Перейти до змісту

Вага і все з нею повязане.


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Це тема про вагу. В ній ділимось власним досвідом, думками і не завлюємо тему непотрібними трольними посиланнями. Живе інтернет спілкування:) Подобається, долучайтесь, ні, йдіть за посиланням.:)

Вага одна з надважливих характеристик людини. Впливає на всі процеси пов'язані з здоров'ям, довголіттям, самопочуттям, психо-фізичним станом. Тому давайте будемо її аналізувати.

Отже з чого складається вага людини: кості, мязи, шкіра, підшкірний жир, внутрішній жир. Все важливе і потрібне. Міцний скелет - прекрасно, розвинені мязи - прекрасно, підтягнута шкіра - прекрасно, тонкий шар жиру для зігрівання і запобігання травмам - прекрасно, тонкий внутрішній жир для захисту внутрішніх органів від травм- прекрасно. Про хімічний склад нічого писати не буду, знаю що купа води і всяких мінералів.

Мязи не страшні, природнім шляхом ви їх не докачаєте до Шварца, тому боятись мязевої маси не потрібно. Чим більша мязева маса, тим менша жирова і це вличзний плюс до вашого здоровя.

Проблеми виникають, коли баланс втрачається і найбільша проблема - внутрішній (вісцеральний) жир, який накопичується всередині, і навколо органів. Це практично всі наші хвороби: інфаркти, інсульти, діабети і т.д.

Як з ним боротись? Отут і будемо говорити.

Здоровий спосіб життя, фізичні навантаження - це все прекрасно і потрібно для здоров'я. Але головне - їжа, повно їжі, неякісна їжа, шкідлива їжа, отрута.

Ми тут говоримо не про малих дітей, які можуть в олосальних кількостях засвоювати цукорки, булочки, кашки, морозива. Ми говоримо про зрілих людей від 25 років і вище. Тому можу сміло написати, особливо жінкам і дівчатам:

Хліб усьому целюліт.

Спокійно і безстрашно відмовляйтесь від хліба, здоби, всяких хрустіків, макароні, картоплі у всіх видах, навіть бананасів. Від всього де містяться вуглеводи. Це принципово, бо все одно ви не зможете їх не з'їсти в якихось інших продуктах, але з дуже малою їх концентрацією. Їжте мало, нафіга вам обжиратись? Взагалі старайтесь на їжу не звертати увагу. Яйця, сир, мясо, овоч, фрукти, зелень, морепродукти. Є стільки всього, щоб перестати їсти хліба. Навіть чорний шоколад 72-80%.

Тема відкрита і буде наповнюватись:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь

Їжте мало, нафіга вам обжиратись?

Це ж саме - тобі і жінки зможуть сказати. А взагалі, можуть заявити :

Что за параметры придумали мужчины для женщин 90-60-90?! Давайте установим параметры, 20 см, и делайте что хотите: морковку жуйте, на дрожжах сидите, в «Растишку» макайте.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хліб усьому целюліт.

Спокійно і безстрашно відмовляйтесь від хліба, здоби, всяких хрустіків, макароні, картоплі у всіх видах, навіть бананасів. Від всього де містяться вуглеводи. Це принципово, бо все одно ви не зможете їх не з'їсти в якихось інших продуктах, але з дуже малою їх концентрацією. Їжте мало, нафіга вам обжиратись? Взагалі старайтесь на їжу не звертати увагу. Яйця, сир, мясо, овоч, фрукти, зелень, морепродукти. Є стільки всього, щоб перестати їсти хліба. Навіть чорний шоколад 72-80%.

Тема відкрита і буде наповнюватись :)

Приклад:

Зустрів у Ковелю давню знайому.Не бачились з нею років 5-6. Ледве впізнав,бо останній раз,коли її бачив,вона була трохи більша за повненьку.А зараз тендітна,струнка жіночка.Вона вже роки 4 живе і працює в Італії.Звісно я не втримався від компліменту стосовно її вигляду.А вона каже,що то все їталійська їжа,майже щодня вона їсть пасту і салати.

Отже не завжди можна однозначно говорити про шкідливість якогось продукту.При вживанні любого продукту треба враховувати час,місце,обставини.

Час -хліб,злаки потрібно вживати в час,максимально наближений до полудня.Бо Сонце сприяє гарному засвоєнню злаків.

Місце- звісно,якщо ми зайдемо перекусити булочкою в макдональдс або бургер кінг,то це ніяк не буде на користь.Бо там сполучено те,що не сполучається-хліб з мясом(рибою).Звідси й проблеми ваги,бо організм не здатен таке місиво перетравити.Те саме про хліб,куплений у наших магазинах. Близько 90% нашого масового хлібу дуже низької якості(погана сировина,домішки,розпушувачі,прискорювачі тощо).Хліб спечений вдома за традиційною рецептурою буде в рази кращий і корисніший від магазинного.Навіть,якщо домашній хліб буде з дріжджами.він буде значно якісніший за магазинний(перевірено всіма власниками хлібопічок).

Обставини(умови) - Люба їжа любить свіжість,спокій і неквапливість.Якщо ми їмо поспіхом,перед телевізором,розмовляючи або не маємо змоги їсти свіжоприготовану їжу,а тільки розігріту(особливо в мікрохвильовці),то навіть нектар стане отрутою.

Висновок- хліб і злаки потрібно їсти в полудень,не перемішувати в один прийом з мясом та рибою,істи зосереджено,ретельно пережовуючи(кажуть жувати треба не меньше 30разів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, Які маєш зріст\вагу? :)

Ну я скинув 15кг і зараз важу 105,5кг. Про ріст скажу що є і нижчі:) Енергії дофіга, вернувся в форму 12-літньої давності. Бігаю по 2км на доріжці, качаюсь в задоволення, але головна мета скинути ще 5кг. Тоді взагалі всьо гуд. Але тре пахати. За тренування зганяю 1-1,5кг ваги.

Єдине що зрозумів - сало сила! Але це не та сила яка потрібна. При вазі в 115-120кг було багато дурної сили, що призводило до травмування мязів, важкість, втома. Зараз шустрю.

Я все одно виступаю проти хлібобулочних. З віком потрібно більше білкової їжі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тренування зганяю 1-1,5кг ваги.

Є анекдот на цю тему. Точно не пам'ятаю, та й не по анекдотах я...

Суть:

Спілкуються між собою дві дівчини.

Одна: я схудла за тиждень на 2кг.

Друга: а я - на 2,5.

Проходить повз них громадний дядько й каже: чуєте, дівчата, 2-2,5 в тиждень. От в мене вага протягом для на 5-10 кг туди-сюди коливається.

Мені допомагає не "жерти" ввечері.

Дуже часто "заїдаю" нервові ситуації. Набираю вагу моментально. Скидаю дууууже повільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому що відчуття ситості дають продукти багаті на вуглеводи ну і відповідно вони і спричиняють до росту ваги. Від салати, мяса чи яєць вагу не набереш:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-1,5 кг ваги. Ваги жиру чи ваги води? :_02:
в мене жосткий тренінг але жиру так не скинеш.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому що відчуття ситості дають продукти багаті на вуглеводи ну і відповідно вони і спричиняють до росту ваги. Від салати, мяса чи яєць вагу не набереш :)

А в мене все навпаки. Їм багато, дуже люблю солодке, а більше 62 кг набрати не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому що відчуття ситості дають продукти багаті на вуглеводи ну і відповідно вони і спричиняють до росту ваги. Від салати, мяса чи яєць вагу не набереш :)

А в мене все навпаки. Їм багато, дуже люблю солодке, а більше 62 кг набрати не можу

У вас унікальний обмін речовин, вам реально круто повезло і старайтесь цього не втрачати, Не куріть, не бухайте і за сто років спокійно проживете. В мого батька так само, він ніколи більше 62 не важив, правда знущається куривом і прижареною їжею над собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спокійно і безстрашно відмовляйтесь від хліба

Категорично не згідна!

Вуглеводи надзвичайно потрібні нашому організму і отримувати їх потрібно у достатній кількості

Вуглеводи то не є зло (у розумних межах)

Хліб потрібно їсти! Житній хліб!

Так печиво, булочки, пшеничний хліб принесуть зайві кг

Уникати потрібно цукру та виробів з пшениці

Якщо їсти макарони, то з твердих сортів пшениці!

Картопля - велике джерело калію. Їсти її також треба, але достатньо 1-2 разів на тиждень, найкраще печену

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі вага, не є показником здоров"я людини

Люди з однаковою вагою можуть бути захудими, затовстими і нормальними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, вуглеводи потрібні. Але є два види вуглеводів, ті що швидко засвоюються, не бажано вживати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав що вуглеводи в тій чи іншій кількості є практично в усіх продуктах, тільки якщо якась хімія без вуглеводів. Це раз, по друге, для скидання жиру потрібно кардинально обмежити вуглеводи інакше фіг ви той жир і за сто років зженете. Якщо ви супер і у вас всьо гуд то їжте що хочете, ящо ж у вас надлишок ваги, а тема якраз про це, то потрібно реально рятуватись.

Ну для ясності Лілечка наведіть свою вагу, Захара знаю, він десь в два рази від мене менше важить:) Ясно що йому і хлібчик можна покуштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромахо, друже, я не дієтолог, але достатньо-важливу роль грає ще й така штука. як особливості самого організму. Я знаю людей, які хліб( чорний, білий, висівковий), не вживають взагалі. Їдять достатньо мало, з "експериментуванням" всіляких дієт. Що порадиш( зв ласного досвіду)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас унікальний обмін речовин, вам реально круто повезло і старайтесь цього не втрачати, Не куріть, не бухайте і за сто років спокійно проживете. В мого батька так само, він ніколи більше 62 не важив, правда знущається куривом і прижареною їжею над собою.

Ну тут не все так гладко. На жаль курю, алкоголем не зловживаю, а от смажену картопельку з м'ясцем - саме то!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ж знаєте меню українця: вареники, пельмені -якщо повезе, макарон, спегетті, картопля жарена, варена, парена - це основа. Це їжа на 70-80% з вуглеводів - а потім інсульти, інфаркти і пішло поїхало.

Вага, якщо ви не культурист, говорить про багато чого і про проблеми з здоров'ям і про стан організму, про коефіцієнт лінивості:) З ваги можна витягнути практично всю інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну для ясності Лілечка наведіть свою вагу

важила я близько 70 кг. Зараз 55-57 кг (вага протягом місяця коливається) - для мого зросту це вважається замало, але почуваюсь я супер

у мене на рахунок здорового харчування пунктик :)

хоча інколи і дозволяю собі дещо "шкідливе"

методом експериментів, помилок, визначила що саме потрібно моєму організму (що добре для одного - то зле для другого)

Дуже прошу, особливо, дівчаток! Не ведіться на дієти та голодання, яких повно у журналах. Якщо ви і втратите трохи ваги, то не надовго (зайві кг повернуться), а здоров"ю точно нашкодите

Лише здоровим харчуванням можна досягти бажаного результату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене тут не так цікавить аспект краси, як безпека здоров'я. Надлишок внутрішнього жиру утруднює роботу органів, вони втомлюються і починають гірше працювати: серце гірше качає кров, що призводить до атрофації судин і проблем з ними повязаних.

Лише здоровим харчуванням можна досягти бажаного результату
і фізичними навантаженнями, через збільшення мязевої ваги:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже прошу, особливо, дівчаток! Не ведіться на дієти та голодання, яких повно у журналах. Якщо ви і втратите трохи ваги, то не надовго (зайві кг повернуться), а здоров"ю точно нашкодите

Лише здоровим харчуванням можна досягти бажаного результату

Тут я з вами згідний. Моя дружина експерементувала з різнимим дієтами. В результаті декілька скинутих кілограмів і гастрит. Більше з дієтами не грається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лише здоровим харчуванням можна досягти бажаного результату
і фізичними навантаженнями

то є так :)

на жаль, ми забуваємо, що фізичні навантаження такі ж необхідні нашому організму як вода та їжа

Для повноцінного здорового життя необхідно мінімум 30 хвилин рухової активності в день, незалежно від віку та статі

А для втрати зайвих кг треба добре попрацювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає дієти, просто різке обмеження вуглеводів починаючи з 30 років і вище, якщо хочете завжди бути в формі. Чого люди поправляються з віком? Не тільки через брак руху, а просто надлишок вуглеводів, який організму вже не потрібний починає відкладатись в жири. Я це хочу донести і цього вже досить:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут повністю згоден, піндоси робили дослідження на рахунок першопричини тотального ожиріння, виявляється то не народ малорухливий став, то почали масово вбиватися цукром.*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому що відчуття ситості дають продукти багаті на вуглеводи ну і відповідно вони і спричиняють до росту ваги. Від салати, мяса чи яєць вагу не набереш :)

А в мене все навпаки. Їм багато, дуже люблю солодке, а більше 62 кг набрати не можу

З еволюційної точки зору це вважається дуже погано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...