмо. Але є два варіанти 1. Їсти з корита. 2. Їсти з тарілки, цивілізовано. Що за перший варіант, що за другий потрібно платити, але в другому дорожче.

А в голові совок, тут згоден....бо ще не нація.

 

ПС. Не подумай, що себе обособлюю. Самому незабаром, бачу, потрібно буде за цією порцією г. ставати в чергу. От лише вагаюсь який варіант вибрати, в котрому з них я буду більш по-європейськи виглядати.:D

А мені не горить паспорт, тому зачекаю, поки все гімно з'їдять (з тарілок, корита, лопат). Мо дочекаюся цивілізації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Совок тут ні при чому. Навпаки я вважаю зроблено толково. Хто спішить чи не шкода грошей, робить паспорт без черг, а кому не горить чи задорого, стоїть у черзі.

Сам віриш в те, що сказав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Совок тут ні при чому. Навпаки я вважаю зроблено толково. Хто спішить чи не шкода грошей, робить паспорт без черг, а кому не горить чи задорого, стоїть у черзі. Принаймні є вибір. Совок - коли вибору немає.

І при совку такий же вибір був, тільки не всі про нього знали і мали доступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Zheny@ сказал:

Сам віриш в те, що сказав?

Так.

Черга - явище тимчасове. Так сталося (безвіз, низькі зп, ато, куйова влада), що бажаючих виїхати/поїхати стало враз багато. Пікове навантаження. Пік спаде і ЦНАП працюватиме в нормальному режимі: горить? плати більше, не горить? плати менше і в обох випадках без черг. з 6 ранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, vaz75 сказал:

І при совку такий же вибір був, тільки не всі про нього знали і мали доступ.

При совку робили все, щоб вибору не було, щоб жодне тіло не пройшло без блату, цукерок, хабарів. Тобто навіть якщо був вибір, то вибирав не ти. А зараз я сам можу обрати чим жертвувати часом чи грошима, і навіть якщо оберу варіант - грошима, то вони в казну підуть, а не "рішалі". Хіба не так має бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що робити тим, хто живе далі від Луцька, автобуси не їздять в три ночі щоб зайняти чергу в п'ять, якась фігня виходить реально. І дивйно як це так, стояв сам в черзі і взяв ще пару талонів не собі, це те саме як зайти в лікарні до лікаря коли черга "я тіпа там спитаю тільки" й вийти через годину часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.03.2018 at 19:28, jack74 сказано:
On 26.03.2018 at 17:50, MACCEN сказано:

це напевно цей сервіс http://dmsu.gov.ua/services/online.html

... той сервіс показує, що "Вибачте, але за вибраною Вами послугою на найближчі дні немає вільного часу" ... звиняйте, мєст нєту...

... В нас все, як завжди... Вроді й роблять все для людей, все відкрито, ти приходиш, а тут ОПА! - "ми то можемо, але бланків не підвезли"... чи "ми б зробили б, але комп'ютер завис"

З тих пір я час-від-часу, коли згадував, заглядав на той сайт, обирав "пошук найближчого часу по регіону" (там тоді показує наявність/відсутність місць в черзі по всіх підрозділах Волинської області) і весь час по всіх підрозділах було "На жаль, немає вільного часу"... я вже почав думати, що той сервіс взагалі не працює, принаймні в нас, на Волині, так як в них внизу є оговорка 

Цитувати

Станом на сьогоднішній день сервіс ПРАЦЮЄ У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ ЛИШЕ В ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛАХ ДМС У М. КИЄВІ ТА ОКРЕМИХ ОБЛАСТЯХ.

але вчора сталося чудо! - показало місця (по одному-двом "часу" на підрозділ, при чому дата у всіх була лише 17 квітня, рівно через два тижні), я почав проходити процедуру "забивання місця", тобто обрав бажаний підрозділ, бажаний час (в обраному мною був лише один час), ввів чотири останні цифри паспорту і далі воно написало, що має прийти СМС з кодом, котрий я маю ввести. Також попереджало, що на процедуру дається лише 10 хв, після яких доведеться по-новому. Ну, СМС не приходило... Але там пише, що якщо протягом 3-х хвилин СМС не прийде, набрати на вказані номери (мобільні, КС, МТС, Лайф) і почути голосовий код, але... всі номери скидало відразу... Скільки не набирав, постійно, одночасно на два-три номери (з різних телефонів, щоб хоч почути чи десь зловлю нормальний гудок виклику), так і не зміг додзвонитись нікуди... Пройшло тих 10 хв, на сторінці нічого не змінювалось, так і висіла, чекала введення коду, а коли я її обновив, знов побачив звичну картину - знову ПО ВСІХ підрозділах "На жаль, немає вільного часу"... Так що, або воно дійсно в нас, по Волині не функціонує, або воно як все в нас... "можем, але не можем"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ААааа! То то ТИ всі черги забив! (до речі, картинки можна під спойлер ховати, або хоча б зменшувати в розмірі, щоб не займала стільки - тиснеш Ctrl+правуКнопкуМишки, в лукапі обираєш "Змінити зображення" і там змінюєш розмір)

 

:) ну, а мені, знач, не повезло... Або навпаки, тобі повезло :)

...Чи може я не звідти захожу ;) Навчи тоді, секретом поділись ;)

 

ПиСи: Ну от сьогодні вже з 8-ї ранку постійно пробую... То або "перевищено ліміт кількості користувачів, спробуйте пізніше", або по всій Волині  "На жаль, немає вільного часу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тицніть носом, де стати в електронну чергу в ЦНАП на закордонний паспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.03.2018 at 19:28, jack74 сказано:

А на сайті електронних послуг ЦНАПУ, вірніше на "Порталі електронних сервісів Волині" теж функціонал "електронного запису" ("Електронна черга") неактивний...

5ac4847ae521b_.thumb.jpg.e5d856f84c747196c2c3e82a74835fb0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

ААааа! То то ТИ всі черги забив!

Ти не зміг, бо швидше як і все в нас. Типу "нічого особистого, просто бізнес"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я подала документи "ручками-ножками" в минулий четверг з першого разу...

Думаю що кі-ть людей таки зменшується. Крім того, почали відкриватись цнапи по області (Ковель, Володимир і т.д.), частина людей вже там здає документи.

В мене сестра в лютому подавала, то 3 рази ходила. А я прийшла рівно в 8, була 77-а, хтось жартував що сьогодні і 100 не набереться. При тому, що були в черзі і люди з області (зокрема з Ковеля, розказували що в них черги по 500 чоловік, з ночі займають). Чергу ніхто особливо не контролював (список був). Все залежить від людей які в ній стоять: якщо є ініціативні - то все організують і проконтролюють, а нема - то й нема кому.

Тьоті з ЦНАПа ніякі не виходили і списки не брали, і людей по прописках не розділяли.

Що мені не сподобалось, те що загальна черга на все: паспорт закордонний і український, дитячий, прописки/виписки і т.д. І ти до останнього не розумієш чи ти попадаєш в ті 100 чоловік чи ні.

В результаті: година часу в черзі на вулиці з 8 до 9 і потім ще хвилин 15-20 в середині ЦНАПу. А коли вже приходиш на визначений час - то там черга набагато швидше: мені було на 14:00, я прийшла в 13:40 і відразу, не чекаючи двох,  мене покликали здавати документи.

Аааа, і так, тьотя в ЦНАПі всім розказує що ще з жовтня робляться лише термінові паспорти, а звичайні не роблять а чому вона не знає :) Ну я то точно знаю що це не правда, бо в мене батьки здавали доки якраз таки в жовтні, а в січні 2018-го забрали звичайні (не термінові) паспорти... крім того, в мене віза чинна, то я цим не переймалась і здала на звичайний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене мама і братиха пару днів тому теж забрали "НЕтермінові", казали, що робилися три місяці, а це значить, що здавали документи на паспорт явно пізніше жовтня :) Так що точно бреше та тьотя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч різниця не така суттєва "200 грн" але вони явно зацікавлені щоб люди брали термінові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь своїм сьогоднішнім досвідом.

Послухавши умільців пішов займати чергу до ДМСУ на Винниченка, в 6:20 був там. Сказали, що є електронна і жива черга (10 чи то 20 людей в день). Людей підозріло не було до 7:30, потім почали підтягуватися такі самі як і я, не знающі. Ще через хвилин 40 прийшов перший працівник і сказав: "Чого стоїмо?". Виявляється оффлайн черги з 1 січня в ДМСУ немає, тільки запис через інет. 

План Б. ЦНАП. Там був уже близько 8:20.  На момент мого приходу люди просто займали один за одним. Казали що спочатку організовували якийсь список, але тепер просто один за одним... На вскидку був десь 70-80 (але то все відносно, тому що дуже багато було хто прийшов в останній момент і став в перші ешелони, і також багато які прийшли в ЦНАП не за біометрикою, а за іншими послугами). 

Четвер ЦНАП з 9, в 9 всіх запустили всередину. Сам без місцевої прописки, тому як пояснили, тільки після Луцьких, якщо залишаться талони. Талонів на поточний день було 100 штук, стояв зі всіма потім замітив ініціативну групу (окрему чергу). Як виявилось з не місцевих. Перезайняв) Тепер був уже в черзі за дівчинкою яка на вулиці стояла далеко за мною. Потім не без бою грнрав останнній талон на 16:20 (хлопчина з Ковеля, вибачай, але ти реально був за мною), повезло. Не місцевим можливо виробляти тільки терміновий (810грн). 

Оплатив і пізніше здійснив ще один візит, тоді подав доки. 3-4 тижні чекати.

 

Букв багато тому резюмую.

1. За біометрикою в ДМСУ на Винниченка, 11  без запису на сайті не варто іти (ну хіба хтось продасть чи "рішить" то питання). 

2. В ЦНАПі якщо без місцевої прописки, то одразу випитуємо де черга для не Луцких і її тримаємось, як на вулиці, так і в середині. Дурачка включити не вийде, стоячи зі всіма в черзі, після перевірки паспорта відправлять до "своїх" як кожного 10-го в цій черзі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так,  в ЦНАПі оголошували що з початку квітня першочергово будуть приймати документи з місцевою пропискою. Було в ФБ, та новинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

от мені цікаво,

одна людина стверджує що подавала документи на закордонний паспорт в Рівному через "Документ" і отримала терміновий паспорт за 2 тижні

ви в це вірите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, kroha сказано:

от мені цікаво,

одна людина стверджує що подавала документи на закордонний паспорт в Рівному через "Документ" і отримала терміновий паспорт за 2 тижні

ви в це вірите?

так.

В Луцьку собі ціну набивають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...