Перейти до змісту

Рибацький флуд


Віталій СК

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, yura-patriot сказал:

вєщ то сушена чищена особливо окуньки,щуки

:wub:даааа

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь
В 04.03.2017 at 23:06, Polehan сказал:

@pasha717 от мені здається шо мало який рибак випустить таку рибу, хоча по правді я дивлюсь на неї, і нерозумію шо з нею дома робити. От приніс би я її, показав би жінці і мамі який я мужик, і шо яйця в мене здоровенні, а шо далі? сушити її? ну наф, жарити? то ж це треба ше нашинкувати, і здається мені шо така риба стара не смачна. 

Хлопці, риба чим більша, тим смачніша. І щука "десятка" не є "порохном", як дехто називає, а нормальної жирності та має добрий смак. Це стосується і ляща й голавля й густери, і т.д. А байки про несмачність великої риби розповсюджують ті, хто великої риби не ловить, а хотів-би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Lubart сказано:

 А байки про несмачність великої риби розповсюджують ті, хто великої риби не ловить, а хотів-би.

:jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

image-0-02-05-962271c6bd9e291159b17cc6e626a652603b4015152c9c4eff3d53b6ec565bce-V.thumb.jpg.762056e6464cd97afa5b9f4ed1b7ad49.jpg

Карасика такого вже лапали цьогоріч.

Цуко, не признаються де!!!

Як взнаю, здам крапку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, bodia88888 сказано:

Карасика такого вже лапали цьогоріч.

Цуко, не признаються де!!!

Як взнаю, здам крапку))

Це точно цього року фото? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, veter сказано:

Це точно цього року фото? :D

За що купив, за те й продав. )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

579227486_w800_h640_547675675_w200__kla_pmz_52.jpg.382682d3d5ef0aa53ecda553a01e306f.jpg

Доброго дня! Хтось користувався мотором такого типу? Як відгуки я щось думаю до сезону таке чудо купити, чи варто чи ні ? Чи взагалі переважно він буде братися на хрінники перейти з однієї точки в іншу.Ціна починається від 2500 грн за двухтакті мотори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Borka V сказал:

Доброго дня! Хтось користувався мотором такого типу? Як відгуки я щось думаю до сезону таке чудо купити, чи варто чи ні ? Чи взагалі переважно він буде братися на хрінники перейти з однієї точки в іншу.Ціна починається від 2500 грн за двухтакті мотори.

Я мав електоро мотора. Він просто пшик від мого бензинового Парсуна 2,6 двохтактного. Вирішив продати і правильно зробив. І тепер про ваш вибір. Маєм на хазяйстві тример Енергомаш. Вже 5 років косить і не тільки картоплиння. За 2500 грн. думаю нормально. Якшо я за свого давав колись 340 у.о. (на той час десь 3100 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Borka V сказано:

579227486_w800_h640_547675675_w200__kla_pmz_52.jpg.382682d3d5ef0aa53ecda553a01e306f.jpg

Доброго дня! Хтось користувався мотором такого типу? Як відгуки я щось думаю до сезону таке чудо купити, чи варто чи ні ? Чи взагалі переважно він буде братися на хрінники перейти з однієї точки в іншу.Ціна починається від 2500 грн за двухтакті мотори.

Воно того не варте, гроші на вітер. Очікувати багато від електромотору не слід. Швидкості моторного човна із розсіканням хвиль доб'єтесь лише з попутним вітром при штормовому попередженні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче, в мене таке чудо стоїть в гаражі)) 

підігнали за просто так гвинта20160211_222242.thumb.jpg.c896187974cf3e2d3658f278481f8dd7.jpg

достав голову від мотокоси, запустив,  якщо чесно мені не сильно сподобалось, двигун до човна має бути двигуном.

по роботі притензій немає, обертів хватає, потужності також, плавати думаю можна, принаймі на моїй голові 2,5 чи 3 кВт.

але як він гуде то це просто пздц, 2Т без кожуха це не 4Т в кожусі)))

і масла потрібно 40г на літр, диму вистачає

на воді ще не випробовував, бо потрібно паливного шланга в баці на довшого замінити, при вертикальному положені до дна бака не дістає.

2500 нормальна ціна в плані за техніку, бо нове таке коштує баксів 120 напевно,

 а якщо за комфорт то потрібно доплатити))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна 2500 це новий мотор зараз купа пропозицій в інтернеті то такий як на фото, бензинокосу тоже маю давно років 5-6 перших вона двохтактна, два роки косила дуже багато потім менше але ще жива компресія дуже добра, про насадку до мотора щось не думаю постійно розкрути закрути щось не хочеться того робити, по розходу залежить від якості бензини, деколи косиш і дивуєшся що багато скосив а розхід малий або навпаки розхід самощечий,я так думаю основна і одна сама гірша проблема то звук мотора , бачив в інтернеті що люди переробляють вихлоп в воду пишуть що 50% процентів звуку пропадає, буду думати ще є час до відкритої води, може в когось в живу побачу то оприділюся! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Яка зараз ситуація на річці Іква в Млинові. Клень та жерех покльовують чи під час нересту на річці заборонено ловити рибу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Polehan сказал:

Так це ж не на річці мабуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kayot хз, я так поняв шо на річці, бо він спочатку пише шо пішов на вдсх але там галяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь, але може хтось уже ловив Кленя чи Жереха в річці Іква в межах міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Selbeor сказано:

Шукаю гачки Kamasan B983, може хто де бачив. По інтернет магазинах немає.

Класні гачечки і довго не тупляться, теж би прикупив, та в продажу їх давненько не зустрічав (в пачці 2 шт залишилось, аж шкода використовувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, veter сказал:

Класні гачечки і довго не тупляться, теж би прикупив, та в продажу їх давненько не зустрічав (в пачці 2 шт залишилось, аж шкода використовувати)

Та сама ситуація, будем іскать))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Selbeor сказал:

Шукаю гачки Kamasan B983, може хто де бачив. По інтернет магазинах немає.

 

4 часа назад, veter сказал:

Класні гачечки і довго не тупляться, теж би прикупив, та в продажу їх давненько не зустрічав (в пачці 2 шт залишилось, аж шкода використовувати)

 

3 часа назад, Selbeor сказал:

Та сама ситуація, будем іскать))))

 

Спільне замовлення можливе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...