Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

 

Якщо коротко то форум виглядав так

О, нові методички завезли.

Після кидка авакова склянкою мовчав як в рот води набрав.

Тепер же знову продовжив проповідувати: нема там жодного непід@р@са, окрім петра олексійовича, і пророка його на борді la20.

 

 

Мене тиждень не було і я був не в курсі новин. А приїхав нічого не змінилось.

Хлопці скоріше ви самі постріляєтесь, як мене приберуть.

алєкс а ти прогресуєш в іншу сторону, маладец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мене тиждень не було і я був не в курсі новин.

Відпочивав десь в теплих країнах на чесно зароблені 30 срібняків?

Навіть в цій темі ти рінше постив прінтскріни і лінки на усілякі там фейсбуки і твітери (при цьому не забуваємо, що сам ти в жодній соціальній мережі не зареєстрвоаний), де хвалять Міхо, або ж де він хвацько бореться з корумпованими митниками і прокурорами та заводить в Одесу інвесторів. Мов, дивіться, який він молодець. А зараз ти вже називаєш організований Міхо форум з*їздом цих самих корупціонерів на крутих тачках? Послідовно, чо. А мо ти просто ба-la-бол?

Хлопці скоріше ви самі постріляєтесь, як мене приберуть.

- А чому на цього Джо кажуть "Невловимий"?

- Бо його ще ніхто не впіймав.

- А чому його ніхто не впіймав?

- А нах він кому треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де був це мої справи. і роблю я на свої зароблені гроші і витрачаю їх так як тебе це не повинно хвилювати.

 

Я Міхо і підтримую тільки з цим форумом я взагалі нічого не зрозумів. ЦЕ був тіпа стьоб чи що? ЦЕ реально більш було схоже на цирк а не антикорупційний форум. Кароч не зрозумів я цього заходу.

 

Ганекдот кг/ам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Міхо і підтримую...

Підтримуєш? Чи означає це, що ти теж згідний з тим, що корупцію в Україні очолює уряд? Що Аваков, Яценюк, - головні корупціонери?

Де ти був - мене не цікавить абсолютно, тут ти маєш рацію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваковим я не цікавлюсь. він мені не подобався ніколи. Хоча в порівнянні з наливайченком, можна задуматись

Яценюк очолює виконавчу владу і саме в ній багато корупціонерів. Як на мене слабовато він працює, але керувати при такій дупі яка була і є теж треба могти і відповідно нести відповідальність. Простіше назватись рехформатором, але поморозитись йти в уряд а зараз розказувати який Яценюк мудак, а ми хароші, але коли нам казали йдійть в уряд і працюйте ми сказали дружно нафіг нужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яценюк очолює виконавчу владу і саме в ній багато корупціонерів.

Тобто сам він - не корупціонер? Корупціонери трапляються лише серед його підлеглих? Я правильно зрозумів твою думку?

А як ти оцінюєш його підтявкування, коли він стоїть позаду авакова і називає Міхо "гастральором"? Це напевно в нього через посттравматичний стрес після домагань від одного з депутатів БПП поряд з трибуною ВРУ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корупціонером можна назвати кожного від самого сраного посадовця який ставить самий непотрібний підпис.

щодо наїздів один на одного це така галіматья, це політика, вони зараз сруться показово, а потім вони в парілці по сотці п"ють. мене це взагалі не дивує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корупціонером можна назвати кожного від самого сраного посадовця який ставить самий непотрібний підпис.

Нічого не зрозумів. То що, Петро Олексійович - теж корупціонер?

щодо наїздів один на одного це така галіматья, це політика, вони зараз сруться показово, а потім вони в парілці по сотці п"ють. мене це взагалі не дивує.

А я от вчергове дивуюсь твоїй обізнаності. Ти знаєш все і про всіх. Починаючи з того, скільки і якими купюрами платили комбатам за Іловайськ, якими битами били Мочанова і т.д і т.п., і закінчуючи шокуючою новиною, що Міхо з Яценюком і Аваковим після скандалу пішли разом в сауну і розпивали там спиртні напої. А Порох з ними теж ходив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОП найголовніший корупціонер - ліпецка хфабрика :) щось доречі давно її не згадували наші головні бійці із злочинною владою

 

Я тебе вже питав колись ти притворяєшся чи такий є? Я їм свячку не тримав. Але знаючи розклади в нашій політиці я нічому не дивуюсь. І те що вони серуться це як на мене показуха  енд насін мо

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іа20, вчора з твоїм начальником говорив, хвалив тебе. Та й він і сам знає. Кажу старається капєц, реально працьовитий. Інший вже б давно спати ліг. а той все пише і пише за Порошенка. Не то щоб Порошенка від цього хтось більше любити став, просто вже ніхто не чіпає, розуміють - людина працює. Може в нього кредит. Тому ніхто вже з Іа не заривається.

Я кажу:"Ви його хоч на Різдво замініть кимось". А вони:"Та нема ким, та й не заміниш вже Іа". Він вже вершина а іншим ще вчитись та й вчитись.

Так що Іа бути тобі на бойовому дежурстві і в новий рік і на Різдво, десь аж на Йордан відпустять на три дні. Більше я вибити не зміг. Жостке в тебе начальство. Але скажу по секрету, після свят тобі капітана дадуть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома я тебе вважав розумною людиною, але в тебе зараз якийсь за.....об, і тебе по ходу не попускає. Ти занадто переймаєшся моєю персоною. Доречі з яким начальником то говорив?

 

Про форум нормуль розписано.

Ну що... всі антикорупційні слова сказані, газони антикорупційними авто потоптані, антикорупційні цукерки діткам учасників роздані... дозволю собі висловитись по результатах вчорашнього антикорупційного форуму.

Може комусь написане нижче не сподобається, але це моя АРГУМЕНТОВАНА думка і я не збираюсь переконувати ідолопоклонників.
==============
УЧАСНИКИ: Список учасників антикорупційного форуму відверто здивував:
1) От не розумію я пересічного народного депутата, який має право і ОБОВ'ЯЗОК законодавчої ініціативи, перебуває у владній партії і бореться з корупцією на форумі…
Замість того, щоб ініціювати і приймати антикорупційні закони, замість того щоб нарешті прийняти закон про скасування грошової застави для корупціонерів.
Де це все? У вас є повноваження, є обов'язки, є кредит народної довіри. Де результат? - Результат у спітчі на форумі?....

2) От не розумію я заступника Генерального Прокурора, ОБОВ'ЯЗКОМ якого є боротьба з корупцією.
Йоу, Давіт, де ця боротьба, де справи, де арешти? Антикорупційна балаканина якось сприятиме виконанню посадових ОБОВ'ЯЗКІВ? Ну добре... тоді чекаю результатів.
Бо чесно кажучи вже малость дістав піар на недоведеній до кінця справі "діамантових прокурорів".
До-речі, вельми дивує реакція деяких людей, яким дуже не подобаються повільні реформи в рамках ЦІЛОЇ країни, водночас вони дуже підтримують діяльність ЗамГенПрокурора з результатом 2 чиновнічі тушки за рік.
Якщо ми такими темпами будемо "боротись з корупцією", то чиновники і хабарники скоріше виздихають, ніж ми їх посадимо.
Одним словом, чекаю на результат ЗамГенПрокурора, якого напевне надихнули вчорашні промови на виконання посадових ОБОВ'ЯЗКІВ.

3) От не розумію я керівника Одеської області, орденоносного реформатора Міхеіла Саакашвілі. Якщо тебе запросили керувати цілою областю, надали безпрецедентну підтримку (якої немає в ЖОДНОГО іншого губернатора), дозволили сформувати свою силову команду, ти наобіцяв на початку своєї каденції про безпристрасну боротьбу з корупцією в Одесі, то чому для виконання обіцянок і реальної боротьби з корупцією в Одесі треба організовувати антикорупційний форум?

4) От не розумію я колишнього керівника СБУ п.Наливайченка, який мав бути в авангарді боротьби з корупцією і не досягши ніякого результату за час перебування на своїй посаді, цьому офіцеру вистачає честі розводити балачки на тусах.... Про іншого офіцера, п. Гриценка, я промовчу...

5) Тобто не розумію я чиновників і депутатів, які мають повноваження і обов'язки по боротьбі з корупцією, ігнорують свої посадові обов'язки в цьому напрямку, зате проводять форуми на яких грізно обіцяють все те, що обіцяли рік тому....
Я проводжу повну аналогію з діяльністю менеджера по продажах, з купою рекомендації і заслуг, якого я взяв на роботу, надав йому безпрецедентні повноваження, але цей менеджер замість того, щоб реалізовувати мою продукцію і досягати результату для мене, бігає по тусах, хвалиться своїми дипломами і грамотами читає семінари на тему "Успішні продажі".

6) Про доцільність перебування на цьому форумі всяких екс-ригів горбалів чи чічваркіних і інших подібних осіб, я просто промовчу. Це просто знущання над прихильниками цього дійства. Таким же знущанням вважаю залучення до участі у антикорупційному форумі людей, які згрібали цукерки під час виконання гімну. Питання не в цукерках, а в рівні (людському, професійному, гідністному) учасників антикорупцыйного форуму.
======================
ФОРМАТ ФОРУМУ:
1) От не розумію чому організатори антикорупційного форуму, які мають владні повноваження по боротьбі з корупцію, збирають цілий форум, з тисяч людей? Для чого? Для чого використовувати формат, в якому апріорі не можуть бути прийняті будь-які рішення? - Може тому, що причиною проведення антикорупційного форуму є не боротьба з корупцією,а піар?

2) Крім піару, метою антикорупційного форуму було декларування підтримки Саакашвілі і засудження ворогів Саакашвілі.
Саме цим я можу пояснити такий склад учасників.
Ти проти Путіна? Ти проти Яценюка? Ти проти Бені? - Молодєц! Ти тепер антикорупціонер-реформатор! І пофіг що ти аферист Боровик, пофіг що ти ТП Гайдар, пофіг що ти Толя Гриценко чи екс-риг - ти аникорупціонер і професіонал, бо ти висказався проти ворогів реформатора Міші.
Я про це писав. На цьому форумі мої слова просто дуже яскраво підтвердились
https://www.facebook.com/khoojovyylviv/posts/1704580699761138
Повторюсь ще раз: Я за те, щоб антикорупціонери боролись з корупцією, а не відвішували звинувачення в телевізорах проти ворогів Саакшвілі. Бо це, до-речі, теж має всі ознаки корупції.

3) Ну потоптали газони, поговорили, послухали про корову, про те, як добре було при Януковичу, про те, що Саакашвілі не боїться ні Сєні, ні Бєні, знайшли шарфік Лещенка, роздали цукерки мамкам діток... Далі що? Корупція поборена?
Чи вартувало це дійство вартістю в мільйон гривень, по скромній оцінці організаторів, того щоб слухати розповіді де мою Країну, порівнюють з мертвою коровою? Де ці всі прекрасні наліпки-шеврони про «цинічну корову»? Де фейсбучні крики про те, що Саакашвілі образив громадян України? – Але ж реально образив.

4) Я сподівався що буде розроблений хоч б декларативний план дій, методологія (показати що не просто так зібрались), проголосований хоча б якийсь "меморандум взаємопідтримки"... Чого збирались-то? Пошукати шарфік Лещенка? Потримати мікрофона в руках?
Чи у воюючій країні немає де подіти 1 млн. грн. окрім безцільної туси зібраної во-імя Реформатора?

Підсумовуючи все вищенаписане:
1) РОЗМОВАМИ відповідальних за боротьбу з корупцією, - корупцію не побореш
2) Безфактажними звинуваченнями - корупціонерів не посадиш, а країні нашкодиш (див. інтерв'ю Пивоварського).
3) Розмови не мають ЖОДНОГО значення, коли ті, хто говорить про боротьбу з корупцією, як мінімум, нічого не роблять для цієї боротьби, а як правило, генерують корупцію.
4) Антикорупційний форум людей, які мають повноваження і інструменти боротьби з корупцією і не використовують ці інструменти - це не свідчення скорих змін в питанні поборення корупції - це свідчення політичної і професійної імпотентності антикорупціонерів.
Так, так і накашляти на їх ордена, медалі, колишні заслуги їх КОМАНД, бо результату ТУТ і ЗАРАЗ немає.

Зрештою, вчорашній антикорупційний форум викликав у мене асоціації зі збориськом маньяків і сексуальних збоченців, які намагаються читати лекцію "Про важливість християнського виховання і збереження цноти до шлюбу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ліпецька фабрика це вже боян, нєінтєрєсно, давайшотановєньке. А ваших інструктували по заводику лєнінська кузня - найбільшому машинобудівному заводику, віджатого колись Петром Олексійовичом в держави. А держава за таку послугу любязно відмовилась від орендної плати за землю заводика, що в Києві знаходиться. Так той найбільший заводик ні дня не зупиняв експорт в РФ. А зараз ще й практично всі тендерки по оборонці виграє, хоча ніколи в цій темі не був. От така от лабуда. Звісно що ми не віримо, це все гнида Соболєв копає, а хто йому і його мафії зараз вірить? Нема дурака!


 

 

Рома я тебе вважав розумною людиною, але в тебе зараз якийсь за.....об, і тебе по ходу не попускає. Ти занадто переймаєшся моєю персоною. Доречі з яким начальником то говорив?

Та всьо нормально, хвалив тебе. Та я й сам підхвалював. Цепкий ти дуже. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ліпецька фабрика це вже боян, нєінтєрєсно, давайшотановєньке. А ваших інструктували по заводику лєнінська кузня - найбільшому машинобудівному заводику, віджатого колись Петром Олексійовичом в держави. А держава за таку послугу любязно відмовилась від орендної плати за землю заводика, що в Києві знаходиться. Так той найбільший заводик ні дня не зупиняв експорт в РФ. А зараз ще й практично всі тендерки по оборонці виграє, хоча ніколи в цій темі не був. От така от лабуда. Звісно що ми не віримо, це все гнида Соболєв копає, а хто йому і його мафії зараз вірить? Нема дурака!

Поки la20 читає, що таке та лєнінська кузня, я за нього відпишусь.

Повір, Рома, не все так однозначно, це я тобі як дочка офіцера говорю. Через територію цього заводу має пройти велика дорога загального користування. Тобто, щоб збудувати цю дорогу, власники заводу мають відмовитися від частинки своєї власності на користь державі. На тому й вирішили: завод віддає землю в необхідних межах, а держава за це не буде брати з заводу орендної плати. Такий собі бартер. А ти відразу "караул, корупція".

P.S. А можеш і мене похвалити перед начальником la20? Ну типу там цей мій допис йому переслати. Мо зацікавить, я багато не попрошу. При потребі резюме і розціник надішлю в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома слухай, не хоче шеф давати 13-ту каже раз Рома так хвалить хай сам платить. То може ти меню яку сотку зелених накинеш, а я до кінця червня з розділу політика вийду. І тобі добре і мені кредит трохи перекрити вистачить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-3 тижні тому з двох джерел чув, що США дало завдання ФБР (якщо не помиляюсь) знайти і опублікувати доки хто фінансується в Україні з ерефії, хто є фактично її проектом. Якщо справді все так буде це буде вельми цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, я на АТО краще закину

На АТО кожен може. А от підтримати ідейного борця медіа-фронту - це треба мати совість.

Адже ніякий він не поро-хобот. Він не те що не хвалить ніде нашого гаранта, чи оправдовує якісь його мутні схеми, як з тією кузнею, більше того, він визнає ПОПа найбільшим корупціонером через ліпецьку фабрику (дивись вище на сторінці).

Все що він робить - це боротьба з безвідповідальністю українських політиків, таких як піраздюк, садонеміч, єгорка-під@р і т. д. Свята, ідейна (безоплатна) боротьба. Підтримайта la20 хто скільки може (гривня-дві)! Не дайте голосу правди замовкнути через безгрошів'я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-3 тижні тому з двох джерел чув, що США дало завдання ФБР (якщо не помиляюсь) знайти і опублікувати доки хто фінансується в Україні з ерефії, хто є фактично її проектом. Якщо справді все так буде це буде вельми цікаво.

От сміху буде, коли першим в опублікованому списку йтиме власник канхвєтної фабрики в ерефії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ поживем побачим хто буде сміятись а хто плакати.

 

Знайшов як воно було в оригіналі

Три мега- важные новости для нашей Пьесы.
Кто помнит нашу беседу с Сергеем Братчуком в Одессе на его программе,- там я сказал фразу относительно желания\нежелания ЕС вводить\продлевать санкции в отношении России "Штаты с Европой "работают" по этому вопросу". Вот как это выглядит практически
- Заместитель министра финансов США по вопросам терроризма и финансовой разведки Адам Шубин (Adam Szubin) 7-10 декабря посетит Италию, Германию и Великобританию, где обсудит санкции против России и финансирование ИГИЛ.
У Штатов есть много аргументов по этим вопросам.
- Точно так же и с нашими политиками в Украине, которые решили ставить палки в колеса проекту Витрина.
У Штатов есть пухлые папки аргументов против этих деятелей и Конгресс запросил у разведки США данные по таким нашим партиям и политикам, которые финансируются из Москвы. Эти данные будут переданы Конгрессу в следующем году, но копии Байден наверняка покажет заинтересованным лицам в Киеве.
- ОПЕК на встрече в Вене оставил квоты на добычу нефти без изменений, хотя Россия настаивала на их снижении, чтобы толкнуть цены немного вверх. В пятницу после обеда российская биржа и рубль на этой новости ушли сильно в красный цвет.
Хороших выходных.

 

А до цього поста Пономаря. я саме про політиків читав в іншому джерелі. Чекаєм..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Половину грошей на форум Саакашвілі у Києві дали люди Тарпана і «антикорупційник» часів Януковича

25 грудня 2015

На проведення Антикорупційного форуму у Києві, ініціатором якого є голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі, суми понад 100 тис грн перерахували всього чотири особи, які пов’язані зі скандальним одеським підрядником і «антикорупційником» часів Януковича. Про це пише Сергій Щербина на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на дані Демальянсу.

150 тис грн дав Коваль Андрій Михайлович. Він у 2011 році очолював громадську організацію «Антикорупційний комітет України».

«Працюють давно, ще з часів Януковича, зокрема, в Одесі. При цьому, згідно з повідомленнямимісцевих ЗМІ, Коваль у 2011 році був оператором антикорупційних ініціатив одеської організації Партії регіонів», пише Щербина.

Відзначимо, що торік СБУ затримала кадрового офіцера ГРУ Росії, який під прикриттям співробітника ГО «Антикорупційний комітет України» два роки збирав матеріали корупційного характеру на українських посадовців і передавав їх в Росію для їх шантажу.

По 110 тис грн дали Беседков Олександр Георгійович і Безсмертний Микола Віталійович, і 115 тис грн – Данилко Сергій Борисович. Усі вони пов’язані з компанією «Інкор-Групп» колишнього депутата Одеської міськради (1994-2010) Руслана Тарпана.

Таким чином вищезазначені люди здали близько 0.5 млн грн. Загалом було зібрано – 1.17 млн грн.

 Олександр Беседков брав участь в останніх виборах до Одеської облради від ВО «Свобода». За даними ЦВК, він працює юристом ТОВ «Управляюча компанія «Ренесанс», власником якого є «Інкор-Групп». У свою чергу Микола Безсмертний з 2006 року працює у будівельному холдингу «Інкор-Групп». А Сергій Данилко є директором і засновником ТОВ «Юрилична компанія «Інкор Девелоп», що такожвходить в цей холдинг.

Нагадаємо, підконтрольні Тарпану компанії часто отримували будівельні підряди в Одесі. Найвідоміші з них – ремонт Міської клінічної інфекційної лікарні, будівництво автомагістралі «Північ-Південь», що мала поєднати спальні райони міста, а також будівництво каналізаційного скиду. По останньому Держфінінспекція звинувачувала компанії Тарпана у завищенні вартості будівництва на 330 млн грн. Зауважимо, що по каналізаційному скиду компанія Тарпана через суд стягнула з Одеської ОДА загалом258,13 млн грн.

Тарпан відомий оборудками з реконструкціями історичних пам’ятників і був ініціатором встановлення пам’ятника Катерині ІІ в Одесі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...