Перейти до змісту

Вибори мера Луцька


Basil

Вибори міського голови м. Луцька  

500 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

 

Поверхнево: Романюк - врівноваженість, харизма, постава

                     Товстенюк - бичара з баблом

 

Ну що Ви вже так про Сашка, який же він "бичара", він ще "бичок" :D  Для порівняння досвід обох ....

                                       

 Романюк

З 1983 до 1993 рр. — на комсомольській та партійній роботі. Цей період включає роботу на посадах інструктора, заввідділом Луцького міськкому комсомолу, першого секретаря Луцького міськкому комсомолу (1984—1988 рр.), завідділом Луцького міському КПУ (1988), першого секретаря Волинського обкому ЛКСМ України (1988—1991 рр.), голови комітету у справах молоді і спорту Волинського облвиконкому (1991 – 1992 рр.), заступника начальника управління у справах молоді і спорту Волинської облдержадміністрації (1992 – 1993 рр.). З лютого 1993 до листопада 2007 року очолював Волинське головне регіональне управління ЗАТ КБ «Приватбанк». Указом Президента України від 10 грудня 2007 року № 1199/2007 призначений головою Волинської обласної державної адміністрації. Звільнений з цієї посади 26 березня 2010 року. З квітня 2010 року до листопада 2010 року – директор Волинського головного регіонального управління Публічного акціонерного товариства КБ «Приватбанк». На виборах 31 жовтня 2010 року обраний міським головою Луцька. Позапартійний. Депутат Волинської обласної ради трьох скликань.

                                   Товстенюк

1998 – 2003 рр. – заступник директора Луцької місійної книжкової фабрики «Християнське життя».

2003 р. – заступник голови правління ВАТ «Завод ЗБВ», Рівне.

2004 – 2005 рр. – фінансовий директор ТОВ «Західспецпрофіль», Київ.

2005 р. – заступник голови Правління ЗАТ «Металіст».

2005 – 2007 рр. – заступник голови Правління, голова Правління КП «Промжитлобуд».

2007 – 2009 рр. – директор ТОВ «Директорія».

2009 р. – директор ТОВ «Терра-Капітал».

2009 – 2010 рр. – директор Волинської філії ДП «Нафтогазмережі» НАК «Нафтогаз України».

2010 - 2014 рр. - радник голови Волинської обласної державної адміністрації Бориса Клімчука.

2010 – 2011 рр. – заступник голови Правління ЗАТ «Металіст».

2012 – 2014 рр. – помічник-консультант народного депутата Ігоря Палиці.

2012 р. - голова Наглядової ради ПрАТ «Металіст».

2012 рр. – Голова правління фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк»

в Романюка ще комсомольско-комуняцка "школа" "вішання" лапши людям, а Товстенюк ще тільки починає свій"нелегкий" політичний шлях))) Але вчитиелі  у нього " мудрі", навчиться скоро)))) А загальне враження, як казала моя покійна мама- обоє рябоє)))) Один перефарбований комуняка, другий взагалі, чорт зна шо і збоку бантик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 937
  • Створено
  • Остання відповідь

Товстенюк - людина з сучасними поглядами, вміє відстоювати свою думку, не ллє водичку, а сипле конкретними фактами і цифрами (гарно він загнав в кут Романюка стосовно афери по Старому Ринку). Те що трохи нервує перед камерою - то таке, ще мало досвіду.

 

Конкретні то які? Те що я почула що будівництво 9 поверх. будинку на 4 підїзди - 100 млн.грн. і відрах мають бути 10% (з його слів, а по моєму вони встановлені Законом і сума там менша), тобто 10 млн.

Я точно скажу що будинок можна побудувати від 25 млн. ну і до ... - в кого які можливості, хоча зараз ціни на матеріали дуже зросли але 40-50 взагалі реально. То така різниця в цифрах - це конкретні факти?

 

Або ще сума надходжень від оренди ринку - 30 млн. На  запитання де взялась сума 30 млн - розрахунки на сайті, я сам робив... На якому сайті?- де конкретика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то таки матеріали на сашалікс мають всі шанси бути правдою

Там ще не виклали лист, як Товстенюк замовляє тепловізор? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

natalka),

що може бути конкретніше конкретно названої суми? 20 років договору через підставну контору і задоволена касація - не конкретні факти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч! Думаю буде Романюк,хоча, хотілося б побачити, що зробить Товстенюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч! Думаю буде Романюк,хоча, хотілося б побачити, що зробить Товстенюк.

 

дик,

він і далі може благодіяти....

 

чи після 2го "кидка"  Палиця піде з ринку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Кароч! Думаю буде Романюк,хоча, хотілося б побачити, що зробить Товстенюк.

 

дик,

він і далі може благодіяти....

 

чи після 2го "кидка"  Палиця піде з ринку?

 

Думаю ні, ох! як вони зроблять висновки)) "єщьоневечер"))) тіко потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився дебати, ржав як конь....... в товстенюка "заплітик заплікався".....як школьнік,розказав по фрейду зі сцячки все, що нада і не нада, .....навіть сказав, що на Волі 16 живе......а, где "трастовий" сейф не сказав???)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже, де можна повтор чи запис дебатів переглянути?

Насолоджуйтеся:

http://www.youtube.com/watch?v=VsfeSVeV9QM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведучий неграмотне, некомпетентне теля з чле#0м в роті, дикція відсутня, а постановочна ситуація дійсно спостерігається. Думаю після дебатів все стало на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОК, за "видучого", як у ФБ написав аж цілий речник "Варти порядку", голосувати завтра не будемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Олександр Товстенюк та Микола Романюк: Постановочні теледебати на Аверсі ?

Волинські Новини

 

Яснопонятно  :D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ведучий неграмотне, некомпетентне теля з чле#0м в роті, дикція відсутня, а постановочна ситуація дійсно спостерігається. Думаю після дебатів все стало на свої місця.

 

Ведучий - Голова правління-президент ВАТ "Корпорацiя "Аверс"

Хто ж йому скаже що в нього дикція погана і член в роті :)?  

За ведучого повністю згідна + прихільність до Романюка спостерігається.

Але про те що питання на фейсбуці були постановочні - то просто смішно. Питання реальні - підтверджую ;) Доречі задавались вони на сторінці Аверса до початку дебатів і всі могли їх прочитати. І тут виставлялись посилання, кожен міг задати своє питання.

Аналогічні питання не раз виникали і при обговоренні цієї теми. Те що вони Товстенюку не зручні, "з підковиркою" - це вже інша справа. 

А сашалікс його задів )))). Конкретно спригнув від відповіді чи сплатився штраф у розмірі 1,7 млн.грн. за скручення лічильників в Залєскі. Просто тупо проморизився: "почту взламали". Взламати то взламали, а штраф заплатив???? Чи "порєшав" і акт переписали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хто підкаже, де можна повтор чи запис дебатів переглянути?

Насолоджуйтеся:

http://www.youtube.com/watch?v=VsfeSVeV9QM

 

Триндєц. Крапка)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, та яка крапка, як мінімум три крапки... І так не знав (точніше, не хотів) за кого віддати голос, а після перегляду, моє нехотіння тільки укріпилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Романюк відповідає, як янукович :) щось каже, але відповіді нема :)

 

"- коли буде зроблено ххххх...

- ну, як на мене, я би бачив початком наступний рік..." :blink:

:0026:шо сказав???  :sm128:   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Романюк відповідає, як янукович :) щось каже, але відповіді нема :)

 

"- коли буде зроблено ххххх...

- ну, як на мене, я би бачив початком наступний рік..." :blink:

:0026:шо сказав???  :sm128:   

 

Але Товстенюк щось краще сказав ? Брехуна видно відразу, задеклерував доходів 30 тис, а в інтерв'ю сказав, що за 20 років щось накопичив...і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Романюк відповідає, як янукович :) щось каже, але відповіді нема :)
Також склалось таке враження, відповіді розмиті, міняти нічого не збирається, може десь там, колись... Таке враження, що стан речей його цілком влаштовує і він і надалі буде пливсти за течією...

  До цього відео, десь на пару процентів був на стороні Романюка...можливо під впливом громади борди... під впливом тих, хто "за" Романюка (точніше "проти" Товстенюка), а також була відраза від агітації тих, хто "за" Товстенюка. Але продививштсь відео, думка трохи змінилась, і не на користь Романюка. Не знаю, мені чомусь не здався, як тут писали, Товсенюк неврівноваженим, биком і так далі. Був трохи емоційним, так, але ж коли ведучий явно підтримує опонента, тут любий буде себе так вести. Але говорив він конкретніше і зрозуміліше. В крайньому випадку про те, що мають зробити. А також конкретніші були запитання до Романюка, на які він, на мій погляд, відповідав, як заправський бувалий бюрократ. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але Товстенюк щось краще сказав ? Брехуна видно відразу, задеклерував доходів 30 тис, а в інтерв'ю сказав, що за 20 років щось накопичив...і т.д.

не зрозумів...  то де брехня? Накрав (по-вашому) бабла раніше, а в 2014 вже був чесний :)

Крім того, він же сказав, що отримує дивіденти з якихось там трастових фондів, і це він не зобов'язаний був вказувати в декларації (ну, тут я не вникав, наскільки це заноправильно)

 

А про "постановочнізапитання", МОЇ обидва запитання (на ФБ "Євгеній Українець") обом задані :) Від Товстенюка іншої відповіді і не чекав, хтів лише поспостерігати його реакцію та емоції під  час відповіді, а от Романюк просто промичав... він навіть запитання не зрозумів, певно вирішив, що його про благодійність запитали...

 

До речі, отут голосувалка другого туру, вперед! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міняти нічого не збирається, може десь там, колись...

Ну хоча б чесно і без обіцянок! А що - краще наобіцяти цілу торбу, а потім у кусти? Всі знають яка ситуація в країні з фінансами і треба чесно казати, а потім час покаже якщо будуть додаткові надходження.

P.S. Побачімо завтра як екзіт-пол борди (голосувалка) спрацьовує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, та яка крапка, як мінімум три крапки... І так не знав (точніше, не хотів) за кого віддати голос, а після перегляду, моє нехотіння тільки укріпилось.

Якщо не знаєш за кого, а "проти всіх" не можна, проголосуй за обох.

От я, наприклад, так і зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...