Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Знаєте, це підміна понять. Як на майдані мали зброю - то це нормально, це "для захисту", "нас спровокували" і т.д.. Ніхто нічого проти не мав. А як тут, проти бандитів - то це вже "ай-йай-йай, як погано". Так не можна, закон писаний для всіх, тепер пожинаємо плоди вибіркового "права".

Оце дійсно правильно сказав! чого ж законними методами яника не скинули?????? треба було в суди подавати і т.д., або виборів дочекатися а не брати зброю в руки, а то дійсно підміна понять.

Питання не в цьому. Я за Майдан, як такий, але БЕЗ зброї та все в рамках закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь

Питання не в цьому. Я за Майдан, як такий, але БЕЗ зброї та все в рамках закону.

Так я теж за майдан!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Європу можна забути

Ніякої Європи не буде доки бандити будуть сидіти в уряді і парламенті.

Це зрозуміло , через 2-3 виборів влада більш-менш очиститься , якщо на неї тиснути .

Але Європа не зрозуміє вестернів у виконанні ПС .

Щося я не чув подібного в виконанні інших добровольців , поза зоною АТО , звичайно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://youtu.be/xckl8fxaoak

"ланьо возив контрабанду, ми йому заважали, позвав нас на переговори, ми приїхали з кулемотом і гранатометами, про всяк випадок, ланьо сказав нас сюда не допустять (контрабанда, пряма цитата), а тут спецназ в горках, ну ми і давай фігачить"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не в цьому. Я за Майдан, як такий, але БЕЗ зброї та все в рамках закону.

Що за нісенітниця? Майдан сам по собі поза рамками закону (у всякому випадку чинного).

Чи може ти вважаєш, що Вітоьк втік би, якби думав, що за ним не прийдуть?

Якесь дивне бачення майданівця заочника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зрозуміло , через 2-3 виборів влада більш-менш очиститься , якщо на неї тиснути .

Ти маєш на увазі тиснути на клавіатуру чи як тиснути???? як ти тиснеш розкажи???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато в чому через Майдан почалось те, що зараз Україна стоїть фактично на порозі громадянської війни.

Якщо ПС позиціонує себе як захисників Вітчизни, якого милого важка зброя робить на Закарпатті? Чи то тепер такий "стиль розмови"? Чим тоді ПС відрізняється від тих же сепаратюг у денері та ленері. Хіба що меншою безпардонністю.

Про безвізовий режим скоріш за все можна забути. Кому охота мати безвізовий режим з Сомалі такою Україною?

Народ! Я вас тут почитав, як ви обурюєтесь, що ПС має зброю, а те, що в бандюків зброя є, то нормально?!?! Накинулися на ПС так, наче тільки й чекали на привід! Хоча толком там ще абсолютно нічого не ясно! НАРОД! Ви взагалі за кого?! Ви на чиєму боці?!

jack74,Те що в бандюків є зброя, це є ненормально, і на те є апарат примусу держави у вигляді поліції чи міліції, щоб це явище або нейтралізувати, або максимально зменшити. Якщо ПС має зброю поза фронтом, невідомо для чого, то це є дуже небезпечно для держави і для громадян. Або зброю мають всі, або ніхто, окрім держструктур. Сьогодні ПС захищає Вітчизну, що буде завтра? Саморозпуск? Чи захоплення влади? Чи ще щось?

Звичайно що ця влада вже всіх "дістала". Але вона легітимна в очах Заходу, і якщо її скинути, то навряд чи слідуючу владу прийме і Захід і Москва з усіма супутніми наслідками.

Як на мене то у РФ путлер відкриває шампанське. Те, що сталось у Мукачево, для нього є подарунком. Ще й в такому регіоні, досить вибухонебезпечному...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріше всього була ситуація, як кажуть бійці ПС на останньому відео, але з одною поправкою - питання, чи не хотіли вони самі кришувати ту контрабанду. Майже на 100% впевнений, що їх спровокували на стрілянину. Ще знайшов цікаві думки, скопіюю сюди

1.Проблемой занялся АТЦ СБУ

2.Не секрет, что ПС на передовой работает рука обруку с СБУ

3.МВДешной верхушки из Киева и близко нет в Мукачево, даже подразделения НГУ переданы в подчинение АТЦ СБУ...

4.Слухи, что ПАП ищет веский повод убрать Авакова, чтоб Яценюк с Кличко не воняли, ходят давно

5.Момент пришел. Авакова фактически нет. Эка Згуладзе не даром тянет с согласием на Нац.полицию, вероятно, это новый министр внутренних дел, а майор, начальник полиции Киева - будет начальником всей полиции

6.Утром Ярош озвучил, походу, позицию СБУ, Грицака,

- ПСников, бортом Киев

- полная отставка всех силовиков Закарпатья(злые языки утверждают, что Грицак не контролирует СБУ Закарапатья вот повод их распотрошить за терроризм)

- отставка Авакова

- аресты Ланьо, Балоги, Медведчука(с ночи закрывают границы на фильтрацию)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ланьо возив контрабанду, ми йому заважали

Не ділився, якщо казати точніше, от і вся проблема!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%

Алексей Заводюк

8 год. ·

Хотите понять как мы умудрились просрать Украину в 1918-м году, а потом получить голодомор и 70-летнее рабство у Москвы? Почитайте посты и комментарии тех, кто поддерживает ПС и говорит, что они правы, что именно так и надо решать вопросы с бандитами. А точнее с теми, кого они назначили бандитами без суда и следствия.

Эти прекрасные люди не понимают, что любое насилие порождает только еще большее насилие и все это может закончится гражданской войной в результате которой нынешняя оккупация страны покажется нам цветочками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порох,не зливай контрабанду сігарєток,падло!за шо патріоти жити мають,скотина ти така?!Всі під АП!збираємось на контрабасний майдан!!111

CJqs2iZWUAAVTV4.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%

Алексей Заводюк

8 год. ·

Хотите понять как мы умудрились просрать Украину в 1918-м году, а потом получить голодомор и 70-летнее рабство у Москвы? Почитайте посты и комментарии тех, кто поддерживает ПС и говорит, что они правы, что именно так и надо решать вопросы с бандитами. А точнее с теми, кого они назначили бандитами без суда и следствия.

Эти прекрасные люди не понимают, что любое насилие порождает только еще большее насилие и все это может закончится гражданской войной в результате которой нынешняя оккупация страны покажется нам цветочками.

Я приблизно це і хочу сказати, з єдиною поправкою - все почалось не зараз в Мукачево, ще з майдану, коли мирний мітинг переріс у озброєнний конфлікт. Дехто порахував, що це норма, от тепер і вигрібаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зрозуміло , через 2-3 виборів влада більш-менш очиститься , якщо на неї тиснути .

Ти маєш на увазі тиснути на клавіатуру чи як тиснути???? як ти тиснеш розкажи???

В тому числі клавішами ---- кожен випадок корупції , кумовства і т.п повинен бути викладений в загальний доступ , наприклад , в той же ФБ .

Буде галас --- буде щось рухатися . Будемо мовчати --- все буде по старому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Владимир Савельев

Я не знаю деталей того, что случилось в Мукачево - я не милицейский и не активист ПС, я не в курсе всех закарпатских дел.

Я историк и философ - я считаю, что существуют некие закономерности, которые предопределяют события. Мукачево случилось потому, что оно должно было случиться. Не случись Мукачево - случился бы какой-нибудь Жидачев. Или какие-нибудь Ровеньки, Смела, Первомайск, Коптивка. Борисполь, в конце концов....

Почему? Потому, что ни одна революция ( период общественной турбулентности ) не заканчивается сам по себе до тех пор, пока не решен основной вопрос, который привел человеческие массы в движение.

В Украине основной вопрос был (и есть) не в избрании нового президента, не в избрании нового парламента или назначении нового МВД. Основной вопрос, который привел человеческие массы в движение - это вопрос о бандитско-мусорском беспределе. А как этот вопрос у нас решается в течении года после Майдана? Спросите у "судьи" который "не видит" доказательств вины Пети Мельника. Или у "судьи" который "видит" доказательства вины этой страшной террористки, Виты Заверюхи....

Вы можете сказать мне, что эти все "идеи" и "вопросы" это пафосная херня. Возможно, вы правы - но из-за этой "пафосной херни" люди шли с деревянными щитами под беркутовские калаши, а потом с калашами спокойно готовились встречать кацапские танки под Фащевкой. Граждане, которые сорок лет ходили мирно по этому Городу, вдруг начинали жечь мусорские автобусы на Грушевского. Почему? Потому, что есть такой вопрос "Когда в Украине кончится бандитско-мусорской беспредел? Вот когда?". Поэтому я не соглашусь с вами, если вы скажете мне, что эти все "идеи" и "вопросы" это пафосная херня.

Вы можете сказать мне, что это неправильно все. Стрелять из гранатомета по живым людям. Я спорить не стану - я вообще считаю, что очень скверно стрелять из чего-либо по живым людям, не важно, в населенном или не населенном пункте это происходит. Но я вообще избегаю касаться вопросов "правильности" или "неправильности" - я веду речь о ЗАКОНОМЕРНОСТЯХ. Мукачево - это объективно плохо, но это ЗАКОНОМЕРНО. Если вы захламляете проходы, то закономерно у вас случится пожар. Закономерно, с человеческими жертвами. (упаси Господи, конечно).Вот о чем речь.

Я не знаю, что там себе думают Петр Алексеевич и Арсен Борисович - возможно они мнят себя гораздо мудрейшими и умнейшими, чем те ТЫСЯЧИ постреволюционных правителей и деятелей, которые презрели этот закон природы и занимались какой-то ерундой, вместо поисков удовлетворяющих граждан ответов на эти самые "основные вопросы революции". Но закон природы неумолим - если Керенский не отвечает на вопрос, приходят Ленин и Троцкий. Если на вопрос не отвечает Скоропадский - приходит Петлюра.

Детали не важны - или это спекуляция на "основном вопросе", или это кто-то искренне решил, что все, пора решать его радикально. Штурм Зимнего или Мотовиловка, Мукачево или что там нам еще предстоит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз депутат такий поганець і всі це знають, то хіба міг народ Закарпаття його обрати своїм представником у владу?!

Ти, чоловіче, певно просто не знаєш, що там за "народ" на Закарпатті. Ти хоча б згадай всі минулі вибори, скандали, КОГО там той "народ" завжди обирав... Це майже такий самий "Дамбас", тільки на іншу сторону. Це не "Західна Україна" в нашому розумінні, це не "бандерівці". І настрій там в того народа майже такий самй, як сепаратюг. І я це знаю не з інтернета.

Та яка мені різниця який там народ і як він там обирав... головне що вибрав такого, як і Волинь зрештоя. Він наразі є законообраний, або доводьте в суді його причетність до контрабанди та інших злочинів, або мочіть швидко і без свідків... Але тут і це лише на мою думку були якісь шкурні інтереси.

На відео цей командирішка якось мутно пояснює: - "... тут два джипа підїхало, ну ми вирішили їхати і ми ні з того ні з сього почали на прощання закидуватись димовими шашками", не новий рік же чого було кидатися шашками? А може ще й палить хтось почав, а це він забув сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CJqoykrW8AAgJer.png

Фото машин

CJqceD2UEAAWsvB.png

Ето пізд*ц товарищі!))) Мустафа розказав, скільки це приносить бабла, скільки і кудою їде фур. Ееее, а далі каже, що ПС мав БИ РОЗКАЗАТИ ПРО ЦЕ МІЛІЦІЇ.)))) БО ІНАКШЕ ПС -"покривали злочинців і є співучасниками" Тиц...тиц то Мустафа виходить...тоже знав, але не доніс))))!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%

Yakovlev Victor

15 год. · Змінено ·

Сейчас ПС будет пытаться представить войну в Мукачево как борьбу с коррупцией и коррупционерами.

Слава богу, мы имеем пример Давида Сакварелидзе.

Представьте, если бы он вместо тех законных действий по изобличению прокурорских коррупционеров, набрал вооруженных бойцов и устроил самосуд с перестрелкой.

Что бы вы сказали?

Так кто действительно борется с коррупцией на благо Украины - Сакварелидзе или Ярош?

Ответ на этот вопрос даст понимание происшедшего.

Кстати - как раз сегодня утром разместил о реальной борьбе с коррупцией http://fine-realty.com.ua/korrupciya/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Азов" запропонував допомогу у врегулюванні конфлікту на Закарпатті

"Азовці" закликають громадських активістів взяти під власний контроль розслідування цих подій, аби покараними були справжні винуватці і зі свого боку заявляють про готовність надати всебічну допомогу задля врегулювання конфлікту.

Про це йдеться у заяві, яку поширила прес-служба "Азову".

"Збройна конфронтація на Закарпатті, що призвела до крові та загибелі кількох людей, спровокована протистоянням кримінальних угруповань, очолюваних народними депутатами України Михайлом Ланьо та Віктором Балогою. Дуже прикро, що в конфлікт за право "кришувати" контрабанду в регіоні виявилися втягнутими українські патріоти", - зазначається у заяві.

"З метою забезпечення неупередженого та об'єктивного розслідування пропонуємо негайно зняти депутатську недоторканість з народних депутатів Ланьо і Балоги як головних винуватців конфлікту. А також - взяти під повний контроль дії правоохоронних структур, участь яких у вирішенні цього конфлікту викликають сумніви щодо їхньої незаангажованості", - резюмовано у заяві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді і з Яроша треба зняти недоторканість .

Пастух повинен відповідати за своє стадо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

путінська тактика в дії: розділяй і володарюй. Поки народ України був разом, територія окупована терористами зменьшилась в 2 рази. А потім почлося... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді і з Яроша треба зняти недоторканість .

Пастух повинен відповідати за своє стадо

Частково погоджуюсь, але рахую, що можна дати останній шанс. Друге питання - що з ПС вже це не перша бачина, яка сталась. Але видно, що керівництво ніякого висновку з того всього не зробило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...