Перейти до змісту

За яку партію голосуватимете осінню 2015


Nokian

  

383 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

" Стан душі" на теперішній момент- не піду на вибори. Дістало те шаблонне, притягнуте з часів сесеру- до виборів обіцянки, після виборів цяцянки, з гумусообливанням винних втому, що нічого не зроблено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу дурну та не популярну річ, от якби ті кошти, що на вибори, на рекламу - та на потреби ато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-5408-0-48158900-1440791421_thumb.jp

Ребята, очнитесь. Политика — это не хобби, которое можно делать, а можно не делать частью своей жизни. Если вам плевать на футбол, футболу плевать на вас. Если вам плевать на живопись, живописи плевать на вас. Но если вам плевать на политику, то политика вас трахает.

Баранам плевать на политику

Найцінніший діамант не блищить! Просто пам"ятайте це коли робитимете вибір ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толку йти...якщо стадо проголосує за тЄлік чи благодійників, і один голос в полі нічого? я вже переконався на попередніх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толку йти...якщо стадо проголосує за тЄлік чи благодійників, і один голос в полі нічого? я вже переконався на попередніх

Не один... http://nbnews.com.ua/ua/news/135320/

Не будь тим стадом що не йде на вибори! Це страшніше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохі неправильна голосувалка. Наскільки я зрозумів нову систему, то, наприклад в міську раду, партія+мажоритарка - це буде єдиний бюлетень. В ньому буде назва партії+фамілія голови міського осередку+фамілія кандидата по конкретному округу. Якщо кандидата по округу не буде, то тільки фамілія голови. Якось так. Якщо щось напутав, то поправте.

Зі Додайте до голосувалки Данильчуковський Народний контроль. Точно буде балотуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не йдеш голосувати, твій голос ділиться пропорційно між всіма учасниками, відповідно переможцю виборів від неприйшовшого дістанеться найбільше.

Отже навіть коли ти не йдеш на вибори- все одного граєш на якусь партію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додайте в голосувалку "не підтримую жодного кандидата"

Я відстав від життя і такий пункт вже повернули в бюлетені?

Якщо не йдеш голосувати, твій голос ділиться пропорційно між всіма учасниками, відповідно переможцю виборів від неприйшовшого дістанеться найбільше.

Отже навіть коли ти не йдеш на вибори- все одного граєш на якусь партію.

А якщо мені всі або декілька партій подобаються, а проголосувати можна лише за одну? Тоді нехай мій голос розподілиться між кількома, щоб нікого не образити )))

Насправді, це коли проголосуєш за партію, що не пройшла бар*єр або проти всіх - тоді твій голос розподіляється пропорційно. Коли ж не голосуєш - нічого не ділиться. Математика, третій клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відстав від життя і такий пункт вже повернули в бюлетені?

Не додадуть - допишу <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо мені всі або декілька партій подобаються, а проголосувати можна лише за одну? Тоді нехай мій голос розподілиться між кількома, щоб нікого не образити )))

http://webkind.ru/text/50067118_301988p908630361_text_pesni_ne-prostitutka-ya-a-prosto-vlyubchivaya.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, це взагалі то було так. Ці римські чи грецькі повчання йшли від реальної політики, яка мала в собі стратегію розвитку чи то Афін, чи то Риму. Люди які оберали визначали не персоналії на політичному Олімпі, а стратегію розвитку: чи то завоювання колоній, чи оптимізацію податків, чи розвиток торгівлі. На виборах голосують за стратегію. Це головне в виборах і в цьому вся суть виборів.

Тепер я тебе спитаю, яка стратегія майбутнього розвитку держави у всіх учасників виборчого процесу? Важке питання і хоча президент на інавгураційній промові самовільно озвучував стратегічні сентенції, складається враження що максимум на що вистачає його дій - це тактика - відповідь на подразники в абсолютно темній кімнаті.

БПП+Народний фронт+Удар - це реальна потужна влада одного року правління в Україні. Що ці хлопці досягнули в економіці, зовнішній політиці, як вплинули на розвиток суспільства? Один рік то мало часу чи багато? Скільки часу достатньо. І ще раз стратегія, стратегія, стратегія.

Бо без стратегії і методів її досягнення, вибори то звичайний культ карго в українських туземців. Я обираю бо в Європі обирають, я хожу на вибори бо я активний громадянин, переймаюсь майбутнім. Нокіан, давай відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ці хлопці досягнули в економіці, зовнішній політиці, як вплинули на розвиток суспільства?

Коротко про все і ні про що.

http://ain.ua/2015/08/28/600319

А так в країні нічого не відбувається. Он Яресько добилась списання 3,8 ярдів це якщо не помиляюсь 20% суми. Але ж бля. ПОчали кричати 20 чому не 190% що були винні. Міняється країна і буде мінятись. Да хочеться швидше щоб те все відбувалось, але вже не спишуть на війну бо тут в Ураїні стільки мудайобів з"явилось які вже перестали прикриватись і реально показхують що вони чітко відпрацьовують бабки кремляді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так в країні нічого не відбувається. Он Яресько добилась списання 3,8 ярдів це якщо не помиляюсь 20% суми. Але ж бля. ПОчали кричати 20 чому не 190% що були винні.
там потрібно краще вникнути. Те що я чув це списання частини боргу з якихось додаткових позик в 17 млрд. баксів, а ще є десь біля 70 млрд. держ. боргу. Причому на списану суму вона зобовязалась випустити цінні папери високої ліквідності, що за декілька років принесуть прибутку кредиторам також біля 3 млрд. баксів.

Щось таке.

Де стратегія розвитку країни. Що значить міняється країна і буде мінятись? Куди міняється, для чого, з якою метою? Що відбувалось? Для чого швидше чи помаліше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеш на вибори, обіцяєш, млять, золоті гори всім, приріст, рост і таку дальше лапшу.

Прийшов, на визначений термін, не зробив те що брехав - пожиттєво накуй з політики!!!! А їм ще, млять, пільги дають.

Гандони вони всі, невірите??? Запитайте в хлопців зі сходу.

І по темі. Якщо небуде такого пункту - допишу. Писалось вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зробив те що брехав

Так біда у тому, що пообіцяв, повірили, обрали...а якщо не виконав обіцяного так і при владі до слідуючих виборів і люди страждають! Ніхто ще жодного разу не відізвав "брехуна" що депутата, що Президента, а у Законі процедура прописана!

Побачимо саму низьку явку за останній час це точно.

А хтось скористається і далі людей ганьбити буде і грабувати країну...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так в країні нічого не відбувається. Он Яресько добилась списання 3,8 ярдів це якщо не помиляюсь 20% суми. Але ж бля. ПОчали кричати 20 чому не 190% що були винні.
там потрібно краще вникнути. Те що я чув це списання частини боргу з якихось додаткових позик в 17 млрд. баксів, а ще є десь біля 70 млрд. держ. боргу. Причому на списану суму вона зобовязалась випустити цінні папери високої ліквідності, що за декілька років принесуть прибутку кредиторам також біля 3 млрд. баксів.

Щось таке.

Де стратегія розвитку країни. Що значить міняється країна і буде мінятись? Куди міняється, для чого, з якою метою? Що відбувалось? Для чого швидше чи помаліше?

Є там про цінні папери. АЛе не вказано що на цю суму але і є так сказати дрібним шрифтом що по цих паперах може і не виплачуватись відсоток. Крім того перенесено сплата відсотків на більш пізніші терміни.

Тут є два фото

CNZz6G7WwAAPAMF.jpg

CNZ2q6SXAAAxBnK.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...