Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Всі коменти не читав - але що тут хот б не говорив,але я розмоаляв не з одним ЗСУ-шним воякою і всі говорили - як воюють хлопці з ПС - не воює ніхто, респект їм великий...А бандюки є всюди, але як казали жителі сходу- "Ну що що зек , але ж він наш...."

Риг тре знизщити повністю....Це 100%Причомсу знищити не морально,,,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь

Нова мода --- на зустріч з джипаком з кулеметом , гранатометами і снайперками . Це щось мені нагадує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як воюють хлопці з ПС - не воює ніхто

так, в ситуації де йдуть бойові дії, це похвально. але ж не на мирній території.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова мода --- на зустріч з джипаком з кулеметом , гранатометами і снайперками . Це щось мені нагадує

бандюки в 90-тих навіть не мріяли про таке забезпечення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж і сказав - бандюки є в кожній організації..тим паче спонсорів в них не має багатих, от і промишляють деякі...Я це засуджую...дуже, хоча дуже поважаю бійців з ПС, СПРАВЖНІХ ВОЇНІВ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бандюки в 90-тих навіть не мріяли про таке забезпечення.

Мабуть тому, що вони не йшли добровольцями на фронт захищати свою країну. Мабуть і УПА була краще озброєна за бандюків 90-тих

Думаю що ПС наведе лад у своїй організації, а от хто наведе порядок у міліції? Аваков? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж і сказав - бандюки є в кожній організації..тим паче спонсорів в них не має багатих, от і промишляють деякі...Я це засуджую...дуже, хоча дуже поважаю бійців з ПС, СПРАВЖНІХ ВОЇНІВ....

В мене багато друзів повернулось. І основні слова які я чув : аля ненавиджу тих хто в тилу. Коли там на війні то думали за них воюємо, а вони як бджілки допомагають армії і моляться за нас. А картинка виявилась інша. . Ще смішніше як ці хто відкошують від мобілізацій і роблять вигляд, що нема війни диктують як себе вести хлопцям, що повернулись.

Да я також хочу жити в спокійній процвітаючій державі. Але якщо чесно ми в більшості своїй державу зрадили. На сході своєю днр, а ми своєю пасивністю і моя хата з краю. Погано, але головне не мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що ПС наведе лад у своїй організації, а от хто наведе порядок у міліції? Аваков? :)

В розрізі останнього призначення/повернення начальником київського главку міліції Терещука - питання є риторичним.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anton Gerashchenko

Ситуация в Мукачево стабилизирована и находится под контролем.

На меня по телефону вышел командир группы заблокированных в Мукачево бойцов с позывным "Летун" с просьбой связать его с руководством Антитерористического Центра СБУ для переговоров о прекращении вооруженного противостояния, предоставлении помощи раненым бойцам, - что я и сделал немедленно.

Думаю, что в течении нескольких часов ситуация будет полностью разрешена мирным путем в рамках Закона.

Далее, необходимо будет провести независимое расследование с привлечением средств массовой информации и правозащитников о том, что в действительности произошло в Мукачево и из-за чего произошел конфликт, повлекший за собой гибель и ранения многих людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зброя повинна залишатися в зоны АТО , хто пересувається зі зброєю поза зоною --- відстрілювати безжально . Тут не днр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що ПС наведе лад у своїй організації, а от хто наведе порядок у міліції? Аваков? :)

В розрізі останнього призначення/повернення начальником київського главку міліції Терещука - питання є риторичним.

Міліцію поступово спишуть і викинуть на сміття . Я надіюсь , що і до нас дійде черга і введуть поліцію .

І на рахунок чисток -- на миколаївщині підняли шум і даі тупо розігнали . Що заважало там підніти шум і добитися такого ж результату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхати з кулеметами і гранатометами. а потім йти вимагати відставки Авакова. ну бля......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Дико...100%Це тупо банд. розборки, але це не повинно кидати тінь на весь ПС...там є дуже хороші люди і їх багато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Дико...100%Це тупо банд. розборки, але це не повинно кидати тінь на весь ПС...там є дуже хороші люди і їх багато...

Хороші люди є скрізь .

Навіть серед росіян :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що ПС наведе лад у своїй організації, а от хто наведе порядок у міліції? Аваков? :)

В розрізі останнього призначення/повернення начальником київського главку міліції Терещука - питання є риторичним.

Міліцію поступово спишуть і викинуть на сміття . Я надіюсь , що і до нас дійде черга і введуть поліцію .

І на рахунок чисток -- на миколаївщині підняли шум і даі тупо розігнали . Що заважало там підніти шум і добитися такого ж результату

По новинах казали, що поліція буде ще у 4 містах серед яких Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що ПС наведе лад у своїй організації, а от хто наведе порядок у міліції? Аваков? :)

В розрізі останнього призначення/повернення начальником київського главку міліції Терещука - питання є риторичним.

Міліцію поступово спишуть і викинуть на сміття . Я надіюсь , що і до нас дійде черга і введуть поліцію .

І на рахунок чисток -- на миколаївщині підняли шум і даі тупо розігнали . Що заважало там підніти шум і добитися такого ж результату

По новинах казали, що поліція буде ще у 4 містах серед яких Луцьк

угу і заживем одразу.... фігня це все. Ніхто мафію не буде трогати. Будуть зато вулиці в гарній формі патрулювати і отримувати зарплати в рази більше чим лікарі, вчителі і т.д.

А, що робити з слідчими, корупцією, сбу гнилою і кумовством. Лякати поліцію в гарній формі на вулицях. Навіть не смішно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що ПС наведе лад у своїй організації, а от хто наведе порядок у міліції? Аваков? :)

В розрізі останнього призначення/повернення начальником київського главку міліції Терещука - питання є риторичним.

Міліцію поступово спишуть і викинуть на сміття . Я надіюсь , що і до нас дійде черга і введуть поліцію .

І на рахунок чисток -- на миколаївщині підняли шум і даі тупо розігнали . Що заважало там підніти шум і добитися такого ж результату

По новинах казали, що поліція буде ще у 4 містах серед яких Луцьк

Буде скрізь , питання --- коли ?

Спочатку мільйонники , потім менші міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mustafa Nayyem 24 хв ·

Мукачево. Дальнейшей операцией руководит СБУ. Представители правого сектора скрываются в районе села Лавки. Трасса Киев-Чоп перекрыта в районе Красной горки. Сейчас идут переговоры.

Со стороны скрывающихся выступает некий Роман Стойко, сын бывшего сотрудника отдела "К" СБУ. Сам Роман - бывший милиционер, уволенный из органов по негативным мотивам в 2008-2009 годах. В 2012-2013 году он был взят с поличным при попытке контрабанды сигарет в Словакию на дельтаплане. (Даты уточняю).

На данный момент представители Правого сектора заявили, что готовы сдаться только в случае прямого приказа Дмитрия Яроша. Если я правильно понимаю, переговоры с Дмитрием Ярошем переговоры ведут президент, глава СБУ и министр внутренних дел из АП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ ну добре правий сектор, про те що у них є бійці і "можливо" з наявністю зброї, ми всі здогадувались. І не треба робити великі очі. І кричати ай ай ай як так може статись. А от те що депутат з "своїми" хлопцями їм дав відсіч, о це я вважаю новиною. Де він взяв зброю, де він вивчив бійців, яка в них мотивація і тд. О це питання цікавіше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...