Перейти до змісту

Вага і все з нею повязане.


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Є три типи тілобудови і певні їх модифікації, але жиру генетичного в них не більше 10% від того що їсть носій:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь

проблема в тому що відчуття ситості дають продукти багаті на вуглеводи ну і відповідно вони і спричиняють до росту ваги. Від салати, мяса чи яєць вагу не набереш :)

А в мене все навпаки. Їм багато, дуже люблю солодке, а більше 62 кг набрати не можу

З особистого досвіду - рік тому важив 63 кг, на сьогодні 75 при рості 193 см. і по трішки далі зростає. Розумію що ще далеко від ідеалу, але ж певний результат є...

Записався в спортзал (ще з літа), активніше став займатися іншими видами спорту (стенд, вело)...

Раніше якось боявся записуватись в спортзал, оскільки думав - в спортзалі втрачу ще ту вагу, що є, оскільки там або худнуть, або хімію їдять (Я категорично проти такого методу), тому мені немає що там робити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм що хочу, коли хочу і скільки хочу. не набираю. а як бігати починаю так взагалі стаю дрищем. гени-страшна сила

Гени тут ні до чого. Я раніше також був такий самий, також думав гени. Але 9,5 місяців стаціонару роблять дива, м'язова маса зменшується, на якомусь етапі тієї самої миски їжі стає вже забагато для тебе і решта починає відкладатися у вигляді жиру. Я не став їсти більше, навпаки мої порції менші ніж раніше, а вага тепер набирається без зусиль, тільки й слідкуй щоб не поправитися.

До лікарні <70, після лікарні ~90. Зараз ріст 180, вага 100, більше стараюся не набирати.

Розумію, що вихід з ситуації такий самий як і вхід - набрати м'язової маси стільки, щоб калорій з моєї звичайної порції було їм (м'язам) замало, тоді вони почнуть підгодовуватися моїм жиром. Але для цього треба міняти образ життя, а щоб цього не робити в мене 1000 причин :):(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ходив 3рази в тиждень. Їв більше овочів,фрукти,білий хліб не їв

А що входило в тренировкі. Тягання желіза, велосипед,чи бігова доріжка. І якшо нема змоги ходити в зал чим можна замінити в домашніх умовах крім велосипеду. Можливо біг, чи плавання літом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З особистого досвіду - рік тому важив 63 кг, на сьогодні 75 при рості 193 см. і по трішки далі зростає. Розумію що ще далеко від ідеалу, але ж певний результат є...

63/193,жесть. Кістки мабуть легкі, інакше я не уявляю собі це

Я 184/75-80, макс було 82. Але одна тьотка дала 65 ) Не раз, кілограмів. Не виглядаю на цю вагу абсолютно. Зараз знов схуд, талія дівоча, но не парюсь - сила тримається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закрийте тему, будь-ласка.

Нєє!! не треба нічого закривати!! Мене(да напевно не тільки мене) почало тільки цікавити!!!! :_07: .Як люди з надмірною вагою, розказують людям з недостатньою вагою що робить щоб похудати )), чи я щось не так зрозумів.

PS: по постам думаю що " romaxa11"- "заюшився" і має ціль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо капец з вагою і дієта та зал не допомагає, то можна, ясно, звернутись до радикальних засобів. Зараз куча цих екстримальних жирозпалювачів, кльонів і тд і тп. Але ціна цього також здоров я, навантаження на серце.

Кожен вибирає для себе швидко і ярко чи силу волі зібрати в кулак.

Відверто, в залі бачив одиниці що скинули вагу з металом (жінок взагалі - 0), в основному результати дають бігові доріжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почав бігати 3-4 рази в тиждень середнім темпом по 5-6 км. Вся моя дієта - багато не жерти. Результат - мінус 1 кг в місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почав бігати 3-4 рази в тиждень середнім темпом по 5-6 км. Вся моя дієта - багато не жерти. Результат - мінус 1 кг в місяць.

молодець! так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8591407_m.jpg

ось так виглядає 72 кг на мені. набрати дуже важко. виходило догнати до 78, при 6ти разовому харчуванні+ вітаміни+ протеїн і креатин. виходить зовсім не економічно по витратам))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біц "довгий", запястя широке навіть як для меза, сухий дуже - чудова генетика. Чисто Френк Зейн по типажу. Міг би багато досягти в бодібілдингу.

Хоча імхо, в Френка була гірша генетика (запястя точно тонші).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усієї кількості всяких методик, найбільш правдивою вважаю методику схуднення/спалення жиру за допомогою интервальних тренувань. Сам пробував трохи, і помічав зрушення.

Суть полягає в чергуванні інтенсивного виконання аеробної вправи, (протягом 30-120с.) потім відпочинок. І так 10-15 хвилин. Жир спалюється ще довго, після завершення тренування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтервалка при не правильному підході знесе мязи, що я на свому досвіді вже дізнався. краще повільний біг з контролем пульсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усієї кількості всяких методик, найбільш правдивою вважаю методику схуднення/спалення жиру за допомогою интервальних тренувань. Сам пробував трохи, і помічав зрушення.

Суть полягає в чергуванні інтенсивного виконання аеробної вправи, (протягом 30-120с.) потім відпочинок. І так 10-15 хвилин. Жир спалюється ще довго, після завершення тренування.

я чомусь думав що з початку організм використовує корисні речовини в мязах, яких вистачає якраз хвилин на 20)

а потім вже йде в діло жир)

невже неправильна думка?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось так виглядає 72 кг на мені. набрати дуже важко. виходило догнати до 78,

ооо. вибач, а який це ріст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ходив 3рази в тиждень. Їв більше овочів,фрукти,білий хліб не їв

А що входило в тренировкі. Тягання желіза, велосипед,чи бігова доріжка. І якшо нема змоги ходити в зал чим можна замінити в домашніх умовах крім велосипеду. Можливо біг, чи плавання літом.

В залі не було кардіо тренажерів, тому тягав тільки желізо. А не мав змоги ходити в зал, тому що була робота. Працював на будівництві, і робота заміняла тренування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і справді конфлікт: худі і товстуваті в інтересах не пересікаються. Щоб скинути вагу я обмежую себе в вуглеводах (ніякого дискомфорту окрім психологічного) і спочатку тягаю залізо з легшою масою на 10-12-15 раз на протязі 1-1,5 год., кожного тренування качаю ноги, а далі йду на бігову доріжку, наушники, музика на повну і 15хв, біля 2,3км. За час тренування пю багато води, біля 1л точно, футболку можна викручувати після того всього. Але я ще не їм перед тренуванням (останній прийом їжі десь 18.00 год минулого дня) і після десь 2год. Таким чином максимальне навантаження йде на внутрішні резерви. Поки скидається. Так навантаження на серце, але скидаючи вагу ти його зменшуєш, відбувається компенсація. плюс серце прокачується також. Тиск кращий ніж в студентські роки став.

Для худих рецепт простий, досвіду в мене дуже багато по спостереженню:

якщо ви дуже худий, то забийте і не гробте здоровя добавками, стероїдами і т.д. За 30-ку почнете легко набирати, з'явиться мамончик і будете думати як скидати. Для нормально-худих:) якщо хочете набрати масу (жирову) пріть вуглеводів побільше - але здоров'я при цьому також вбивається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чомусь думав що з початку організм використовує корисні речовини в мязах, яких вистачає якраз хвилин на 20)

а потім вже йде в діло жир)

невже неправильна думка?)

Так і є. Тому аєробні тренування мають тривати не менше 20-30хв. І бажано робити це зранку, до сніданку, коли запаси глікогену менші. Але чомусь стверджують, що аєробні вправи в інтервальному режимі, більш єфективні. Напевно тому що при такому режимі, запаси "згоряють" швидше.

Інтервалка при не правильному підході знесе мязи, що я на свому досвіді вже дізнався. краще повільний біг з контролем пульсу

Згідний, для тих хто нарощує м'ясо, треба бути дуже обережним. Воно (м'ясо) так довго і важко росте.

З.І. Вибачте, щось мені цитувати декількох дописувачів, не вдається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один приклад з життя.

Чоловік моєї сестри харчувався поза домівкою,бо сестра працювала і готувати не було часу.Звісно,що перекусував чим де прийдеться,а основний прийом їжі ввечері після роботи.В результаті надмірна вага,погане самопочуття,проблеми з шкірою тощо.

Вже рік,як сестра не працює,а вчиться і має змогу готувати вдома.Готує смачно,але без м'яса.Чоловік став харчуватись тільки вдома.На вихідних вони багато гуляють пішки.В результаті без напряга він став виглядати як стрункий студент. Почувається чудово,дуже задоволений,проблеми з шкірою вже немає.Дуже вражений результатом.Без дієт і тренажерів!

Мої рекомендації:

- спригніть з мяса(через якийсь час само собою зникне бажання курити і вживати пиво і алкоголь).Але для цього треба напрягтись,щоб навчитись смачно готувати без мяса.Зараз в інтернеті повно відео,як пошагово готувати смачні страви(наприклад "Мармеладная Лисица" і "я никого не ем" в ютубі),а декому з моїх знайомих на перших кроках допомогло кафе Намасте.

- не їжте після заходу сонця

- забудьте про все,що має в собі рафінований цукор.Якщо буде сильно накривати,то дозволяйте собі його тільки раз у тиждень хоч по самі вуха.Потім саме пройде.

- збалансуйте для себе прийом води на протязі дня(про це є окрема тема на борді)

- замініть динамічні тренування на статичні(бо з віком ваші розкачані м'язи стануть проблемою).Кількість калорій,які спалюються при статичних вправах не меньша,ніж при динамічних,а сили ці вправи дадуть більше без насилля над мязевими тканинами.

- багато ходіть пішки

- вставайте до 6-ї ранку.

- не вживайте їжу,яка приготована більше ніж 3,5години тому.

- не їжте коли немає відчуття голоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось так виглядає 72 кг на мені. набрати дуже важко. виходило догнати до 78,

ооо. вибач, а який це ріст?

183

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому що відчуття ситості дають продукти багаті на вуглеводи ну і відповідно вони і спричиняють до росту ваги. Від салати, мяса чи яєць вагу не набереш :)

А в мене все навпаки. Їм багато, дуже люблю солодке, а більше 62 кг набрати не можу

в мене аналогічно вік27-ріст1,8м-63кг і до того ж сидяча робота-вага трохи печальна, але енергії багато :).. а в дружини протилежно..

тут так цікаво стало,

вона хоче трохи зайнятись до літа привести себе в порядок і хоче разом зі мною бігати по ранкам, катати на велосипеді, трохи спорту...

це виходить їй на користь мінус ваги,

а я тоді що заганяю себе і стану ще худшим????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого, навпаки, похудати ви вже не зможете, а от стимулювати мязеву масу без жодних проблем - шикарний рельєфчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На турніку підтягуйтесь, на брусах. До штанги зарано. Худим також можна офігенськи виглядати і при 62кг. Зараз навпаки тенденція до скиненя маси. Тобто бикувата фігура зараз виглядає досить тупо: зажирівші мязи, залиті водою - повна втрата сенсу. Навпаки зараз струя худнути - бо це здоров'я. Навыть Бадюк - кабан за 130-140кг скинув до мынымуму підсушився і вже назад не хоче:

Wsojp7XyY7Y.jpg

Тому ви в темі. Бігом на турніки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бадюк дав жизні :)....

А от рельєфи рельєфами, але такі просушки і рельєфи в одязі виглядають, не досить гарно. Як тільки я прийшов в качалку, то тренер пояснив, що без одягу, просушеним буду гарним, а от в одязі буду дрищ-дрищем, тому жирок не зашкодить, він і мязи збереже і об єми візуальні додасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...