Перейти до змісту

Знайдено Паспорт


Никто

Рекомендовані повідомлення

В районі історичного факультету (зупинка) знайдено паспорт  громадянина України  Ліщук Микола Євгенійович 19 грудня 1989 року народження. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Никто сказано:

В районі історичного факультету (зупинка) знайдено паспорт  громадянина України  Ліщук Микола Євгенійович 19 грудня 1989 року народження. 

Тема виглядає як жарт ))) там ж в паспорті є прописка. Думаю ефективніше буде підїхати за тією адресою або віддати в поліцію. Бо думаю пошуки на Борді будуть менш успішними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...мені в Ратно не дуже хочеться їхати, да і часу немає. Інколи на борді такі теми виникають, тому і створив, не відпишиться власник - занесу в "мєнтовку", хай там вертають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Lovetstiney сказал:

Тема виглядає як жарт ))) там ж в паспорті є прописка. Думаю ефективніше буде підїхати за тією адресою або віддати в поліцію. Бо думаю пошуки на Борді будуть менш успішними.

який жарт? людина сидячи за компом за 2 хвилини написала оголошення сюди і на фейсбук і забула. Роззява 1989 року, вік підходящий щоб по інтернетах лазити і знайомих має таких, так що успіх оголошення повинен бути.  Раніше можна було без проблем вконтакті знайти способом ідентифікації ПІБ та дня народження.Хай той кому це треба приїжджає в зручний для знайшовшого час і забирає свою папіряку.

1.Прописка не завжди збігається з проживанням.

2. Лишній клопіт, трата часу та грошей на доїзди;

3. Поліцаї такі раді будуть тому, що їм той паспорт принесуть. Не відволікайте людей від роботи дурницями.

 Не забагато рухів буде щоб доставити паспорт розсіяному пацану, може, ще обгортку заодно йому поміняти!?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Никто сказал:

...мені в Ратно не дуже хочеться їхати, да і часу немає. Інколи на борді такі теми виникають, тому і створив, не відпишиться власник - занесу в "мєнтовку", хай там вертають.

пффф. там взааглі проблем не повинно бути....Ратне,  в районах всі один одного знають, зараз запитаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Никто сказано:

...мені в Ратно не дуже хочеться їхати,

віддай мені. знаю кому віддати, щоб передали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...