Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

Був знайомий в районі Гумнища на плесі один окушок грам 70 то за два дня, рибак зі стажем, або не клювало або його не здибав того риба! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

Всім привіт, ми були в неділю. В мене в улові два окуні та щучка загальною вагою 1400, все зловлено на Sledge Escarda, в товариша один окунь на Mag Squad128. Зранку все починалось доволі жваво, але коли сонце піднялось - кльов, як обрізало. Враження від рибалки двояке: ніби і рівень води високий, але і позаростало все кругом, ну, і пошуки риби в вітер на веслах- заняття, скажу вам, ще те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В догонку до попередніх постів. Були на відкритті в Липі. Приїхали в годині 18.00 дві лодки по 2чел. В годині 20.30 я мав лише одного окуня в ладоху на мепса. І з тої злості починаю ритись в снастях. Попадає міні на очі коробочка новенька. Перевертають а там Дуо Реаліс 110сп в кислоті. Швагро каже що з таким буратінкою тільки на морі кидати... Перший заброс- три покльовки за проводку, але спочатку думав що це зілля. Другий- окунь на вибросі 470грм, швагро встиг покурити і розкласти підсака;-) .IMG_20170617_090620_866.thumb.jpg.21d86f61fbd15b07daa98ead86fafb8f.jpg

третійокунь-400грм. Четвертий-зацеп, і кльов пропав.тим часом у швагра на 66 два сходи, і один на лодоху. Попливли ми варити юшку, з дискусією хто взяв бігфіш- ми чи ін Лодка. Коли припливли колеги вже були на березі. Ін екіпаж складався з ультралайчика і мого меншого брата, який перший раз поїхав з нами на рибалку. Я йому спіна яким майже не користуюсь, інший колега катушку. І в догонку жменю сєдобки+ жменя мепсів(чесно кажучи думаю хай окунців на уху пошморгає). А виявилось він обловив нас всіх трьох. Бігфіш-530грм. І похвостах він теж перший. Ну і дальше стандартна процедура..IMG_20170610_233955.thumb.jpg.83a54cc133f7fc8000834892c9c2f2a8.jpg

На другий день, попивши кави брат зловив ще пятюрку грам по 159. А ми з швагро проплавали до 11.00год поки найшли ту саму вечірню крапку, але толку мало, сонце високо, вітер сильний. На руслі ловили на балду знайомі. Один чи два хвости. Плотви не має(мєсні говорили). Загальний улов кіль 4. На 4-ох. Щука мене не знайшла. Рівень води дуже високий, а зілля ще більше. То може і на краще, меньше риби виб'ють підводники, і сітками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу там та палка, з модульного карбону, рішає:D. Вже шукаю в інеті ту блешнюB). Весь карась мій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майже такий самий рибак як ті шо взимку на зимувальній ямі в хрінах тройніками рибу драчать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я такого карася взагалі один раз в житті бачив, років так з двадцять тому))) Скоріше всього реакція на червону мушку) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Рибачків зі святом!!! Вдалих виїздів на рибалку, надійних снастей, гарного настрою!!!! НХНЛ!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, veter сказано:

День рибака минув, всі шифруються, наче ніхто ніде не був :smoke:

Та ну його. Як згадаю, що робилося на одній загальновідомій водоймі останні роки після серії звітів звідти ( не тільки моїх), то і писати нічого не хочеться. Лише цього року пресинг трохи послабився. А без вказання місця риболовлі звіти тепер писати не можна, то ніхто і не пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Привіт. Планую в серпні поїхати в Пилипець (Закарпатська область). По карті побачив річки Пилипець та Репинка. Хто ловив на цих річках рибу – поділіться інформацією. Цікавить спінінгова ловля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго дня! Вчора зранку був в Підберезі по білі рибі глухо, люди сиділи з ночі і багато майже всі місця зайняті питався у всіх як кльов, тільки в однієї компанії карпік до 1,5 кг, по хижі годину промахав ультралайом  3 піпісони вагою до 20 грам, поїхав на мар"янівку там народу тоже тьма по білі до 9 години карась слабенько покльовував різнокаліберний , по хижі тоже ультралайт десь 10 окунів вагою до 50 грам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Натрапив сьогодні на гачки ТМ Gurza, візуально так нічого, гострі. Хто можливо користувався поділіться враженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо комусь цікаво, то наші хлопці вже третю добу утримують лідерство на Чемпіонаті світу 2017 зі спортивної ловлі коропа.

На другому місці москалі з відставанням від наших у чотири бали, на третьому Румунія з відставанням 5 балів.

21761382_1142507439217824_58099171034123

Чи не вперше за всю історію участі України у Чемпіонатах світу з ловлі коропа ми так близькі до перемоги. Тримаємо кулаки за наших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші хлопці продовжують утримувати лідерство. Радує, що москалів змістили з п'єдесталу. Надіюсь, що вище вони не піднімуться.

Проміжний протокол на 17:00:

21949798_2014553898779151_33171791292795

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За попередніми даними, Україна утримує лідерство. Наш нічний трофей в зоні С:

21765256_1142971525838082_55200097771486

 

Вага 14,620.

Хлопці втомлені, все-таки три доби на ногах, але тримаються. Фініш сьогодні о 13:00 за місцевим часом, 14:00 за нашим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...