Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ти так вважаєш? А я от сумніваюся, бо навіть шкурні інтереси "бляхарів" не назбирали бажаного  кворуму, а тут державні питання. Людям вже похєр.

В листопаді 2013 я теж був такої думки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
В 31.05.2015 в 20:14, Basil сказал:

Слова гарні, побачимо як буде з ділами

Всі популісти так уміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

А я голосував за Порошенка, бо, як казав Українець, то обов'язок кожного.

Може хто назве альтернативу на той час? Особливо хотілося почути тих крикунів, що докоряють: я його не вибирав.

:0016: посмішив! Звичайно! Порох був ЄДИНИЙ ДОСТОЙНИЙ! мда, Сєрьога... здивував ти мене... Тепер я вже все зрозумів. 

НІ! Звичайно НІ, нікого більш достойного не було! (іронія) Тим паче що так говорили з телевізора по всіх каналах!

ПиСи: Я голосував за Гриценка.

Зара я б за нього не голосував би, але й за того банкіра-бульдозериста тим-більше не голосував би і досі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, jack74 сказал:

Тепер я вже все зрозумів. 

Ясно. Шкода, що разчарував тебе.

38 минут назад, jack74 сказал:

Я голосував за Гриценка.

Ну і де той Гриценко? Які шанси в нього були пройти? Аж ніяких.

38 минут назад, jack74 сказал:

Тим паче що так говорили з телевізора по всіх каналах!

Не суди всіх по собі. Я не дивлюся ні політичної ні економічної реклами.

Тільки щирий, правдивий 5-канал ;)

З.і. І да, читай не контекстно, а пост повністю, особливо наведені причини. Ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vaz75 сказал:

Ну і де той Гриценко? Які шанси в нього були пройти? Аж ніяких.

Доки ми будемо голосувати лише за прохідних, доти в нас не буде нових облич в політиці. На цих виборах це була фішка Порошенка, тепер має прізвисько - однотуровий.

Не голосував ні за Порошенка ні за Гриценка. За кого голосував - немає значення. І далі буду голосувати лише за того, за кого подобається, а не за того хто пройде. Згідний з yu2007, що мій голос нічого не значить і це лише легалізація/імітація виборів, але поки що протестую так. Поки мені не повернуть графу "проти всіх" так і буду голосувати. Вибори не так часто, щоб ігнорувати їх як yu2007, і дільниця за рогом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Доки ми будемо голосувати лише за прохідних, доти в нас не буде нових облич в політиці. На цих виборах це була фішка Порошенка, тепер має прізвисько - однотуровий.

Не голосував ні за Порошенка ні за Гриценка. За кого голосував - немає значення. І далі буду голосувати лише за того, за кого подобається, а не за того хто пройде. Згідний з yu2007, що мій голос нічого не значить і це лише легалізація/імітація виборів, але поки що протестую так. Поки мені не повернуть графу "проти всіх" так і буду голосувати. Вибори не так часто, щоб ігнорувати їх як yu2007, і дільниця за рогом.

 

Погоджуюся. Та я хотів за Королевську Наталлю Юріївну, але вона знялася з перегонів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.segodnya.ua/regions/lvov/v-lucke-pyanyy-voditel-izbil-policeyskogo-1054737.html

Тепер кожен  може так себе вести, юля  дала приклад.

Ситуація то в країні покращується,тому апазіції вкрай важливо добитись достроковихвиборів уже.Зараз, .Це для юлі останній шанс ,тому і  витворяє таке.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Ситуація то в країні покращується,тому апазіції вкрай важливо добитись достроковихвиборів уже.Зараз, .Це для юлі останній шанс ,тому і  витворяє таке.

Юля завжди всім заважає як поганому танцору і в усьому винна, ще починаючи з кучми і далі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Nokian сказано:

Ситуація то в країні покращується

В якій країні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, nickel said:

...

За кого голосував - немає значення.

...

Вибори не так часто, щоб ігнорувати їх як yu2007, і дільниця за рогом.

 

Чи часом не за Михайла Марковича? Нагадай номер твоєї виборчої дільниці, хочу пересвідчитися))

 

Лише за останні 10 років двічі були позачергові парламентські і один раз позачергові президентські. Частенько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

 

Чи часом не за Михайла Марковича? Нагадай номер твоєї виборчої дільниці, хочу пересвідчитися))

 

Лише за останні 10 років двічі були позачергові парламентські і один раз позачергові президентські. Частенько...

Правильно робиш, рахуєш вибори на які не ходиш. :lol: 

 

Я готовий щодня на них ходити, якщо це дасть якусь користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

 

Чи часом не за Михайла Марковича? Нагадай номер твоєї виборчої дільниці, хочу пересвідчитися))

 

Лише за останні 10 років двічі були позачергові парламентські і один раз позачергові президентські. Частенько...

Ні, не за Добкіна. Я говорив за президентські вибори, тому дільниця немає значення, кандидати однакові. Хоча, якщо сильно цікаво, то 22 дільниця, ніби не помилився. На вибори у ВР також ходю, принцип той самий. Головне не пройти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Ukrainec said:

Правильно робиш, рахуєш вибори на які не ходиш. :lol: 

 

Я готовий щодня на них ходити, якщо це дасть якусь користь.

 

Не вибори ходити, то не на завод на роботу, можна і щодня :D

 

Яку користь тобі (чи взагалі так званим широким верствам населення) дали твої останні кілька походів на вибори? Можна тезисно, без водички: 1)... 2)... 3)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Яку користь тобі (чи взагалі так званим широким верствам населення) дали твої останні кілька походів на вибори? Можна тезисно, без водички: 1)... 2)... 3)...

Можна, але зараз не хочу... Бо є речі які не виміряш звичними одиницями, тобі  все одно цього не зрозуміти, на жаль.:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, nickel said:

Ні, не за Добкіна. Я говорив за президентські вибори, тому дільниця немає значення, кандидати однакові. Хоча, якщо сильно цікаво, то 22 дільниця, ніби не помилився. На вибори у ВР також ходю, принцип той самий. Головне не пройти...

 

Ні, 22 - це округ, дільниця має 6 цифр.

Різниця є. На деяких дільницях той же Добкін отримав 0 голосів, а на одній - цілих 17)),

 

А якщо серйозно, то перед одними з останніх виборів я вже дискутував тут (не з тобою) стосовно того, що "краще": не прийти зовсім, чи там зіпсувати бюлетень або проголосувати за когось "непрохідного". І стосувалось це саме математичної складової результатів виборів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вось блін ще одних "ботів-сектантів" тут ще не вистачало :jeer:

1 хвилина тому, AndriyFly сказано:

 

А я все життя голосував за Юлю і не жалкую.  Хотілося б побачити хоч раз жінку президента, оце б мочила альфасамців якби мала повну владу.    Взагалі там де правлять жінки, там більш менш порядок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Ukrainec said:

Можна, але зараз не хочу... Бо є речі які не виміряш звичними одиницями, тобі  все одно цього не зрозуміти, на жаль.:huh:

 

Ладно я тупий, але ж тему читають і інші, тому ти все ж таки спробуй.

Одиниці можуть бути і "незвичні".

Але не настільки незвичні, як в Нокіана :). Бо його приклад, коли він купив в Китаї скло за 30 центів і наклеїв його комусь в Луцьку за 80 гривень, а воно при падінні не врятувало екран, і він трактує це як "а без скла воопще триндєц би був телефону" - це вже занадто феєрично :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

 

Ладно я тупий, але ж тему читають і інші, тому ти все ж таки спробуй.

Одиниці можуть бути і "незвичні".

Але не настільки незвичні, як в Нокіана :). Бо його приклад, коли він купив в Китаї скло за 30 центів і наклеїв його комусь в Луцьку за 80 гривень, а воно при падінні не врятувало екран, і він трактує це як "а без скла воопще триндєц би був телефону" - це вже занадто феєрично :D

 

Сьогодні ти в ударі, угораю з твоїх жартів. (чур мене сьогодні не чіпати) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну прям "мама-тереза", про інших піклуєшся! Зараз сльозу пущу від сентиментів :0137:

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Ладно я тупий, але ж тему читають і інші, тому ти все ж таки спробуй.

Одиниці можуть бути і "незвичні".

переживуть вони якось і без цього... Дядя сказав іншим разом.:0131:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

В листопаді 2013 я теж був такої думки...

Знімаю шляпу перед твоєю прозорливістю. Без під*обки. Озвуч основні признаки нового майдану, на твою думку. Хай не майдану, але де напруга? Цікаво, чесно.

Бо я, початок останнього майдану, признаюся чесно, не відчув. Я в нього просто не повірив. Не повірив після Податкового майдану. Це було схоже на протест бляхарів, тільки тоді нас баригами обзивали. Підтримки від населення не було взагалі... і тут бац - побили студентів.

 

1 минуту назад, yu2007 сказал:

 

Ні, 22 - це округ, дільниця має 6 цифр.

Де шукати? Спідгуглінг не допоміг. :(

 

1 минуту назад, yu2007 сказал:

А якщо серйозно, то перед одними з останніх виборів я вже дискутував тут (не з тобою) стосовно того, що "краще": не прийти зовсім, чи там зіпсувати бюлетень або проголосувати за когось "непрохідного". І стосувалось це саме математичної складової результатів виборів. 

Якщо серйозно, то я і сам до кінця не знаю, де і як я їм (владцям) найбільше нагадив. Якби знав, то я би постарався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Cherman сказал:

То тобі треба не жінку президента, а банальну бдсм-паню з страпоном.

Я так зрозумів, що пані не обов'язкова, можна просто страпоном обмежитися, ну або чимось схожим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Де шукати? Спідгуглінг не допоміг. :(.

 

https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=7&pf5271=22&prejim=3

 

http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2014/wp001

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...