Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, charlie сказано:

я до того, що пішла цензура на тв, наш однотуровий походу взагалі ї-нувся

Яке ТВ? Ти назвав лише ригівськи гівно-канали.

24 канал наприклад цілий день показує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, Savage сказано:

Що то за х*р в синій футболці намалювався і права качає? 

Олександр Моторний, 1+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zplanetaz12 сказано:

Яке ТВ? Ти назвав лише ригівськи гівно-канали.

24 канал наприклад цілий день показує.

та з 24 ясно, я не можу зрозуміти, чому на 112 не має відео і інтерв"ю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zplanetaz12 сказал:

Олександр Моторний, 1+1

Ого, а поводить себе як бидло-депутат якийсь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво у скільки млн.грн. обійдеться платникам податків страх Педріли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, charlie сказано:

та з 24 ясно, я не можу зрозуміти, чому на 112 не має відео і інтерв"ю

 Для чого дивитись гівно-канали і розуміти що в них там відбувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очікувано, цей потяг вже встигли  підготувати - є вже крикуни-провокатори, є вже невдоволені бабульки, картинка вже є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Отже, план Б не пройшов, розпочинається план А/2 :) повертаються в Краковець, будуть знову пробувати проїхати автобусом :)

Я вже ржу з цієї клоунади, як вже Порох принижується і позориться перед Європою. Дійсно "Не ПУЩУУУУ!" :D

ВеВешники там не встигли від'їхати, як автобуси розвертають і назад! :) Петрушки теж "НАЗАД!" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

:) Отже, план Б не пройшов, розпочинається план А/2 :) повертаються в Краковець, будуть знову пробувати проїхати автобусом :)

Я вже ржу з цієї клоунади, як вже Порох принижується і позориться перед Європою. Дійсно "Не ПУЩУУУУ!" :D

ВеВешники там не встигли від'їхати, як автобуси розвертають і назад! :) Петрушки теж "НАЗАД!" :D

 

А серед тієї клоунади Порох там де?

Я там побачив:

бабу юлю, яка війну 08.08.08 сказала що фактично Грузія агресор.

був лушпайка з своєю бандою

зімін

і ще купу довбодятлів які шкварені  перешкварені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, la20 сказано:

А серед тієї клоунади Порох там де?

та тобі сци в очі - ти будеш і далі молитись "ШОКОЛААААД! ШОКОЛААД!"

На Донбасі Путіна теж нема. І в Криму його тоді теж не було. Ні, то все не він. То там громадянська війна, а там - референдум і воєвиявлення народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Так обісратись - це ще потрібно постаратись. Люди думали, що обирають шоколад, а це виявилась дещо інша субстанція того ж кольору. Щось уже і порохоботи затихли, вже дійшло, що люди не настільки дурні, як їхні хазяї думають?

 

59b54e44be32a_DJTI8OaWsAEWu9X1.thumb.jpg.f310a222d7a78a121cb059e803bff42f.jpg

Тебе лишньохромосомного хотів спитати.Ти теж вважаєш що беркуту за те що вони вбивали людей на Майдані тра дякую сказати, як вчора сказав міхо

image.thumb.png.a7c8f1bb80e1a515a212978e2b54a61f.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

та тобі сци в очі - ти будеш і далі молитись "ШОКОЛААААД! ШОКОЛААД!"

На Донбасі Путіна теж нема. І в Криму його тоді теж не було. Ні, то все не він. То там громадянська війна, а там - референдум і воєвиявлення народу.

ти на Донбас не спригуй. ЦЕ тобі сци в очі. титушки які керувались шмарою завірухою, заява руху який до міхо відноситься, а ти тут все Порох.

Заглянь в штани чи він тобі часом в штані не насрав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ах да як же на вєласапєді він мав їхати чи скотина барижна продала його?

 

Сьогодні ці всі клоуни зробили мій день. всякі там сцяні квартали відпочивають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, jack74 сказано:

:) Отже, план Б не пройшов, розпочинається план А/2 :) повертаються в Краковець, будуть знову пробувати проїхати автобусом :)

Я вже ржу з цієї клоунади, як вже Порох принижується і позориться перед Європою. Дійсно "Не ПУЩУУУУ!" :D

ВеВешники там не встигли від'їхати, як автобуси розвертають і назад! :) Петрушки теж "НАЗАД!" :D

Було би смішно, якби не було би так сумно, бо це типу головнокомандувач такий у нас :( Тому і не дивно, що він кинувся засновувати офшор під час іловайського котла, так само злякався.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед місцевих ЗМІ неприємно вразив ВолиньПост, де вперто не помічають такого цирку на кордоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна закрила пункт пропуску Шегині, кудою планував проїхати Саакашвілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні яскраво видно, хто куплений і проданий. Які смі відверті, а яких тримають за горло. А над усіма людьми які зараз на кордоні відверто знущаються. Їх поки не б'ють,  просто  гноблять і фізично виснажують. Ніщо не буває вічним, колись перед  кимось, теж закриються кордони і тікати не буде куди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, silfida сказано:

А над усіма людьми які зараз на кордоні відверто знущаються. Їх поки не б'ють,  просто  гноблять і фізично виснажують.

 

Так вони ж в добровільному порядку туди пішли :) Шкода лише звичайних пересічних, яким по справам. А, ну і ще журналістів і Грішина, якого на перекур і перекус не відпускають зі стріма)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix

так для прикладу, ви приходите захищати свої права чи чиїсь права, нехай в суд, а над вами сміються знущаються незважаючи на вашу правоту. Ви обурюєтесь, а вам кажуть, ви ж добровільно сюди прийшли, які можуть бути претензії ))) і всі оточуючі вам кажуть, а чого ти туди поперся, ти що не знаєш в Україні правди нема, ми ніхто, ми прості люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, silfida сказано:

так для прикладу, ви приходите захищати свої права чи чиїсь права, нехай в суд, а над вами сміються знущаються незважаючи на вашу правоту. Ви обурюєтесь, а вам кажуть, ви ж добровільно сюди прийшли, які можуть бути претензії ))) і всі оточуючі вам кажуть, а чого ти туди поперся, ти що не знаєш в Україні правди нема, ми ніхто, ми прості люди.

 

Порівняння якесь не дуже в тему. Туди з'їхались переважно партійці з РНС + батьківщини і громадянської позиції. Для них цінність - це громадянство Саакашвілі. Тобто ці чуваки без нього, очевидно, політичні імпотенти чи що? Що заважає їм йти в політику без нього? Це звичайне месіанство, сотворення собі кумира. Про Йулю, яка у 2008 році обіймалась з Путіним в той час, коли вмирали грузинські солдати годі говорити.  Зараз це тупо гризня між двома потужними політичними елітами: провладними (БПП, НФ, Самопоміч і РП з оппоблоком і Ахметовим, яким не вигідні перевибори) і опозиційними (Батьківщина, Громадянська позиція, РНС, Лещенки, Наєми, Демальянси і т.д на чолі з Коломойським і Медведчуком). Про те, що нещодавно Саакашвілі, Коломойський і Медведчук мали зустріч в Швейцарії, то не секрет:

 

 

То чому співчувати? Тому, що одурманені люди кидаються в ролі мяса в міжелітні розбірки? Це навіть не порівняти з майданом, бо там люди стояли за цінності свободи, демократії і верховенства права (і хіба що деякі партійці з БЮТу за Йулю). А зараз люди стоять за Міхо і за тих, хто його спонсорують.

Ну і ще раз казали, що чомусь його в Грузії люблячий грузинський народ з хлібом сіллю на кордоні не чекає. Зате українцям в голови таке "заходить" на ура.

 

Не робіть кумира ні з пороха, ні з міхо. Політики міняються, спонсори лишаються ті самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз дивуюсь, чому  влада  ще не дає пояснень, а  просто  прикривається  пішками, бідними людьми, яких зробили  жертвами ситуації. Ще ніхто  з журналістів не знайшов ні президента, ні інших відповідальних, за цей цирк. Відбрехатись, що вони нічого не знали не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...