Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, Valentin_Ok сказал:

Далі на ніч під прес. Зранку з'явившийся "сік" зливаю, тушку промиваю, протираю і підвішую на балконі.

Наша риба багата на всілякі гільмінти. Сіль, за одну ніч не зможе їх знешкодити.

Будьте з цим обережні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь
28 минут назад, kayot сказал:

Наша риба багата на всілякі гільмінти

:blink: я теж тільки на ніч, максимум на сутки в солі тримаю, для смаку цілком достатньо, а про паразитів ніколи і не задумувався((

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риба може в солі лежати і тиждень. Вона візьме її стільки її треба, головне її потім промити добре треба поточною водою. А те що всякі паразити повинні бути знезкоджені-це факт. Тому в солі мін тримаю 3-є суток. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соленая рыба

Рекомендации даны для рыб или ее кусков весом до 2 кг. При посоле личинки паразитов погибают:

- в условиях горячего посола (15-16 градусов) – через 5-9 дней;

- в условиях холодного посола (5-6 градусов) – через 6-13 дней;

- в условиях сухого посола (пропорции 20% соли от веса рыбы) в неразделанной рыбе – через 9-13 дней, а в поротой – через 7-12 дней.


Читайте больше на http://www.pravda.ru/health/prophylaxis/prof/01-06-2007/226448-fishparazit-0/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такер, розкажу як ми робимо. Колись подивилися дуже розумну передачку і про сіль, і про гельмінтів....

Гарно потрошимо, промиваємо до чиста, всередину сіль втираємо, зверху промазуємо добре сіллю, на голову аж насипаємо. Сіль має бути нейодована, великого калібру:)

Далі кладемо рибку в скляну ємність зі скляною кришкою в холодильник на 2 тижні (в нас гусятниця).

Через 2 тижні вимочуємо рибку під слабкою струйкою води 2 години (тут є нюанс - якщо любите не дуже солену, можете вимочувати більше). Підвішуємо на рукомийником, щоб стікала. Далі сірники в кожне черевце або зубочистки і через очі на провід.

Розвішуємо в кухні (нема балкона), вікно завжди на мікропровітрюванні. Все. Через 5-10 днів мням. 


 

DSC_5296.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Рибачки з Новим Роком!!! Всім НХНЛ, трофеїв в новому році і не забувайте відпускати не залікову рибку)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

"Добрейшей души человек" - і рибку пожалів, і очки водичкою омив, щоб не пересиали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, yura-patriot сказано:

 

ну це бред, таку мамку з пузом завалив, ну ладно вже віднерестились би, пздц жалко.

популяція на стиру росте, тільки не риби а ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@pasha717 от мені здається шо мало який рибак випустить таку рибу, хоча по правді я дивлюсь на неї, і нерозумію шо з нею дома робити. От приніс би я її, показав би жінці і мамі який я мужик, і шо яйця в мене здоровенні, а шо далі? сушити її? ну наф, жарити? то ж це треба ше нашинкувати, і здається мені шо така риба стара не смачна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Polehan можу сказати за себе, що я б випустив з ікрою, фото зробив би і випустив, інше діло після нересту, подумав би,

і тим більше це ж рідний Стир, за рибалку не платив 150грн.

таких ще не ловив, поки рекорд 2,8,   але дійсно що з неї робити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Так пасани @Polehan , @pasha717 мені дядько говорив,що він в той день ще одну на 1.5кг і на 4кг злапав,то дійсно накуя ще така свиня,фіг його знає, я таких не ловив,не їв і поняття не маю що з нею робити,але пофоткатись обов'язково :),а взагалі він там днями і ночами все обставляє тими жерлицями і практично живе на тому заливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто нікого не судить, але шкода,

можливо в нього необхідність, якто кажуть на здоров’я.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їв щуку жарану на 3кг-Гадость рідкісна.!!! Зараз коли щука перевищує 1,5кільо, дружина робить з неї рибні котлети, дуже рідко фаршерує. Але як пише Полехан, дійсно що з тим старим порохном робити...??? За себе можу сказати точно що я не знаю чи відпустив би, але те що жінка вдома не зрозуміла би  так це точно! Бо коли я зараз приходжу додому без риби, а показую її тільки фото мого улову, то вона у відповідь плюється і крутить вказівним пальцем в районі візка;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щука досить специфічна риба в гасторномічному плані. Що робити із рибою понад 5кг, яка буде мати характерний різкий запах, що не вимочується хз. Таку рибу випускали ще діди-прадіди, бо знали золоте правило, що велика риба дає найкраще потомство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще питання про засолку риби. Хто солить не патрошену рибу? Які нюанси, плюси і мінуси. Пробував таку таранку, дуже смачна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Selbeor сказано:

Ще питання про засолку риби. Хто солить не патрошену рибу? Які нюанси, плюси і мінуси. Пробував таку таранку, дуже смачна.

Раніше солив дуже часто, таранка дійсно смачніша виходить. Треба багато солі між прошарками риби і зверху добряче притиснути. Після засолу-віджиму зазвичай промивав від ропи перед просушуванням. Якщо слабо віджати рибі може наступити триндець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Selbeor сказал:

Ще питання про засолку риби. Хто солить не патрошену рибу? Які нюанси, плюси і мінуси. Пробував таку таранку, дуже смачна.

Раджу нашу рибку потрошити.

Дуже багато гільмінтів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Selbeor сказал:

Ще питання про засолку риби. Хто солить не патрошену рибу? Які нюанси, плюси і мінуси. Пробував таку таранку, дуже смачна.

Чим саме вона вам сподобалась? Із відповіді, можу порадити методи соління!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, kayot сказал:

Чим саме вона вам сподобалась? Із відповіді, можу порадити методи соління!

Тим що жирна була, до пива саме то)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Selbeor сказал:

Тим що жирна була, до пива саме то)))

Плотва чи краснопірка буже більш-менш жирною навіть після потрошення. При сушці не відкривати черевко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене батя також тащіться від засоленої з кишами, бо вона тоді жирніша виходить,знаю точно, що саме краще лящ,густерка до такого діла підходять,а ось плотвичка мені геть не подобається в такому плані,там щось гірчить і взагалі так робити то треба відчувати,знати,що і як робити навірняк,бо можна і глистів понаїдатися,я то від такого не балдєю,саме вєщ то сушена чищена особливо окуньки,щуки,ну і густерка з плотвичкою нічьотак,а ось карасі взагалі не подобаються сушені,а з кишами то беее....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...