Перейти до змісту

За яку партію голосуватимете осінню 2015


Nokian

  

383 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

результат: путіну дозволили вийти переможцем,

Ти далеко не дурна людина-невже ти хоч на крихту віриш, що можня якимись магічним способом відкрито та швидко Україні перемогти Путіна, що є така людина, чи партія, котра це зробить?

В будь якому випадку виглядатиме так , що Путін не програв,по крайній мірі перед його електоратом.

Ми можемо наразі лише добитись максимальних поступок від Кремля.

Надто великий монстр, тож всі ці радикальні заклики - похід з голою дупою на танки.

не в ту сторону копаєш

чи переможе путін ЕС з америкою ? думаю питання риторичне

економічна ситуація бере своє, а отже, доведеться йому все ж таки давати задню... за умови що наші не вчворять якоїсь дурні і західні друзі не плюнуть

але чи піде він ніц не змінивши в Україні... чи все ж таки лишить по собі слід у вигляді вільного Данбаса без хунти... – от в цьому може бути питання зараз... ІМХО звичайно

своїм то зкормлять перемогу полюбе, а от "нашим" східним кормити треба лише факти бо вони то на собі відчуватимуть а не по тєлєку

підозрюю що задуманий обмін "децентралізація" на "мінські домовленості 2"

децентралізація влаштує всіх окрім українців, яких ніхто єсно питатися не буде

а далі уже питання техніки як доїти і ділити, у будь якому випадку путін і порошенко у виграші,

перший тепер матиме законні шляхи потроху дерибанити, а другий буде хвалитися як спас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Вся Самопоміч поки що відома лише завдяки особистості Садового.Як і майже всі наші партії. Якщо сьогодні раптом Ляшко(Кличко,Гриценко, Юля, Порошенко) не братимуть участі у виборах-їх партії розваляться дуже швидко, бо вони побудовані не на ідеології, а на особистості. А якщо в Свободі завтра не стане Тягнибока, партія буде лише міцніша, разом з ним відійде негатив,який обовязково накопичується у політиків.

Точно так і думали Бенюк, або Квіт і ще багато достойних людей, котрі повелись на фальшивку Тягнибока.Зкурвилась Свобода, а сьогодні опростоволосилась вкінець.

На жаль навіть з найкращої ідеї можна зробити через деякий час повне гуано.Найяскравіший приклад СРСР.

Тому найкраще орієнтуватись на ідею здорового прагматизму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно так і думали Бенюк, або Квіт і ще багато достойних людей, котрі повелись на фальшивку Тягнибока.Зкурвилась Свобода, а сьогодні опростоволосилась вкінець.

На жаль навіть з найкращої ідеї можна зробити через деякий час повне гуано.Найяскравіший приклад СРСР.

Тому найкраще орієнтуватись на ідею здорового прагматизму.

Та все воно так, тільки чому ти свої цитати річної давності мені приписуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не буде робочого механізму відклику депутатів місцевих\ВР за невиконання обов'язків, так звана квота недовіри виборців, толку від цих рад не буде, і голос мій не матиме ніякої сили - всеодно домовляться, протушкуються, роздерибанять нероздерибанене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову постане цар і знову буде абсолютна влада і знову народ скаже своє фе, почнуться локальні повстання. які рознесуть цей титанік к єб..ям. Короче Термінатор Судний День. От я і думаю. невже петрусь того всього не розуміє, що не можна отак робити, бо ця країна таких рухів вже не витримає. Найбільше дивує як ці всі дії з узурпації підтримує молодь.

Які дії з узурпації? Тикни носом.

Там псиали про самопоміч. Думаю що ніфіга вона не візьме. Протягнули за спиною Гопко 30 як виявилось гандонів, а потім її виключили бо вона голосувала а це принижує фінансові надходження садового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та грець з тим Нокіаном тягнибоком. Може поговоримо про Ромаху Самопоміч?

Гопко виключили з фракції через сьогодніше скандальне голосування (вона проголосувала "за").

Відмотаємо один рік назад і читаємо:

Самопоміч мера Львова Садового об'єдналась з Волею Єгора Соболєва і з Гопко - однією з розробників реанімаційного проекту реформ на які поки що кладуть чиновники.

+1 за Самопоміч

Народ, ви розумієте, що потрібна більшість в парламенті? Потрібні закони повинні лобіюватися більшістю і підтримуватися президентом.

Як на вашу думку, хто біде солідарний з Порохом, які партії?

Хай та більшість переконає Єгора Соболєва, і Аню Гопко, що вона дійсно потрібна і що дійсно потрібні закони Порошенка, і буде всьо чікі-пікі.

І ще одне - у нас парламентсько-президентська форма правління, не забуваємо, любителі диктаторів :)

Ну і пруф, щоб два рази не шукати ))): http://board.lutsk.u...entry1053158015

Що скажеш, Рома? Я про голосування Ані Гопко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам в Україні потрібно три партії максимум, тоді і не буде розводів типу, а ось новинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам в Україні потрібно три партії максимум,

Наприклад, яких?

Наприклад права та ліва,як у всьому цивілізованому світі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на%уй ті депутати, від яких толку нуль?

В рамках децентрализации нужно укрупнить области.

Оставить только две.

В одну губернатором назначить Саакашвили, а во вторую Москаля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам в Україні потрібно три партії максимум,

Наприклад, яких?

Наприклад права та ліва,як у всьому цивілізованому світі.

Та не кількість партій "робить погоду", як на мою скромну думку, а якість їх роботи. Особисто в мене, чергова партія викликає асоціацію, з черговим бізнес-проектом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не кількість партій "робить погоду", як на мою скромну думку, а якість їх роботи.

Точно так само, як і кількість депутатів. 450 місць можна і на дві партії поділити, можна і на десять.

Тому, імхо, для початку варто скоротити держапарат, особливо суддів та ВР, а кількість партій сама зменшиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно так само, як і кількість депутатів. 450 місць можна і на дві партії поділити, можна і на десять.

Тому, імхо, для початку варто скоротити держапарат, особливо суддів та ВР, а кількість партій сама зменшиться.

Правильно. Замість 400+ мультиміліонерів залишити максимум 50. Міліардерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Гопко виключили чи виключають з фракції. Лапін захворів і правильно зробив)

Я теж сьогодні подумав, що раз вже яйценюх, боксер і поршень так легко воз'єднались, то певно постане і потреба у фіормуванні, як у Європах, двох партій-рухів. І я реально за. Після вчорашніх трупів на мітингу політична система України прямує в Митний союз, а там по суті одна партія - норма. Всі атрибути є: ритуальні вбивства для припинення будь-яких протестів, мегапартійний блок без жодних ідеологій окрім розпилу, вождь-борець за майбутнє України, народ який його підтримує, бо він краще знає. Нам зараз реально потрібно всім молитись аби москалі не гекнулись, бо ні до кого ми більше не причалимо нашою елітою і народом. Тому я б трохи переосмислив особливості управління: то не луганду приєднали до України, а Україну до луганди. Можете повірити наслово, що ментальна відмінність між Києвом і сучасним Данєцком набагато менше, ніж між Києвом і Варшавою. Хто куди а я чесно і відкрито в Митний союз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, Рома? (Ромаха11), я питав на попередній сторінці про узурпацію, напиши в чому вбачається, на твою думку, узурпація влади Порохом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вбачається? Наливайчнко щось пукнув проти царя - звільнений, а це голова СБ; генпрокурор; весь КСУ, ВСУ і всі судді (ще трошки і ми побачимо, як поршень своїм указиком любого зможе звільняти - реформа судочинства); розподіл бабок ОДА-префектами; військові міністри. Найбільша мега коаліція - названа на честь поршня; гройсман - шестьорочка. Це хіба не узурпація в парламенсько президенській республіці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вбачається? Наливайчнко щось пукнув проти царя - звільнений, а це голова СБ; генпрокурор; весь КСУ, ВСУ і всі судді (ще трошки і ми побачимо, як поршень своїм указиком любого зможе звільняти - реформа судочинства); розподіл бабок ОДА-префектами; військові міністри. Найбільша мега коаліція - названа на честь поршня; гройсман - шестьорочка. Це хіба не узурпація в парламенсько президенській республіці?

Щодо Наливайченка. Тут я рахую що його правильно змінили, чел нічим не займався. Зняли пішла хвиля там затримали на хабарі там. А він сука абіжений на ТВ, розказує всяку ахінею.

Генпрокурор призначається ВРУ за його поданням. Хай би не голосували. Хулє вочра показали як вони можуть не голосувати. 150 голосів щоб недовіру генпрокурору вони не можуть зібрати. Єгор Соболєв на гена не тягне навтіь якщо його тягнути за вуха і яйця.

Щодо судів. коли буду бачити остаточну версію яка має прийматись тоді буду робити висновки.

А що коаліція на звана в честь пороха чи всетаки - «Європейська Україна»?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що коаліція на звана в честь пороха чи всетаки - «Європейська Україна»?

Нагадати кучмівську "За ЄдУ"? Там теж в назві не було "Кучма", та і в ригів. Це все умовності.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...