Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

 

 

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Зараз? Ніяк. Увесь свій вільний від відпочинку час витрачаю на те, щоб зробити кращим життя родини і своїх близьких. Та ще на те, щоб під хатою не було бардаку, і щоб бува хтось позаду моєї дупи не прилаштувався. 

 

Якщо ж тобі видається , що вкинутий в урну папірець з хрестиком навпроти прізвища - це твій "державотворчий процес", продовжуй жити цими ілюзіями, це твоя особиста справа.

 

Ще раз переконуюсь:

 

4 хвилин тому, Nokian сказано:

 

Люди не ходять на вибори,бо бояться відповідальності.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
29 минут назад, Nokian сказал:

Тільки ідіот не міняє свою думку.

До речі ідіотом у древній Греції  називали людину, котра не ходить на вибори.

то чому ж ти при кожній нагоді тикаєш комусь приміром Савченко, тіпа з підьїб*ном, що хтось там за неї був, а вона виявилась от така ? в чужому оці соринку бачиш, а в своєму х*я не помічаєш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Nokian said:

На той час вони були меншим злом.

Є люди, які, на відміну від тебе, не бажають розбиратись у сортах лайна.

 

1 minute ago, Nokian said:

Люди не ходять на вибори,бо бояться відповідальності.

Боятися відповідальності - це природно. Страх - це взагалі один з двох рушіїв будь-яких вчинків людини.

 

1 minute ago, Nokian said:

Від влади треба вимагати звіту постійно.

Ну давай, розкажи мені, як ти постійно вимагаєш звітів від влади))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, Ukrainec said:

Тобто якщо людина зробила помилку, то він не повинен висловлювати думки. 

Якщо людина кожних чотири роки протягом свого дорослого життя робить помилки то може час зрозуміти що "вибори" то не його ? Або, принаймні, нехай помилки робить тихо без п*здєжа на всю округу.

Але по факту в Україні під час виборів нічого не вирішують ні ті хто голосував ні ті хто в ці ігри не грають. Досраки. І варіанту що мінімум не набрали теж не буде ніколи.
Так що нєфіг вимахуватися типу "я за іншого голосував". Я таким теж страдав раніше.
Але потім дійшло, що похід на вибори і голосування за найменше гівно з запропонованого, що навіть не пройде у владу ‒ то не є розумно і не заканає за виправдання потім.
Так, я не голосував за Порошенка бо розумів що це та ж злочинна влада. Але що я зробив щоб мої знайомі хом'ячки не понесли стадом бюлетені в його копілку ? Та ніфіга. Хорошу кандидатуру теж не запропонував бо її не було.
Отже, з таким же успіхом міг і не голосувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Соромітник сказал:

Але що я зробив щоб мої знайомі хом'ячки не понесли стадом бюлетені в його копілку ?

Більшість хороших знайомих та друзів, до кого я міг *достукатись*, щоб не голосували за Порошенка, я достукався, але в цілому твоя думка вірна :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 minutes ago, Соромітник said:

Якщо людина кожних чотири роки протягом свого дорослого життя робить помилки то може час зрозуміти що "вибори" то не його ? Або, принаймні, нехай помилки робить тихо без п*здєжа на всю округу.
 

+++

 

32 minutes ago, Соромітник said:

 І варіанту що мінімум не набрали теж не буде ніколи.

Ну деюре - може і не буде. А дефакто...

"Фрау Меркель, до вас телефонує президент України"

"Хто? Це той хер Herr, за якого проголосувало менше людей, чим за голову сільради Вальдендорфа? Хі-хі-хі. Скажіть йому, що я на нараді."

 

32 minutes ago, Соромітник said:

Так, я не голосував за Порошенка

...
Отже, з таким же успіхом міг і не голосувати.

 

Нічого собі камінгаут. А як же ці всі байки про овець і пастухів, у які я так наївно вірив...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Тільки ідіот не міняє свою думку.

До речі ідіотом у древній Греції  називали людину, котра не ходить на вибори.

То хочеш сказати, що якщо я вже овер 30 років не змінюю думку, що українська мова єдина для України, що міцна родина є запорукою щастя,  цим я є ідіотом?

Чи може ти хотів сказати, що людині властиве помилятися, а не знав як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Люди не ходять на вибори,бо бояться відповідальності.

 

Брехня. Люди не ходять на вибори, бо зневірилися в можливості справедливого вибору, бо наші вибори то

1 час назад, Nokian сказал:

 

На той час вони були меншим злом.

 

А механізму впливу на обраних немає (бо всі чекають, що обрані самі виберуть той механізм, смішно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ми й наофтопили))

Час повертатися до теми цієї теми.

Quote

Грузинське чудовисько приземлилося в Польщі.

Людожер йде до Краковця.

Узурпатор увійшов в Шегині.

Саакашвіллі прибув до Львова.

Михайло наближається до Конче-Заспи.

Його Вельможність очікується сьогодні в своєму вірному Києві.

 

Від себе додам, що міхуіл таки трішечки лох. От навіщо він приперся на автобусі?

Він тепер хто? Правильно, нерезидент. Міг же ж на якихось євробляхах заїхати і цілий рік в Україні кататися, причому цілком законно, бо ж нерезидент))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:


Але потім дійшло, що похід на вибори і голосування за найменше гівно з запропонованого, що навіть не пройде у владу ‒ то не є розумно і не заканає за виправдання потім.
Так, я не голосував за Порошенка бо розумів що це та ж злочинна влада. Але що я зробив щоб мої знайомі хом'ячки не понесли стадом бюлетені в його копілку ? Та ніфіга. Хорошу кандидатуру теж не запропонував бо її не було.
Отже, з таким же успіхом міг і не голосувати. 

А я голосував за Порошенка, бо, як казав Українець, то обов'язок кожного.

Може хто назве альтернативу на той час? Особливо хотілося почути тих крикунів, що докоряють: я його не вибирав.

Спойлер

З цих 

кандидат % голосів кількість голосів
Петро Порошенко 54,70 9 857 308
Юлія Тимошенко 12,81 2 310 050
Олег Ляшко 8,32 1 500 377
Анатолій Гриценко 5,48 989 029
Сергій Тігіпко 5,23 943 430
Михайло Добкін 3,03 546 138
Вадим Рабинович 2,25 406 301
Ольга Богомолець 1,91 345 384
Петро Симоненко 1,51 272 723

Крім того в час, коли вся країна по копійці збирала на годування і обмундирування АТО, бо держава була гола, шкода було коштів на 2-й тур, результат якого і так був зрозумілим.

Обраний президент був конче необхідний на той час, бо безпорадний Турчинов розгубленостю і безпорадністю прой0бував наші землі, бо без президента захід не давав ні коштів ні підтримки, тільки глибоку стурбованість.

З а інших умов я б НІКОЛИ за Порошенка б не голосував і його брехні не вірив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, riok сказано:

Автоваз може хватить, я зразу бачу чия то школа думки такеї і де ти вчився...  Є механізми які лежать не в контексті політики а в контексті економіки, якшо люди просто почнуть  вміло розпоряжатся грошима працювати самі на себе і мати мету і ціль а це йти в держ структури щоб їм нахаляву платили, і головне змінити менталітет, а не 100% націнки на такому ж як ти сам ьо це бізнес дехто аргументує, то ніяка політика непоможе, в нас вкотре в корені усього лежить економічна проблема, людям 25 років наза впав на голову капіталізм і вони досі не розуміють що це таке. Бо будучь ти малим бізнесменом, чи великим олігархом, до грошей ласі усі і чим побільше, а в тих країнах в яких панує капіталізм гроші це лише інструмент для розвитку а не для понтів і з жиру біситися, в нас в корні економічні проблеми а не політичні і їх виборами не виправиш.

Що ж тебе змусило тут зареєструватись в цій темі? ти взагалі не палишся. Найтвіжнс, карабма1,23,,,,,,10500, бідненький не дає тобі щось спокою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, riok сказал:

Автоваз може хватить, я зразу бачу чия то школа думки такеї і де ти вчився...  Є механізми які лежать не в контексті політики а в контексті економіки, якшо люди просто почнуть  вміло розпоряжатся грошима працювати самі на себе і мати мету і ціль а це йти в держ структури щоб їм нахаляву платили, і головне змінити менталітет, а не 100% націнки на такому ж як ти сам ьо це бізнес дехто аргументує, то ніяка політика непоможе, в нас вкотре в корені усього лежить економічна проблема, людям 25 років наза впав на голову капіталізм і вони досі не розуміють що це таке. Бо будучь ти малим бізнесменом, чи великим олігархом, до грошей ласі усі і чим побільше, а в тих країнах в яких панує капіталізм гроші це лише інструмент для розвитку а не для понтів і з жиру біситися, в нас в корні економічні проблеми а не політичні і їх виборами не виправиш.

"Хто ти, тварь"?

Де ти в моїх словах побачив якусь школу? І щодо українського менталітету я маю свою неупереджену думку, і вона не на користь українців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

Так, я не голосував за Порошенка бо розумів що це та ж злочинна влада. Але що я зробив щоб мої знайомі хом'ячки не понесли стадом бюлетені в його копілку ? Та ніфіга. Хорошу кандидатуру теж не запропонував бо її не було.
Отже, з таким же успіхом міг і не голосувати

Іноді приходять люди з розбитим( але працюючим) сенсором на телефоні  і кажуть- от захисне скло не допомогло.

Чомусь не їм не приходить в голову, що  без захисного скла екран побився б до неробочого стану.

І якщо ідеалу в житті нема,  це не означає що до нього не слід прагнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, riok сказал:

тож менше,   

Ой, дякую. а то я вже до землі почав звикати по-трохи. :)

4 минуты назад, riok сказал:

Хіба тобі 30? тож менше,   Міцна родина, це коли є розум в сімї, а не де молода сім.я де тато на ато отримує від рошена квартиру  і він це в на фейсбуці сусолить, і це поодикокі випадки, а всіх інших тих мав він в сраці,  попіарився і поїхав, а такі молоді сімї потім на томуж фейбуці рошена молоді жіночки йому оди співають який він хороший....А дітки малі з ним селфаються коли рошен свою вінницю відвідав це так прекрасно було зі слів свідків цінностей шоколадного.   Я тобі скажу так мені раз доводилось їздити в Литву, і зара ти вгадаєш правильно по євробляху і 3 мотора на фірму, так от російську там знають багато хто, радіо російською мавою є 50\50, менший мовний барєр навіть ніж в польші, але от при владі там таких як  Собаков нема який ото в того саакашвілі стакана кідав а зараз знову гавкотить, Саакашвілі вже зробив прогрес вивчив Українську краще ніж Собаков.  

Чого ти до мене апелюєш, я не порохобот, зуб даю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну ми й наофтопили))

Час повертатися до теми цієї теми.

 

Від себе додам, що міхуіл таки трішечки лох. От навіщо він приперся на автобусі?

Він тепер хто? Правильно, нерезидент. Міг же ж на якихось євробляхах заїхати і цілий рік в Україні кататися, причому цілком законно, бо ж нерезидент))

Певно краще бути "лохом" на ЗП госдепа, ніж "нармальним пацаном" і писати переживаючи рядки на борді, що тобі субсидію врізали.

Все буде добре.

На майдан восени йдеш, чи далі обмежишся тиканням об клаву?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Nokian said:

Іноді приходять люди з розбитим( але працюючим) сенсором на телефоні  і кажуть- от захисне скло не допомогло.

Чомусь не їм не приходить в голову, що  без захисного скла екран побився б до неробочого стану.

І якщо ідеалу в житті нема,  це не означає що до нього не слід прагнути.

Як це пов'язано з виборами ? Якого, вдупу, ідеалу ?
Усі фантазії на тему "а що було б, якби..." це лише тупий популізм та галімі відмазки для усіх, хто хоче виглядати не таким тупим на людях.
Ніхто не знає що було б... і не взнає бо засцяв в свій час зробити не так як по телевізору казали.

Розумію два варіанта:
1) не пішов на вибори ібо це тупо;
2) проголосував за непровладного кандидата тому що... (є обгрунтування, нехай і переважно це казка бо непровладних нема в Україні). Ну типу, недогледіла людина.

"Слава Україні. Вірю в ідеали Майдана. Проголосував за кандидата Пєтю від Партії Регіонів" ‒ ну тобіш варіант переважної більшості українців... це мля клініка. І жодна відмазка типу "війна, дорого і т.п." не змиє тої тупості.
Ну а самі віддані ще потім перефарбовану Партію Регіонів на виборах в Верховну Раду просунули під виглядом БПП, Самопомочі і Народного Фронту.
А тепер ниють що жизнь гавно в країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Ukrainec said:

Певно краще бути лохом на ЗП госдепа, ніж писати переживаючи рядки на борді, що тобі субсидію врізали.

 

Слухай, ти так більше не шуткуй. Я аж відразу пішов подивитися на комунал.луцьк.юа, чи бува не трапилося дива. Але ж ні, в графі "субсидія" як і раніше одні нулі :( .

 

Але якщо диво таки трапиться, і там з'являться якісь цифри, я вам всім тут покажу, як треба керувати країною топити за Олексійовича і Борисовича.

 

По темі:

Spoiler

miho.jpg.77adbf125f868eddf5970e747f8adbbf.jpg

 

1poroh.jpg.151b96087cca28dd62dd750149d76993.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, riok сказал:

О бач вже я тварь,  бач зачепив за живе і понеслось, от так з кожним українцем і кацапом, от чим це від європейців нас відрізняє, в них реакція на критику більш культурніша.   А розказати тобі секретик про тебе ти напевно із села вчився в вну, знайшов собі дівчину зняв тут квартиру, або в дівчини живеш, купив ваза бо відкладав гроші, трохи десь поробив ,  і робиш або ледь на себе або десь,  Як вчився в вну чи де там, тоді масово у дурного студенства яке снало тількі квн і незнало елементарно навіть зі своєї спеціальності на якій вчилось, а вільний час посвячувало різноманітним веселощам, і розповсюджувалися серед студентів праві рухи і ліві тоже піддавали масла в вогонь а рівень фаховості викладачів був ще гірший ніж в студентів і тоді встукнув в стаку патріотизм, і почалися марши мітинги, отримали своє, свою ідею, але нічого змінити неможуть а все що роблять то як анекдот і цирк,  а все тому, що країна масово отупіла,  і одновекторність у ідейних поглядах і нерозуміння економічних процессів це через те що більшість скурили "буквар" в свій час, от таких і маєм в політиці.

Прям все про мене. Екстрасекс якийсь. А уважний який "старожил", видно що Борда - твоя настільна книга.

Про "тварь" я не помилився, бо якщо ти щойно з'явився і бігом всіх тролиш, типу знаючи все про всіх, то тебе вже банили, і не раз.

Зачепив? Мене? Ха! Зачепити тут мене можуть тільки люди, які мене знають і я їх. Тому назвися, демон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, riok said:

країна масово отупіла,  і одновекторність у ідейних поглядах і нерозуміння економічних процессів це через те що більшість скурили "буквар" в свій час, от таких і маєм в політиці.


Чувак... тоє во. Для того щоб отупіти ‒ то треба бути розумним. А попередні покоління в політичному та економічному плані ну ні разу грамотнішими не були та більше того ‒ не могли бути впринципі.
Те що ти вчився все життя на станку одну деталь точити, а Ваз отримав фігову юридичну освіту ‒ ні разу не робить тебе розумнішим. Як і те що він приїхав з села, а ти корінний в першому чи максимум другому поколінні. 
Признайся, до бабусі в село то їздив ? :) нє ?

N.B.: освіти вигадані ібо не знайомий з обома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Ukrainec сказал:

Але коли я ходжу на вибори і віддаю за когось свій голос, то без долі сумніву я маю право з них питати в різний спосіб. Тобі цього певно не зрозуміти.

Питати з них може любий українець, навіть той, що клав хєр на вибори. Да тільки толку з тих питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

Питати з них може любий українець, навіть той, що клав хєр на вибори. Да тільки толку з тих питань.

Ну чому толку? В Ростов вже шлях протоптаний і в нас же знову смута насувається.  Чогось припускаю, що час для відповідей не загорами ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Ukrainec сказал:

 же знову смута насувається.  Чогось припускаю, що час для відповідей не загорами ;) 

Ти так вважаєш? А я от сумніваюся, бо навіть шкурні інтереси "бляхарів" не назбирали бажаного  кворуму, а тут державні питання. Людям вже похєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцей фейл порошенка нагадує розгін януковичем майдану, не зачіпав би, воно само би розсмокталось в українському пофігізмі. А так самі собі створюють проблеми на рівному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

Оцей фейл порошенка нагадує розгін януковичем майдану, не зачіпав би, воно само би розсмокталось в українському пофігізмі.

Нагадай но хто вчора кого розігнав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...