Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, rl72 сказано:

очікуєм появи "нових" лиць на інтері, 112, трк україна, zik

зараз модньо до ригів на ньюзван ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Кому цікаво послухати Саакашвілі (а фрагмент з "Шустера" раджу подивитись)

Рандеву з Міхеілом Саакашвілі / 5 канал / 12.11.16  
Hide  
Фрагмент з Шустера з Саакашвілі  
Hide  

 

Якби зараз обирали президента і Саакашвілі висувався б - я б голосував би за нього.

 

І, думаю, тему можна перейменовувати в "Саакашвілі  - чи стане першою людиною, котра стала президентом двох країн"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він ще не скоро зможе висуватись. і це добре. він в області нічого не зробив, а в цілій країні тим більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, la20 сказано:

він в області нічого не зробив,

ну звичайно! Ти ж краще всіх все знаєш, хто що робив, і хто чого не зробив... Навіть краще за самих одеситів!

:) Ти "шустера" подивився? Так от ти ведеш себе точно як Гончаренко (а той дофіга "наробив" в Одесі... як кіт на глині), котрому  Савік, після вже всім набридлих підскакувань перефарбованого рига, гарно сказав: "патамушта ти мал да глуп" :)

Пора тебе, бачу, просто ігнорити

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

ну звичайно! Ти ж краще всіх все знаєш, хто що робив, і хто чого не зробив... Навіть краще за самих одеситів!

:) Ти "шустера" подивився? Так от ти ведеш себе точно як Гончаренко (а той дофіга "наробив" в Одесі... як кіт на глині), котрому  Савік, після вже всім набридлих підскакувань перефарбованого рига, гарно сказав: "патамушта ти мал да глуп" :)

Пора тебе, бачу, просто ігнорити

 

щоб не сперечатись. просто напиши що він зробив. 1,2,3....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо тебе це дійсно цікавить, то почитай одеський форум, для початку. Тоді послухай розумних людей, котрі стикались чи працювали з Міхєілом.

А щоб я тобі тут строчив, в чомусь переконував - не бачу в тому сенсу, ти того не вартий. Ти ж як та баба Яга з совдепівського мульта про Олімпіаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

якщо тебе це дійсно цікавить, то почитай одеський форум, для початку.

мене цікавить. Крім "порту з Марушевською" що він зміг зробити(там , по слухам, є досягнення)? Нічого. Бо не дали. 

Я між вами двома: я за Міхо, але він нічого не зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

якщо тебе це дійсно цікавить, то почитай одеський форум, для початку. Тоді послухай розумних людей, котрі стикались чи працювали з Міхєілом.

А щоб я тобі тут строчив, в чомусь переконував - не бачу в тому сенсу, ти того не вартий. Ти ж як та баба Яга з совдепівського мульта про Олімпіаду.

от і в твіттері те саме, напишеш давайте по порядку що зробив. ищи в нете читай там. я не хочу нікого читати. я даю питання конкретно тобі, що він зробив. якщо ти не знаєш то так і напиши. а якщо знаєш то давай список заслуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Бо вибиваючи гроші на трасу Одеса - Рені, Міхо домовився щодо проведення експерименту

Да ну? Тільки Міхо? Саме Міхо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, difoto сказано:

Саме Міхо?

Так,тут 100% він,як би до нього хто не відносився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, ig_rok сказано:

Так,тут 100% він,як би до нього хто не відносився.

ок. Тоді чекайте грузинів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, difoto сказано:

ок. Тоді чекайте грузинів.

До чого це?Якщо Порошенко щось зробить,то чекати молдаван,а Аваков якусь сумнівну любительницю НЮфото зробив замом,то армян чекати?А якщо Коломойський щось зробив,то євреїв чекати?Це якщо слідувати вашій логіці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки от бабки на Рені дав сцуко жид Гройсман. а Гунчик мабуть також жид, ну точно не грузин з митниці бабки взяв і зробив дорогу. от в чому різниця. один тупо звіздів, а інший робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, la20 said:

тільки от бабки на Рені дав сцуко жид Гройсман. а Гунчик мабуть також жид, ну точно не грузин з митниці бабки взяв і зробив дорогу. от в чому різниця. один тупо звіздів, а інший робив.

Напевно і справді не можуть знайти якогось компромату по роботі Міхо, раз порохобіти тільки те Рені постійно й згадують.

@d.u.a.l вище все чітко розписав, а їм все не йметься. Але може то я щось пропустив, і в нас митниця вже почала сама друкувати кошти? Чи може її приватизували або зробили благодійною організацією, яка живе за рахунок іноземних фондів? 

"Взяв/не взяв бабки з митниці" - сміх, та й годі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

Гунчик мабуть також жид, ну точно не грузин з митниці бабки взяв

Що ви насправді нічого не розумієте,де бюджет(ха!митниця свої гроші має!шедерв!)де гроші банків,приватних компаній,особисті заощадження населення?Гроші митниці і гроші Гройсмана!!!.Не вірю,то ви приколюєтесь,такого навіть третьокласник не скаже,не кажучи вже про людину,яка бачить сенс життя в тому,що б захищати владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре ти все зрозумів. Ясно що він не поїхав на митницю взяв бабки в чумадани і завіз їх автомагітсралі, луцькаавтодору чи хто там дорогу робив і віддав їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Людмила Пилипишина

Саакашвили был губернатором Одесской области всего 18 месяцев.
За это время он успел сделать следующее:
1) Борьба с коррупцией
- сменил всю верхушку правоохранительной вертикали в области (таможня, МВД, прокуратура);
- открыл общественную приемную при областном администрации и Центр обслуживания граждан (паспорт выдают за 1 день);
- уволил 26 районных глав администраций и набрал новых по открытому конкурсу (2,5 тысячи заявок, 522 собеседования).
2) Авиа сообщение
- заставил владельца аэропорта Одессы построить новый терминал за 1 год на частные инвестиции;
- начато строительство новой взлетно-посадочной полосы для приема крупных самолетов;
- ввел принцип "открытого неба" - запустил лоукостеры в Одессу;
- открыл 3 новых маршрута в соседние страны для привлечения туристов из Европы;
- снял монополию "национального перевозчика" на рейс Одесса-Киев и цена упала до $20 за 1 час полета.
3) Трасса Одесса-Рени
- время в пути сократилось с 7 до 3 часов;
- ремонт 295 км занял 1 (!) год и стоил $70 млн ($0.2 млн за 1 км);
- переехал в придорожный палаточный офис чтобы лично следить за работой дорожников;
- всю трассу поделил на 50 лотов по 5 км чтобы создать конкуренцию между компаниями.
4) Таможня
- сократил простой грузов при растаможке с 3 недель до 3 часов (!) за счет чего выросли таможенные сборы;
- построен новый терминал с электронной системой растаможки грузов.
И все это было сделано в стране, которая ведет активные военные действия!
*****
Бюджет на 2016 год:
- $110 млн - бюджет Одесской области (2,8 млрд. гривен) при населении в 2,4 млн человек - то есть $45 тыс на человека;
- $320 млн - бюджет Павлодарской области при населении в 0,7 млн человек - то есть $450 тыс на человека - или в 10 (!) раз больше; 
- $1,500 млн - бюджет города Алматы - то есть $850 тыс на человека - или почти в 20 (!) раз больше!
При этом зарплата Одесского губернатора составляет 5,644 гривны ($220) в месяц.
*****
PS. Интересные факты о Саакашвили: 
- в 2005 году сенатор-республиканец Джон Маккейн и сенатор-демократ Хиллари Клинтон выдвинули его на Нобелевскую премию мира.
- кроме грузинского языка владеет английским, французским, испанским, русским, украинским и мегрельским языками.
- ему 49 лет, женат, двое детей.

Ля-Цванціш! А що ти зробив для Волині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, la20 сказано:

добре ти все зрозумів

Ми вже на *ти*?Тримайте себе в руках,чоловіче.Якщо у вас Гунчик з митниці гроші бере,то я зрозумів рівень ваших знань.Так не треба сюди і хамство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я що хочу сказати: Ді, твої вічні недомовки і натяки на суперінсайди - це реально круто. Ми неможемо не вірити тобі. Все так і є, бо не можуть недомовки бути просто так настільки недомовлені, а інсайди настільки втаємничені, що аж мороз по шкірі. Одне благаю, не розкривай нам всіх карт, бо краще того всього не знати, недоросли ми до того всього. От зараз все чіткіше відчуваю що все не так як я собі уявляв, але уявка заслабка, щоб уявляти все так, як я собі неуявляв. І все дякуючи тобі. Частіше заходь і привідкривай всьоетовот. Низький уклін за правду. Не часто її отак просто почути в наш час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, la20 сказано:

він ще не скоро зможе висуватись. і це добре. він в області нічого не зробив, а в цілій країні тим більше.

"Пробив" безкоштовний доступ до моря з міських пляжів, це те що мені повідали самі Одесити і те перше що міг оцінити я прибувши вже перший день в Одесу. А тобі ж тут в Луцьку кааааанешно все відомомо! Ти ж знаєш! Тобі ж ПОказують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sergkots сказано:

Ля-Цванціш! А що ти зробив для Волині?

те саме що і ти зробив.

 

лише бюджети

  1. Визначити на 2015 рік:

доходи обласного бюджету у сумі 7 264 869,1 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду обласного бюджету – 6 936 740,0 тис. грн., доходи спеціального фонду обласного бюджету – 328 129,1 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 44 063,0 тис. грн., згідно з додатком 1 цього рішення;

 

  1. Визначити на 2016 рік:

доходи обласного бюджету у сумі 2 812 879,7 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду обласного бюджету – 2 578 333,5 тис. грн., доходи спеціального фонду обласного бюджету – 234 546,2 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку – 72 638,7 тис. грн. згідно з додатком 1 до цього рішення;

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, la20 сказано:

те саме що і ти зробив.

Ти всіх під одну гребінку з собою не став, бо є люди більш достойні за тебе і лиш їх справжнє виховання не дозволяє продовжувати з тобою дискусію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, romaxa11 сказано:

Низький уклін за правду. Не часто її отак просто почути в наш час.

Звертайся, єслі шо! ;) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як там про нього дорікають? "Бачиш-но! Саакашвілі каже, що йому не дали робити зміни, а він всі важелі мав! І керівник митниці його, і кервіник поліції його..." да-да... Ця система багатьох вже зламала, ця "гідра" має змогу противитись багатьом "одиноким героям", якщо наверху не рубають їй голову. Та яке там не рубають - навіть горло не душать!

Юлія Марушевська написала заяву про звільнення з посади голови Одеської митниці. Про це вона заявила під час брифінгу

Голова Одеської митниці Марушевська подала у відставку  
Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Он якраз зараз дає прес-конференцію, і судячи по тону, схоже оголосить таке.

 

Це конкретний удар по існуючій владі України перед європейським суспільством. Україна спозорилась в черговий раз.

 

"Плани Суркова"? "Рука Кремля"?! Та наша влада сама всіма засобами налаштовує ВСІХ проти себе без будь-чиєї допомоги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...