Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Все перечитав з початку.

Скільки ж тут все-таки му..ків відписалось, ппц.

З усього виходить:

Одне ОПГ під керівництвом НАРОДНОГО ДЕПУТАТА України не поділило контрабандний шлях з іншим ОПГ, яким керує інший НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ України, вбили людей, менти, як завжди хер зна чим займалися (А чо, ми не в курсі, що місто - суцільний бандитський картель), поки півень с ср..ку не клюнув, а стадо ди..лів хвилює тільки "чого це Правий Сектор зі зброєю в мирному місті".

Яка Європа - це майже відзеркалення расєї.

Ліпіть свої мінуси і прочу фігню, розумнішими не станете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь

Ситуація тривожна і заплутана.

Але мене давно мучить питання - чому для кожного патріота, що скоїв найменше правопорушення відразу знаходиться і мент, і прокурор, і суддя врешті-решт, і чому правосуддя не діє стосовно таких собі кернесів, ахметових, шуфричів, медведчуків та багатьох інших відвертих ворогів України?

Тому в даній ситуації я більш на стороні ПС (хоча і не виправдовую повністю іхніх дій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Azad Safarov

2 год · Змінено ·

Це такий бред, що годі і слухати. Була контрабанда, але ПС про це офіційно заявив, тільки після як самі ж застосували гранотомети, кулемети і заховалися в лісу. Була контрабанда, але ПС їздив на розборки до контрабандника. Якого біса? Ми що повернулись у 90-ті? Снайперкою в Мукачево? На 4 джипах з автоматников по цивільному місту? Народ, який кричить "правильно ментів замочили", ви уявіть що завтра ПС поліцейських київських відстрілюватиме.

Була перестрілка з боку ПС, а потім ПС приїжджає під АП "революцію" влаштовувати. Яку? Щоб дозволяли "добровольцям" на розборки їздити і самі все вирішувати? Дякую, хай таке в ДНР і ЛНР буде лише.

Якщо ПС так сильно боявся звертатись щодо контрабанди до СБУ, ГПУ, МВС, то чому не було хоча б затримано одну вантажівку з цигарками і не опубліковані фотки, відео, інші докази. Це б мав би більший успіх, ніж стріляти з гранотометів і розборки влаштовувати біля ЄС.

Ідіоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У свою чергу спікер ДУК Правий сектор Андрій Шараскін заявляє, що до Мукачевого Закарпатської області прибула колона важкої техніки.

"З самого ранку пройшла колона важкої техніки - з БТР, "кугуаром" і вантажівками, наповненими людьми у камуфляжах і балаклавах. Їх спробували заблокувати біля Стрия. Вони одразу розсипалися і зайняли бойовий стрій. Було прийнято рішення не вступати в бій. Після чого вони вирушили далі. Ця велика колона, навіть з бензовозами і водовозами, вже біля Мукачевого ", - сказав він. http://ua.korrespond...y-bronetekhniky

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще про ПС і контрабас

податкова не наша, не Волинська

Около полугода назад подразделение ПС положили мордой в пол наших ментов налоговских

за задержанную фуру с сигаретами

оказалось, они крышуют

вот такие дела frown emoticon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені поясніть - якого чорта на Мукачево їде колона техніки? Для 10-20 чоловік з ПС? Щось тут явно не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CYQ4YneQmac.jpg

А командир ПС виявилось був раніше ментом і пару разів на контрабанді його ловили роками раніше. Це якийсь сюрреалізм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені поясніть - якого чорта на Мукачево їде колона техніки? Для 10-20 чоловік з ПС? Щось тут явно не те.

Пропонуєш проти кулеметів пустити міліцію з ПМами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ПС знали про контрабанду і були проти неї, то де відео/фото? Саме краще після всього, що сталось, говорити. Але доказів їхнів слів не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені поясніть - якого чорта на Мукачево їде колона техніки? Для 10-20 чоловік з ПС? Щось тут явно не те.

Пропонуєш проти кулеметів пустити міліцію з ПМами?

ага) на бобіках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода звичайно, але Правий Сектор дискредитував себе...

на зміну одних бандитів приходять інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силовики заблокировали тренировочные базы «Правого сектора» на западе Украины

Сегодня, в 14:15

«Главком»

Сегодня утром представители силовых структур заблокировали все учебно-тренировочные базы «Правого сектора» в западных областях Украины. Об этом сообщил пресс-секретарь «ПС» во Львовской области Тарас Кузяк.

«В настоящее время семь БТРов и большое количество правоохранителей, которые не представляются, окружили тренировочную базу в Сколевском районе Львовской области, которая расположена неподалеку от города Сколе. Вход-выход с базы, где постоянно проходят обучение от 20 до 100 активистов «Правого сектора», которые оттуда отправляются в зону проведения АТО, заблокирован. Такая же информация поступает из других учебно-тренировочных баз, которые находятся на территории западных областей», - сказал Кузяк УНИАНу.

По его словам, силовики, очевидно, таким образом блокируют возможность активистам «ПС» отправиться «на помощь побратимам в Закарпатье».

«Сейчас к каким-либо активным действиям силовики не прибегают. Мы надеемся на здравый смысл, однако в случае штурма базы в Сколевском районе мы готовы прибегнуть к сопротивлению, и уже активисты «ПС» выставили блокпосты в районе окруженной базы возле Сколе», - заявил Кузяк.

Напомним, 11 июля в результате стрельбы в Мукачево пострадали не менее 10 человек, в МВД подтверждают информацию об одном погибшем . Прокуратура сообщила, что 20 вооруженных лиц в камуфляжной форме с надписями «Правый сектор» и соответствующими наклейками на автомобилях, с целью распределения сфер влияния, назначили встречу местным жителям в одном из кафе. После на почве конфликта они начали стрельбу.

В «Правом секторе» сообщают, что в стрельбе в Мукачево замешаны нардеп Михаил Ланьо и Виктор Медведчук. Также, по данным ПС, в ходе ожесточенного боя были убиты два бойца ПС, четверо получили ранения, двое из которых - тяжелые.

Следственным отделом прокуратуры Закарпатской области начато расследование по факту создания преступной организации и террористического акта.

Лидер ПС Дмитрий Ярошвыехал в Киев, где активисты «Правого сектора» объявили бессрочный митинг возле Администрации Президента. «ПС» требует отставки главы МВД Арсена Авакова.

Народный депутат Мустафа Найем сообщил, что конфликт произошел из-за передела рынка контрабанды сигарет. В свою очередь нардеп Ланьорассказал свою версию происходящего

Также бойцы «ПС» озвучили свои условия, при которых они готовы сдаться. Также они заявили, что собираются блокировать выезды из Львова, чтобы не пустить украинских военных в Мукачево.

Утром 12 июля стало известно, что бойцы «Правый сектор», которые участвовали в перестрелке в Мукачево, отказываются сложить оружие по требованию правоохранительных органов.

логічно.

В сторону Мукачево движется военная техника (видео)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Протистояння з Правим сектором: українська держава втратила монополію на насильство

як вдало підмічено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбірки в Мукачевому: патріоти та бандюки — може досить?

http://24tv.ua/igor_tiholaz/rozbirki_v_mukachevomu_patrioti_ta_bandyuki__mozhe_dosit/n592647

Закриваю цю мукачівську тему для себе. Принаймні на цьому етапі — мені все зрозуміло.

ПС хотів щось віджати (сигарети чи інша контрабанда — не суть важливо). Звісно для доброго діла: хлопців на "передку" чимось треба утримувати. Тому ця "спецоперація" тривала або з відома Яроша, або, як мінімум, без його заборони. Вовка ноги годують — "правосєкі" часто діють автономно заради виживання.

Але щось пішло не за планом. Правосєків було послано на три букви, їм це не сподобалось, вони поранили охоронця, і почали стріляти по спорткомплексу того кримінального депутата. Є як мінімум два відеодокази того, що саме вони першими відкрили вогонь.

Далі підключилась міліція — і не могла не підключитись, бо їхня функція охороняти громадський порядок. Намагались зупинити автомобілі ПС, які вже після стрільби виїзджали з міста — втікали простіше кажучи. Автомобілі міліції було розстріляно з гранатометів — "правосєкі" для себе вирішили, що в полон здаватись — то ганьба, а оскільки вже "спалились" — треба влаштувати яскраві поминки. Власне ці думки підтверджує Олена Білозерська, яка зізнається, що інформаційної підтримки цієї "спецоперації" не було — тому ПС знову винний в усьому.

Після гранатометів конфлікт вже вийшов на всеукраїнський, і навіть міжнародний рівень, якщо врахувати різні "лайнонюси" та реакцію з боку ЄС, яка, безумовно, буде.

Вже не вперше в Україні за останні 1,5 року на кону стоїть державність, незалежність, мир і спокій. І всі ці глобальні речі валяться в одну секунду дрібними містечковими кримінальними розборками, корупцією, амбіціями цих князьків та царьків. Панове патріоти та грьобані бандюки — може досить? Коли вже награєтесь?

Коротко і чіткіше: на місці Порошенка я би дав всім "сестрам по серьгам". Зняти все керівництво МВС та СБУ Закарпаття, разом з прокурорами. Одним махом. Без всяких розслідувань та комісій. А чуваків ПС з кулеметами на турелях — на передок. Неху* шастать по горам. Ще не час. Пи*дячьте сєпарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всієї інформації з Мукачева - 95% про ПС, який він ху*йовий і т.д. і т.п. Сомалі, Колумбія, кокаїн і банани. Купа незрозумілих аналітегів. До того ж - звідусіль: з ФБ, МінСтеця, форумів. Малюють картинки про некерований ПС і чим це загрожує державі.

Це все зрозуміло.

Сподіваюсь, що ПОП і Яценюк дадуть відповідь по розслідуванню контрабанди на Закарпатті, по кадровим рішенням.

Але мене, наразі, цікавить інше: це що за у*бани в треніках з вогнепальною зброєю в руках, які поруч з працівниками МВС та інші 100 осіб, за свідченнями свідків, зі зброєю?! Це що?! Чи це зарано розконсервовані попочлєнци "Закарпатської народної республіки"? Хто це?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це що за у*бани в треніках з вогнепальною зброєю в руках

Обычные оперативники, которых в субботу выдернули для выполнения их прямых обязаностей, на дрескод в таких ситуациях не бывает времени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всієї інформації з Мукачева - 95% про ПС, який він ху*йовий і т.д. і т.п. Сомалі, Колумбія, кокаїн і банани. Купа незрозумілих аналітегів. До того ж - звідусіль: з ФБ, МінСтеця, форумів. Малюють картинки про некерований ПС і чим це загрожує державі.

Це все зрозуміло.

Сподіваюсь, що ПОП і Яценюк дадуть відповідь по розслідуванню контрабанди на Закарпатті, по кадровим рішенням.

Але мене, наразі, цікавить інше: це що за у*бани в треніках з вогнепальною зброєю в руках, які поруч з працівниками МВС та інші 100 осіб, за свідченнями свідків, зі зброєю?! Це що?! Чи це зарано розконсервовані попочлєнци "Закарпатської народної республіки"? Хто це?!

От це саме "важливе" питання, з закарпатським правим сектором плюс мінус все зрозуміло. Єдине питання чи це був благородний порив, алля робінгудство чи боротьба за контроль контрабасу, хоча для мене то не важливо і хрін ми дізнаємось вже правду, одні будуть казати одне другі інше.

Терміново це питання влада має вирішити, якщо це сбу чи міліціонери чому вони без жодних знаків, плюс докази шо то співробітники силових структур.

Якщо це тітушки-бандюки, то це вже інше питання і треба то все розслідувати, хоча шо я мелю...хто то все буде розслідувати хіба Київ проявить свою волю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропонуєш проти кулеметів пустити міліцію з ПМами?

я би їх послав з дерев'яними щитами, щоб на своїй шкурі відчули як це воно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без цього випадку та вся фігня з ригами і контрабандою закарпатською сама би не розсмокталася і це все є наслідок бездіяльності правоохоронців. І це що ПС володіє вогнепальною зброєю і є поза законом не вина ПС, а шоколадного і його коаліції. Хоча що там казати за законодавство відносно добровольців та вогнепальної зброї, якщо навіть для безвізового режиму неосилили провести необхідні зміни за рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що не домовились. Шкода...(((

Вся ця катавасія дивним чином співпала з цим: Порошенко очікує розгляду ВР проекту змін до Конституції у наступний четвер та з цим В.Гройсман: Розгляд законопроекту про внесення змін до Конституції України у частині децентралізації запланований на наступному пленарному тижні

Голосування має відбутися 16 липня 2015 р. Там (текст) в прикінцевих положеннях є пункт 8: "Особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом." Тобто, не виключено, що Закарпаття чи ще якась область почала б волати: "А чим ми не "особливі"?". І тут пацани в треніках "Абібас" з вогнепапальною зброєю якраз "в тєму".

Цікаво, а на Волині як з такими особами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Доник

Так подосрать ДУК ПС, как это сделали в Мукачево, не всякому ФСБ удастся.

Явный проеб в кадровой политике ПС и в выборе способов финансирования ПС

Я на стороне ДУК ПС. И до сих пор верю Ярошу, который сейчас, как я понимаю сам в легком аху. Потому что нет конфликта государство - ДУК. Вот нет его и все. Как бы не старались разогнать.

Потому что сам ДУК начинает недоумевать, что там за ебань происходит в тылу под шевронами ПС.

Хотя я знаю, что ДУК ПС нужно финансирование и это финансирование не всегда законно.

Но я категорично против "решал" под флагами ПС, которые ведут на убой простых патриотов.

Почему и как "решалы" стали во главе организаций по областям, наверное вопрос к руководству как ДУК, так и ДУК ПС. Скорее всего дело в деньгах. На революцию, на содержание добровольцев, на войну нужны деньги. Если кто стыдливо прикрывает глаза и говорит не может быть, то это из серии = "я не какаю, я выше этого". Но деньги деньгам рознь. И становиться из за денег частью системы, против которой борется ПС, это извините меня предательство идеалов и революции.

Если в ДУК ПС и ПС не будут проведены тщательные чистки, то в ближайшее время ПС сам, своими руками нагребет себе земли на могильный холмик.

По поводу борьбы системы с врагами, оставьте эти песни для детей.

Я просмотрел все видео которое есть в открытом доступе. Прослушал комментарии и интервью.

Ключевые слова - набили стрелку, приехали на стрелку, предъявы, позвали поговорить, сказали что это их земля. Ребята, так вот вот это все хуйня. Серьезно.

Это не борьба с контрабасом и с преступниками. С преступниками не ездят на стрелки.

Их или уничтожают или сажают или нахрен распаковывают. Но не договариваются.

Собирать средства на революцию можно и нужно другими путями, описанными в истории.

Забирать деньги на развитие национальной идеи у преступников это одно. А получать долю с преступлений это другое.

Я, категорично за то, чтоб отнимать все наворованное и отжатое у народа. Правда. Отнимать и вкладывать в социалку - образование, медицину и детей.

Сажать в подвал и не выпускать, пока не заплатят. Балоги, Ланьо, Кернесы, Тигипки, Пинчуки, Шуфричи, Ахметовы и многие многие другие.

Но я так же категорично против, когда под святыми идеями, простраиваются новые схемы и благодаря славе ДУК начинают крышевать крышующих.

Я сейчас даже не говорю об оружии.

Но посмотрите блядь, на экипировку этих людей в Мукачево. И зайдите на сайт правого сектора и почитайте потребности 5 батальона и госпитальеров которые сейчас в этот момент воюют.

Почему эти машины, броники, форма, наколенники не в АТО?

В общем, я хочу в который раз призвать руководство ПС собраться с духом и провести чистки.

Иначе ДУК ПС кончательно потеряет лицо. Сделайте это хотя бы ради памяти погибших побратимов.

Если кто не заметил, то в трех городах милионниках включая Киев, Днепропетровск, Харьков и других городах поменьше в поддержку ПС вышло не более 500-700 человек всего. И большинство из них запасные батальоны и сочувствующие. Это финал. Это не акции. Это фарс. Люди не верят.

Та репутация, которая зарабатывалась за год войны ценой смертей и ранений патриотов, сейчас проебуется горсткой людей решивших подзаработать.

Если кто то думает, что воюющие ДУКовцы не понимаеют что происходит, то очень ошибается.

И не пойдут люди с передка воевать против ВСУ, МВД и НГУ, потому что кто то глубоко в тылу катается на джипах с 12,7 на турели на стрелки с контрабандистами и преступниками.

Обидно, когда люди гибнут на передке и "договаривающиеся" или "решающие" с преступниками носят одни шевроны.

Но есть в данной ситуации и положительный момент.

Преступники и купленная ими милиция знают уже не в теории, а на практике, что есть люди которые нажмут на курок.

А люди которые возомнили себя крутыми техассцами - робингудами внезапно осознали, что даже не смотря на пулемет на турели можно умереть. И никто тебя особо не боится. У нас война, если кто забыл.

PS. У ДУК ПС был и надеюсь есть шанс стать Украинским спецподразделением по типу "Моссада".

Совершенно новым. Принципиально. Именно благодаря войне. И не нужно его просирать.

И да, война не окончена и по прежнему передовая нуждается в нашей помощи. А открывать второй фронт в тылу и призывать к гражданской войне, это как то даже глупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СБУ: Час на перемовини вийшов, не складуть зброю - будемо затримувати

У представників Правого сектору, які переховують в околицях н.п. Лавки на Закарпатті час на перемовини з силовиками "майже вийшов", якщо вони не складуть зброю - почнуться затримання.

Про це на брифінгу 12 липня заявив заступник голови СБУ, очільник антитерористичного центру при СБУ Віталій Маліков, який є одним з перемовників.

Маліков заявив, що якщо бійці ПС Сектору найближчим часом не складуть зброю, їх почнуть "затримувати".

"...Ми готові з ними сьогодні вести діалог, ні - значить ми будемо затримувати", - зазначив він.

На питання скільки у них часу, Маліков відповів, що "часу вже немає".

"Ще раз звертаюсь до цих людей, прийдіть і здайтесь, це буде і для вас і для людей кращим виходом з цієї ситуації", - заявив заступник голови СБУ.

Разом з тим, Маліков не уточнив точне місцезнаходження бійців Правого Сектору, зауваживши, що це конфіденційна інформація.

http://www.pravda.co.../07/12/7074238/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поважаю яроша, як людину принципову і освічену, але про чистоту рядів говорити не доводиться, достатньо поглянути на місцевий пс, те що сплило, і зрозуміти, що організація дуже різношесна і часто її гасла і лого просто використовують.

щоб там не трапилось я за ПС, тому що я проти мусаров і чиновників)

з такими ідолами в голові важко побудувати цивілізовану країну

11248702_985051911525645_987612747153242164_n.jpg?oh=18fdf7e3285493706e6cda17d9e036f6&oe=56541127

ну і найповніше відео від мустафи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...