Перейти до змісту

За яку партію голосуватимете осінню 2015


Nokian

  

383 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо не йдеш голосувати, твій голос ділиться пропорційно між всіма учасниками, відповідно переможцю виборів від неприйшовшого дістанеться найбільше.

Отже навіть коли ти не йдеш на вибори- все одного граєш на якусь партію.

А якщо я піду і крупно напишу чи намалюю на бюлетені своє бачення усього нашого політикуму, то як тоді буде з моїм голосом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби у виборчих бюлетенях з'явився пункт "Посадити депутатів колишньої Ради чи помилувати?", То явка на вибори наблизилася б до

100 відсотків. Ну, я б точно пішов .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

твій голос буде коту під хвіст

В разі неправильного заповнення бюлетня, якщо я не помиляюсь, він вважається недійсним і голос не зараховується жодному з кандидатів.

Чи я помиляюсь?

Мо хто в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

твій голос буде коту під хвіст

В разі неправильного заповнення бюлетня, якщо я не помиляюсь, він вважається недійсним і голос не зараховується жодному з кандидатів.

Чи я помиляюсь?

Мо хто в курсі?

Можливо щось там в законах про вибори підправили, але раніше було не зовсім так :)

За цього мало кому відомо, що голосуючи "проти всіх" виборець насправді мимоволі віддає свою частку влади переможцям виборів.

Що відбувається з голосами, поданими "проти всіх"?

Відповідь на це запитання дає чинний закон "Про вибори народних депутатів" від 25 березня 2004 року, який регламентує наступний порядок підрахунку бюлетенів: "Виборчі бюлетені, які підлягають врахуванню, розкладаються на місця, позначені окремими табличками, що містять з обох боків назви партій (блоків), зазначених у виборчому бюлетені, написи "недійсні", "проти всіх" (стаття 88).

Отже, при встановленні кількості виборців, що взяли участь у голосуванні, враховуються недійсні бюлетені.

Відповідно до чинного закону це ті, на яких не зазначено прізвище та (або) відсутній підпис члена виборчкому, який його видав, або підписані особою, яка не видавала бюлетені; якщо до нього не внесено зміни про скасування реєстрації, ухвалені рішенням ЦВК, або внесено зміни без такого рішення; якщо зроблено більш як одну позначку проти назв партій (блоків) або немає жодної; якщо не відокремлено контрольний талон виборчого бюлетеня; якщо неможливо з інших причин встановити зміст волевиявлення виборця).

...

Для виборця ця ситуація означає, що голосуючи "проти всіх" і будучи певним, що він нікого не підтримав, він насправді мимоволі віддає свій голос за усіх переможців виборів.

Взято з цієї статті:

Дійсне життя недійсних виборчих бюлетенів

Ще раз наголошую, що стаття 2011 року і в ній йдеться про вибори в верховну зраду, а не у місцеві. Зараз може бути інакше. Бордівські юристи повинні знати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для виборця ця ситуація означає, що голосуючи "проти всіх" і будучи певним, що він нікого не підтримав, він насправді мимоволі віддає свій голос за усіх переможців виборів.

Не розумію логіки. Голос не пішов нікому - де ж тут підтримка переможця? Чи, типу, якщо ти віддав голос за будь-кого, крім опонентів потенційного лідера, то ти автоматично його підтримав? Дурня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію логіки. Голос не пішов нікому - де ж тут підтримка переможця? Чи, типу, якщо ти віддав голос за будь-кого, крім опонентів потенційного лідера, то ти автоматично його підтримав? Дурня.

Там не логіка, там - математика.

Якщо ти прийшов на дільницю, взяв бюлетень та: 1) проголосував за "непрохідну" партію; 2) вибрав пункт "проти всіх" (якщо є) 3) намалював на бюлетені статевий орган або іншим чином виказав своє ставлення до кандидатів - твій голос буде враховано (згідно наведеної вище статті, але яка ситуація зараз - треба курити актуальний закон про вибори). А раз голос враховано - він буде пропорційно розділений між усіма переможцями. Тобто, наприклад, 0,4 твого голосу піде пороху, 0,2 - ляшку, 0,2 - самопомочі, 0,1 - опоблоку, і по 0,0... - решті учасників перегонів, які здолали бар*єр.

Це те, про що писав нокіан, але з точністю до навпаки. Якщо не прийшов - твій голос залишився при тобі (звісно, якщо його ніхто не вкраде). Прийшов і зіпсував бюлетень - значить проголосував за всіх "по трішки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за голосувалку

лишній раз переконався що мозок це розкіш в нашій країні

:) варіант "не витрачати часу на всіляку фігню" на фоні результатів виглядає самим привабливим і логічним, що народ і підтвердив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чим зумовлена така значна підтримка Свободи в лпитуванні?

Як чим шляшко відпрацьовує бабки расєї і вже приївся а свобода тільки всплила і ще не набила аскому

1628459724ee.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взято з цієї статті:

Дійсне життя недійсних виборчих бюлетенів

Ще раз наголошую, що стаття 2011 року і в ній йдеться про вибори в верховну зраду, а не у місцеві. Зараз може бути інакше. Бордівські юристи повинні знати :)

Стаття не актуальна. В ній посилаються "до частин 9, 10, 11 і 13 статті 88 чинного закону про вибори депутатів парламенту". Сьогодні у 88 статті всього 9 пунктів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ми тут цікавимось партіями, Петро Олексійович протягує закон про децентралізацію, де вводиться поняття префекта. В допоміжних статтях, ще й апарату префекта - тобто повністю відтворена ОДА, тільки з деякими ньюансами. Префект матиме право призупиняти будь-яке рішення будь-якої ради, а з його подання Порошенко зможе розпустити будь яку раду, чи міську чи сільську. Повна узурпація влади, ще й протягується з сумнівними і розмитими полоденнями про особливості управління в Лугандоні. Короче бінго! Конституційний переворот Януковича 2010 року нервово курить в сторнці, таких повноважень де юре Янук немав:) Які нафіг партії хлопаки? Тепер ясно чого Поршень суєтиться? Він змішав одну кашу війну, узурпацію, міжнародну допомогу і звинувачує тих хто проти цього вінігрету в держзраді, роботі на путіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття не актуальна. В ній посилаються "до частин 9, 10, 11 і 13 статті 88 чинного закону про вибори депутатів парламенту". Сьогодні у 88 статті всього 9 пунктів.

Стаття наведена лише для розуміння принципів врахування голосів.

Ось актуальний закон про наступні місцеві вибори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чим зумовлена така значна підтримка Свободи в лпитуванні?

свобода тільки всплила і ще не набила аскому

Я б не сказав. На останніх парламентських виборах при Янеку вона змогла зробити фурор отримавши неочікувано велику кількість голосів виборців, потім було розчарування в ній, коли люди побачили принаймні зовні дружні стосунки її депутатів з регіоналами, до цього додався скандал з її фінансуванням, коли якийсь бандюк повідомив що він виділив Свободі кілька мільйонів доларів готівкою. Та й на минулорічних парламентських виборах вона "нє блістала". Я вже почав був думати, що вона повільно доживає свого віку ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода втратила все що мала під час Майдану, позиція Тягнибока була настільки аморфна і балабольська, що тошнило вже самих витривалих. Улєжик підставив багатьох хороших людей, але нічого вже не змінеш. По завтрашньому голосуванню. ОППАблок підтримав цей весь вінігрет поразки путіна одноголосно.

Якщо три найрейтинговіші партії минулих виборів можуть ось так легко взяти і об'єднатись, це прямо вказує на відсутність жодних ідеологій окрім бажання влади і бабла. Тому немаєі жодної партійної роботи на місцях. Хто знає чим займається БПП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але не забувайся що та Свобода все ж непогано як для себе виступила на виборах

ну от зараз їй і покажуть що так ніззя... всі мають цілувати жопу ХенкаБПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нууу, "багатоходовочка" (як модно зараз казати) вирисовується знатна :) ІМХО звичайно і розпишу по пунктиках тезисно:

було:

більшість населення хоч і керуються інстинктами а не думками, та все ж почали здогадуватися що їх жорстко наіпали;

практично всі партії що пролізли в ВР кормляться з одних рук... так, вже навіть самі ярі фанати догнали що "Народний Фронт", "Самопоміч", Юля то все той же БПП;

та впринципі і Ляшко так само, але тут як карта ляже, тобіш хто більше заплатить;

та і "Свобода" в топі рейтингу "саме продажне керівництво", але при цьому останні вибори показали некіслу підтримку все ж;

в голові вибоця якась муть, бо голосувати нема за кого і не буде;

і тут, якщо піднапрягтися, непогано можуть вилізти Ляшко та Свобода, а на сході ще й Укропи... ясно що зірок не хапатимуть але з ними доведеться рахуватися... а це нікому не тра;

стало:

голосування у першому читанні, яке ні на що не впливає розкручено як зрада... ну гірше БПП вже не стане;

"Самопоміч" і "Батьківщина" внєзапно голосують проти – от вони наші рятівники, бунтарі які спасуть Україну... доречі бунтарі небуйні, навіть на мітинги не ходять;

на цьому фоні всі провладні шавки як одна звинувачують "Свободу" і Ляшка у теракті ледь не до його скоєння;

доречі Правий сектор теж закликав людей на той мітинг... але про них ніхто не згадує взагалі, чекають на лаві запасних;

буде:

на місцевих виборах з шаленим відривом перемагає "Самопоміч" ну і інші колєгі;

усі типу-опозиціонери за бортом;

в другому чи якомусь там читанні голосують зміни до конституції (можливо з якимись змінами непотрібними) бо "Самопоміч" і Юля внєзапно увірували в щирість намірів президента;

результат: путіну дозволили вийти переможцем, ВР цілковито під президентом, всі "самоуправні" регіони цілковито під президентом – ДЖЕКПОТ, живемо по-новому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову постане цар і знову буде абсолютна влада і знову народ скаже своє фе, почнуться локальні повстання. які рознесуть цей титанік к єб..ям. Короче Термінатор Судний День. От я і думаю. невже петрусь того всього не розуміє, що не можна отак робити, бо ця країна таких рухів вже не витримає. Найбільше дивує як ці всі дії з узурпації підтримує молодь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

результат: путіну дозволили вийти переможцем,

Ти далеко не дурна людина-невже ти хоч на крихту віриш, що можня якимись магічним способом відкрито та швидко Україні перемогти Путіна, що є така людина, чи партія, котра це зробить?

В будь якому випадку виглядатиме так , що Путін не програв,по крайній мірі перед його електоратом.

Ми можемо наразі лише добитись максимальних поступок від Кремля.

Надто великий монстр, тож всі ці радикальні заклики - похід з голою дупою на танки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політтрупи з Свободи показали справжнє обличчя.Чи це не зрада?

Буду як і раніше за Свободу.Хоч буду впевнений, що голос не пропаде.

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду як і раніше за Свободу.Хоч буду впевнений, що голос не пропаде.

Не знаю, звідки це цитата, минулої осені я голосував вже не за Свободу, і найкраз із міркувань -що голос міг пропасти.

Свобода перестала існувати для мене після Махніцького.

Ну і Чернецький,Коротецький та Фаріон теж добавили прозріння.+Тойота Секвоя Тягнибока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, звідки це цитата, минулої осені я голосував вже не за Свободу, і найкраз із міркувань -що голос міг пропасти.

Свобода перестала існувати для мене після Махніцького.

Ну і Чернецький,Коротецький та Фаріон теж добавили прозріння.+Тойота Секвоя Тягнибока.

Я знаю. Звідси: http://board.lutsk.u...entry1053141840

Там ще й таке є:

Вся Самопоміч поки що відома лише завдяки особистості Садового.Як і майже всі наші партії.

Якщо сьогодні раптом Ляшко(Кличко,Гриценко, Юля, Порошенко) не братимуть участі у виборах-їх партії розваляться дуже швидко, бо вони побудовані не на ідеології, а на особистості.

А якщо в Свободі завтра не стане Тягнибока, партія буде лише міцніша, разом з ним відійде негатив,який обовязково накопичується у політиків.

Анекдот

В цирке конферансье объявляет номер: Мальчик с феноменальной памятью!!

Встречайте!!

Все радуются, аплодируют. На арену выходит очкарик.

Конферансье: Сейчас этот вундеркинд обоссыт всех сидящих в первом ряду!!

Сидящие в первом ряду срываются с мест и бегут занимать места в других

рядах.

Конферансье: Куда же вы?! Я же сказал, что у мальчика феноменальная

память..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...