Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Тоді і з Яроша треба зняти недоторканість .

Пастух повинен відповідати за своє стадо

Частково погоджуюсь, але рахую, що можна дати останній шанс. Друге питання - що з ПС вже це не перша бачина, яка сталась. Але видно, що керівництво ніякого висновку з того всього не зробило.

Тоді хай самі почистять свою організацію .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь

Ще адин барєц з контрабандою

На яких тачках закамуфльованих, самі "герої"... глянеш - то тошно дивитись! Тьфу!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CJs8g3RUwAAcHDx.png

І хто бля... почав першим стріляти? Патріоти мать їх.

Логіка: вступаєш у ПС - стріляєш на вулиці, віджимаєш, та все, що хочеш. Як в тебе стріляють у відповідь - то вороги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А відео по ходу наружка СБУ знімала. Значить всі про все знали, але нічого не робили. Точно будуть ще звільнення серед силовиків. До речі нікого не дивує, що звук порізаний? Сувпадєніє? Нє думаю (ц)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

путінська тактика в дії: розділяй і володарюй. Поки народ України був разом, територія окупована терористами зменьшилась в 2 рази. А потім почлося... :(

путін тут нідочого!!!

ти думаєш путінскі собаки упустять цю нагоду щоб посіяти розбрат в суспільсві України? Ну-ну. Почитай, що вони пишуть в себе в новинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС вже давно пора було брати під жосткий контроль, їхня чисельність співставна з Лугандонським ополченієм, от тільки вони зі зброєю гуляють по цю сторону фронту і вершать правосуддя займаються рекетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, чому на відео вирізали звук? Залишили лише постріли... Це називається маніпуляція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді і з Яроша треба зняти недоторканість .

Пастух повинен відповідати за своє стадо

Тільки після того, як ПОПа знімуть за те, що його стадо: допустило Іловайськ і Дебальцево; за те, що офіцери з підконтрольної йому СБУ працювали на ФСБ; за судові справи проти 51 бригади; за те, що його Гройсман голосував за популістський закон про реструктуризацію валютних кредитів за курсом 5,05 грн..... Продовжувати?! Ото ж бо і воно - не пишіть аби що....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео викладене наємом. Його можна спитати.

Бандеренко@banderenko 20 хв20 хвилин тому

По скорее бы пошла версия,что охранник специально выстрелил себе в голову чтобы ДИСКРЕДИТУВАТИ ПРАВИЙ СЕКТОР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це такий ребрендінг мукачевської міліції:

Screenshot-at-%D0%B8%D1%8E%D0%BB%D1%8F-12-11-08-12.png

Десь я таких кадрів у спортивних штанях вже бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому на відео вирізали звук? Залишили лише постріли... Це називається маніпуляція.

Цікаво а що ти хочеш почути на тому звукові? всеодно ж нічого окрім коментарів оператора який знаходиться в авто за 100-150м ти нічого не почуєш.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому на відео вирізали звук? Залишили лише постріли... Це називається маніпуляція.

Цікаво а що ти хочеш почути на тому звукові? всеодно ж нічого окрім коментарів оператора який знаходиться в авто за 100-150м ти нічого не почуєш.

а) Зйомку вело СБУ і випадково не використали направлені мікрофони.

б) Зйомку вів випадковий свідок з мобільного за 100-150 м.

в) Хочуть щоб ми не все почули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий момент, чому Ярош не наказує здатись ПС в його присутності і вже тоді розбиратись мирно. Натомість нагнітає обстановку оголошуючи мобілізацію бойового крила. Що він хоче цим сказати? якщо почнуть викурювати його спільників, то він організує революцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Татьяна Дюрдь

52 хв · Змінено ·

РЕПОСТ!!

Ну а тепер буде многабукав.

Хто дотепер не може розібратись в ситуації, і каже, що я дуже імпульсивна дівчинка - включаю собі Цебера і пишу все як є культурно))))

Ітак. Як я вже і писала, у вчорашній ситуації винні обидві сторони конфлікта - як ПС так і банда Блюка, ібо розпочати таку стріляниу в центрі мирного міста, за тисячі кілометрів від фронту - це, як мінімум, жахливо (всім, хтто мені не хотів допомагати на АТО, і казав, що війна вас не стосується - передаю привіт :))))

Друге. На цю перестрілку двох банд приїхала міліція і, слава Богу, не розгубившись почала діяти, щоб убезпечити життя мирних громадян! Хватить кричати "знятиавакова". Очніться. Масова перестрілка з 200-тими в мирному місті - як міліція повинна була діяти!? ЧИ ці мітинги зараз тільки тому, що зупиняли хлопців з ПС? Так я вам зараз про них розкажу))

Я вже давно і писала і кричала Дмитру, що йому потрібно придивитись як по-чорному його ім"я паплюжать в Закарпатті пару чоловік з шевроном ПС, які навіть на Майдані не були. Я не знаю, чому їх тут призначили головними але те, що репутація ПС в Закарпатті нижче плінтуса - це факт. Наш ПС це організація патріотів(переважно молодих), які були на Майдані, воювали в АТО, займаються з дітками, проводять вишколи для дівчат і багато ще чого цікавого АЛЕ, якими керують Стойка(криміналітет) http://zakarpattya.net.ua/…/142372-Eks-militsioner-i-kontra… , Гласнер(бандит) і Сачко, який вобще не при ділах і зараз напевно сидить і плаче, бо не знає, що робити.

Стойка з Гласнером протягом всього свого правління Закарпатським ПС-ом ох як багато грошей заробили. Як? Ті всі молоді люди, які в цій організації ходили на мітинги, на розборки, на захист когось - а ці двоє за це отримували гроші. Можна згадати хоча б привязування митника до стовбу, за якого ох яку круглу суму вони отримали, знов використавши фізичну силу і патріотизм молоді з нашого ПС-у. Втім, можете прочитати тут http://groza-news.com.ua/?p=1346

Далі. Ці двоє беруть гроші всюди, де дають, і йдуть "виконувати роботу". Вчора "замовником" знов став Балога. Чи ви думали він випадково потім був перемовником від Стойки?)) Це той, який завжди критикує владу і говорить, що ми самі б справилися без нікого)

Просто в цього депутата конфлікт з бившим регіоналом, приближеним до Медвечука, який займається також контрабандою і вони просто не поділили кордон. А для "вирішення" свого конфлікту додумались залучити два формування - ПС і охорону одіозного регіонала. Постраждали, як завжди, невинні. Стойка енд компані знов получив своє бабло, а його підопічні, які думали, що йдуть проти системи і востановити справедливість - навіть не зрозуміли як їхніми пораненнями і смертями заробили гроші. Хлопчики золоті, патріоти, я надіюсь ви відкриєте очі і зрозумієте, як вас використали і що ось таке http://pmg.ua/…/34743-misce-perestrilky-roztroshhen-avtivky… сталось з вами через гроші.

Я не захищаю ні одну ні другу сторону, бо ті, хто стріляв в мирному місті - повинні бути покарані!!!!! Міліції, яка їх "погнала" в ліс я висловлюю респект знов, бо не знати скільки б ще жерт, не дай Боже, було б з двох сторін.

Зараз я хочу одного: щоб Дмитро вивів з лісу поранених хлопчиків, яким терміново потрібна медична допомога - і тоді вже почали розбиратись по закону. Хоч плюйтеся в мене, але я не приймаю ваші мітинги, поради, плювання і потужну тягу приїхати до нас і "спасати" нас. Не треба нас рятувати нівідкого!! Ми Україна!! Боже вас упаси навіть фрази такі говорити!!! Нас не пресує влада, нас не пресує міліція і Закарпаття - це найдружніша область, де скільки б люди не сварились - ми РАЗОМ і один за одного. Коли Майдан був, то наша міліція єдина, хто й пальцем нас не тронув!! Зараз, наша міліція постійно їздить в АТО і стоїть на нульовому посту біля Горлівки. Я в житті не сприйму коментарі типу "наші менти там в тилу ніхера не роблять", бо ВАШУ МАТЬ Я ЛІЧНО БАЧИЛА що вони там роблять, як сутками не сплять, в постійних виїздах і як їх люблять там місцеві жителі)

Тому шановні "знатоки", знов звертаюсь до вас. Ви ж не знаєте абсолютно нічого, що в нас в Закарпатті відбувається. Не потрібно нас нівідкого "рятувати". Не потрібно сюди їхати і влаштовувати дебош. Ми самі розберемось і покараємо винних!!! Я сподіваюсь тільки на одне - що Ярош зараз поранених хлопців в лікарню відвезе. Сподіваюсь також, що міліціонери поранені підуть на поправку. Не потрібно сталкувати лбами МОЇХ земляків. Завтра Віктор Іванович помириться з Ланьом, а ви далі будете заворухи робити! Навіщо? Від цього страждають тільки ці прості діти патріоти, за спинами яких заробляють гроші!!! Дмитро Ярош, передивіться ще раз хто тут Вас офіційно представляє і позорить Ваше імя!!! Я завжди кричу за ПС щоб їх влада не трогала, але коли пару чоловік такі бандитські дії роблять - відразу весь бруд ллється на Вас. Я волонтер, яка почала своє волонтерство більше року тому саме з ДОБРОВОЛЬЦІВ. І за таких хлопців - я порву будь кого, якщо вони реально будуть невинні і ображені.

Тепер ось цей мій пост будь ласка поширюйте. Я вроді все детально написала. І будь ласка, не потрібно мітингів, "рішал" і так далі. Закарпаття - це Україна! Ми одна велика сім"я - де всі собі кумбратсват. Завтра ми всі знов далі будем "шуршати" на нашу 128-му і все діставати. Всі! І я, і балоговські люди тоже. Але "вонь" яка псує репутацію всіх Героїв Правого Сектору буде воняти ще надовго. Краще за нас помоліться - ось це буде найкраща ваша допомога.

Слава Украні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому на відео вирізали звук? Залишили лише постріли... Це називається маніпуляція.

Цікаво а що ти хочеш почути на тому звукові? всеодно ж нічого окрім коментарів оператора який знаходиться в авто за 100-150м ти нічого не почуєш.

Як мінімум:

1. Хто перший стріляв

2. Діалоги, про що говорили, кінець кінцем - через що сталось загострення конфліку. Чи була мова про контрабанду чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де на відео протилежна (не ПС) озброєна сторона? ланьо в шортах і футболці озброєний мобілкою? де засада з озброєних не ПС і міліції?

судячи по відео, версія викладена ланьо, таки схожа на правду.

ПС приїхав на стрєлку, от тільки зараз замісь бит у них виявились стволи, і то не кислі такі (до речі, дане відео заперечую той факт, що добровольці не мають чим воювати), потім в когось "знесло" кришу і завалив охоронця (майже впевнений, що в останніх (в охоронців) також могли були стволи, легальні).

а дальше був вестерн....

а для всіх патріотів сьогодні організували мітинги(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, відео порізане. Без повного відео немає про що розмовляти.

Ось протилежна сторона, в адідасах: http://www.radiosvoboda.org/media/video/27122855.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо порох з пс не зможуть швидко вийти з ситуації, щоб не шкодити Україні. Значить про якісь реформи, перемогу у війні чи інше можна і не говорити. Це дуже прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитро Ярош - Україна понад усе

16 хв · Змінено ·

Музичко. Зеленопілля. Волноваха. Іл. Савур - Могила. Парад. Іловайськ. Мінськ-1. Мінськ-2. 32 блокпост. Вуглегірськ. Дебальцеве. Аеропорт. Широкіне. Кривбас. Айдар. Торнадо. ПС. ОУН. Хорт. Завірюха. Поліщук. Медведько. Равлики. Садовник. Царевич. Мельник. Мукачево.

Крапка.

Ми раби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС не треба стоїти з себе жертву аборту. Якщо натворили куйні значить треба вміти і відповісти за неї. а то вони бля вирішили тут у войнушки пограти, а коли отримали звізди почалось пікетування, БП в Києві. Ярош не вдупляється що зараз це промах ПС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярош не вдупляється що зараз це промах ПС.

Який може стати фатальним для ПС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

03 чи якого там липня був марш оганізований, ПС, семенченком і тому подобними хєроями, з якою вимогою - похєрити мінські договорняки. Хто цього ще добивається - кремлядь. А зараз вони хочуть чи можуть почати ледь не громадянську війну, кому на руку тим самим. Не час попуститись троха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, відео порізане. Без повного відео немає про що розмовляти.

Ось протилежна сторона, в адідасах: http://www.radiosvob...o/27122855.html

а де підтвердження того, що це протилежна сторона зі стволами в той самий момент, на тій самій вулиці

це вже знято після стрілянини на заправці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...