Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Якщо чесно, я в шоці. Коли дізналася про бої в Мукачевому, перша думка була: сміливі добре озброєні хлопці повинні бути тут, на фронті, а не на протилежному кінці України. А зараз сиджу і думаю, що комусь, певно, дуже вигідно, щоб ми всі були тут. Гинули, калічились, просто смертельно, на все життя втомлювались від цієї війни - а вони б безперешкодно гендлювали там. Пишуть, що було 7 машин з добре озброєними правосєками. Погодьтесь, що на дрібну банду рейдерів, озброєну ножами і травматами, такими силами не йдуть.

От що. Треба закінчувати з перемир'ями. Треба швидко добивати ворога, повертатися додому і наводити порядок у своїй домівці. Зокрема, щоб не хазяйнували у ній озброєні рейдери з наркоторговцями і кришуючі їх мєнти. Бо інакше... Зброї зараз багато, люди дуже злі на декого. Ніби мало нам крові, що ллється на фронті, щоб вона лилася ще й в тилу.

Олена Білозерська

Щось в цьому є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь

ПиСи. Моя думка така, що ПОПу треба зараз реально домовлятись. І що б усі вийшли з цієї ситуації не втративши обличчя. Інакше... Біда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дану хвилину маємо в сухому залишку наступну ситуацію:

Ви всьо врьотє.

Насправді все було так:

Депутатська група "Воля народу", яку у Верховній Раді очолює нардеп Ігор Єремєєв, заявляє: події у Мукачевому 11 липня - "зухвалий напад бандитів під прикриттям патріотичних лозунгів та жорстка провокація, спрямована на дестабілізацію ситуації на Закарпатті".

Про це йдеться у заяві "Волі народу".

"Сьогодні до спортивного комплексу "Антарес" у Мукачевому, де розташований офіс нардепа від фракції "Воля народу" Михайла Ланьо, прийшли люди, які представилися представниками "Правого сектору" із проханням допомогти їх побратимам, які повертаються із фронту. Від депутата вони отримали позитивну відповідь і готовність надати відповідну матеріально-технічну допомогу. Жодних конфліктних акцентів при спілкуванні не виникло", - йдеться у заяві.

Також підкреслено, що представники офісу депутата "жодним чином не провокували і не мали вогнепальної зброї"."

"Але під час розмови на дворі відбулась провокація - з невідомих причин пролунав постріл і було вбито невідому людину", - йдеться у повідомленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Едрит-мадрит...

то моя рекція, так як прийшовши з роботи і ніц не знаючи, оце все прочитав, складається враження шо то я десь в Сирії чи Іраку но не в Україні!

тим більше в нас бандюків тоже хватає..

скажу одне: ПС то не Айдар чи УНСО чи ше якийсь батальйон, у них людей огого по всій Україні( ходять чутки про 20000 членів організаціі)

Потрох в дуже опасну "гру грає", і таку кашу як він "заварив" я не знаю хто спроможний "рохлебати".

моє відношення до ПС нейтральне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%

Улибнуло про "скандали" пов'язані з майновими спорами - а які майнові спори були наприклад в одному з перших скандалів пов'язаних з ПС. Це я про відео де Музичко дьоргає продажного прокурора за краватку, і як приніс АК на якесь засідання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музичко дьоргає продажного прокурора за краватку, і як приніс АК на якесь засідання.

він напевно був ідейний за що і поплатився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музичко дьоргає продажного прокурора за краватку, і як приніс АК на якесь засідання.

він напевно був ідейний за що і поплатився...

ключовек слово "мабуть"

Моя думка, добровольчі батальйони мають бути на передовій, а не вирішувати якісь не зрозумілі питання. Поки не буде остаточної інформації від авторитетного джерела, висновку для себе не зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пишуть, що "добрі робінгуди" прискакали до депутата верховнішої ради негідника Ланьо щоб щось там повирішувати. Питання що? Раз депутат такий поганець і всі це знають, то хіба міг народ Закарпаття його обрати своїм представником у владу?! щойно вибори були! Вибирають як знаєте більшісттю і його таки вибрали такі ж як він, або віслуватіші і заплужені. ну це не важливо,

народ вартий тієї влади яку обирає

Повернемося до ПС: "прискакує купка робінгудів", і явно меншість з виборців того депутата і як каже їх той головний, опустившись до злодійського жаргону: - "на стрелку", певно щоб домовитися з народним депутатом (і як заявив сам Ланьо) про розподіл путівок учасникам АТО, щоб хлопці типу відпочили. А про що ж ще ви подумали? Може повідомити йому який він поганець? так про це ж усі знають!? які можуть бути домовленості тут?

Певно хлопці думали що приїхавши зі зброєю на базу Ланьо він зізнається у всіх гріхах?! Досі не збагну для чого такий "офіційоз і лязгання" зі зброєю?

Якщо все ж той Ланьо ну в край такий поганий достатньо було б однієї кулі і патріотична справа була б виконана, в інакшому випадку виглядає, що "головні герої" намагалися про щось домовитися і в них це не дуже вийшло, вірніш вийшла "драма в стилі 90-х під фоновий політичний акомпонемент".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добробати давно вже в ВСУ чи в МВД , наскільки мены відомо .

Один ПС не хоче легалізувати озброєне крило , і це виходить боком . І далі може бути ще гірше . Про Європу можна забути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз депутат такий поганець і всі це знають, то хіба міг народ Закарпаття його обрати своїм представником у владу?!

Ти, чоловіче, певно просто не знаєш, що там за "народ" на Закарпатті. Ти хоча б згадай всі минулі вибори, скандали, КОГО там той "народ" завжди обирав... Це майже такий самий "Дамбас", тільки на іншу сторону. Це не "Західна Україна" в нашому розумінні, це не "бандерівці". І настрій там в того народа майже такий самй, як сепаратюг. І я це знаю не з інтернета.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Європу можна забути

Так ПС і не хоче, це в їх офіційній програмі.

В тому і річ .

І якщо їх не розігнати зараз --- тоді буде справжня громадянська війна . Тому діяти треба максимально жорстко .

А то постріляли людей і пішли пікетувати АП і вимагати відстівки Авакова . Просто сюр якийсь . Неначе в днр живемо

Раз депутат такий поганець і всі це знають, то хіба міг народ Закарпаття його обрати своїм представником у владу?!

Ти, чоловіче, певно просто не знаєш, що там за "народ" на Закарпатті. Ти хоча б згадай всі минулі вибори, скандали, КОГО там той "народ" завжди обирав... Це майже такий самий "Дамбас", тільки на іншу сторону. Це не "Західна Україна" в нашому розумінні, це не "бандерівці". І настрій там в того народа майже такий самй, як сепаратюг. І я це знаю не з інтернета.

Хе-хе .

В себе під носом гляньте , кого на Волині вибрали .

Можна сказати , осередок регіоналів , хоч і колишніх :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якщо їх не розігнати зараз --- тоді буде справжня громадянська війна . Тому діяти треба максимально жорстко . А то постріляли людей і пішли пікетувати АП і вимагати відстівки Авакова . Просто сюр якийсь . Неначе в днр живемо

Якщо діяти максимально жорстко це теж вилізе боком - бо прийдеться так діяти щодо всього ПС. І це також може вилитись в громадянську війну. І в мене таке враження що наші мусора не здатні діяти максимально жорстко, бо якого вони тоді соплю тягнули в Слов'янську півтора роки назад? Якого вони зараз чекають із копачами бурштину, вірніше організаторами? І Аваков це прекрасно розуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мутна історія, в будь-якому випадку. Як на мене, Закарпатському ПС злили якусь важливу/брехливу інфу, щоб створити цю ситуацію - щоб вони з'явилися там, де з'явилися, при зброї і т. ін. Тобто, хлопцями зіграли "в темну" хтось із боку медведчука чи ще якого антиукраїнського кодла. Проте, це зовсім не відміняє неприпустимість носити і використовувати зброю там, де не слід, а, тим більше, вивозити її з зони АТО. Як на мене, путлєр її туди і насипав щедрою пригорщею, щоб вона, зрештою, почала випливати на мирних територіях України, і ми з вами, незалежно від політичних і інших переконань, перестріляли один одного. Таке.

От що пише Ярош. В принципі, слушно. Сподіваюсь, що у всіх вистачить витримки і поміркованості, щоб розібратися у ситуації. Мутна історія, полюбому.

post-24898-0-46392500-1436679179_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не спішив робити висновки. Тим більше в нас більшість ЗМІ ходять під кімось і "вєщяють" в чіюсь сторону. Тепер думки та агрументи:

1. Наврят чи ПС їхав туди тільки на трьох машинах, знаючи, що там "готують бойовиків для Закарпатської Республіки". В трьох машинах максимум 20 людей вмістилось, якщо там готували бойовиків, то там мало би бути мінімум 100 людей. Як по мені - це самогубство, тому ця версія відпадає.

2. Один з варіантів - це переділ контрабанди. Тим більше, враховуючи, хто там в ПС і що у нього є родичі в Закарпатському СБУ та Києві.

3. Ще один з варіантів - це підстава ПС, щоб не мішали контрабанді

Як на справді - я думаю ми не взнаємо, бо хто нам скаже правду? Тому все все останнє - тільки домисли і питання віри в якусь з версій. Тому старайтесь довіряти фактам, а не фейсбук-аналітикам. Буде видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить " підстава ПС "

Хтось дав їм машини , зброю і сказав , куди іхати ?

Не смішіть .

Добре вони знають , куди і за чим їхали , і ярош теж знає , не може бути , щоб не був в курсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить " підстава ПС "

Хтось дав їм машини , зброю і сказав , куди іхати ?

Не смішіть .

Добре вони знають , куди і за чим їхали , і ярош теж знає , не може бути , щоб не був в курсі

Ви ще скажіть, що на майдані зброї не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить " підстава ПС "

Хтось дав їм машини , зброю і сказав , куди іхати ?

Не смішіть .

Добре вони знають , куди і за чим їхали , і ярош теж знає , не може бути , щоб не був в курсі

Ви ще скажіть, що на майдані зброї не було.

я скажу. парі на 100$ пропонувати не буду, бо шкода людини. Але покажіть де у мітингувальників в руках були гранатомети і крупнокаліберні пулемети? да що там говорити, покажіть хоча б людей з калашами ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай... Ну не буває все так просто...

Білий і пухнастий депутат, в менулому рекетир. Але він встав на путь істиний... забив "стрілу" ПС... Тобто будучи вкурсі, хто і що з себе представляє.

Ці хлопці з ПС, якими поганцями і "бандформуваннями"(по версії Авакова, що торгує рюкзаками, у вільний від роботи час) всеж таки воювали і якби наші зади прикривали.

Отже "стрєлка" забита депутатом...що вже цікаво) і о чудо, зразу же підтягуються мєнти з автоматами...певно, щоб арештувати бійців депутата і інших озброєних осіб. Доречі депутат, контролює весь потік контрабанди, але правоохоронці невкурсі... а бійці ПС, воювали і можуть мати важке озброєння...і про це правоохоронці тоже невкурсі були...саме тому прибули в повному бойовому споряджені.

Далі саме цікаве... мєнти думають з кого почнем затримання з депутата чи з ПС...

-Напевно з ПС почнемо а депутата-контрабандиста затримаєм в наступному місяці)))!

Чесно, кажучи якось дивно... зазвичай затримують УСІХ учасників...до вияснення обставин. Ну а кого не затримують, то того ПОКРИВАЮТЬ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить " підстава ПС "

Хтось дав їм машини , зброю і сказав , куди іхати ?

Не смішіть .

Добре вони знають , куди і за чим їхали , і ярош теж знає , не може бути , щоб не був в курсі

Ви ще скажіть, що на майдані зброї не було.

я скажу. парі на 100$ пропонувати не буду, бо шкода людини. Але покажіть де у мітингувальників в руках були гранатомети і крупнокаліберні пулемети? да що там говорити, покажіть хоча б людей з калашами ???

Ситуацію з Пашинським пам'ятаєте? Ну і такі чи такі ситуації, звичайно, Вам також зовсім нічого не доказують? А гугл з запитом "оружие на майдане фото" - у Вас, мабуть відключили?

Ай... Ну не буває все так просто...

Білий і пухнастий депутат, в менулому рекетир. Але він встав на путь істиний... забив "стрілу" ПС... Тобто будучи вкурсі, хто і що з себе представляє.

Ці хлопці з ПС, якими поганцями і "бандформуваннями"(по версії Авакова, що торгує рюкзаками, у вільний від роботи час) всеж таки воювали і якби наші зади прикривали.

Отже "стрєлка" забита депутатом...що вже цікаво) і о чудо, зразу же підтягуються мєнти з автоматами...певно, щоб арештувати бійців депутата і інших озброєних осіб. Доречі депутат, контролює весь потік контрабанди, але правоохоронці невкурсі... а бійці ПС, воювали і можуть мати важке озброєння...і про це правоохоронці тоже невкурсі були...саме тому прибули в повному бойовому споряджені.

Далі саме цікаве... мєнти думають з кого почнем затримання з депутата чи з ПС...

-Напевно з ПС почнемо а депутата-контрабандиста затримаєм в наступному місяці)))!

Чесно, кажучи якось дивно... зазвичай затримують УСІХ учасників...до вияснення обставин. Ну а кого не затримують, то того ПОКРИВАЮТЬ...

До речі вчора по ЗІК-у якийсь мєсний чувак виступав, казав, що озброєнний конфлікт між ПС і бандитами був ще за день до того. Про це знало все місто, і СБУ, і МВС, але ніхто нічого не зробив, ніхто нікого не затримав. А тепер ось такий результат бездіяльності силовиків, ще й мирних вбили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а Правий сектор, приіхавши в мирне місто з таким озброєнням, про що думав. Хай би влаштовували розбірки на пустирі, як в старі добрі часи. А то так і не поступила оф. інформація від Правого сектору, якого .

.. вони там озброєні робили. Мабуть не можуть визначитися з версією, щоб виглядати більш пухнастими, бо зрозуміло, що вина в цьому всьому все-одно іхня

Знаєте, це підміна понять. Як на майдані мали зброю - то це нормально, це "для захисту", "нас спровокували" і т.д.. Ніхто нічого проти не мав. А як тут, проти бандитів - то це вже "ай-йай-йай, як погано". Так не можна, закон писаний для всіх, тепер пожинаємо плоди вибіркового "права".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, це підміна понять. Як на майдані мали зброю - то це нормально, це "для захисту", "нас спровокували" і т.д.. Ніхто нічого проти не мав. А як тут, проти бандитів - то це вже "ай-йай-йай, як погано". Так не можна, закон писаний для всіх, тепер пожинаємо плоди вибіркового "права".

Оце дійсно правильно сказав! чого ж законними методами яника не скинули?????? треба було в суди подавати і т.д., або виборів дочекатися а не брати зброю в руки, а то дійсно підміна понять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...