Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

pasha717, там щороку по річці пливе мертва риба, але ще трохи окунів у водосховищі було. Якщо буду рибалити в неділю, то про результати відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановне товариство, хто скаже, яка ситуація зараз із кльовом окуня на теренах водойм нашого краю? Якщо плани не зміняться, то поїду на наступні вихідні в Ковель до тещі. Надіюсь на вдалу риболовлю на водосховищі.

В понеділок на річці Іква в Млинові окунь клював майже на кожній проводці, просто треба було знайти де він стояв в той час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha717, підскажіть, а які ціни на моторі за ночівлю?

взнавав за "мотор" по розцінці, сказав 90грн.

місяць назад також було 90 але по факту платив 80.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я в суботу за рибалку, яка тривала 40хв., виловив ножика з першого закиду на воблер та мав 3 клювання окуня. А в неділю - зіроу як вранці так і увечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не був я в тещі, Ковельського водосховища не бачив. Так що звиняйте, звіту не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

власне цікавить два питання:

1, хто має, хто може що розказати про двигуни парсун. як бігають?

2, і чи варто на навісний транець ставити більше 3 к.с., бо хочеться 3,6 а не 2,6.

 

кучу всього начитався і надивився в неті, можливо є люди які з практики щось знають.

і да, китай, але в мене є китайська мототехніка, при правильному відношені служить нормально.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


1, хто має, хто може що розказати про двигуни парсун. як бігають?

Теж цікавить, збирався купувати цього року, але переніс на зиму :(

 


2, і чи варто на навісний транець ставити більше 3 к.с., бо хочеться 3,6 а не 2,6.

і як хто переміг заламування борта при русі, якщо транець поклеєний на звичайного веслового човна пвх.

 


при правильному відношені служить нормально.

 

згідний, бо що наразі не Китай (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2, і чи варто на навісний транець ставити більше 3 к.с., бо хочеться 3,6 а не 2,6.

і як хто переміг заламування борта при русі, якщо транець поклеєний на звичайного веслового човна пвх.

 

 

 

 

подивись тут як чувак вирішив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha717,дякую, я вже передевився подібних рішень досить багато але мутити прийде ься щось своє з пібручних матеріалів, зима довга :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне цікавить два питання:

1, хто має, хто може що розказати про двигуни парсун. як бігають?

2, і чи варто на навісний транець ставити більше 3 к.с., бо хочеться 3,6 а не 2,6.

 

кучу всього начитався і надивився в неті, можливо є люди які з практики щось знають.

і да, китай, але в мене є китайська мототехніка, при правильному відношені служить нормально.

 

я собі вирішив що як "доросту" до двигуна то однозначно продам свою колібру 280 і куплю човника з кормою (доскою) під мотор. навіщо мутити з тими навісними транцями? щоразу бздіти при форсажі чи не відірве??

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

власне цікавить два питання:

1, хто має, хто може що розказати про двигуни парсун. як бігають?

2, і чи варто на навісний транець ставити більше 3 к.с., бо хочеться 3,6 а не 2,6.

 

кучу всього начитався і надивився в неті, можливо є люди які з практики щось знають.

і да, китай, але в мене є китайська мототехніка, при правильному відношені служить нормально.

 

я собі вирішив що як "доросту" до двигуна то однозначно продам свою колібру 280 і куплю човника з кормою (доскою) під мотор. навіщо мутити з тими навісними транцями? щоразу бздіти при форсажі чи не відірве??

 

 

 

це файний варіант. хоча б 3,3м і двигунчик від 5к.с.

але впринципі хто як росте))) можна й колібру залишити і мати на двигун ще одного човника

але як для мене, човник з доскою коштує дорожче, він більший, важчий, можна ще причепа зробити щоб кожен раз не мучитись. а двигунчик відносно 3 к.с відповідно ціна на два ато й і три множиться. а з нашими курсами які знову мчать вверх то.....

я вже казав десь, якщо зима така сама буде, а до того йде, то плавати можна буде більш-менш нормально тільки на хрінах і млинові трохи, те що поблизу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ото ж то. я наприкоал 99% сам на водойму виїжджаю, якщо взяти більше 3м з доскою стаціонарною човна то важкувато самому совати, причеп лишній гемор, реєстрація і т.д. а до 3м саме те. і головне це якщо мотор потрібен. бо перепливсти на моторі хрінники до другого береге це звичайно зручно але трохи тупо. тим паче що як гн крути а щороку рівень води падає, і по великому рахунку плавати на моторі і немає де, там і на веслах часто на корягі різні нариваєшся. на ОЛХ випадково в понеділок бачив файного вживаного моторчика на 5 "русалок" потужністю, марку не згадаю, начебто японець якийсь, 2,5 тис грн всого просили, писали що на ходу. але після обіду вже пропало оголошення, продали видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я завжди думав, що до нерестової заборони 1 квітня. Цікаво, треба самому пошукати якусь інформацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто в курсц, або де почитать, до коли можна плавати човном?

 

вичитав що взагалі риболовля заборонена на зимувальних ямах з 1 листопада, перелік там є, за хріни пише, акваторія біля с.липа.

не можу зрозуміти чи це на всю акваторію водосховища?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні це не вся акваторія. Там вказані розміри ями і глибина. Хто постійно там ловить, той знає де вона є. А якщо не знаєш, то, припустимо, ловиш в районі Липи, скрізь глибина 2 метри, а ти знайшов 4, значить це яма і ловити не можна. Якось так.

Рівнерибохорона взагалі додали до преліку ям точні координати по GPS. Дибілізм чистої води. Тепер бракам і підводникам не треба шукати, де вся риба стоїть зимою, хоча вони й так знають.

Якщо ніхто не дотримується заборон стосовно норми вилову, то хто буде дотримуватись заборони ловлі на зимувальних ямах? Он на Чебенях взагалі не можна ловити, бо це суцільна зимувальна яма, але зимою немає місця де свіжу ополонку пробурити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сніг випав, тема затихла)))

ніхто в ковель на змагання не збирається на неділю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте взуття для зимової рибалки. Маю звичайні чоботи з пінки українського виробника + термошкарпетки Norfin для дуже холодної зими, але навіть зараз при малих мінусових градусах, коли спінінгую, відчувається холод в ноги. Мабуть ці чоботи при більшому мінусі можуть не витримати і лопнути. Чув про чоботи Lemigo, хтось використовує їх, там є різні серії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить костюм всесезонний і взуття більше хотілось би черевики чи берци,хто чим користується поділіться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я використовую чоботи із пєнкі...не знаю бренд, але вони із термоноском -катаю їх другий рік...до мінус 5 ходив...проблем немає...єдине, що в мороз вдіваю дві пари шкарпеток (бажано або магазинна шерсть. не колюча або махрові. В цьому році думаю випробувати шкарпетки із бамбука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хтось ловив бірдом(1-7 чи 1.5-8) дрібними воблерами? тими що на лобатого. не дуже його загинає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу поради. Цікавить питання, хто ловить зараз на фідер, що порадите , яка специфіка ловлі ( наживка, прикормка, вибір місця ловлі) ? Хочу спробувати на річці Стир, обдумую зараз місця, що порадите, краще піти на залів чи до моста що біля Нової лінії ( хочу десь недалечко біля міста, або в місті ) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по річці зараз незнаю чи щось є, ями потрібно шукати, певно на заліві краще буде, я вот так думаю чому риби взагалі в межах міста в річці набагато поменшало. можливо зкотилася вниз по течії десь далеко, мо там води більше,  хто що думає, кажіть.

по прикормці щось потрібно брати для холодної води, по флагману колись брав,  не погано виходило, туди різаного черва чуть, мотиліка, насадка та ж.

колір корму ближче до грунту вибирати . не різким і по мінімуму ліквідом заправити.

я так колись ловив,

а взагалі фідером на стиру ловив аж минулого літа. запилились певно мої палки вже.

 

а взагалі то потрібно пробувати. розкажеш що вийшло. НХНЛ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не реклама, нада буде собі спробувати.

і замішувати не потрібно, добавив м’яса і закидай.

https://www.youtube.com/watch?v=MIHY_PielD4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...