Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

21 хвилин тому, jack74 сказано:

А обличчям він став як? Фотографи вибрали на кастингу?

Навіть виходячи з твоїх слів, він хоч обличчя, а хто ти, в порівнянні з ним, щоб ганити його безпідставно? Просто нік на Борді з порожнім силуетом на аві?

Экс-глава Одесской ОГА Михаил Саакашвили в программе "Большой эфир" 09.11.2016
Hide

Ну я звичайно можу зафігачити собі  дракончика на прапорі. але от думаю тоді я ким стану, таким самим ніким як Джек74? То на хіба.

Доречі я є громадянином держави Україна. і от цей грузин він є реально ніким просто манагєром якого найняли на мої бабки (податки які я плачу) і тому я маю повне право його критикувати, але Міхо немає за що критикувати, він нічого не зробив ну взагалі нічого, крім звіздьожи аля юлькаляшкотаіншішльондри стайл, його тупо треба гнати всраними трусами. АЛе він знає що він вже нікому і нафіг не здався.

А ти будь собі ніким і не кажи хто я і що мені робити. ОК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ти не критикуєш, ти просто пустозвонно обсираєш, повторюючи як папугай за кукловодами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

ти не критикуєш, ти просто пустозвонно обсираєш, повторюючи як папугай за кукловодами

не обсираю, а вказую що він нічого ну простотупо нічого не зробив ну взагалі.

Тобі він такий хороший але щось від тебе я не побачив що ж він такого не те що видатного, а просто щось зробив. мабуть в неті шукав але крім балабольських заяв ніц не знайшовю, пєчалька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, la20 сказано:

і от цей грузин він є реально ніким просто манагєром якого найняли

Це цікава теза.

Мабуть із нею варто погодитися. 

От тільки вийшло трошечки не так. на менеджера він не конає.  Бо справжній менеджер, за бабло, рве собі жопу і хєрачить.

Цей же, ніби взявся і щось намагався, але от потуги виявилися марними.

1) або погряз у безодні всевічного совка ,який досі процвітає в Україні, склавши руки від безсилля.

2) Або побачив, що народ сам мінятися не хоче, що є правда. Більшості ж збс так ,як є, аби не гірше, і "буде краще - звикнемо!".

Ніхто не готовий починати з себе. Ніхто.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, la20 сказано:

Тобі він такий хороший

він не хороший і не поганий.

Він просто щось робив і нічого не зробив.

Тобто робота була, а результату не видно! І це найгірше. Причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це цікава теза.

Мабуть із нею варто погодитися. 

От тільки вийшло трошечки не так. на менеджера він не конає.  Бо справжній менеджер, за бабло, рве собі жопу і хєрачить.

Цей же, ніби взявся і щось намагався, але от потуги виявилися марними.

1) або погряз у безодні всевічного совка ,який досі процвітає в Україні, склавши руки від безсилля.

2) Або побачив, що народ сам мінятися не хоче, що є правда. Більшості ж збс так ,як є, аби не гірше, і "буде краще - звикнемо!".

Ніхто не готовий починати з себе. Ніхто.

   3) нічого навіть не починав, бо впадло або не по його розуму це справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, la20 said:

 не по його розуму це справа.

Трамп назвав Саакашвілі "одним з найвидатніших лідерів світу".

05w14wzeofdm4_1892.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, la20 сказано:

не по його розуму це справа.

по його!

Тільки завжди є але.

Ми  з тобою не були в Одесі в його команді і не знаємо, що там робилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одеська область після Палкіна мала бути успішним трампліном.

Розрахунок файний, оскільки судьбаносних посад тоді за договорняками не дали "нерезидентам від людей". Це, до слова, єдина область яка концентрує на собі практично все - увагу, грошові потоки, вплив, ворів, контрабандистів, інвестиції етк. Наведи порядок, висвітли все в медіа правильно і козирів буде стільки, що не тільки в рукава.. в труси не влізе.

Пацан к успєху шол, нє свєзло, нє подфартіло. Реалії нашої країни виявились непозубам.

 

Дядько він толковий, одне те що, він відкрито бидлить в сторону перейменованого і так званого Харківський клану вже додає йому честі +100.

 

І да, по методичках тепер будуть мачіть і множити на нуль рейтинги. Таке життя.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

по його!

Тільки завжди є але.

Ми  з тобою не були в Одесі в його команді і не знаємо, що там робилося.

Коли його поставили я теж його підтримував, думав що він реально щось буде робити. а потім стало видно, що ніц робити він не збирається, все дешеві трюки, аля шляшко ламає паркан з вилами і доїть корову. Поставив своїх людей. Голосно кричав корупція і з медіа не злазив. але замість торгувати рожою на різних лох-шоу, краще б займався областю. але язик без костей ним простіше працювати як головою. і руками. якби показував результат мав би реальний рейтинг а не висмоктаний з одного місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, la20 сказано:

Коли його поставили я теж його підтримував, думав що він реально щось буде робити. а потім стало видно, що ніц робити він не збирається, все дешеві трюки, аля шляшко ламає паркан з вилами і доїть корову. Поставив своїх людей. Голосно кричав корупція і з медіа не злазив. але замість торгувати рожою на різних лох-шоу, краще б займався областю. але язик без костей ним простіше працювати як головою. і руками. якби показував результат мав би реальний рейтинг а не висмоктаний з одного місця.

Оці слова дуже пасують до Порошенка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zeuss сказано:

єдина область яка концентрує на собі практично все - увагу, грошові потоки, вплив, ворів, контрабандистів, інвестиції

Не єдина. Москаль нинчє теж гарно пригрівся. Морського порту не вистача..

Власне все тобою сказане і не дало стрибнути.

Я ж вище казав, люди, які роками сидять на таких грошових потоках - так просто не злізуть. Скільки ти не намагайся спихнути.

Мафія - в чистому вигляді - еталон!

А боротися із мафією НЕможливо.  Це лише в кіно все гарно.  В реаліях,  уже не один десяток бажаючих перейти дорогу - кормить рибу і креветок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну порівняно з Одесою в Москаля там кружок по інтересам, переважно димковий і частково всякого гарного вигляду таблеточок.

Ми ж не будемо прирівнювати порти і питому вагу китайських товарів з підробкою побутової хімії і дешевим вином, правда?

 

Я свічку не тримав, але впевнений що Міхо попередили, що типу буде не просто, але гаряча кров сказала - гатофф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zeuss сказано:

Ну порівняно з Одесою в Москаля там кружок по інтересам, переважно димковий і частково всякого гарного вигляду таблеточок.

Ми ж не будемо прирівнювати порти і питому вагу китайських товарів з підробкою побутової хімії і дешевим вином, правда?

Ні. Я мав на увазі трошки більш державні інтереси.

У Москаля як не як, межа із 3-ма країнами.  Що возиться- питання третє.  Але суть лишається. 3 митниці.

У Міхи, одна. Але дає фору Москальовим 3-м! Логічно.

Ну і з рештою очільник Закарпаття  таки має, певно ж, інтереси.  На відміну від Міхи. Останній прийшов із бажанням і надією на зміни.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нормальних країнах (те ж США, напр, хоч кіноактор, хоч мільярдер, хоч нігєр) кого не постав, той нормальний, бо народ сам обрав, сам і розуміє, а в нас - кого куди не постав - все народу погане. Напрошується лише "народ вартий тих кєровніків, яких він сам обирає"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zeuss сказано:

Женя, що таке державні інтереси в розрізі голови ОДА?

Не те слово підібрав. Розумію, що звучить дивно. 

Але думаю ти зрозумів суть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

В нормальних країнах (те ж США, напр, хоч кіноактор, хоч мільярдер, хоч нігєр) кого не постав, той нормальний, бо народ сам обрав, сам і розуміє, а в нас - кого куди не постав - все народу погане. Напрошується лише "народ вартий тих кєровніків, яких він сам обирає"

Знаєш Джек, якщо б люди у нас обирали тих, хто відкрито на виборах заявляв, що буде красти і ложити болт на проблеми народу і країни, тоді б можна було сказати що народ такий самий. От Олежик Тягнибок ніби ж все правильно говорив, але ж потім викрилась і співпраця з комуністами і що людина підробляла в Януковича, зробивши національну ідею пугалом для половини України. А як правильно говорив Гриценко, Юля, Петрусь і інші. Хто б міг подумати що так жостко намахають? Єдина вина народу що не сформовано механізму покарання за невиконані обіцянки, фактичний обман громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, romaxa11 сказано:

не сформовано механізму покарання за невиконані обіцянки

СВД 7,62

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Знаєш Джек, якщо б люди у нас обирали тих, хто відкрито на виборах заявляв, що буде красти і ложити болт на проблеми народу і країни, тоді б можна було сказати що народ такий самий. От Олежик Тягнибок ніби ж все правильно говорив, але ж потім викрилась і співпраця з комуністами і що людина підробляла в Януковича, зробивши національну ідею пугалом для половини України. А як правильно говорив Гриценко, Юля, Петрусь і інші. Хто б міг подумати що так жостко намахають? Єдина вина народу що не сформовано механізму покарання за невиконані обіцянки, фактичний обман громадян.

а де сформовано? В цивілізованих країнах "пішов у відставку" - це кінець всієї кар'єри! А в нас же навіть "оголосили про підозру" нічого не означає, бо потім навіть "посидів в СІЗО" виставляється як героїзм чи самопожертва.

 

А про чергове пустозвонство "Олежик Тягнибок ніби ж все правильно говорив, але ж потім викрилась і співпраця з комуністами і що людина підробляла в Януковича," - я ж тобі писав - давай факти, ок? Типу не хочеш офтопити? - можеш мені в ПП кинути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zeuss сказано:

Покарання, свд, гільйотина - це сферичний кінь в вакуумі.

А що не в вакуумі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

https://www.rbc.ua/rus/news/saakashvili-obyavil-sozdanie-novoy-partii-1478864556.html

 

"Экс-председатель Одесской областной государственной администрации Михаил Саакашвили объявил о создании новой политической силы, целью которой станет смена режима в Украине и досрочные парламентские выборы. Об этом Саакашвили заявил сегодня в ходе брифинга, передает корреспондент РБК-Украина. 

"Мы будем создавать новую широкую политическую силу, платформу новых сил. Целью нашей партии является смена существующей так называемой политической элиты, а на самом деле барыг и отбросов общества, которые контролируют Раду, премьер-министров и все ветви власти в Украине. Нашей целью являются досрочные парламентские выборы" - заявил Саакашвили.  По его словам, в список новой партии не смогут попасть те кто, провёл больше одного срока в Верховной Раде или пробыл больше 2-3 лет на должности исполнительной власти. 

Напомним, президент Украины Петр Порошенко уволил главу Одесской ОГА Михаила Саакашвили с занимаемой должности.

 

 

ясно-панятно. перевибори будуть організовувати на пару бют і опооблоком.

 

очікуєм появи "нових" лиць на інтері, 112, трк україна, zik

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...