Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь
12 годин тому, Bichunya сказано:

тут тільки 4 та 6 номери, великі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Slavco сказано:

тут тільки 4 та 6 номери, великі...

Бляха, а я зразу розмір і не подивився ((( дійсно великі. Тра 12, 14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив, сказали є тільки № 6 -  5 пачок і більше завозити їх не будуть....хз в чому проблема, так що пошуки продовжуємо)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи варто зараз на річці кормити білу рибу?

Суть: є можливість кілька днів покормити гарне місце на одній з річок Волині. Щоб потім на другий день Пасхи вранці наловити на смачну юшку плотви-підлящика-язика :) . Так от: чи тримається зараз білий риб місця, і чи  варто годувати, якщо так - чим? Чекаю порад рибаків 80-го левела. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, veter сказал:

Бляха, а я зразу розмір і не подивився ((( дійсно великі. Тра 12, 14

980-та серія є розміри 02, 04, 14, 16, 18

http://www.naribalku.com.ua/kamasan/4875-serija-v-980.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, tata сказал:

980-та серія є розміри 02, 04, 14, 16, 18

http://www.naribalku.com.ua/kamasan/4875-serija-v-980.html

Вони зовсім не такі.

29 минут назад, Slavco сказал:

Чи варто зараз на річці кормити білу рибу?

Суть: є можливість кілька днів покормити гарне місце на одній з річок Волині. Щоб потім на другий день Пасхи вранці наловити на смачну юшку плотви-підлящика-язика :) . Так от: чи тримається зараз білий риб місця, і чи  варто годувати, якщо так - чим? Чекаю порад рибаків 80-го левела. :)

До 80-го левела мені ще далеко, але прикормити місце варто однозначно. Я сиплю варені горох і пшеницю, результатом задоволений:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Slavco сказано:

Чи варто зараз на річці кормити білу рибу?

 

 Я не знаю, варто чи ні,але Славко розкажу з особистого спостереження з моїх останніх трьох виїздів цього року.В мене брат має троха "лишніх" грошей отож завжди як їдемо на стиряку він купує якусь модну прикормку,коли приїзджаємо на місце він першим ділом кормить(так нормально) і шо я тєбє хочу сказать,а те що факт!,що він через пів годинки,годинку ловить явно гарніший риб ніж я 10 метрів з боку,ну я майже не кормлю(коли піде на пшеницю тоді я буду валити пшеницею  з горохом,а зараз ще не кормлю,шкода грошей на корм модний)правдва якщо десь під обід пропадає кльов, ну не хоче вона, то до сраки навіть той модний корм,хоч він сипе ще.

4 годин тому, Slavco сказано:

 

Суть: є можливість кілька днів покормити гарне місце на одній з річок Волині.

Думаю якщо є можливість то чого і нє,канєшно корми,має бути краще, але якщо зорі неправильно зійдуться,ну всякі там(тиски,вітра і т.д.) то може і нічого не дасть,але якщо попре то 100% те, що ти будеш кормити дасть свій результат,крупніша буде підходити точно,не знаю чи буде клювати:lol:але,але...

4 годин тому, Slavco сказано:

 якщо так - чим?

 А фіг його знає,може пшеницею,горохом,воно завжди було актуальне,літом в мене дядько(який шарить) то тільки так.

 

4 годин тому, Slavco сказано:

Чекаю порад рибаків 80-го левела. :)

Думаю в мене поки десь 0-10 левел:)так що можеш не брати в голову мою писаніну:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут якби суть що вранці і ввечері кілька днів засипати рибів нямками, а не перед рибалкою. На рибалці у фідер піде мега-нямка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Slavco сказано:

тут якби суть що вранці і ввечері кілька днів засипати рибів нямками,

 Ну я то поняв, лічно я навів приклад,що результат є навіть коли вранці кормити перед самим ловом,а те,що валити кілька днів і зранку і ввечері то ващє круть,як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Slavco сказал:

тут якби суть що вранці і ввечері кілька днів засипати рибів нямками

Ефект буде 100%, якщо не вплине тиск, вітер і  стан після першого дня святкування)))))

Ну і температуру передають на другий день не дуже комфортну +2 +6....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Selbeor сказано:

 і  стан після першого дня святкування)))))

 

 

так а для чого юшку варити думається? щоб стан покращити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Slavco сказано:

Чи варто зараз на річці кормити білу рибу?

Суть: є можливість кілька днів покормити гарне місце на одній з річок Волині. Щоб потім на другий день Пасхи вранці наловити на смачну юшку плотви-підлящика-язика :) . Так от: чи тримається зараз білий риб місця, і чи  варто годувати, якщо так - чим? Чекаю порад рибаків 80-го левела. :)

Кормити є сенс однозначно, навіть якщо рип брати і не буде у зв'язку із погодними умовами, крутитись на місці буде однозначно. В корм можна, за можливості додати кормовий мотиль, що дасть позитивний ефект. Так як на річці перекормити рип неможливо, то дози корму можуть бути будь-які, відро, два, тачка, камаз)))

 

Лвл 2,5 :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, tata сказал:

980-та серія є розміри 02, 04, 14, 16, 18

http://www.naribalku.com.ua/kamasan/4875-serija-v-980.html

 

9 часов назад, Selbeor сказал:

Вони зовсім не такі.

В чому різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, tata сказано:

 

В чому різниця?

Форма інша. А взагалі Камасани в більшості випадків більше подобаються за поширені Гамакацу, які тупляться від води :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, tata сказал:

 

В чому різниця?

В 983 жало загнуте в середину і чуть в сторону,а 980 звичайні рівні, але на колір і смак....

Гамакацу дійсно не ферштейн,маю ще в запасах Хаябусу,працюють добре))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Anatoliy сказано:

А Ovner якої якості?

Як на мене, фактично весь Овнер поза конкуренцією, але там і ціна відповідна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 80% гачки овнер, не жалкую ні разу,

для фідера вирішив спробувати флагман, по першій рибалці задоволений,

заточки не втратили, ловив на стирю і з відкритим жалом,хоча воно трохи загнуте всередину,

ну побачимо як переживуть декілька рибалок,

як на 30 грн, вродь нічьо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сижу вже на іглі овнера зо пару років. Пріоритет, в рідній упаковці, або від знайомих постачальників. Колись взяв на північці, то після одного зацепу, розгинається і ламається.?

Зараз таких проблем нема!

На 12 номері піднімав морду двушки із води. 

Мінус є - гачок не любить набережне та хріни їз їхніми камнями. Пару жорсткіх  контактів, жало мнеться. Аля я його витягував та вирівнював стекляною жіночою пилочкою для ногтей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мій дядько на заліві зловив карпа дзеркального 4.600кг і линка на 1 кіло, один линок десь такий самий зійшов і ще дві покльвкі проїпав.Звонив казав щоб я сьогодні з пляшкою приходив на рибу до нього на залів:D я поморозився, не хочу пити з самого ранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...