Перейти до змісту

Оформлення закордонного паспорта. Куди краще звернутись?


remonters

Рекомендовані повідомлення

Прошу допомоги, потрібна консультація.

Я не місцевий, та маю бажання подати документи на виготовлення закордонного паспорта в м.Луцьку.

Знаю що є декілька пунктів прийому документів, а також, що всюди черги.

Прошу поради, куди оптимальніше звернутись з цим питанням.

Можливо хтось на днях подавав документи та вивчав це питання.

Цікавить де менші черги, коли потрібно займати і т. п.

Буду вдячний за любу інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні в ЦНАПі чув, що для подання заяви на виготовлення закордонного паспорту, потрібно мати місцеву прописку. Подруга, яка трохи варилася в тому ділі, каже, що можуть прийняти, якщо є підтвердження з роботи/навчання/місцеві чоловік/дружина і т.п. Тобто, що ви маєте якесь відношення до міста.

 

В жовті місяці виготовляв закордонний паспорт дитині. Робили в ЦНАПі. Прийшли, на рецепції нам видали талончик, на другому поверсі сіли в чергу. Чекали орієнтовно хвилин 40, на місці нам поробили всі необхідні копії, фотографії і т.п. Поки працівники заповнювали папери, внизу в банку треба оплатити рахунок. Вся подача документів зайняла 15 хвилин. Через 30 днів прийшов і без черги забрав паспорт.

 

В принципі, умови — нормальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt,

 

мати при собі лише паспорт?   які там зараз ціни, 500+ за звичайний з чіпом чи як? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маєте право оформити ЗП в будь-якому відділенні міграційної служби, незалежно від прописки. про це є офіційне роз'яснення ДМС, зазвичай сама згадка про існування такого роз'яснення відкриває двері.

на Винниченка - зазвичай черги.

якщо є час - можна поцікавитись, як з чергами, наприклад, в Ківерцях.

ЦНАП має особливий статус - поки не можу пообіцяти, що для іногородніх вони зобов'язані надавати послуги (щодо довідок не скажу - не доводилось).

якщо є бажання доплатити за "сервіс" - то звернутись в Паспортний сервіс на Грушевського (але нещодавно декілька разів спостерігав там немаленькі черги в дворику, тому не впевнений, чи варто за це доплачувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt,

 

мати при собі лише паспорт?   які там зараз ціни, 500+ за звичайний з чіпом чи як? 

 

Ми оформляли паспорт для дитини (проїздний документ вже, до речі, не виготовляють, дають дорослий паспорт тільки з терміном 4 роки), то я керувався інформацією з сайту ДМС України.

Тут перелік документів для виготовлення дорослого паспорту: http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumenti-dlya-vijizdu-za-kordon/710-vydacha-pasporta-hromadianyna-ukrainy-dlia-vyizdu-za-kordon

 

Паспорт дитини коштував 330 гривень. Звичайний (не біометричний) для дорослого, я думаю має бути ± так само. Бо вигтовлений паспорт нічим не відрізняється від того, який є в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


(щодо довідок не скажу

 

дають, колись брав по місці прописки, а тепер тут дали

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість послуги та пільги

 

Держмито – 170 грн. (Декрет Кабінету Міністрів України від 21.01.1993 № 7-93 «Про державне мито»). 

Вартість послуг – 87,15 грн. (Постанова КМУ від 4 червня 2007 р. N 795 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання")

Вартість бланка, визначена виробником (на підставі п. 4 Порядку надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1098 «Деякі питання надання підрозділами МВС та ДМС платних послуг»)

 з електронним чіпом (біометричний паспорт) – 304 грн. 32 коп.

без електронного чіпа - 238 грн. 32 коп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

апну темку

то де ви,не місцевий,робили собі паспорт закордонний?

бо дуже треба по терміновому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні здав сюди документи

http://lutsk.pasport.org.ua/contact

 вартувало 1395 грн

Терміновий біометричний сказали за 7 днів зроблять ну побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Deemon сказано:

@stoleyourjet  страховку і платіж в ПП Документ нав"язували ?
 

  За це нічого не казали.

Декілька раз запитували чи не міняв прізвище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, stoleyourjet сказал:

Сьогодні здав сюди документи

http://lutsk.pasport.org.ua/contact

 вартувало 1395 грн

Терміновий біометричний сказали за 7 днів зроблять ну побачим.

Это такая цена из за срочности???? Ну 304 и 1395 - как то не совсем рядом!!!!! Обычно за срочность берут двойной тариф ( типа если 300 то 600) , а тут аж в 4 с лишним раза!!! Ого!!! А сколько ж тогда простой???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Это такая цена из за срочности???? Ну 304 и 1395 - как то не совсем рядом!!!!! Обычно за срочность берут двойной тариф ( типа если 300 то 600) , а тут аж в 4 с лишним раза!!! Ого!!! А сколько ж тогда простой???

Два роки тому дружина робила паспорт в районному паспортному столі витратила 900грн за терміновий чекала 20 днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, stoleyourjet сказал:

Два роки тому дружина робила паспорт в районному паспортному столі витратила 900грн за терміновий чекала 20 днів

Странно!!!!! Я даже скажу ОЧЕНЬ СТРАННО, не знаю где делали Вы, но я делал 2 года назад не срочный за 380, забрал ровно через 30 дней. Удивительная страна у нас, продукт ГОСУДАРСТВЕННЫЙ , а торгуют им как на базаре :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, stoleyourjet сказал:

Сьогодні здав сюди документи

http://lutsk.pasport.org.ua/contact

 вартувало 1395 грн

Терміновий біометричний сказали за 7 днів зроблять ну побачим.

дуже дякую

завтра позвоню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Странно!!!!! Я даже скажу ОЧЕНЬ СТРАННО, не знаю где делали Вы, но я делал 2 года назад не срочный за 380, забрал ровно через 30 дней. Удивительная страна у нас, продукт ГОСУДАРСТВЕННЫЙ , а торгуют им как на базаре :(

Країна чудес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 02.06.2016 at 16:29, Deemon сказано:

@stoleyourjet  страховку і платіж в ПП Документ нав"язували ?
 

Страховку дали як забирав паспорта  . Я так розумію її ніхто не бере тому перед оформленням  нічого не кажуть.

Здав 2 числа забрав паспорт 14 .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В  районному паспортному столі на Шевченка за терміновий біометричний паспорт заплатив 921 грн (без страховки, 3 грн комісії в терміналі, 100грн послуги  *Документа* - не хотілося сваритися, оскільки паспорт справді терміновий, решта обов*язкові платежі 340+478 грн здається). Чи вкладуться в 10 робочих днів - завтра дізнаюся. Страховка 100грн + ще 50 грн за послуги додатково було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Anders сказано:

100грн послуги  *Документа* - не хотілося сваритися, оскільки паспорт справді терміновий

 

 

300px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_st

А тим хто відмовиться платити, не віддаватимуть 2 місяці?

...народ капітально твердолобий...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.06.2016 at 20:38, Deemon сказал:

А тим хто відмовиться платити, не віддаватимуть 2 місяці?

 

Банально можуть не прийняти документи. Якщо ти маєш купу вільного часу аби кілька днів походити посваритися, видзвонювати на гарячу лінію або й подати до суду - прапор в руки, вітер в спину. Мені в даній ситуації простіше було заплатити 100грн  лишніх і забрати  за 10 робочих днів готовий паспорт.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто ще в темі ? Я місцевий, потрібен паспорт, не обов'язково терміновий, але з біометричним хочу зробити. Тож питання:
- зазирнув на сайт pasport.org.ua , якби посилається і виглядає сайт ЦНАПу, і якого я маю платити за: 

 350 грн. - Послуги підприємства

 150 грн. - Добровільне страхування

?

- чи можна мені оформити паспорт без зайвого геморою і додаткових витрат на Винниченка або Шевченка ?

Шукаю найменш стресовий варіант, так як возитися з ним багато часу не маю, але витратити дня два можу.
І приблизну ціну хтось знає ? Бо як на сайті по-суті він має коштувати 391,47(бланк)+170(держмито)=561,47грн.(біометричний з чіпом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив собі паспорт в ЦНАПі в січні 2016 року. По часу - два візита в ЦНАП - перший зайняв 30 хв - подача документів, другий - 15 хв - забирання паспорту. Вартість 560 грн (+- до копійок не памятаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Яка зараз процедура оформлення біометричного паспорта? Терміни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий робив терміновий в паспортному сервісі, сказав що всього 5 днів затримка... забирав на минулому тижні.

P.S. Черга присутня, кожен день повз нього прохожу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...