Перейти до змісту

Стрілянина у Мукачево


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

як на мене то тут влада права, стволами тре махати на передовій а не бізнес дерибанити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 693
  • Створено
  • Остання відповідь
Anton Gerashchenko

Ситуация в Мукачево стабилизирована и находится под контролем.

На меня по телефону вышел командир группы заблокированных в Мукачево бойцов с позывным "Летун" с просьбой связать его с руководством Антитерористического Центра СБУ для переговоров о прекращении вооруженного противостояния, предоставлении помощи раненым бойцам, что я и сделал.

Думаю, что в течении нескольких часов ситуация будет полностью разрешена мирным путем в рамках Закона.

Далее необходимо будет провести независимое расследование с привлечением средств массовой информации и правозащитников о том, что в действительности произошла в Мукачево и из за чего произошел конфликт повлекший за собой гибель и ранения многих людей.

Ще одне питання: а що там з пацанами/братвою Ланьо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мукачево 1.Менты поганые взорвали свою машину 2.Менты налепили на джип наклейку ПС и шеврон чистая подстава патриотов

CJpfEP6VAAA1e99.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще одне цікаве спостереження для тих хто являється прихильником владної варіації події.

https://twitter.com/BanderaCynic/status/619898775700676608

З.І.: Висновки робіть самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генадій Москаль@GenadyMoskal 2 год.2 години тому

Сука, пиздуйте до мене на Луганщину зі зброєю, а не там на західній Україні стріляйте, підери!

CJpG-8xW8AAcAbA.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто , вони можуть тупо взяти міскраду і створити свою "республіку " з такими підходами . До цього недалеко залишилося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу ПС обісрався і навіть не робить спроби відмитись. ВОни нічого не заперечує що зброя та щей яка зброя є в мирному місті і її можна використовувати про мирного населення. це вже понвий звіздец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Мукачеві ригівське кодло і ті міліціонери, що відкрили вогонь на ураження, я більш ніж впевнений прикормлені ригами і погрязли в корупції. Тут не зайвим буде згадати, що шуфрич, який сам із Закарпаття, не підтримав у ПАРЄ визнання Росії, як агресора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу ПС обісрався і навіть не робить спроби відмитись. ВОни нічого не заперечує що зброя та щей яка зброя є в мирному місті і її можна використовувати про мирного населення. це вже понвий звіздец.

на майдані сотню людей з рогатки розстріляли чи що? І хтось вже за це відповів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз місцеве мвд і сбу правду скаже :) А як це вийшло, що ПС озброєний кулеметами та гранатометами, не вбив ні одного міліціонера, а сам втратив 2-ох?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на майдані сотню людей з рогатки розстріляли чи що? І хтось вже за це відповів?

Хай приїдуть сюди і почнуть біля Лесі куячити з кулемета там доречі і МВС видніється від памятника. Вийдем і будем кричати маладци. Я не кажу що в ПС всі такі. але шушвара яка прикривається ПС нівелює всі досягнення ПС. А така зброя це вони в Мукачево в Сільпо купили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай приїдуть сюди і почнуть біля Лесі куячити з кулемета там доречі і МВС видніється від памятника. Вийдем і будем кричати маладци. Я не кажу що в ПС всі такі. але шушвара яка прикривається ПС нівелює всі досягнення ПС. А така зброя це вони в Мукачево в Сільпо купили.

в міліції шушвари більше і вони при владі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Мукачеві ригівське кодло і ті міліціонери, що відкрили вогонь на ураження, я більш ніж впевнений прикормлені ригами і погрязли в корупції.

можливо й так, але якого милого ПС їздить по мирних територіях озброєним до зубів?

На первой машине-джип колонны Правого сектора было установлен ленточный пулемет Калашникова. Стрельба велась также из РПГ и Мух

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Мукачеві ригівське кодло і ті міліціонери, що відкрили вогонь на ураження, я більш ніж впевнений прикормлені ригами і погрязли в корупції.

можливо й так, але якого милого ПС їздить по мирних територіях озброєним до зубів?

На первой машине-джип колонны Правого сектора было установлен ленточный пулемет Калашникова. Стрельба велась также из РПГ и Мух

я щось не вірю що міліція могла піти проти кулеметників і гранатометників - це дуже не схоже на нашу міліцію, більш логічно, що важке озброєння підтягнули після двох убитих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Мукачеві ригівське кодло і ті міліціонери, що відкрили вогонь на ураження, я більш ніж впевнений прикормлені ригами і погрязли в корупції.

можливо й так, але якого милого ПС їздить по мирних територіях озброєним до зубів?

На первой машине-джип колонны Правого сектора было установлен ленточный пулемет Калашникова. Стрельба велась также из РПГ и Мух

я щось не вірю що міліція могла піти проти кулеметників і гранатометників - це дуже не схоже на нашу міліцію, більш логічно, що важке озброєння підтягнули після двох убитих.

а звідки підтянули? в сільпо купили? чи в Путлеровському воєнторгу? а те що в них арсенали зброї на руках то це нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки підтянули? в сільпо купили? чи в Путлеровському воєнторгу? а те що в них арсенали зброї на руках то це нормально?

Хлопці учасники бойових дій на сході і здобули в бою. Тобі слабо так зброю здобути?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки підтянули? в сільпо купили? чи в Путлеровському воєнторгу? а те що в них арсенали зброї на руках то це нормально?

Хлопці учасники бойових дій на сході і здобули в бою. Тобі слабо так зброю здобути?

Угу . Джип з кулеметом і снайперку , куплені за наші гроші .

І з них по нам стрілятимуть ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці учасники бойових дій на сході і здобули в бою.

не вони одні там воюють, просто інші на відміну від них не використовують зброю у власних цілях. Те що вони роблять називається БАНДИТИЗМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці учасники бойових дій на сході і здобули в бою.

не вони одні там воюють, просто інші на відміну від них не використовують зброю у власних цілях. Те що вони роблять називається БАНДИТИЗМ.

а наші "правоохоронці" чим в основному зайняті? Га?

а звідки підтянули? в сільпо купили? чи в Путлеровському воєнторгу? а те що в них арсенали зброї на руках то це нормально?

Хлопці учасники бойових дій на сході і здобули в бою. Тобі слабо так зброю здобути?

Угу . Джип з кулеметом і снайперку , куплені за наші гроші .

І з них по нам стрілятимуть ?

Ще раз питаю, на майдані з якої зброї по людях стріляли "правоохоронці"? Не на наші гроші вона куплена? То хто стріляє по мирному населенню, ПС? Прецеденти стрільби по мирному населенню були з якої сторони? Кому можна більше довіряти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а звідки підтянули? в сільпо купили? чи в Путлеровському воєнторгу? а те що в них арсенали зброї на руках то це нормально?

Хлопці учасники бойових дій на сході і здобули в бою. Тобі слабо так зброю здобути?

Угу . Джип з кулеметом і снайперку , куплені за наші гроші .

І з них по нам стрілятимуть ?

ну якщо їм сподобається твоя машина, хата/квартира, дівчина і т.д. то все можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ланьо прокоментував стрілянину - в нього взагалі інша версія, яка відмінна від усіх, які вже лунали: Что произошло в Мукачево: Версия Михаила Ланьо

"Я молю Бога, чтобы командир не пострадал и тогда он может подтвердить мои слова", - резюмировал нардеп.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...