Перейти до змісту

Вага і все з нею повязане.


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Худим також можна офігенськи виглядати і при 62кг

Не, нельзя

дивлячись який зріст)) при 160 можна)) при 180 сумніваюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь

Вся ваша система розрахована на таку вагу і без катастрофічної шкоди для здоровя ви масу не змінете. Серце яке качало крові на 60 кг, не адаптується без проблем до 80-90кг. Не травмуйте себе і думайте в першу чергу за здоровям. Ну не вартують не ваші мязи і вага вашого здоровя. Вам невмахєнски повезло що ви здорові, маєте руки-ноги-голову. Живіть щасливо і не руйнуйте себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, Вам допоможе така штука як "Исцеляющий импульс" Голтис. Я вже давно постив цю тему, але люди як завжди сприймають нове тільки по прикладу.

От для Вас Сергій Бадюк є авторитетом. Так от розповідаю історію, що Бадюк почав йти до результату коли зустрів Голтіса (Володимир Вукста).

До того його мучила зайва вага, тяжість удару і гірше того, ще старі травми вилазять постійно. Потім він обладнав собі майданчик для імпульса і зараз Ви бачите результат.

В ютубі для початку раджу Вам задати "Голтіс присідання". І розпочати з цього. І також задати "прес". Ці дві вправи при правильному виконанні дадуть вам реальний результат!!!

+ якщо добавите правила харчування, які я постив у темі про Голтіса (пошукайте на форумі), то результат буде суттєвий!!!

ніяких добавок, ніяких особливих бігів і потів у тренажерці, що реально є ЗАЙВОЮ роботою. Особливо! що чуваки думають, що вони мязи тренують, а реально

навантажують внутрішні органи і судини, а мязи вже підтягуються.

Імпульс же вдосконалює ці качалки. Голтіс реально виділив, щоб людина дбала за мязи і гомеостаз, а не роздування і перекачку. + харчування.

Лілечка цілком права, вона рухається у вірному напрямі))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не люблю секти. Якесь дивне просування чувака, епплдодатки, семінари в горах і х.з. що. Я піду своїм шляхом, а що там у вас. Які прориви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один приклад з життя.

Дуже вражений результатом. Без дієт і тренажерів!

Мій досвід. За місяць - 4,5кг. Спочатку робила по прочитаній книжці Грір (результату не було), але, коли побачила відео, зрозуміла, що робила неправильно. Зараз от ніяк не можу себе заставити почати знову робити ці вправи...

http://www.youtube.com/watch?v=SK_u5GMneuE

Якщо когось зацікавить - рекомендую спочатку обов'язково прочитати книжку

Чайлдерс Грир "Великолепная фигура за 15ть минут"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадала. За місяць скинула 12ть кг, якраз тоді і завагітніла і за всю вагітність знову набрала 12кг.

В мене з набором ваги протягом вагітності було набагато печальніше - 18 кг. І я переконалася - все, що до 12 кг - то норма, а більше - то булочки :), бо одразу після пологів "пішло" 8 кг., через 2 тижні ще 4 кг.

Не скажу, що харчувалася погано - їла багато фруктів, сиру, м'яса, але так як апетит був величезний, то споживала багато мучного і зараз про це жалію, бо практично весь старий одяг став замалий :(

Моя ідеальна вага завжди була 52-54 кг при рості 160 см., перед вагітністю я важила 56-57 кг, а зараз 60,5 кг.

І найпечальніше, що мені не буде дуже важко скинути ще хоча б 3-4 кг. за 1-2 місяці навіть без жорстких дієт, але, як написав вище НІкель, є тисячі причин, точніше відмазок, цього не робити :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виконання вправ дієве, зокрема прес. Укріпляє швидко, і жир сходить. Брат мій почав займатись, помітно схуд.

ПРЕС рекомендую! все інше можете робити по своєму. і НОГИ, присідання, раджу, дуже дієве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дійсно хочете і схуднути і м'язи в нормальний стан привести то треба дійсно толкового, начитаного та досвідченого тренера шукати котрий і раціон харчування аргументовано розпише, і комплекс вправ (програмку) наккатає і слідкуватиме за вами. Без досвіду та знань якихось успіхів у цій справі надзвичайно важко досягти, особливо коли йде мова про стабілььність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хочете дійссно схуднути треба явно менше сидіти на Борді, а більше бігати і менше їсти тупо менше їсти

маю гіркий досвід дієт, дієти то зло)) все шо важко уходить з дієтою легко набирається без дієти!

зранку перед роботою біг + купання в водоймі (наприклад Теремно) на роботу на велі, з роботи на велі.

про мучне і тд я думаю говоротити не потрібно?

П.С. сам маю досвід як за 3 місяця скінув близько 15 кг... дієта + кікбоксинг роблять чудеса... але тількі "спригуєш" з дієти букваль за Новорічні свята можна набрати 8-9 кг.... отакі пирогі...

взагалі тема ваги можна сказати "філосовська"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я одне зрозумів, що силою заставити себе схуднути можна і можна скинути навіть 8 кг в місяць. Але реальний толк це коли ти навчив самого себе менше їсти і більше рухатись і це тобі не в напряг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за місяць можна і 15 скинути.... но як поведе себе " нутро" можна тількі здогадуватись....

в приципі проблема не в кількості їжі, а в її якості.

Треба не менше їсти а більше рухатись, це на мою думку краще.

П.С. вийшло так шо сам собі противоречу))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за місяць можна і 15 скинути.... но як поведе себе " нутро" можна тількі здогадуватись....

в приципі проблема не в кількості їжі, а в її якості.

Треба не менше їсти а більше рухатись, це на мою думку краще.

П.С. вийшло так шо сам собі противоречу))

ти схуд?

де зараз тренуєшся, Ром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінімально необхідна річ для зменшення ваги:

АБО

1) зменшення кількості вживань їжі за один раз до розміру 0,3-0,5 л по обєму; і їсти 4-5 разів на день;

чому? причина в тому, що поєднання різних по складу продуктів між собою гірше перетравлюється!!! і зменшення обєму дає кращий ефект травлення!!!

АБО

2) усі продукти поєднувати вірно!!! тоді травиться більшість, якщо ще й є невеликий обєм їжі то травиться і розчеплюється все спожите і їсти не хочеться,

тупо не хочеться!!!

ПОРАДА: перестаньте запивати їжу. відчуєте реальний ефект через три тижні.

таблиця поєднання харчів залежно від типу: білок, вуглеводи, тд тп. (білок з вуглеводами в ідеалі їсти порізну, хоча би через годину, півгодини)

516d63d6ea58c1dc152cd5236cda14b5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я одне зрозумів, що силою заставити себе схуднути можна і можна скинути навіть 8 кг в місяць. Але реальний толк це коли ти навчив самого себе менше їсти і більше рухатись і це тобі не в напряг.

Я б сказав якщо таке відбудеться, а саме самоконтроль не в напряг, то це велика перемога над собою.

Поставивши самоціль схуднути одне - себе заставити не "жерти" і рухатися, а зовсім інше - тримати себе в руках протягом життя, бо коли "спригуєш", то вага набирається миттєво і навіть більше попередніх показників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віланс, дякую, супер схемка. Десь так я й харчуюсь, тільки пункт 7 виключив. Поки ресурсу організму вистачає на досить нормальні навантаження.

Коли ви почнете скидати вагу і одяг на вас почне болтатися - це дуже потужний кайф, насолода і її хочеться подовжити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи в шоці з метаморфозів організму. Ніфіга такого я не їм. Ну твердий сир, звичайний у вигляді всяких салатів з зеленню, зелений горошок, яйця курячі, там горіхи, мед, якщо повезе ну і м'ясо говяже, крільчатинку час від часу, індичатину. М'ясо приготоване в мультиварці з обмеженим часом приготування. Якщо м'ясо варити більше 35хв - це вже не зовсім м'ясо а біонаповнювач. Для збереження корисних речовин час обробки лімітовано, тоді і вітаміни і білок. Так от на суботнику зробили сосиски-гриль відомої і може найкращої марки. Колись я їх міг з'їсти пару штук, а тут відкусив кусочок, а там спеції, жир. Відставив в сторону, хоча інші нахвалювали шо капєц. Реально їсти не міг. Відчуття що випиваєш горнятко жиру((((. Сьогодні попробував курку-гриль - крильцята з'їв зі шкіркою - короче реально почало тошнити. Курка свіжа, гаряча і проблема не в ній, просто організм вже не може того їсти. Те ж саме буде й з свининою підозрюю. Ну ковбаси я вже не сприймаю за їжу, там кишки, бочки. Якось так. Перетворююсь на жидяру). Виходить що євреї, араби не їдять такого м'яса не через релігійні заборони, просто в їх кліматі їсти такі речі практично неможливо, а там далі і шамани підрулили.

Пам'ятаю як колись захавав щось в макдональдсі - до третьої ночі організм намагався розкодувати що то за фігня попала в нього. Щось там булькало копошілось. Короче хлопці ваше здоров'я і прекрасне самопочуття в цій табличці, що виклав Віланс, тільки дози помірні і не підмінюйте поняття оригінального продукту і напівфабрикату. Ковбаса - це не м'ясо ну і всякі там готові морожені вареники, пельмені і т.д. - то не їжа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте ходити протягом дня в 1,5-2рази швидше від того що звикли, площа тіла на квадрат швидкості зустрічного потоку повітря зроблять свою справу :0024:

Якщо серйозно то не буду хвалитися на кому було опробувано (крім себе :)), але воно реально рулить. Є певна статистика в якій є певна позитивна тенденція з поступовим зниженням маси. ;)

Тут головне на початку контролювати - не забуватись, що маєте збільшити темп, скізь: по офісу, по вулиці, в магазині... Можливо доведеться більше дихати ротом, але це мине.

Пробуйте... і відписуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи в шоці з метаморфозів організму. Ніфіга такого я не їм.

Так всі анурексійщики починали...Дивись... :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя ідеальна вага завжди була 52-54 кг при рості 160 см., перед вагітністю я важила 56-57 кг, а зараз 60,5 кг.

І найпечальніше, що мені не буде дуже важко скинути ще хоча б 3-4 кг. за 1-2 місяці навіть без жорстких дієт, але, як написав вище НІкель, є тисячі причин, точніше відмазок, цього не робити :(

повір,в тебе нормальна вага при такому зрості.Так що нічого й не роби.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна навести безліч прикладів і методів зменьшення/збільшення ваги,але любу методу потрібно починати з очищення організму від шлаків і токсинів,а комусь(більшості) і від паразитів/грибків.

Власний досвід-після тривалого голодування для повного насичення вистачало кількості їжі в об'ємі моєї пригоршні і енергії було вдосталь для інтенсивних тренувань. Їв переважно каші і салати.

ЗІ: під час голодування десь на п'ятий день,прийняв участь у марш-кидку Замшани-Світязь(приблизно 60км).Весь шлях переважно бігли,не їли,пили обмаль.

Через фізичну і психологічну неспроможність частини групи продовжувати марш,його було припинено.90% цієї частини групи складали найсильніші фізично хлопці,які просто істерично кричали з матюками.На зворотньому шляху частина з них не втримавшись напилась першої-ліпшої води і отримали отруєння. Єдиний дискомфорт за весь час,який був у мене-комарі і нитікі-спортсмени. Чуваків фізично і морально просто зруйнували токсини і шлаки.

Так шо Голтис продвинутий і розумний чувак.Ще рекомендую почитати Ігоря Шиманського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є десь розписані по днях меню зі сменшеною кількістю вуглеводів ?

А то я через проблеми з коліном два місяці майже не ходив і тільки тепер трохи розходжуюсь , і до видужання ще дуже довго , а вага набирається , хоч їм двічі вдень .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...