Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

Цитата

а де можна поремонтувати в ґлуцьку?

Магазин Рибалка, біля слона, там займаються ремонтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Vaso сказано:

вісла-2, DAM, і ще не пам'ятаю вже який

Я на скловолоконному телескопі в дитинстві тюльпанчик теж сам міняв, причому вдало :D:D:D

 

П.с.: на фінці чи імпульсі, наприклад, не думаю, що наважився б поміняти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, veter сказал:

Я на скловолоконному телескопі в дитинстві тюльпанчик теж сам міняв, причому вдало :D:D:D

 

за спіном з колиски!?:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Такер сказано:

маю палочку з тестом 3-14 грам але ще лежить без діла спіінінг balzer, на чохлі не вказаний тестовий діапазон, а просто -50 gramm. Хочу спробувати  половити на нього. Що краще поципити на нього з приманки, воблер, блесну крутіолку, які саме?

питання №2. На цьому ж спінінгу на останньому маленькому кільці є міліметровий скол покриття з внутрішньої сторони, чи великий ризик того, що обірве лєску чи шнур.? і де або як можна поремонтувати?

і  третє питання: на котушці на фрикціоні є місце для двох батарейок (таких як у годиннику) і збоку заглиблена червона лампочка.  фрикціон задній з подвійною регулєровкою.

 

можна його використати як пікер, якщо кінчик не дуже жосткий, 

а якщо на спінг то дивитись "строй", якщо фаст мона джерки дубасити, якщо м’ягкий відповідно колібло і джиг до50г.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, pasha717 сказал:

 

можна його використати як пікер, якщо кінчик не дуже жосткий, 

а якщо на спінг то дивитись "строй", якщо фаст мона джерки дубасити, якщо м’ягкий відповідно колібло і джиг до50г.

 

Блін, я ж нічого не зрозумів:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Такер сказано:

Блін, я ж нічого не зрозумів:blink:

я також, так палка який тест має? 3-14 чи до 50г.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, pasha717 сказано:

палка який тест має? 3-14 чи до 50г.

 

В нього 2 палки:

1. 3-14гр.

2. до50гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@pasha717 я вважую що це гарний трофей, якого не можна вбивати... попався на вудку - відпустив би.. А взагалі - що можно зробити з риби такого розміру, невже там смачне мясо в неї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, VaLeRa сказал:

невже там смачне мясо в неї?

Та яке воно там смачне, це те ж саме що :0134:стару виварку:D:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варварство, і не чесне полювання!!!!!! Я проти підводного полювання, окрім фото полювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Dars сказал:

Варварство, і не чесне полювання!!!!!! Я проти підводного полювання, окрім фото полювання.

+100

дуже шкода такого сома((

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку він мздить що був без акваланга. Бо такий сом втопив би запросто, а стріляти з надією що він помре миттєво і не тронеться з місця-це нереально. А ми тепер дивуємося що риба не клює, і ще це напевно один із сотні що вспливло, а скільки ще таких "героїв" ......Ган..ни!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну кагби я теж проти дайверів, але в законі прописано, що це вид любительського рибальства, так що мають право на трофей як і рибак ,

норми вилову ті ж самі.

а проти, тому що дійсно  вибавають крупних особин,

з вудкою хоч якийсь шанси даєш рибі, а тут без варіантів.

оце крупняк дайвери б’ють,чуть менших браки проціжують, а остальне рибачки.

будем надіятись що народжуваність перевищує смертність і риба не переветься.

ну і дійсно нащо йому 90кг фаршу??? соми ж чим старші тим м’ясо більше мулом віддає.

каже що маска збільшує в два рази під водою, не сцикотно було валити таку махіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, pasha717 сказал:

каже що маска збільшує в два рази під водою

Пізд...ьож, ниряв - знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, VaLeRa сказал:

@pasha717 я вважую що це гарний трофей, якого не можна вбивати... 

а може це був самозахист.!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто скаже чи можна якось таранку сушити з окунів та щук в квартирних умовах? нещодавно зіпсував партію в промисловій сушарці для деревини, температура занадто велика, ВИСУШИЛО за день. твердюча як камінь.....на смак така ж сама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Такер сказал:

Хто скаже чи можна якось таранку сушити з окунів та щук в квартирних умовах? нещодавно зіпсував партію в промисловій сушарці для деревини, температура занадто велика, ВИСУШИЛО за день. твердюча як камінь.....на смак така ж сама

Сушу вже так надцять років:

зловив, потрошив, засолив, вимочив, на ніч на вулицю (щоб зкапало), зранку на кухню біля вентилятора під стелю (день вент працює, що не пахло в квартирі), в більшу рибку в брюшко пів сірника....днів чотири-шість і все готово.

А,,,,,ну я ще голови відрізаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, kayot сказал:

Сушу вже так надцять років:

зловив, потрошив, засолив, вимочив, на ніч на вулицю (щоб зкапало), зранку на кухню біля вентилятора під стелю (день вент працює, що не пахло в квартирі), в більшу рибку в брюшко пів сірника....днів чотири-шість і все готово.

А,,,,,ну я ще голови відрізаю!

 

Аналогічно. Голови правда залишаю, просто їх більше просолюю ніж саму рибину. Ну і влітку чи в теплу пору року - на балкон в затінок під марлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

22 часа назад, kayot сказал:

Сушу вже так надцять років:

19 часов назад, Valentin_Ok сказал:

 

Аналогічно...

 

можнаще два слова про посолку і вимочування, візьмемо до прикладу щуки 500-700 грам!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрошу тушку. Добре промиваю. Даю час щоб вода стекла або ж відразу промочую (підсушую). Сіль беру тільки грубу кам'яну. Сиплю в середину вздовж хребта (на око). Втираю в тушку поки сіль під пальцями "розтане" (перестане відчуватись). Потім теж саме ззовні, тільки солі вже менше ніж в середину. Втираю поки сіро-зелена луска не почне світлішати. Далі на ніч під прес. Зранку з'явившийся "сік" зливаю, тушку промиваю, протираю і підвішую на балконі. За допомогою зубочисток розкриваю черево. Якщо сира і холодна погода, то через день знімаю і вона "доходить" в квартирі, якщо ж тепла, то на балконі в затінку під марлею. Кількість солі на ваш смак можна визначити експериментально: дві-три приблизно однакові тушки засолити різною кількістю солі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Такер сказал:

 

можнаще два слова про посолку і вимочування, візьмемо до прикладу щуки 500-700 грам!?

А в розмірі, це скільки см?

Вагалі, якщо рибка не влазить в кастрюльку, то ріжу, зазвичай по лініі попи.

На рахунок соління - пересипаю добре, сіль тільки камяна без йоду, не жалію. У велики животи засипаю в "душу" теж, не тільки зовні.

Складаю в кастрюдьку щільно, пересипа кожен слой, гніт не ставлю, бо немає по висоті місця. І так до тих пір, поки не набереться кастрюлька. Кожен раз зливаю трошки розсол.

Після останнього слоя, витримую мінімум пять днів. Весь час в холодильнику кастрюлька.

Вимочування - викладаю кожну рибку в мийку з холодною водою, промиваю, складаю в чисту кастрюльку, набираю воду і на добу в холодильник. Через добу, міняю ще раз воду і до вечора, умовно на 12 годин. Чому до вечора, бо влітку, якщо повісити на алконі на день, то сяде муха, а вночі, вони усі спунькають :-), зранечку бігом забираю і в квартиру.

У більшечкі екземпляри в пузик ставлю спічку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...