Перейти до змісту

Вага і все з нею повязане.


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

https://www.youtube.com/watch?v=93tzLrAG_VE&list=PLZ-P72hzxvqPN70KE503C7yXCDleXRALy&index=25

Грэхем Хилл — Почему я стал «вегетарианцем в будние дни»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь

А є якась нормальна програма , де можна забити продукти в страву , а воно скаже калорійність і т.п. ?

І щоб два рази не вставати --- замінником цукру хтось користується ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є якась нормальна програма , де можна забити продукти в страву , а воно скаже калорійність і т.п. ?

І щоб два рази не вставати --- замінником цукру хтось користується ?

Калькулятор калорий ХиКи

http://www.riper.am/all-gps/kalkulyator-kaloriy-hiki-2013-t86764.html?hilit=

От такая не плохая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замінником цукру хтось користується ?

вивчала колись це питання

корисні замінники - кленовий сироп та мед

нейтральний - цукор з тростини

інші замінники можуть більше шкоди принести організму, ніж цукор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цукор не вживаю з початку літа , перейшов якраз на мед .

А меду в мене відро =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо когось цікавить - можу розповісти свою історію шляху до здорового життя. Як скидав вагу після травми, на чому зараз зупинився, як підтримую організм в гарному стані, та який результат. Писати багато, то не знаю, чи комусь таке буде цікаво, бо крім скидання ваги ще важливу роль грає нюанс - не вбити свій організм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До травми вага 85, ріст 180. Травму отримав в серпні 2013 року. Підвернув ногу, лікарі сказали, що розрив зв'язок. Довго і нудно лікував (майже півтора роки). Був у всіх лікарів луцька, навіть у військових. Діагноз такий як і був, кажуть - треба час. Довго мурижили всякими фіз-процедурами, гормонами (кололи в мязи голіностопа). Потім порадили зробити повторний ренген (приблизно через півтора року) - оказалось, що це перелом був, кусок надщербився, який і заважав виздоровленню ноги. На початку цього року прооперували, видали той кусок. Але через те, що довго лікувався, малорухливість через те, що щадив ногу - набрав вагу (105 кг), спина боліти почала, пекти, через те, що за комп'ютером сидів і ногу закидав на крісло. Зробив МРТ - грижа, правда пів сантиметра тільки. Прошло пару місяців після операції, рана загоїлась, нога по троху сама, без фіз процедур почала загоюватись як треба.

Тут я зрозумів, що щось треба міняти.

Почав пити до 2л води вдень. Обов'язково - склянку зразу як проснувся і перед сном. Враховуючи, що дуже в нас багато захворювань по серцю - дуже рекомендую для покращення кровообігу і зменшення навантаження на серце. Пройшов гастро і колоноскопію для того, щоб знати, що немає виразок. Після цього почистив шлунок (чиститься на протязі тижня), як чистити - є куча варіантів в інтернеті, нічого поганого там немає, просто в один день треба їсти щось тільки одне, наприклад капусту, в інший - щось інше. Після чистки шлунка побачив, що живіт не такий надутий (явно був дизбактеріоз, до речі, більшість чоловіків з великими животам мають проблему дизбактеріоза, а вже через нього - багато жира). Зрозумів, що йду правильним шляхом. Так як маю трохи проблеми з горлом (часті ангіни через простуження ніг) - час від часу курсово почав пити ламінарію (йодовмісні водорослі, чайну ложку запиваю пів склянкою води, курс - місяць, через пів року повторюю, потім буду рідше - придбати можна в більшості аптек Луцька, коштують дешево). Для покращення перистальтики кишечника, для покращення імунітета організма (дуже багато амінокислот мають) п'ю курсово пергу бджоли (10 крупинок під язик перед їжею зранку до повного розсмоктування, курс - місяць, через пів року буду повторювати але буду пробувати три рази вдень до їжі - купити можна або на Варшавці у бджолярів, або в кіоску по бюджільництву проти Формули біля Варшавки - я там купляю. На курс мені дві баночки хватило - всього 120 грн заплатив). По їжі - майже виключив мясо (їм буквально 1-2 рази на тиждень, іто не жарене, а запечене або варене), перейшов на рибу - після риби, до речі, зовсім немає важкості в животі, на відміну від червоного мяса. Але рибу їм рази 2-3 в тиждень. Булки, білий хліб і таке всяке мучне також не вживаю, тільки чорний хліб - пару скибок на тиждень. Макарони їм, але тільки якісні з твердої пшениці - один раз на 1-2 тижні. В інший час їм салати, супи з грибів і всяке таке, що мало калорійне. Але їм багато. Можу в обід зїсти цілу тарілку салату з помідор з олією, сілю та цибулею. Олію, до речі, тільки оливкову вживаю, яка бляшечки знищує у судинах. Зранку ще після їжі пю чорний час, але дуже не крепкий і тільки з однією ложкою цукру. До речі цукор стараюсь не вживати, та продукти, які його містять - бо він допомагає бродінню їжі в шлунку і може бути знову дизбактеріоз. До речі псевдо-квас, хоча зараз і літо, яке майже прошло, також не вживаю, бо він також допомагає бродінню їжі. Взагалі стараюсь їсти тільки те, що натуральне, тобто те, що створила сама природа - себто помідори, огірки, цибуля, часник, крупи і т.д. - треба оминати все, що не натуральне. Про спиртне також забув в будь-якому вигляді. Максимум на дєфіляді - це келих червного вина, якщо воно дороге, а не порошок. Якщо хочеться щось солодке - завжди є дома сухофрукти (на варшавці є точка на пасажі, де є великий вибір) - набагато краще, ніж якісь солодощі. Почав ходити в бассейн. Місяць встиг правда походити, бо потім закрився на літо. Зараз буде з вересня-жовтня знову відкритий - то піду обов'язково. Зранку вправи почав робити - зарядка 15 хв, на вся суглоби і спину + прес, віджиматись поки не можна, поки нога не до кінця зажила, буду, як вилікую. Почав трохи йогою займатись зранку, особливо вправа для спини допомагає. Хожу вдень хвилин 40-50, при чому коли хожу - роблю вправу для живота - втягую в себе по максимуму, тримаю пару секунд і відпускаю. Крім того, що покращує обмін речовин, зганяє жир між органами, то покращує травлення і перестальтику така вправа.

Результат за 4 місяці - зкинув до 91 кг. Живіт майже пропав, ноги суттєво зхудли, почав добре спати, спина не болить, чекаю на відкриття бассейну. До речі, по досвіду скажу, що бассейн набагато еффективніший, ніж спортзал. Але це при умові, що нормально плаваєш, стараєшся всі м'язи задіяти, да і живіт стараюсь напружувати, коли плаваю.

Якось так, здається нічого не забув. Думаю, за пару місяців бассейна догоню до моїх старих 85 кг. Бо зараз вага дуже повільно вже падає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожа історія , тільки в мене артрит , ліве коліно . набрав вагу .

Зараз намагаюсь впорядкувати раціон , наприклад , з початку літа практично не їм картоплі , макаронів , хліб замінив на хлібці

Ну і купив на днях орбітрек , бо бігати не виходить , потроху починаю займатися .

Зараз накручую 1 км вранці і 2 км після роботи , якщо до вересня коліно не болітиме --- буду збільшувати навантаження

Зараз хочу скласти собі меню з понеділка по п"ятницю з мінімумом вуглеводів і до 2000 калорій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут тоже решил скинуть пару кг.Рост 180 вес 93 возраст 33.Цель :84-85кг.

Питаюсь по такой схеме:

Стакан воды сок лимона , ложка льняного масла, ложка мёда

1 завтрак Овсянка любые орехи изюм

2 завтрак 200 грам творога обезжиренного или 4 белка

1 Обед 200 гр мяса(любое не жирное) или рыбы.гарнир(каша) овощи не картошка

2. Обед 200 гр мяса (не жирное)или рыба, овощи не картошка

Ужин 20.00 Творог обезжиренный с овощами.

Льняное масло:По биологической ценности масло из семени льна занимает первое место среди других пищевых растительных масел и содержит массу полезных для организма веществ (полиненасыщенные кислоты, витамины F, A, E, B, K, насыщенные жирные кислоты (10% состава).

Масло из семени льна является отличным внешним источником ценных полиненасыщенных жирных кислот Омега-3 и Омега-6 (наш организм не может самостоятельно синтезировать эти жиры). Причем, если Омега-6 присутствует также в соевом, подсолнечном, горчичном, рапсовом и оливковом масле, то Омега-3 содержится в достаточном количестве только в льняном масле. В масле из семян льна содержание Омега-3 в 2 раза больше, чем в рыбьем жире, и значительно выше, чем в остальных продуктах питания. Попадая в организм, Омега-3 и Омега-6, внедряются в структуру клетки, и в дальнейшем положительно влияют на клеточную активность, на скорость передачи нервных импульсов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питаюсь по такой схеме:

Стакан воды сок лимона , ложка льняного масла, ложка мёда

1 завтрак Овсянка любые орехи изюм

2 завтрак 200 грам творога обезжиренного или 4 белка

1 Обед 200 гр мяса(любое не жирное) или рыбы.гарнир(каша) овощи не картошка

2. Обед 200 гр мяса (не жирное)или рыба, овощи не картошка

Ужин 20.00 Творог обезжиренный с овощами.

А фрукти де?

Щодо обезжиреного сиру... чому?

калорійність приблизно така ж, як і звичайного

за смаком гірший

наявні додаткові (приховані) добавки

в неті достатньо інформації

Ось перша ліпша стаття, на яку натрапила http://eshzdorovo.ru/vsya-pravda-obezzhirennye-produkty.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хліб замінив на хлібці

маркетинг працює)

Хлібці нічим не кращі за хліб, але дорожчі)

Рекомендую підсушений (у духовці або в тостері) житній хліб

Ну і купив на днях орбітрек

цікаво на скільки Вас вистачить?! :)

раціональніше було ці гроші витратити на абонемент в тренажерний зал або просто прокат велосипеду

а можна безкоштовно багато гуляти) Позитивний ефект буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питаюсь по такой схеме:

Стакан воды сок лимона , ложка льняного масла, ложка мёда

1 завтрак Овсянка любые орехи изюм

2 завтрак 200 грам творога обезжиренного или 4 белка

1 Обед 200 гр мяса(любое не жирное) или рыбы.гарнир(каша) овощи не картошка

2. Обед 200 гр мяса (не жирное)или рыба, овощи не картошка

Ужин 20.00 Творог обезжиренный с овощами.

А фрукти де?

Щодо обезжиреного сиру... чому?

калорійність приблизно така ж, як і звичайного

за смаком гірший

наявні додаткові (приховані) добавки

в неті достатньо інформації

Ось перша ліпша стаття, на яку натрапила http://eshzdorovo.ru...e-produkty.html

Про фрукты забыл,фрукты всякие желательно до обеда.А про творог даже и не знаю.Сейчас почитаю,а то обезжиренный не особо лезит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і купив на днях орбітрек , бо бігати не виходить , потроху починаю займатися .

Зараз накручую 1 км вранці і 2 км після роботи , якщо до вересня коліно не болітиме --- буду збільшувати навантаження

Зараз хочу скласти собі меню з понеділка по п"ятницю з мінімумом вуглеводів і до 2000 калорій

Орбітрек дуже добра штука для спалювання жиру. Не забувайте багато води пити, привчіть себе хочаб зранку до їжі за 20-30 хв. та перед сном склянку випивати. А остальне на протязі дня - вже як будете мати час. Воду можна з крану простим фільтром в кувшинах прогнати - цього цілком достатньо. А я калорії не рахую, бо хожу + буду бассейн продовжувати - єдине що - червоне мясо і мучне стараюсь не вживати. На рахунок сиру - себе також не обмежую, зазвичай вживаю в сирній бабці солодкій - раз в десь два тижня. Можливо, це не зовсім так корисно, але зараз хочаб так, бо просто сир в мене шлунок не дуже хоче нормально перетравлювати. Взагалі зрозумів ще таку штуку, що краще їсти здорову їжу, але не обмежувати себе в калоріях, але й займатись трохи рухом - тоді і серце тренується і організм не обмежується в поживних речовинах. До речі сам їм три рази вдень - після 18 - ніні, тільки вода. Якщо дуже хочеться - то пю простий чай не крепкий. Важке стараюсь їсти зранку - а до кінця дня - важкість їжі зменшую. Наприклад, зранку каші з рибою, в обід салат, ввечері якісь фрукти, до речі якщо салати - то стараюсь дуже дрібно різати, щоб не перевантажувати шлунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фрукты всякие желательно до обеда

Виноград, диню, інжир, груші, банани - бажано до обіду. Це фрукти з великим вмістом цукру і великою (порівняно з іншими фруктами) калорійністю

Інші фрукти можна протягом дня вживати, якщо нема проблем з кишківником (нерідко спостерігається вздуття після сирих фруктів у другій половині дня)

Можна замінити на печені (наприклад, запечені яблука з сиром та горішками - смаколик ще той)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виноград, диню, інжир, груші, банани

Від винограду в мене вздуття, стараюсь його не їсти, або їсти тільки зранку в невеликій кількості. Диню не їм поки - стрьомно. Інжир та банани переношу нормально в любий час дня, груші не полюбляю. В мене якась така схема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прикинув , що річний абонемент якраз коштує як б.в. орбітрек . Ну і річ залишиться в руках =)

А зараз мені більше нічого не потрібно .

На скільки вистачить --хз , тут питання сили волі більше :_07:

Пачки мені вистачає на 3 дні , як і булки хліба . Тільки , калорій в пачці як в 100 г хліба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після 18 - ніні, тільки вода. Якщо дуже хочеться - то пю простий чай не крепкий

це схоже на катування))

важливо не лягати спати з неперетравленою їжею, а не морити себе голодом.

Вірно, вечеря не повинна бути "важкою".

Вечеряти за 2-3 години до сну це нормально

На перетравлювання овочів, фруктів потрібно приблизно 1 год

А от багато рідини (вода/чай) перед сном не рекомендується

І їсти потрібно 4-6 разів в день. В ідеалі - коли відчуваєте голод

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. Выпивайте стакан воды за 30 минут перед сном.

Необходимо выпить стакан воды перед сном на ночь, потому что организм вырабатывает в это время токсины. А так же ночью мы выдыхаем и потея теряем воду, поэтому необходимо пополнить запасы воды. Не бойтесь, это вас не заставит ночью подняться и посетить благоустройства. Хотя выпитая чашка чая перед сном, тоже может быть.

http://www.studiofigura.lv/ru/pyat-zolotyh-pravil-upotrebleniya-vody

До речі в кардіолога знайомого питав - то також каже, що бажано пити, бо склядка води перед сном розріджує кров, а велика кількість серцевих нападів відбуваються саме вночі під час сну. Тому я б тут посперечався :)

На рахунок морити голодом - хто як до цього ставиться. Коли бачиш результат позитивний - то не сильно на таке звертаєш увагу, тим більше, що склянка чаю чи сухофрукт (зазвичай пару фініків) нормально втамовують голод після 18 години. Хоча я і таке рідко коли практикую. :)

Я прикинув , що річний абонемент якраз коштує як б.в. орбітрек . Ну і річ залишиться в руках =)

А зараз мені більше нічого не потрібно .

На скільки вистачить --хз , тут питання сили волі більше :_07:

Я би також можливо придбав би орбітрек, але з не до кінця вилікуваним голіностопом та грижею - мені краще зараз бассейн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прикинув , що річний абонемент якраз коштує як б.в. орбітрек . Ну і річ залишиться в руках =)

А зараз мені більше нічого не потрібно .

На скільки вистачить --хз , тут питання сили волі більше :_07:

Важливе питання правильної мотивації. Часто гроші (щомісячна плата за абонемент) є таким стимулом, або ж нові знайомства/гарні дівчата/ хороший тренер - чого явно бракує вдома)))

Пачки мені вистачає на 3 дні , як і булки хліба . Тільки , калорій в пачці як в 100 г хліба

а як же консерванти та інші добавки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. Выпивайте стакан воды за 30 минут перед сном.

Необходимо выпить стакан воды перед сном на ночь, потому что организм вырабатывает в это время токсины. А так же ночью мы выдыхаем и потея теряем воду, поэтому необходимо пополнить запасы воды. Не бойтесь, это вас не заставит ночью подняться и посетить благоустройства. Хотя выпитая чашка чая перед сном, тоже может быть.

http://www.studiofig...trebleniya-vody

До речі в кардіолога знайомого питав - то також каже, що бажано пити, бо склядка води перед сном розріджує кров, а велика кількість серцевих нападів відбуваються саме вночі під час сну. Тому я б тут посперечався :)

Склянка то не багато))

багато рідини (вода/чай) перед сном не рекомендується

Нерідко буває, що протягом дня забувають і не випивають необхідну кількість рідини, а перед сном доганяються)))

На рахунок морити голодом - хто як до цього ставиться

Ще є інша сторона ранньої вечері (стосується не всіх, залежить від особливостей організму) - вранці як з голодного краю накидаєшся на сніданок: стандарної порції виявляється мало і закушуєш всім, що бачиш). У наслідок чого об"єм та калорійність їжі збільшується і вага стоїть на місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перейшов на 5 тренувань в тиждень. Один день одна група мязів+ноги, на завершення середній біг (11км/год) на біговій доріжці 2км. Під час бігу пресюк також працює класно, особливо швидкий біг. Зранку встав, на 8-му в спортзал, 9-15 тренування завершено - вижатий лимон. Вага не сильно набирається, але й не скидається. Важу 100 кг. Якщо ритм змінюється можу привести 1-2 кг ваги, які за тиждень зникають. Такими тренуваннями вирішив стимулювати збільшення мязевої ваги при сталій масі - мене це влаштовує. Часу попереду купа на швидкі зміни неочікую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перейшов на 5 тренувань в тиждень. Один день одна група мязів+ноги, на завершення середній біг (11км/год) на біговій доріжці 2км. Під час бігу пресюк також працює класно, особливо швидкий біг. Зранку встав, на 8-му в спортзал, 9-15 тренування завершено - вижатий лимон. Вага не сильно набирається, але й не скидається. Важу 100 кг. Якщо ритм змінюється можу привести 1-2 кг ваги, які за тиждень зникають. Такими тренуваннями вирішив стимулювати збільшення мязевої ваги при сталій масі - мене це влаштовує. Часу попереду купа на швидкі зміни неочікую.

Який у Вас зріст? Тут є така штука, що якщо кинете спорт - то вага може різко піти вгору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...