Перейти до змісту

Вага і все з нею повязане.


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

А в мене все навпаки. Їм багато, дуже люблю солодке, а більше 62 кг набрати не можу

Глисти виведи :) І побачиш. А краще - одружися. :)

А якщо серйозно, то це не унікальний обмін речовин. Він зараз у всіх абсолютно порушений. Це справді говорить про те, що в організмі не все гаразд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь

Не знаю з чим це повязано. Но всі кажуть що від пива поправляєшся. Вік 33, Ріст 176см. Мав 98 кг. вже 3 місяця не пю пиво і маю 102. 4 кг в плюсі харчування як і було до того. Де правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю з чим це повязано. Но всі кажуть що від пива поправляєшся. Вік 33, Ріст 76см. Мав 98 кг. вже 3 місяця не пю пиво і маю 102. 4 кг в плюсі харчування як і було до того. Де правда.

Печальный рост) как колобок катишься? :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ріст 176см.

Печальный рост) как колобок катишься? :_04:

Нормальний ріст. Помилку виправив.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю з чим це повязано. Но всі кажуть що від пива поправляєшся. Вік 33, Ріст 176см. Мав 98 кг. вже 3 місяця не пю пиво і маю 102. 4 кг в плюсі харчування як і було до того. Де правда.

з горілкой завязуй і почни курити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і фізичними навантаженнями, через збільшення мязевої ваги

Ага от тільки нарощування мязевої ваги без вуглеводів неможливе. І тут починаєш сам собі суперечити, що буцім-то їсти їх не треба. А взагалі основне правило для похудання - витрачати більше енергії, чим споживаєш. Ще дуже важливо, який тип у людини екто/ендо/мезоморф і як в неї розкачаний обмін речовин.

Взагалі, рекомендую подивитися цей сюжет культуриста-стриптизеришки про правильний хавчик:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з горілкой завязуй і почни курити

Курити то не моє. Навідь думки такої не було. А горілка? так я ж не кожного дня ну як в тому анегдоті, або на свята або коли в баню хожу. Но це точно не від горілки, а від закуски скоріш за все можна поправитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де правда.

Обмеж вуглеводи і все налагодиться. Просто десь забагато макароні, пельменів, вареників, картоплі.

Ага от тільки нарощування мязевої ваги без вуглеводів неможливе.
так-так, а білки для чого? протеїн - це вуглеводи? Ще раз - вуглеводи потрібні для тих хто набирає масу, загальну масу, розумієш. Коли стаєш танком, зажирівшим танком і в цій масі, ріст мязевої маси не такий великий як жирової. Я ж в першому пості писав, без тролів і їх силок. А мета цієї теми як не набрати, а втратити шкідливу вагу.

Ще одне, від вуглеводів ви все одно нікуди не втічете, просто якщо ви свідомо від них відмовляєтесь, то принаймі не будете собі закидати булочки, банани, макарони і картоплю-фрі. Вуглеводи й так вас знайдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так-так, а білки для чого? протеїн - це вуглеводи?

Прочитай про фізіологію росту мязів. Чи ти думаєш, що якщо будеш обїдатися білками - в тебе мязи будуть рости як на дріжджах? Або ще краще сходи хоч раз в спортзал.

А мета цієї теми як не набрати, а втратити шкідливу вагу.

Я вже написав вище - витрачати енергії більше, ніж споживаєш. Тобто якщо ти перестанеш їсти хліб,а перейдеш на одне лише мясо і будеш при цьому сидіти на одному місці - то все одно будеш жиріти як кабан.

Якщо пишеш про похудання, то не згадуй більше про набор мязової ваги. Бо не вийде одночасно сушитися і набирати. Хіба що ти маєш якусь супергенетику чи сидиш на конських дозах фарми.

Я ж в першому пості писав, без тролів і їх силок

Краще нехай люди послухають того, хто в цій темі розбирається (маю на увазі Денчика Борисова), ніж те, що ти тут пишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я скинув 15кг і зараз важу 105,5кг. Про ріст скажу що є і нижчі :)

І все-таки, який зріст? Хочеться розуміти хто нас на Борді вчить пити і їсти. Ну або фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Э така дієта зворотня вуглеводна загрузка. Логіка її така - зранку максимально білкова їжа, ввечері вуглеводна. Логіка її основана на підвищеному рівні тестостерону зранку, який палить жир.. як тільки ми закидаємось зранку вуглеводами, то включається інсулін, який починає відкладати залишки в жир, а ефект тестостерону послаблюється. Ввечері після тренування углеводи йдуть в мязи. Цей метод діє, для тих хто займається спортом і для чоловіків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достатньо обмежити споживання цукру (виключити його з раціону неможливо, бо є він і у фруктах, і у хлібі) і вже за деякий час результат зважування вас порадує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обмеж макароні, пельменів, вареників, картоплі.

булочки, банани, макарони і картоплю-фрі.

З цього переліку іноді їм тільки пельмені і то домашні, без остального можу обійтись. Дуже люблю мясо в любому приготуванні. особливо шашлик та огірки помідори, короче зелень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитай про фізіологію росту мязів.
троль, може вже досить читати про качалку і про секс, а сам би ними зайнявся.

Нікель, я нікого нічого не вчу, мені образно кажучи - все одно що ти їж і як. Я просто ділюсь певною інформацією, приймаєш - добре, не приймаєш - добре.

Нікель можу зустрітись з тобою в спортзалі, там все і покажу.

Достатньо обмежити споживання цукру (виключити його з раціону неможливо, бо є він і у фруктах, і у хлібі) і вже за деякий час результат зважування вас порадує
Лілічка, але ви така добра. При такому підході не скинули б ви ті 13кг і до пенсії, але іншим радите. Для чого? Скільки ви хліба з'їдаєте в день, що так заперечуєте мої пости?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2014 році почав ходити в зал, що скинути зайву вагу. За 4.5місяці скінув 17кг. Допомогли тренування та правильні перекуси. Раніше наїдався за 2 рази в день, а потім почав по 4-5 разів в день їсти маленькими порціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2014 році почав ходити в зал, що скинути зайву вагу. За 4.5місяці скінув 17кг. Допомогли тренування та правильні перекуси. Раніше наїдався за 2 рази в день, а потім почав по 4-5 разів в день їсти маленькими порціями.

А яку вагу маєте зара. Скільки раз в тиждень ходите в зал, та коли ранок обід чи вечір. Перекуси такі як були раніше 2 рази в день но 5 раз. Чи щось дієтичне. Та скільки вам обходиться тренування в гривнях в місяць. Дякую за вівдповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троль, може вже досить читати про качалку і про секс, а сам би ними зайнявся.

Дурню, якщо не вмієш читати, підійди хоча б до тренера і з ним поспілкуйся. А ще краще попитай в хлопців в роздягалці для чого вони пють гейнер (концентровані вуглеводи між іншим) і їдять банани після треньки. А то десь почув краєм вуха про низькоуглєводку і вже мнить себе спєцом в качалці і дієті. Ти спочатку походи в зал, нарости хоч 5 кіло мяса, а не жиру за клавою, от тоді і будеш щось тут лєчіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лілічка, але ви така добра. При такому підході не скинули б ви ті 13кг і до пенсії, але іншим радите. Для чого? Скільки ви хліба з'їдаєте в день, що так заперечуєте мої пости?

я не Вам особисто раджу

а багатьом рекомендую

Цукор - то біла смерть

Взагалі я проти радикальних методів скидання ваги. Здоров"я має бути на першому місці

Кожен організм унікальний. І що одному добре, то іншому зле. Багато "правил" класичної дієтології на мене не діяли. Я слідувала рекомендаціям, а у підсумку не худла або, навпаки, набирала. Багато пояснень знайшла для себе в аюрведі

Житнього підсушеного хліба я їм орієнтовно 150-200 грам на день

Вживаю відносно багато масла та олії (свіжовидавленої) - мені масна їжа набагато краще засвоюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель, я нікого нічого не вчу, мені образно кажучи - все одно що ти їж і як. Я просто ділюсь певною інформацією, приймаєш - добре, не приймаєш - добре.

Нікель можу зустрітись з тобою в спортзалі, там все і покажу.

Та шо ти як дєфачка, я ж без під*обу питав. Хоч в приват чиркани, нікому не скажу, зуб даю.

От в мене є зайва вага, тому я читаю цю тему (знаю, що треба в спортзал, але читати легше :) і можна без відриву від роботи). Але ж хочеться знати хто дає поради як розбагатіти, мільйонер чи жебрак.

п.с. Ти й сам можеш теми свої закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2014 році почав ходити в зал, що скинути зайву вагу. За 4.5місяці скінув 17кг. Допомогли тренування та правильні перекуси. Раніше наїдався за 2 рази в день, а потім почав по 4-5 разів в день їсти маленькими порціями.

А яку вагу маєте зара. Скільки раз в тиждень ходите в зал, та коли ранок обід чи вечір. Перекуси такі як були раніше 2 рази в день но 5 раз. Чи щось дієтичне. Та скільки вам обходиться тренування в гривнях в місяць. Дякую за вівдповідь.

зараз вага 92кг. Зараз в зал не маю змоги ходити, а раніше ходив 3рази в тиждень. Їв більше овочів,фрукти,білий хліб не їв, тільки чорний. За зал платив 100грн/місяць(за тренера доплачувати не потрібно, допомагає безкоштовно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чмирнота (я до троля) 145кг з грудей жав? 115кг на 10 раз жав? 100кг солдатським жимом жав? 85кг на передню дельту на 8 разів піднімав? Коли вже той шмір що може тільки срати заунітазиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз офтопну бо вже дістало, я з 13 років в спортзалі. До 17 років я вже жав більше 100кг, десь в 18-19 - 115кг. З гейнерів декілька пачок сирого Малиша і все. Жодних добавок, які жмуть замість тебе я не визнаю і вважаю самообманом.

На рахунок ваги. Немає дієт і не самообманюйтесь індивідуальними особливостями організму, коли у вас є реальна зайва вага у вигляді жиру. Це жодним чином не генетика, така статура чи ще якась хитровідмазка - це 100% ваш жир і винуваті за нього тільки ви. Мова не йде про клінічні випадки коли в людей погано працюють залози внутрішньої секреції.

З цим боротись легко не вийде і дієти не допоможуть. Потрібно відмовлятись від багато чого найсмачнішого. А найсмачніше це жирна, багата вуглеводами, солодка їжа. Але тут на кону ваше життя, його тривалість і якість і через це варто почати. Це далеко не легко і чим більше років тим важче, але потрібно починати, бо краще зараз ніж ніколи.

Є люди які постять і при цьому можуть так нафігашитись хліба з водою, що набирають за піст пару кілограм, а потім після Паски ще з п'ятачок. Оце потрібно зупиняти. Ну я відмовилась від солодкого - герой, але зараз завалю собі пару бутербродів з несолодким чаєм:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, ти гейнер вважаєш добавкою? Краще більше нічого не пиши в цій темі, не позорся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм що хочу, коли хочу і скільки хочу. не набираю. а як бігати починаю так взагалі стаю дрищем. гени-страшна сила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...