Перейти до змісту

За яку партію голосуватимете осінню 2015


Nokian

  

383 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Все більше схиляюсь до думки, що в українців, які хочуть змінити своє життя на краще, в теперішніх реаліях є лише три виходи: сухопутний (наприклад, Ягодин-Дорогуськ), повітряний (Бориспіль, Жуляни...), ну і найменш популярний морський.

Ну різній безхребетній швалі, які можуть мислити лише шлунком, туди їм і дорога.

Очолити зло? Вбити дракона, щоб стати ним самому?

Ну це вже ти як себе зпозиціонуєш і наскільки ти чесний перед собою. Іншого не дано, бо не прилетять же ідеальні люди з космосу на нашу землю за тебе все вирішувати (один вже прилітав, в Кийові :)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Та да .Самопоміч це ж чисто народний рух.Типу просто з низів сам виник, фінансувався, організовувався.

За 20 років у торогівлі я добре помітив,як в нас народ кидається на різні новинки із заманливими обгортками.

Потім плюються .

не виникли вони з низів, ясєн красєн... їх замутив чувак, який керував західним регіоном за часів Януковича...

людина старої і "нової" влади, тобто людина, яка зараз "ходить" під Порошенком

як можна було приплести туда Коломойського я навіть уявити не можу

партія, яка позиціонує себе трішки "опозиційно" і призначена зібрати усіх хто відколовся від порохокопитних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мене "Самопоміч" розчарувала. Були надії, що так само хвацько і борзо будуть відстоювати інтереси патріотизму у ВР, як і в часи Майдану, а виявилось, що черговий пшик... Отримали просто чергову "партію аграріїв" чи "партію роботодавців"... короче, безлику сіру партію...

Мало бути щось на зміну "Свободі", але бачу, що до "Свободи" їм не вистачає сміливості чи ентузіазму...

Я буду голосувати за "ПС", чи за "Свободу", хто там буде з них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду голосувати за "ПС", чи за "Свободу", хто там буде з них

практично підтримую :)

тільки Самопоміч мене не розчаровувала бо від початку було зрозуміло що то за мутка

і не буду голосувати за ПС бо то не партія а якийсь незрозумілий бізнес-проект

Яким би гівняним не було керівництво свободи в Києві і в нас в області, ця партія всеодно єдина послідовна в своїх діях

більшість членів партії нормальні люди які там все ж більше за ідею як за гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна тенденція як на мене. За 20-25 років нарешті приходить до нас розуміння, що голосувати за щось незрозуміло що, в чому йде незрозуміло хто, робити невідомо що - це не політика і не вибори. Голосувати за "ми нові", це також не вірно. Партія значить ідеологія і стратегія її втілення. Чого дивуватись з того, що жодної принципової відмінності немає ні між БЮТом, ні між ОПОЮ, ні між НФ, БПП, Ударом і тою ж Самопоміччю. Якщо дві найбільші партії парламенту легко зливаються в одну, а потім ще дозливаються переливаються, то очевидно що то не партії і вимагати від них якоїсь принциповості марно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я піду на вибори. Навіть спробую в якості депута міськради щось змінити в цій країні. Вчора все ж таки наважився і відіслав свою бібліографію в штаб однієї з партій, в "останній вагон спробую заскочити". Можете критикувати чи не критикувати, побачимо що з цього вийде. Мо не пройду по внутрішньому конкурсу партії, мо ще щось, але все ж таки я зробив цей крок щоб щось в нас таки змінилося. Багато хто з нас мерз тоді, на Майдані, тому чому б нам (зокрема мені особисто) не спробувати довести розпочате і не спробувати бороти те лукавство присутнє в нашому політикумі? Я вважаю себе самодостатньою людиною і йду лише з цією метою.

Скільки не тикали пальцем і які простирадла не вивішували в тирнетах, але в державі від цього нічого не міняється.

Ох блін відчуваю зараз тролі і налетять... :0149:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я піду на вибори. Навіть спробую в якості депута міськради щось змінити в цій країні. Вчора все ж таки наважився і відіслав свою бібліографію в штаб однієї з партій, в "останній вагон спробую заскочити". Можете критикувати чи не критикувати, побачимо що з цього вийде. Мо не пройду по внутрішньому конкурсу партії, мо ще щось, але все ж таки я зробив цей крок щоб щось в нас таки змінилося. Багато хто з нас мерз тоді, на Майдані, тому чому б нам (зокрема мені особисто) не спробувати довести розпочате і не спробувати бороти те лукавство присутнє в нашому політикумі? Я вважаю себе самодостатньою людиною і йду лише з цією метою.

Скільки не тикали пальцем і які простирадла не вивішували в тирнетах, але в державі від цього нічого не міняється.

Ох блін відчуваю зараз тролі і налетять... :0149:

Успіху тобі, Володя. Думаю, все в тебе вийде достойно. Дай їм перцю. За тебе проголосував би.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів вже час запускати політтехнології. Зазвичай в Україні все відбувається без ідеології, набагато простіше:

-голосуй за наших бо прийдуть ненаші;

-голосуй за того чувака;

-блін якщо не виберемо того, то гарантовано пройде оте гамно;

-ще раз давай проголосуємо за тих;

-всі вони мудаки але я мушу проголосувати за тих;

і інші близькі варіанти.

Саме зараз в цю мить готуються і доводяться кінцеві плани атак, контрнаступів: Поршень зрадник і от-от допродасть неньку; Бєня-сука розікрав всю Україну; вони такі самі як ми, тільки ми за дружбу з мордором; всіх навила; Україна - це Європа; Слава Україні і т.д.

Хто що думає на рахунок цирку що вже приїхав і готується до виступів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, зараз голосуємо не за БПП, а для прикладу - за Климчука Богдана, не за Садового, а за Мирку або Рижкова і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цим ніхто не сперерчається. Але кожні вибори це передовсім війна піарів партій, бо добре що ми в курсі хто йде від Самооборони в Луцьку, а в інших містах? Більшість все одно голосуватиме за пропіарені бренди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, наша задача - допомогти лучанам зробити правильний вибір, показати хто такі Вова Жуков, Олександр Ніколайчук, Сергій Рижков і добитися, щоб за них проголосували, а також щоб чесно порахували. А хто пройде в Рівному або Житомирі - якось десь в останню чергу мені цікаво. В нас децентралізація і треба для початку навести лад у своєму мікрорайоні, місті і області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне щоб ми прорвались. Якщо я нароблю фігні то на першій бордовці мене отп...ть. а не лізти в лайно....ну ну я ліпше вступлю в гавно, може навіть по пояс...но..в іншому випадку ми будум жерти те гавно відрами від тих хто прорвався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне що ми прорвались. Якщо я нароблю фігні то на першій бордовці мене отп...ть. а не лізти в лайно....ну ну я ліпше вступлю в гавно, може навіть по пояс...но..в іншому випадку ми будум жерти те гавно відрами від тих хто прорвався.

Куди "прорвались"?

А чи не будете ви гнути політику партії в розріз інтересів лучан\волинян.

І що за гімно, в якому всі по-пояс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За укроп адназначна

CO_FKMxU8AE0DqO.png

На ж.довську рожу Корбана гидко дивитися, а партія укроп ж.довська....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не має вибору з усього перерахованого за кого(що ) б було голосувати ! ОДНІ І ТІ Ж САМІ !

Не буду напевно зовсім голосувати !

І совість не буде потім мучити мов ( не за того , чи , потрібно було б за другого !)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду напевно зовсім голосувати ! І совість не буде потім мучити

Не голосуючи, ти автоматично віддаєш свій голос переможцям, хто б вони не були.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду напевно зовсім голосувати ! І совість не буде потім мучити

Не голосуючи, ти автоматично віддаєш свій голос переможцям, хто б вони не були.

Не голосуючи я не можу віддати свій голос !

Є така статистика ,процентність виборців ! вот якщо ця процентність байдужих буде перевищувати явність ,тобто ( явку виборців ) тоді в них буде голосувавших 30% а не явка 70% ! і чому цих 30 % повинні вирішувати за остальних ! тоді вони почнуть міняти закони ,тому що других не влаштує !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду напевно зовсім голосувати ! І совість не буде потім мучити

Не голосуючи, ти автоматично віддаєш свій голос переможцям, хто б вони не були.

Не голосуючи я не можу віддати свій голос !

Є така статистика ,процентність виборців ! вот якщо ця процентність байдужих буде перевищувати явність ,тобто ( явку виборців ) тоді в них буде голосувавших 30% а не явка 70% ! і чому цих 30 % повинні вирішувати за остальних ! тоді вони почнуть міняти закони ,тому що других не влаштує !

Бо своєю безпричинною неявкою вони автоматично погодилися з рішенням решти.

На цих виборах, як і на попередніх переважно є і буде з кого вибирати, просто вам лінь витрачати свій час і поцікавитися біографією достойних кандидатів, звісно ваша скринька не буде рябіти передвиборними кольоровими брошурами від цих кандидатів, бо в цих людей зазвичай дууууже обмежені передвиборчі б"юджети, але на відміну від "гламурних" розрекламованих кандидатів є прогресивне бачення світу, бажання перемін і реально щось зробити для суспільства.

Натомість всі ті хто не йде на вибори через їхню лінь в бажанні знаходити інформацію, або тим хто тупо голосує за "глянець", "телевізор" чи гречку буде вчерговий раз покараний владою злодіїв і буде продовжуватиме нити по всім усюдам включаючи тирнет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже просто Йюля і Украл пишуть на своїх агітках про контрактну армію:

1. Це місцеві вибори і мова про контракт це пшик в муку

2. для такої армії треба приблизно 100 млрд. Зараз бюджет на армію в 2 рази менший

Ці 2 партії як мінімум тримають людей за дурнів бо хочуть пролізти на тому що вирішує ВРУ, а не місцеві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так головна ідея цих виборів:

ГОЛОСУЄМО ЗА ОСОБИСТОСТЕЙ А НЕ ЗА ПАРТІЇ !!!

Нонсенс правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже просто Йюля і Украл пишуть на своїх агітках про контрактну армію:

1. Це місцеві вибори і мова про контракт це пшик в муку

2. для такої армії треба приблизно 100 млрд. Зараз бюджет на армію в 2 рази менший

Ці 2 партії як мінімум тримають людей за дурнів бо хочуть пролізти на тому що вирішує ВРУ, а не місцеві.

на жаль не тільки ці дві партії...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це приманка! Розуміючій людині це відразу може слугувати індикатором ху-іс-ху і хто починає брехати!

Не розуміючій потрібно нахвильку замислитись, зрозуміти і теж навчитися виявляти таким чином брехню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цих виборах, як і на попередніх переважно є і буде з кого вибирати, просто вам лінь витрачати свій час і поцікавитися

це вислів нашого часу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...