Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, silfida сказано:

Я зараз дивуюсь, чому  влада  ще не дає пояснень, а  просто  прикривається  пішками, бідними людьми, яких зробили  жертвами ситуації. Ще ніхто  з журналістів не знайшов ні президента, ні інших відповідальних, за цей цирк. Відбрехатись, що вони нічого не знали не вийде.

Від Януковича при Майдані багато було інформації? Забилися в кут і не знають що робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

fenmix

Я не партійна, а вам схоже добряче мозолить око, що люди хочуть правди. Мене обурює несправедливість і імпотенція нашої влади, а не  партійців Саакашвілі. Зараз там вінигрет, зібрались різні  партії і захищають  його права бо розуміють, дозволивши таке свавілля з ним, завтра те станеться з ними,коли хтось дихатиме не в такт нашої влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, silfida сказано:

Я не партійна, а вам схоже добряче мозолить око, що люди хочуть правди. Мене обурює несправедливість і імпотенція нашої влади, а не  партійців Саакашвілі. Зараз там вінигрет, зібрались різні  партії і захищають  його права бо розуміють, дозволивши таке свавілля з ним, завтра те станеться з ними,коли хтось дихатиме не в такт нашої влади.

 

Не думаю, що народжених на території України таке може спіткати. А там по натовпу не видно, що люди хочуть правди. Люди хочуть Міхо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, проблема не в Міхо, просто є чудова нагода поспостерігати за діями нашого царя і того як він відноситься до людей і законів. 
Повний зашквар.
А на рахунок того що мертвечук кудись літав - чому його впустили назад? То ж як бачимо є методи ворогів неньки України нєпущать. Чи мертвечук не ворог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, fenmix сказано:

 

Не думаю, що народжених на території України таке може спіткати. А там по натовпу не видно, що люди хочуть правди. Люди хочуть Міхо :)

Спочатку вони прийшли за євреями.
Я мовчав, я не був євреєм.

Потім вони прийшли за комуністами.
Я мовчав, я не був комуністом.

Потім вони прийшли за профспілковими працівниками.
Я мовчав, я не був профспілковим працівником.

Потім вони прийшли за мною.
І не залишилося нікого, хто міг би допомогти мені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзям все, ворогам - закон :)  Луценко стає чарівним чином генпрокурором, а Саакашвілі втрачає громадянство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, zplanetaz12 said:

fenmix, проблема не в Міхо, просто є чудова нагода поспостерігати за діями нашого царя і того як він відноситься до людей і законів. 
Повний зашквар.
А на рахунок того що мертвечук кудись літав - чому його впустили назад? То ж як бачимо є методи ворогів неньки України нєпущать. Чи мертвечук не ворог?

Абсолютно згідний. В країні, де половину Опоблоку можна засудити за державну зраду, де в Києві регулярно вибухають автівки - Президент скоро почне перекидати БТРи з АТО на західні кордони. Звідси напрошуються дуже прості висновки, навіть для громадян, які не вникають в деталі польотів і спонсорства:

а) Петя боїться Міхо/силу, яку грузин уособлює;

б) Давати і забирати громадянство - якось не гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

fenmix, проблема не в Міхо, просто є чудова нагода поспостерігати за діями нашого царя і того як він відноситься до людей і законів. 
Повний зашквар.
А на рахунок того що мертвечук кудись літав - чому його впустили назад? То ж як бачимо є методи ворогів неньки України нєпущать. Чи мертвечук не ворог?

 

Медведчук (як і Юлька) має громадянство України з 91 року, як і решта колишніх громадян УРСР. Там явно такі схєми надто палєвні. Нє, ну якщо комусь подобається топити за Міхо, то це його право. Для мене теперішній політикум України виглядає звичайною ареною грошових мішків з гівном.

 

1 хвилина тому, Dima4s сказано:

Спочатку вони прийшли за євреями.
Я мовчав, я не був євреєм.
Потім вони прийшли за комуністами.
Я мовчав, я не був комуністом.
Потім вони прийшли за профспілковими працівниками.
Я мовчав, я не був профспілковим працівником.
Потім вони прийшли за мною.
І не залишилося нікого, хто міг би допомогти мені

 

Класно. За Міхо усі топлять. А як на київщині прийшли місцеві депутати за 16річним Сергієм Чагаровим, так усі на кордоні Міхо стрічають. І жоден телеканал і йулька туди в Гатне навідуються. Не з тих ви героїв робите. В Луцьку людей за політичні погляди на вулиці біля під'їздів б'ють - всім пофіг. Збивають дітей бухі мажори - через місяць забуваються. А зустрічати клоуна на кордоні - усі вперед. Обожнюю українську громадськість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix

ви хочете сказати, що ви ловили п'яних мажорів, захищали чиїсь політичні погляди, чи  може їздили  в Київ ручатись за  16 -го  хлопця. Ні я ні ви того не робили (у кожного свої причини) ми сидимо і просто пишемо, а ці люди відстоюють наші права і заслуговують принаймні поваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, fenmix сказано:

Класно. За Міхо усі топлять. А як на київщині прийшли місцеві депутати за 16річним Сергієм Чагаровим, так усі на кордоні Міхо стрічають. І жоден телеканал і йулька туди в Гатне навідуються.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, fenmix сказано:

 

Медведчук (як і Юлька) має громадянство України з 91 року, як і решта колишніх громадян УРСР. Там явно такі схєми надто палєвні. Нє, ну якщо комусь подобається топити за Міхо, то це його право. Для мене теперішній політикум України виглядає звичайною ареною грошових мішків з гівном.

 

 

Класно. За Міхо усі топлять. А як на київщині прийшли місцеві депутати за 16річним Сергієм Чагаровим, так усі на кордоні Міхо стрічають. І жоден телеканал і йулька туди в Гатне навідуються. Не з тих ви героїв робите. В Луцьку людей за політичні погляди на вулиці біля під'їздів б'ють - всім пофіг. Збивають дітей бухі мажори - через місяць забуваються. А зустрічати клоуна на кордоні - усі вперед. Обожнюю українську громадськість!

Вже всі збирались за гебняву сучку савченко. потім коштували лайно з кожним її висєром, і все тихіше говорили. з цим так само буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, la20 сказано:

Вже всі збирались за гебняву сучку савченко. потім коштували лайно з кожним її висєром

Твій хазяїн і пустив хайп по змі і сам її забирав, піарився, чого ж ти вже всрався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

Твій хазяїн і пустив хайп по змі і сам її забирав, піарився, чого ж ти вже всрався?

 

Всі срачі найбільше піднімала йуля, теж гебнява хуйлівська курва. чи ти вже забув що савченко входить до партії родіна.

І щоб різні виродки не підінмали срачі забрали її, що б фани нарешті скоштували те на що заслуговували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо міколя яновіч знову почав платити що фемене почало вспливати як гівно в ополонці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, iiron сказано:

Цікаво у скільки млн.грн. обійдеться платникам податків страх Педріли?

можеш поцікавитись в скільки тобі обійшовся цей цирк з кучою клоунів з ксівами депутатів 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, silfida сказано:

Я зараз дивуюсь, чому  влада  ще не дає пояснень, а  просто  прикривається  пішками, бідними людьми, яких зробили  жертвами ситуації. Ще ніхто  з журналістів не знайшов ні президента, ні інших відповідальних, за цей цирк. Відбрехатись, що вони нічого не знали не вийде.

 

а що шукати відповідальних за цей цирк. ось вони, стрімлять себе з Краковця.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, la20 сказано:

Вже всі збирались за гебняву сучку савченко. потім коштували лайно з кожним її висєром, і все тихіше говорили. з цим так само буде

Як кажуть в державі-агресорі - нє даждьотєсь.Саакашвілі пасивний опустив сьогодні Пєдрилу нижче плінтуса.Плюс намічається КАаЛіція проти гандона.В любому випадку для місцевого хуйла це є плохо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, iiron сказано:

Як кажуть в державі-агресорі - нє даждьотєсь.Саакашвілі пасивний опустив сьогодні Пєдрилу нижче плінтуса.Плюс намічається КАаЛіція проти гандона.В любому випадку для місцевого хуйла це є плохо.

гастарбайтер загнав сам себе тепер нахєр в Грузію де він реформував поліцію, прокуратуру і суди.

Всіх дебілів які прорвали кордон, ідентифікувати і по закону щоб більше не страдали хєрньою. За те що вони вчверили погранці мали повне право відкривати вогонь. Хоча на це все було розраховано придурками міхуйла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bogdan Butkevych з Богданом Буткевичем.

41 хв. · Kyiv, Kiev · 
 

Ну, як, Петро Олексійовичу? Норм? 
Кадри з тим, як очманілий натовп зминає прикордонників, сьогодні облетять весь світ. Російський агітпроп допоможе - країна 404, failed state и вот это вот все. Ще невідомо, чим все закінчиться, до речі. У вас не виникло передчуття громадянської війни? А ще - бездонної бридоти.
Тільки так і можуть закінчуватися абсолютно невиправдані історії, коли державний механізм намагаються використовувати з метою зведення особистих рахунків та образ.
До сліз противно дивитися, як шматують прикордонників, особливо на тлі юлефанів. Хоча тих, хто на це пішов, теж можна зрозуміти. Ганебний цирк з потягом, замінованим пунктом пропуску та перекриттям кордону не міг закінчитися нічим іншим. 
А, і вас дивує, що прикордонники, здається, до кінця не розуміли, як їм реагувати? Так я ж про це вчора писав, угу? https://www.facebook.com/BogdanButkevych/posts/1492145894184011?pnref=story Думаю, невдовзі з прикордонників піде багато людей, яким набридла показуха і управління в стилі того, яке ми побачили сьогодні на Шегинях.
Так, звичайно, зараз включаться диванні війська Банкової, які будуть судомно пояснювати, який же бандит Саакашвілі, і т.д. і т.п. Завтра пан Порошенко відкриє ще кілька дитсадочків та виголосить кілька красивих промов з ритуальним набором фраз.
Але ж проривали кордон, впевнений, не тільки активісти Міхо. А й ті, хто просто скандував вже багато годин: "Додому" на нейтральній полосі, куди їх загнало боягузтво влади. Та її думка про те, що "піпл схаває". Не схавав. А найгірше, що скористається цим піздєцом всякий політичний непотріб й пряма агентура кремля. Чимало якої світило своїми ботоксними хлібальниками сьогодні цілий день з кордону.
Відчуття, що насрали в душу. В прямому сенсі слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rl72 сказано:

можеш поцікавитись в скільки тобі обійшовся цей цирк з кучою клоунів з ксівами депутатів 

В любому випадку дешевше ніж маньоври  з прикордонниками, затримка потяга, наймання автобусів і хлопців спортивної статури.Ну і колючий дріт теж не халявний.А депутати я мислю за свої "чесно" зароблені підтягнулись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rl72 сказано:

 

 

Ляшка, походу

Так підар вроді входить в Пєдрільний клуб.Навряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...