Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь
3 годин тому, Саша Иванов сказано:

ок, зайду пошукаю

Що там шукати, зайди до Ді, на районі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна шось унікальне замутити при потребі.

(сірий - це прозорий фон, єслі шо, він так на задньому склі буде дивитись)

Рибальський клуб.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно,

рибачкі, ідеї в студію, розробляємо макет і кожному по наклейці 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Можна шось унікальне замутити при потребі.

(сірий - це прозорий фон, єслі шо, він так на задньому склі буде дивитись)

Рибальський клуб.png

Під номером 3 - агонь. Заверніть 3шт:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Можна шось унікальне замутити при потребі.

Те, що ви показали тут, я і за гроші не наклею (реклама). Якщо можете зробити ту, що виклав я то ціну в студію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну здрастє!

 Кароч, шота я надумав на живця половити,от капєц як захотілося щуки,хоча я знаю,що нікуя не зловлю чогось,але то таке:D,но потішитися надією як то кажуть, ніхто не забороняє.Отож,я вже 100років не ловив,то не знаю як краще чипляти живця,тройнічком за хребет зверху? чи як краще?.Одна вудка з тяжким великим поплавком в мене вже готова,і згадую як колись ловив то харить те що він .ука живець,(певно карасиків накупляю)постійно його десь тягне у кущі,там запутується-ховається,і щось я так думаю толку мало з ньго і ще до берега йде,може то і добре,а? добавляв грузиків-пофіг всерівно тягне до берега,ну чи в зілля,ото я думаю десь дві донки зробити,але як краще,зі скользящим грузиком типу ось такі варіанти

Картинки по запросу донка на живця

 чи грузик на кінець і поводок вище,але чи не буде при закиданні запутуватися

Картинки по запросу донка на живця

Ото фіг його зає як краще,мо хтось якось ловить,то підскажіть.

 Ну і тепер саме цікаво це місце,думаю про три варіанта,що скажете про ці місця,є там щука,вродь чув що є,хтось ловив тут 1,2,3.

 

12345.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.11.2016 at 15:43, EleKtrik сказано:

Під номером 3 - агонь. Заверніть 3шт:D

То що, коли можна під'їхати до Ді??? Мені 2 шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yura-patriot сказано:

як краще,зі скользящим грузиком типу ось такі варіанти

 

 чи грузик на кінець і поводок вище,але чи не буде при закиданні запутуватися

 

 

юзаю 2- й варіянт, грузик останній. Карасика чіпляю за губу, живе довго( поліська звичка), гачок правда одинарний. Запутувань  - з 10 закидів 1, але сіравно треба аккуратно кидати шоб живця не вбити об воду.

Щодо місця лову - а хз, я там не ловив де ти показав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Slavco сказано:

юзаю 2- й варіянт, грузик останній. Карасика чіпляю за губу, живе довго( поліська звичка), гачок правда одинарний. Запутувань  - з 10 закидів 1, але сіравно треба аккуратно кидати шоб живця не вбити об воду.

Щодо місця лову - а хз, я там не ловив де ти показав.

А на поводочки чіпляєш ще металеві поводки  від перекусів зубатої? думаю що полюбому "да". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.11.2016 at 12:43, difoto сказано:

Можна шось унікальне замутити при потребі.

А я б від футболкі б не відмовився з якимось з цих малюнків, бо налєпок на машині вже маю достатньо, треба ж і щоб дорогу було видно :) Скільки б коштувала футболочка з малюнком з двох сторін?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, VaLeRa сказано:

 Скільки б коштувала футболочка з малюнком з двох сторін?

гривень 150

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Slavco сказано:

ну єслі футболка - то вже і з ніком зразу, я щітаю

Та тут дехто вважає логотип Борди шаленою рекламою.... ну а нік мені не потрібен, якщо побачу бордівчанина, то й так підійду познайомитись :). Замовив собі і футболку, і наклейку в Ді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гляньте ссилочку, зверніть на кількість риби!!!!! це навіть не водойма де спеціально рибку розводять, а транспортний канал !!!! от Вам і кляті пендоси, як печеньками рибу розкормили )))))

http://vgolos.com.ua/news/longaylendskyy_kanal_zapovnylo_dohloyu_ryboyu_foto_video_235884.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.11.2016 at 14:16, pasha717 сказал:

прикольно,

рибачкі, ідеї в студію, розробляємо макет і кожному по наклейці 

шарю трохи в корелі. треба якось посидіти, коли час буде, погратися з векторами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю палочку з тестом 3-14 грам але ще лежить без діла спіінінг balzer, на чохлі не вказаний тестовий діапазон, а просто -50 gramm. Хочу спробувати  половити на нього. Що краще поципити на нього з приманки, воблер, блесну крутіолку, які саме?

питання №2. На цьому ж спінінгу на останньому маленькому кільці є міліметровий скол покриття з внутрішньої сторони, чи великий ризик того, що обірве лєску чи шнур.? і де або як можна поремонтувати?

і  третє питання: на котушці на фрикціоні є місце для двох батарейок (таких як у годиннику) і збоку заглиблена червона лампочка.  фрикціон задній з подвійною регулєровкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Такер сказано:

маю палочку з тестом 3-14 грам але ще лежить без діла спіінінг balzer, на чохлі не вказаний тестовий діапазон, а просто -50 gramm. Хочу спробувати  половити на нього. Що краще поципити на нього з приманки, воблер, блесну крутіолку, які саме?

питання №2. На цьому ж спінінгу на останньому маленькому кільці є міліметровий скол покриття з внутрішньої сторони, чи великий ризик того, що обірве лєску чи шнур.? і де або як можна поремонтувати?

і  третє питання: на котушці на фрикціоні є місце для двох батарейок (таких як у годиннику) і збоку заглиблена червона лампочка.  фрикціон задній з подвійною регулєровкою.

Тест вказаний - верхня границя 50гр. Тест, як на мене, не для наших водойм. Приманку можна прицепити будь-яку. Скол лаку для жилки, не дуже критично але краще якось його підправити (самому не раджу, може бути кака:D), а от для шнура (тертя сильніше) може бути фатальним перший кидок (обрив шнура, або тюльпанчик у воді).

 

П.с.: судячи із девайсів на катушці (сигналізатор і бейтранер) +тест палки (до 50 гр.) це більше схоже на карпову снасть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, veter сказал:

 Скол лаку для жилки, не дуже критично але краще якось його підправити (самому не раджу, може бути кака:D)

а де можна поремонтувати в ґлуцьку?

1 час назад, veter сказал:

Тест вказаний - верхня границя 50гр. Тест, як на мене, не для наших водойм. Приманку можна прицепити будь-яку.

а використовуватиметься в наших. тому питаю, якої ваги краще приманку вішати щоб зручно було і яку, на хижака.

1 час назад, veter сказал:

П.с.: судячи із девайсів на катушці (сигналізатор і бейтранер) +тест палки (до 50 гр.) це більше схоже на карпову снасть

колись в Німеччині на троделі купив палку і котушку, в різних людей тому не факт.

 палка короткувата (2 м з хвостиком) на карпа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ті хто ремонтом займались років 2-3 назад забили на те діло, тому важко порадити щось адекватне. Та й ціни можуть бути високими, типу - "Шкірка вичинки не коштує" (на перемотку всіх кілець).

2. Ложки ним добре буде кидати на великих водних плесах.

3. 2,4-2,7м - може бути Боатфідер, до прикладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перемотуються усі кільця, а не лише пошкоджене?:blink:

 

хвостик коротший, 2,10 ато и менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на кількох своїх спінінгах (вісла-2, DAM, і ще не пам'ятаю вже який) кільця перемотував сам і навіть в одному постави вклейку на місце обламаної верхівки (кум досі ловить без проблем). Перемотати кільця не проблема. Більша проблема в правильних нитках і в тому, щоб їх залакувати правильним  лаком, який не буде давати тріщин при навантажені і за низьких температур. Знайдійть вконтакті Андрей Семенюк. Він з Луцька і вроді як ремонтує палки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Такер сказано:

перемотуються усі кільця, а не лише пошкоджене?

В ідеалі - всі. Але якщо тойво такво, то і 1 можна, або взагалі ізолентою прихібачити :D Діди на ліщинові патики ловили і ловилось :D Все залежить від заповзятості власника і запланованого на ремонт бюджету:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...